Wschód zdobyty! Lech już nie walczy o puchary tylko o mistrzostwo!

W meczu 27. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012, Lech Poznań wygrał w Warszawie z tamtejszą Legią 1:0 (1:0). Kolejorz pokazał dziś ogromny charakter i dzięki nieustępliwej grze w obronie oraz zabójczej skuteczności, zdobył niezwykle cenne trzy punkty. Lechici są już na miejscu pucharowym, lecz mają też matematyczne szanse na Mistrzostwo Polski!

> Party Poker <

Mecz od ataków rozpoczęła Legia. W 4. minucie z dystansu uderzył Nacho Novo, jednak w tej sytuacji piłka przeleciała nad poprzeczką. W 10. minucie gry z powodu kontuzji boisku opuścił Luis Henriquez, którego zmienił Grzegorz Wojtkowiak. Wcześniej legioniści mieli serię wrzutek w pole karne Lecha, ale obrońcom Kolejorza dobrze udawało się wybijać piłkę. W 12. minucie kontrę wyprowadził Lech. Z prawej strony dośrodkował Możdżeń, ale Rudnevsowi trochę zabrakło, by dojść do tej piłki. Po chwili groźnie z rzutu rożnego dośrodkowywał Tonev. W tej sytuacji poznaniakom brakowało centymetrów, żeby objąć prowadzenie.

Kolejny kwadrans meczu rozpoczął się nudnie, bo gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Oglądaliśmy wtedy dużo fauli, niecelnych podań i mało składnych akcji. W 25. minucie przebudził się jednak Lech. Kapitalna prostopadła piłka trafiła do Rudnevsa, a Łotysz już wiedział, co ma zrobić w takiej sytuacji.

W 32. minucie groźną akcję przeprowadzili legioniści. Z lewej strony dośrodkował Radović, a Kucharczyk strzelając głową minimalnie przestrzelił. Sześć minut później znów dobra akcja gospodarzy. Radović zagrał ze środka na prawą flankę, ale Novo źle przyjął piłkę i tym samym oddał zły strzał. Pod koniec pierwszej połowy warszawiacy próbowali zagrozić jeszcze lechitom rzutami wolnymi, ale tym razem poznaniacy zachowali się czujnie i dzięki temu prowadzą do przerwy 1:0. Ponadto „niebiesko-biali” w doliczonym czasie I części wyprowadzili jeszcze kontrę, jednak Ubiparip zaplątał się z piłką i nic z tego nie wyszło.

W 48. minucie kapitalnie do przodu poszedł Wołąkiewicz. Zagrał płasko w pole karne do Rudnevsa, lecz napastnika Kolejorza w ostatniej chwili uprzedził Kuciak. Pięć minut później próbowała odpowiedzieć Legia. Gol dośrodkował piłkę w pole karne, a mocny strzał Ljuboji z powietrza był niecelny.

W 62. minucie gry piłka spadła pod nogi Kiełbowicza. Ten uderzył, jednak na szczęście zrobił to niecelnie, choć pomógł w tym jeden z obrońców Kolejorza, który lekko przyblokował piłkę. W 72. minucie meczu na uderzenie z dystansu zdecydował się Rudnevs. Po jego strzale prawie było 2:0, lecz w tej sytuacji piłka trafiła w poprzeczkę.

W 76. minucie spotkania fantastycznie z przewrotki uderzył Gol. Wcześniej faulował jednak obrońcę Kolejorza, zatem nawet gdyby bramka padłą, to i tak nie zostałaby uznana. Po bezskutecznych akcja Legii, która cały czas biła głową w mur, gdyż nie umiała przebić się przez defensywę Kolejorza, kontrę w 91. minucie wyprowadził Lech. Z prawej strony dośrodkował Możdżeń, lecz strzał głową był za słaby, aby pokonać Kuciaka. W 93. minucie celnym uderzeniem popisała się w końcu Legia, a konkretnie Gol, lecz futbolówkę złapał Burić.

KP Legia Warszawa – KKS Lech Poznań 0:1 (0:1)

Bramka: 25.Rudnevs

Sędzia: Robert Małek (Zabrze)

Żółte kartki: Jędrzejczyk – Rudnevs, Wołąkiewicz, Wojtkowiak

Widzów: 25000 (1548 kibiców Lecha)

KP Legia: Kuciak – Jędrzejczyk, Astiz, Choto, Wawrzyniak (73.Efir) – Kucharczyk, Rzeźniczak (46.Gol), Vrdoljak, Radović, Novo (61.Kiełbowicz) – Ljuboja.

Rezerwowi: Skaba, Kiełbowicz, Furman, Gol, Efir, Żurek, Łukasik.

KKS Lech: Burić – Kikut, Wołąkiewicz (70.Djurdjević), Kamiński, Henriquez (10.Wojtkowiak) – Możdżeń, Injać, Murawski, Tonev (60.Drewniak) – Rudnevs, Ubiparip.

Rezerwowi: Kotorowski, Djurdjević, Wojtkowiak, Drygas, Drewniak, Stilić, Ślusarski.

Trenerzy: Maciej Skorża – Mariusz Rumak

Pogoda: +16°C, pogodnie

231 komentarzy

1. Szymon86 pisze:

Będziemy grać z kontry i będzie git. Tylko martwi to, ze Legia dobrze łapie nas na spalonych, oprócz tego gola oczywiście, więc trzeba próbować;)

2. woo pisze:

Irytująca gra Rudniewa, czy on nie może trzymać linii? Ile się można łapać na tak ewidentne spalone?

