Lechici wrócili do Poznania

Po wtorkowym, niestety przegranym meczu na Generali Arena w Pradze z Mistrzem Czech, AC Spartą Praga 0:1 (0:0), piłkarze poznańskiego Lecha, jak i sztab szkoleniowy Kolejorza szybko spakowali się i niemal od razu ruszyli w podróż powrotną samolotem do Polski.

Tuż przed godziną 1:00 na płycie lotniska Ławica wylądowali wszyscy członkowie ekipy przewidziani na mecz w Pradze, a chwilę potem udali się wspólnie autokarem do siedziby klubu.

Jutro natomiast, Mistrzowie Polski odbędą rozruch, a w kolejnych dniach będą przygotowywali się do niedzielnego meczu o piłkarski Superpuchar Polski. Lechici z pewnością potraktują to spotkanie poważnie, bowiem do Płocka wybiera się bardzo liczna grupa kibiców Kolejorza, a ponadto poznaniacy staną przed szansą zdobycia drugiego trofeum za minione rozgrywki 2009/2010.

Tymczasem nie da się także ukryć, że jeszcze w tym tygodniu, piłkarze poznańskiego Lecha będą szlifować taktykę na o wiele ważniejszy mecz, którym jest oczywiście rewanż 4 sierpnia ze Spartą Praga. Tym bardziej, iż pojedynek z Mistrzem Czechami odbędzie się już w następną środę i po niedzieli gracze Kolejorza nie będą mieli zbyt wiele czasu na przygotowania do tej arcyważnej konfrontacji.

31 komentarzy

1. chochoł pisze:

szybko wrocili :)) dobrze, ze nie tupolewem

2. Xchalibór pisze:

mam nadzieje ze teraz nie dostana dnia wolnego, bo to nie jest czas na urlop! na wakacje mieli miesiac! my chcemy wreszcie wygranych

3. Benat pisze:

zgadzam sie! trzeba ich wszystkich zagonic do roboty, bo jest nad czym pracowac a z tego co pamietam to zawsze Lech mial po rozruchu dzien wolny ;/

4. Jiri pisze:

watpie aby bylo tam razem poniewaz mecze sa trzy dni i jesli chce osiagac sie sukcesy i wygrywac mecze to trzeba nieustanie trenowac – o ile obrona gra niezle to atak kuleje (dotyczy to takze ofensywnych pomocnikow)

5. MAV pisze:

atak nie kuleje tylko go nie ma a peszko niech lepies spie do voldsburga i innych panatinajkosów

6. Poznaniak pisze:

Miałem taki sen: W Poznaniu 1:0 i wygrana po karnych… ;P

7. Poznaniak pisze:

szkoda że to tylko sen

8. haski pisze:

Jiri-co ty [wymoderowano]? im więcej meczy tym lepiej… czesi na rewanz będę już mieli rozegrane 3 spotkania w lidze a my?? 0!! niech extraklasa przejży bo to co się dzieje to jest żenada liga powinna startować w połowie lipca a nie kurwa 6-7 sierpnia więć cie chłopie nie odzywaj bo ta konfrontacja tylko na dobre wyjdzie:)

9. Emiliano1991 pisze:

Akurat sen poznaniaka moze sie spelnic jesli sparta bedzie grala tak jak wczoraj, a Lech troche lepiej i dopisze mu szczescia tak jak sparcie wczoraj… niestety potem karne, to juz loteria

10. Poldi pisze:

za duzo dni bez meczu teraz maja, to spotkanie z jaga powinno byc w sobote

11. kusa pisze:

wie ktos moze czy wszystkie trybuny beda otwarte na mecz z spartą????

12. mg gniezno pisze:

Uważam że wynik 2:0 lub 3:1 jest całkiem realny; realny jest też awans. Ale trzeba zapieprzać całe 90minut i myśleć co się robi na boisku; trzeba stwarzać bramkowe sytuację, trzeba dać szanse wichniarkowi. On ma chodzić w obrębie pola karnego, a nie cofać się na własną połowę.

13. mike001 pisze:

Sparta ma solidnego bramkarza.. niestety.. ale jestem pewien że w Poznaniu przy dopingu (nawet wczoraj w tv było lepiej słychać kibiców Lecha niż Sparty) Lech pierwszy strzeli gola ok.20 góra 30 min. a drugą bramkę w drugiej połowie i pozamiatane 🙂 niestety prawdą tez jest że po odejściu Lewgo nie ma kot strzelać goli… ale wierze w Wichniara wierze w nasz „ofensywny kwartet”

14. fastus pisze:

Witam wszystkich kiboli Kolejorza.Powiem tak ,co moim skromnym zdaniem jest nie tak jak powinno mianowicie nasza liga rusza za pózno o conajmniej jeden miesiąc,Kolejorz ma za mało meczy za sobą ,mało zgrania i o nowych nabytkach nie wspomne.Częśc winy za taki stan rzeczy ponosi PZPN,bo jak moze być ze inne ligi graja a polska liga odpoczywa. Potem chcemy sukcesów na miare mistrzów.Ale ja wierze w Mojego Kolejorza i wiem ze przejdziemy dalej a co potem? bedziemy martwic sie dalej Pozdrawiam:)

15. Lech100% pisze:

Testują jakiegoś Cristiana Muscalu!Wie ktoś coś więcej o tym grajku?!