Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu szkoleniowców, Rafała Ulatowskiego i Jacka Zielińskiego na pomeczowej konferencji po przedostatnim spotkaniu 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2010/2011, KKS Lech Poznań – Cracovia Kraków, w którym triumfowali gospodarze.

Rafał Ulatowski (trener Cracovii):O wyniku meczu zadecydowały zmiany. W przerwie czułem, że Lech zgubił oddech po 20. minucie, dlatego przeprowadziłem dwie zmiany i niestety, to się nie powiodło. Teraz wiem i mam nauczkę na przyszłość, że te dzisiejsze roszady przyszły za szybko. Teraz jedziemy na Koronę i na pewno nie przegramy tam 0:5. Z każdej porażki trzeba wyciągnąć wnioski. Straciliśmy 10 goli w trzech meczach, bo po prostu przestaliśmy wszyscy bronić, ale teraz jak najszybciej musimy wrócić do lepszej dyspozycji.

Jacek Zieliński (trener Lecha):Niecodziennie się wygrywa 5:0, dlatego to cieszy. Cracovia grając w drugiej połowie bardzo ofensywie, pozwoliła nam strzelić tyle goli. Mecz z Cracovią jest już historią. Oczywiście nadal były błędy, ale znów zagraliśmy na zero z tyłu i przede wszystkim stwarzaliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Myślę, że pomału, pomału dochodzimy do dobrej dyspozycji.

6. Luis pisze:

Mozna wygrać 5:0 by w następnym meczu przegrać 0:2? Można, ale nie Lech, tym razem obstawiam z Dnipro 1:1 lub 2:2 i awans, ale lekko nie bedzie. Lekko bedzie przy pełnym stadionie-20-25 tyś za jakiś czas. Pan Zieliński niech robi swoje, w końcu żaden z nas sie do niego nie umywa i to jest prawda. Jestem Poznaniakiem, ale teraz mieszkam w Bielsku i na niczym mi tak nie zależy jak pojechać do Poznania na mecz Lech-Podbeskidzie, a kibicował bedę oczywiście Kolejorzowi, tak jak kiedys na stadionie 22-Lipca, choć teraz to powinno bys coś zupełnie innego/ super stadion i superb kibice/ Pozdrawiam.

7. Karoloss pisze:

Brawo Zielu! udowodniles, ze zespol nie jest wcale zle przygotowany do sezonu i ma sily na caly mecz

8. pastuch pisze:

jacus jakis taki skromny jak na wynik 🙂 mam nadzieje ze w czwartek sie w pelni rozweseli bo jest co, a wlasciwie bedzie co swietowac :)))

9. Gorio pisze:

Gratulacja dla Pana, ale w czwartek moze wszystko trafic w leb jesli nie awansujemy

10. Jahu pisze:

Dobrze ze Zielinski zmienil Kielba i Stilica. Pewniaki na rewanz a jeszcze by sie chlopaki zameczyli, Stiic to juz po paru minutach drugiej polowy oddychal rekawami

11. ArekCesar pisze:

Widzieliście ten sprint Stilica w 2 połowie. Powiedziałem sobie-ohoooo zaraz będzie zmiana Stilica. I tak było, ale dobrze bo muszą byc sprawni na rewanż z Dnipro, a czasem jakiś uraz mogli załapac i byłby kłopot. Super meczyk.

12. KKS pisze:

Dzisiaj pokazali swoją klase ;] Peszko i Stilić najlepsi ;D a zresztą wszyscy dobrze zagrali.

13. huggy pisze:

Jak przegramy z Dnipro to i tak wszyscy będą zwalniali trenera i jechali po piłkarzach ….. żal

14. lllllech pisze:

Wszystko świetnie tylko teraz potrzeba aby nie wpadli w samo-zachwyt. Czas na świętowanie będzie po awansie, chłopaki muszą się skoncetrować na maksa bo wiary we własne umiejętności chyba nie zabraknie. Jak pokażą serce do gry i strzelimy z jedną albo dwie bramki to powinno się udać.

15. lukasz pisze:

co wy [wymoderowano]? że wygrali to super ale i tak już po 3 kolejkach mamy stratę do czołówki1!!
    a z resztą w czwartek po meczu będziecie inaczej mówić zobaczycie!!!!

