Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca Roberto Manciniego (Manchester City) oraz opiekuna Lecha (Jose Bakero) na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 4.kolejki Ligi Europy sezonu 2010/2011, KKS Lech Poznań – Manchester City FC.

Roberto Mancini (trener Manchesteru): Jestem rozczarowany tą porażką i tym wynikiem. Po raz kolejny zabrakło nam szczęścia i wykończenia akcji. My na pewno awansujemy, bo kolejny mecz wygramy. Chcemy nadal grać swoje mimo tych trzech porażek z rzędu. Gdybyśmy grali kolejne 100 meczów z Lechem to aż 90 byśmy wygrali. Dziś na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę, ale taka jest piłka. Lech nie miał dziś niczego, czego nie miałby MC. W piłce nie jest tak, że zawsze wygrywa bogatszy, a dziś to się potwierdziło.

Jose Bakero (trener Lecha):Pierwsza połowa, a właściwe minuty były nieco nerwowe, a my traciliśmy za dużo piłek.W drugiej połowie nieco się to zmieniło, choć MC grał pressingiem. Na pewno trzeba podziękować kibicom za to, że pomogli nam odnieść to zwycięstwo. Po wejściu Silvy wiedziałem, że jest to świetny zawodnik i może stworzyć groźny duet z Adebayorem. To jednak my byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

komentarzy 71

  1. darkoski napisał(a):

    Najlepiej w stosunku do Zielińskiego zachował się Bakero i to potwierdza jego klasę.
    Dla zachwalaczy – czyja zasługą były mecze z Górnikiem, Zagłębiem, Bełchatowem, Legią, Jagielonią czy Arką??