Ciężka przeprawa czeka Oldbojów

Już w najbliższy wtorek, 28 września, o godzinie 16:30 swój kolejny pojedynek w PP na boisku TPS-u Winogrady rozegrają Oldboje poznańskiego Lecha, którzy jak burza przeszli trzy poprzednie rundy, grając w każdej fazie z co raz lepszymi rywalami.

Przypomnijmy, ze weterani Kolejorza w I rundzie okręgowego Pucharu Polski sezonu 2010/2011 pokonali na boisku TPS-u B-klasowego Pelikana Niechanowo 5:2, następnie w II rundzie uporali się z A-klasowym Maratończykiem Brzeźno 4:1, a niedawno w kolejnej fazie okręgowego Pucharu Polski również A-klasowy Las Puszczykowo aż 7:2.

Forma Oldbojów wzrasta tym samym z każdą rundą, ale teraz byłym lechitom przyjdzie zmierzyć się z wiceliderem ligi okręgowej TPS-em Winogrady. Co ciekawe Oldboje są gospodarzami tego pojedynku, ale z powodu budowy stadionu Miejskiego, większość domowych spotkań poznańscy weterani rozgrywali jak do tej pory na boisku, na Winogradach, czyli obiekcie TPS-u.

Tymczasem, jeśli Oldboje Lecha Poznań znów pokażą się z dobrej strony i w najbliższy wtorek, 28 września, o godzinie 16:30 pokonają w derbowym meczu TPS, to wówczas awansują oni do V rundy okręgowego Pucharu Polski. Przypomnijmy, że przed rokiem Oldbojom udało się dojść aż do 1/8 finału tych rozgrywek. Niestety na wiosnę dawni gracze Lecha musieli już uznać wyższość Polonii Środa Wielkopolska.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

komentarzy 10

 1. leniu_KKS pisze:

  damy radę :) Lech Poznań zawsze daje rade :)

 2. iga pisze:

  duzo zostalo wolnych miejsc na kociol?
  i czy jutro bedzie mozna na ową trybune kupic bilet?

 3. Poldi pisze:

  Na TPS-ie nie ma kotla, ale u mnie mozesz kupic tam bilet za 10 zl.

 4. tomek pisze:

  będzie oprawa na tym meczu? w końcu to derby wielkopolski :D i taka rozgrzewka przed meczem w czwartek:D:D

 5. Jahu pisze:

  mecz Oldbojów jest za darmo?

 6. Za darmo. Oprawa będzie, jak sam ją przygotujesz :)

 7. Jahu pisze:

  to może się wybiore, bo to chyba pierwsze derby od czasu kiedy Groclin przeniosl sie do Warszawy :)

 8. karaś pisze:

  las puszczykowo gra w A-klasie

 9. osiół pisze:

  ja też się może wybiore w takim razie zobaczymy jak tam dembina gra bo ponoc mimo tylu lat nadal najlepszy na boisku jest :)

 10. chochoł pisze:

  mimo tylu lat? on tam jeden z mlodszych jest w tej druzynie…