16. Pszczółka pisze:

najważniejsze było wygrać i nie stracić wiele do czołówki a że w takich rozmiarach to chwała za to piłkarzom.Zwycięstwo przyszło we właściwym momencie więc z dnipro powinni sobie poradzić.Cieszę się że nie zrezygnowali z Luisa bo po raz kolejny rozegrał dobre zawody.Mam nadzieję że w tym sezonie nie będą go trapiły kontuzje bo załapał dobrą formę.pozdrawiam

17. darkoski pisze:

Wynik zdecydowanie lepszy od gry bo z całym szacunkiem ale pierwsza połowa wyglądała jak zawsze. Ulat w drugiej zaszalał a nam wyszły akcje. Choć ambicji nie mogę chłopakom odmówić to ostatnie 15 minut pierwszej połowy grali piach. Cieszy wynik i to że zagrali do końca walczyli o każdą piłkę. Dobry występ Semira i Kiełba a brawa dla Luisa-Garnek może mu buty nosić i bidon, Kikut jako boczny jest o niebo lepszy niż Wojtkowiak, Peszkin błysnął już gra na dobrym poziomie. I nie zrozumiem nigdy dlaczego nasze sknery z zarządu żałowali kasy na Artjomsa gdyby kupili go w czerwcu już mieli by jego transfer spłacony. Joel ma potencjał i jak ostro weźmie się do pracy to nie będzie to transfer w stylu Janka Z. Najważniejsze, że chłopaki walczą, widać kolektyw, mamy dobrego bramkarza który ma w dodatku szczęście, od dawna nie straciliśmy więcej niż jednej bramki. Teraz czekam na czwartkowy mecz bez Dimy i Artjomsa ale mam nadzieje, że damy radę w pucharach no i w lidze będziemy piąć się na szczyt. Może ta dzisiejsza tęcza nad stadionem przyniesie nam na stałe poprawę gry niebiesko-białych szatanów.

18. legia:) pisze:

wy gracie o 20-15 a my o ktorej??

19. Poznaniak pisze:

Gratulacje za rozmiar zwycięstwa! Tego Lechici potrzebowali…powinno być lżej.

Hiper optymistom przypomnę jednak, że w czwartek gramy bez:
    Peszki i Rudnewsa!
    To kto ma teraz strzelać?
    Król strzelców Wichniarek pseudonim „lepszy od Lewego”?
    Poza tym nie gramy z kiepską Craksą która się całkiem odsłoniła i nasz rywal w el.LE raczej takich głupot w zmianach nie popełni, a i na samobója,który uspokoił naszych, też bym nie liczył bo to dość rzadkie.
    Trzeba wierzyć w zwycięstwo 1:0 albo choć 0:0. Powinno być dobrze, bo znowu zagramy z kontry. Jak defensywa wytrzyma to jesteśmy w LE.

20. lechita pisze:

ale najważniejszy jest czwartek

21. kibic lechita pisze:

DO ZARZĄDU: Dlaczego nie kupiliście Sobiecha – podobno stawiacie na młodych ,zdolnych i perspektywicznych?Pożałowaliście kasy? Dlaczego nie udało Wam się sprowadzić Smolarka ,który jest w tej chwili o niebo lepszy niz Wichniarek?Jeżeli już chcieliście sprawadzic kogoś z „półki” Wichniarka to zapewniam Was drodzy szpece- amikowcy ,że Piotrek Reiss lub Niedzielan byliby o klase lepsi niz Wichniarek ,który ostatni w Hervie wogóle nie grał i spadł z nią do 2 Bundesligi.Pomijam „ociężały” sposob załatwienia Rudnevsa – sprawnośc tej transakcji w Waszym wykonaniu to mistrzostwo świata.I jest tu coś na rzeczy bo Arkadiusz Radomski grający teraz w Cracovii zwierzył sie na łamach Przeglądu Sportowego ,że bodajże sezon wcześniej był już na 99,9% w Lechu ale …….. nie został lechitą ,ze względu na jakieś „szachu -machu” Pana Pogorzelczyka. Radomski świadomie wymienia to nazwisko i odsłyła do Pana Pogorzelczyka aby odpowiedział ,co zrobił a raczej nie zrobił ,że Radomski na 99,9% był już w Lechu a……….jednak nie jest!!!A więc pytam : Panie Pogorzelczyk co Pan zrobił ,że nie załatwił Pan tego transferu?

22. tom pisze:

Bo Sobiech dla Lecha był za 1,5 mln euro a Smolarek ma zryty beret i obaj są lekko przereklamowani….

23. kibic lechita pisze:

Do toma: tylko Sobiech i Smolarek mają taki jeden mały „mankament” – STRZELAJĄ BRAMKI!!!!!