Jose Bakero przed meczem z Polonią

Jutro, o godzinie 18:45 piłkarze poznańskiego Lecha podejmą na własnym stadionie w ligowym spotkaniu warszawską Polonię, a dziś w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jose Mari Bakero Escudero.

– Mam świeże wspomnienia z trenowania Polonii, ale emocje muszą iść na bok. Po ostatniej porażce teraz mamy trudny mecz u siebie. Granie co trzy dni wcale nie jest żadnym minusem. Obecnie martwią mnie jedynie kontuzje w zespole i ilość meczów, jakie zostały nam do rozegrania.

– Nie znam jeszcze obecnej sytuacji z kontuzjami. Dopiero po konferencji mam spotkanie z lekarzami i wtedy się dowiem, kto będzie do mojej dyspozycji. Najwięcej mam problemów w obronie i w pomocy, bo w ataku jest większe pole manewru.

– Bandrowski jest lekko kontuzjowany, ale zaraz po konferencji pójdę do lekarzy i dowiem się, czy Tomek będzie mógł jutro zagrać. W porównaniu z Ruchem musimy wiele poprawić. Przez 4 dni ostatnie dni lepiej poznałem zespół i widzę przyszłość optymistycznie.

– Jutro gramy pierwszy z trzech meczów u siebie. Nie chce oceniać żadnego piłkarza, ale musimy zawinąć rękawy i zabrać się do pracy. Nie szukajmy zatem winnych ostatniej porażki.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

komentarze 72

  1. Ex napisał(a):

    lechu1992 – to chyba, ze Bakero wprowadza juniorow. Chcesz zeby w polskim klubie grali sami obcokrajowcy ?

  2. Luis napisał(a):

    Plus tego powołania (Golla) jest taki, że rodzi nam się nowy asystent trenera. Może w następnym sezonie będzie już doradzał Bakero.