Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca Wisły, Roberta Maaskanta oraz opiekuna Kolejorza, Jacka Zielińskiego na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 11. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2010/2011, KKS Lech Poznań – Wisła Kraków.

Robert Maaskant (trener Wisły):Wiedzieliśmy, że będzie to ostatnia szansa dla Lecha, aby wrócić do walki o mistrzostwo. Chcieliśmy grać z kontry i czekaliśmy na takie momenty. W pierwszej połowie za mało panowaliśmy piłką, gdy ją mieliśmy. W drugiej połowie zmieniłem nieco ustawienie i powiedziałem piłkarzom, że zbyt wiele akcji tutaj nie będzie i trzeba je wykorzystać. Wydawało mi się, że gdy będziemy prowadzić, to już utrzymamy ten wynik. Niestety się nie udało. Jestem bardzo zły, w jaki sposób straciliśmy drugą bramkę, natomiast pierwszą dla Lecha można nazwać golem kolejki.

Jacek Zieliński (trener Lecha):Cieszę się z tego zwycięstwa, bo zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Mamy upragnione trzy punkty odniesione po dobrej grze oraz przede wszystkim ofensywnej. Dominowaliśmy przez cały mecz i to zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone. Dziękuje swojemu zespołowi, że po raz drugi z rzędu zagrał kolejny dobry mecz.

17 komentarzy

1. karaś pisze:

Zostawić go do końca rundy zobaczymy jak to będzie wyglądać. Brawo Zielu tak trzymaj;)

2. Kolej1922 pisze:

Brawo dla Zawodników i Trenera … jak zwykle @%#$@^ dla zarządu !!! – za brak transferów i pompowanie balony propagandy, i sr… do własnego gniazda beznadziejnymi wypowiedziami. PS. Dajcie Zielińskiemu w zimie – obrońcę, środkowego i lewego pomocniaka oraz napastnika. A przekonacie się na co go stać. DO ODSTRZAŁU – Zapotoka, Wilk, Wichniarek … Gancarczyk do reanimacji.

3. Kolej1922 pisze:

Drugi mecz bez WICHNIARKA i druga wygrana … może faktycznie wprowadza kwas do szatni !!!

4. Kibic pisze:

Tez tak uwazam trener Zieliński powinien zostać do końca rundy.Widac poprawe w grze Lecha w 2 ostatnich meczach zobaczymy jak bedzie dalej. Nowy trener na pewno nic znaczaco nie zmieni a moze wprowadzic duzo zamieszania i zmian a teraz nie jest na to czas.Zobaczymy jak bedzie sie klarowac nasza sytuacja w tabeli w przerwie zimowej. Teraz niech przygotuje dobrze zawodnikow na 2 arcy wazne mecze z City i Ruchem.A o Bakero nie chce nawet slyszec pokazał co jest wart w Polonii.

5. Kham pisze:

Jak już pisałem Jacek powinien zostać!!! Tylko niech zarząd się zrehabilituje transferami na zimę!
    P.S To co robili kibice Wisły to po prostu wstyd dla Polski!

6. zz pisze:

mzoe z tym Bakero to był pomysł jakiegos dziennikarza, ktory chciały zaszkodzic Lechowi? W ogole poroniony pomysl zmieniac trenera przed meczem z MC. W czwartek z taką grą damy rade, oby tylko Rudnevs zaczal grac bo dzis bylslaby, podobnie Krivets. Lewa flanka zupelnie nie funkcjonowala. Dopiero gdy Peszko sie tam pokazal kilka razy bylo ok.

7. zigi pisze:

kieł i mozdrzen czesciej do gry i bedzie dobrze

8. Kibic pisze:

Trener musi dawać tez szanse zmiennika bo z takim nawałem meczów nie ujedziemy bez rotacji. Wiecej szans powinien dostawać Kiełb,Zapotoka,Wilk,Gancarczyk czy Możdzeń trzeba jakoś rozkładać siły.Może nie sa w ekstra formie ale dadzą odpoczać naszym gwiazdą.Z City powinni zagrać nalepsi ale na Ruch 2-3 zmiany muszą być aby nie powtórzyła sie sytuacja z Zabrza gdzie w 2 połowie naszym zabrakło sił po meczu czwartkowym.Jacek Powodzenia i wszyscy w czwartek na stadion.

9. lllllech pisze:

Nareszcie grali może nie cały mecz, ale napewno większość. Problemem jest dalej brak konsekwencji, powinniśmy prowadzić po pierwszej połowie, a tak to znowu nerwówka była. Dima strzał życia, ale on jak strzela to zawsze ładną bramkę pakuje. Zdobyć conajmniej 13 punktów do końca rundy i zamieszać w LE. Oczywiście w zimie conajniej trzy transfery, najpilniejszy lewy skrzydłowy ale z taki z „prawdziwego zdarzenia”. Z Mańkiem trzeba się troche potargować i dać mu ten kontrakt bo zasuwa za dwóch.

10. waldi pisze:

maniek momentami nawet za 5 zapierdziela, akcja gdzie przeszedł 3 wiślaków i strzelił, gdyby on to trafił… bramka dla wisły ewidentnie na jego konto, za duzo sie bawił przy polu karnym. Chłopaki naprawde potrafią grać, trenerowi daje zaufanie do kolejnego meczu ligowego, jakieś Bakero czy inne wynalazki niech sie daleko trzymają. Po dzisiejszej grze po cichu licze na dobry wynik z MC.

11. wildecki pisze:

Trener Z. niby zażartował sobie na konferencji na temat przygotowania fizycznego drużyny, lecz dowcip był mierny bo jest już z tym lepiej ale do ideału nadal jednak daleko.
    Zmiana trenera przed przerwą między rundami nie ma sensu ale zimą . . . trzeba uczciwie rozliczyć drugą jesień w totalnym kryzysie – rok temu zakończyło się happy endem lecz teraz trener nie potrafił uniknąć dokładnie tego samego na jeszcze większa skalę

12. manutd&lech pisze:

Kurde, czy to prawda o Petrescu? Ze noiby dostał od nasz oferte? Fajnie by było miec takiego trenera, ale nasz zarząd pewnie zaproponuje mu ze 350tys euro za sezon i powie ze nie był wstanie rywalizowac z innymi klubami i dlatego mamy BAKERO.

13. Pszczółka pisze:

a nie zauważyliście że Bander wrócił do składu i z Dimą grali w środku pierwsze skrzypce??Ci dwaj piłkarze rozumieją się na boisku jak nikt inny w naszym Lechu.Mecz ładny ale kibiców skisłej w ogóle nie było słychać w porównaniu z Zagłębiem to zachowywali się jak w Kościele.

14. haski pisze:

Pszczółka byłeś na meczu??? bo wisła nie licząc końcówki łądnie dopingowała i nawet coś tma było ją słychać ale wgl to mecz zjaberbisty:D

15. woo pisze:

Jeśli z Petrescu to jest prawda, to warto poczekać ze zwolnieniem [wymoderowano] do przerwy zimowej. Jak już pisałem, to byłby idealny trener dla Lecha.

16. Pszczółka pisze:

haski byłem na obydwu meczach i w porunaniu z Zagłębiem to skisłej wogóle nie było słychać.Dodam Ci jeszcze że siedziałem na czwórce tak jak na zagłębiu i efekt był nieporównywalny!!!