3. Łysy pisze:

Panowie,
    A mnie irytuje brak spokoju w kontratakach i bezsensowne wybory naszych zawodników w kluczowych momentach akcji pod bramką Legii.

4. woo pisze:

Za mało w piłkę gramy, bez sensu wprowadzamy chaos!

5. Pavvelinho pisze:

Lech gra całkiem nieźle w obronie. Z tego co zauważyłem to gdy jeden piłkarz to momentalnie jest przy nim trójka Lechitów. I oby tak do 90 minuty spotkania.

Jasina po raz kolejny pokazał że jest nie przygotowany. Wg niego dzisiaj w Lechu debiutuje Drewniak (a przecież grał już kilku meczach).

6. woo pisze:

Dokładnie Łysy. To co zrobił Vojo gdy nie wypuścił Kikuta to skandal!

7. Pavvelinho pisze:

Lech gra całkiem nieźle w obronie. Z tego co zauważyłem to gdy jeden piłkarz Legii ma piłkę to momentalnie jest przy nim trójka Lechitów. I oby tak Kolejorz grał w obronie do 90 minuty spotkania.

8. woo pisze:

Zero umiejętności wyprowadzenia kontraktu!

9. Szymon86 pisze:

Jasina jaki jest taki jest, wolę już go niż kolejnego genialnego komentatora z TVP vide szpaku. Ogląda ktoś mecz w naszej ”’telewizji publicznej’? Kto tam komentuje?

10. leech2 pisze:

Może psim swędem dowiozą ten wynik do końca ale często taka obrona Częstochowy kończy się źle

11. Łysy pisze:

woo
    100% racji
    mieliśmy tyle szans na wyjście z kontrą i wszystko rozegrane bez sensu.

12. Szymon86 pisze:

nie dowiozą, ale dowieziemy ziomek…

13. Pavvelinho pisze:

Szymon86

Tomek Jasina razem z Gilewiczem komentują mecz Legii z Lechem w jedynce.

14. Szymon86 pisze:

Haha… no to sorry… Pomyliłem się przyznaje. ja oglądam na canal plus i nie jest źle;)

15. Pavvelinho pisze:

Przydałby się teraz Štilić, który mógłby uporządkować grę Lecha.

16. Łysy pisze:

Dlaczego Rudnevs stoi ciągle na spalonym????

17. Pavvelinho pisze:

Ja dzisiaj oglądam mecz Lecha na tv a dlatego że równocześnie w internecie obserwuje mecz Arsenal – Chelsea.

18. Pavvelinho pisze:

Ja dzisiaj oglądam mecz Lecha na jedynce a dlatego że równocześnie w internecie obserwuje mecz Arsenal – Chelsea.

19. leech2 pisze:

Szymon86 jak dowiozą to wygramy 😉

20. jero12 pisze:

Rudnevs zabiera za sobą kilku Legionistow i dlatego mniejszą ilością atakują

21. 4o pisze:

Dobrze Mateusz. Legia zmęczona. Przewrotkami strzelają, ale na szczęście nic im nie wychodzi.

22. Łysy pisze:

jeeeeeeeeesssssssssssssstttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23. ArekCesar pisze:

Kto wygrał mecz? LECH! Kto? LECH! Kto? LECH! LECH! LECH!!! SUPER!!!

24. 4o pisze:

Legia miała 3 przewrotki rozpaczy, a My mamy 3pkt. To jest ta RÓŻNICA !
    Lech niewiele, ale skutecznie. Wygrana na Łazienkowskiej cieszy bardzo!:-)

25. jero12 pisze:

wyyyyyygraliśmy Brawo dla piłkarzy !!!!!

26. Daro pisze:

I LEGŁA WARSZAWA !!!

27. woo pisze:

Przeciętna gra, ale liczą się punkty! Teraz MUSIMY ZDOBYĆ 6 pkt u siebie i zobaczymy co nam to da przed ostatnią kolejką. Na pewno PUCHARY, a może coś więcej.
    Gratulacje!

28. Pavvelinho pisze:

Cenne trzy punkty i zasłużona wygrana Lech oraz dobra gra w destrukcji po strzelonej bramce. Szkoda tylko kartek dla Wołąkiewicza i Rudnevs’a.

Injac zagrał w końcu tak jak powinien grać defensywny pomocnik.

29. Anonim pisze:

JEBAc LEGIE! JEDEN JEST MISTRZ POLSKI!!! LECH

30. El Companero pisze:

i super 🙂 A Dwa dni temu jakis zakomplekiony kibol warszawski jechał po mnie za to ze pozwoliłem sobie na twórczą krytykę. A teraz bidula pewnie się w kiblu zamknął i robi pod siebie po porażce 🙂 Na Polonię z Vojo i Slusarskim i wygrywamy pewnie 2-0 Brawo Lech !

31. Pavvelinho pisze:

Cenne trzy punkty i zasłużona wygrana Lecha oraz dobra gra w destrukcji po strzelonej bramce. Szkoda tylko kartek dla Wołąkiewicza i Rudnevs’a.

32. Mouze pisze:

Zagraliśmy tak jak zawsze zespoły graja przeciwko nam.Strzeliliśmy bramkę i broniliśmy się w 10.Ale wygraliśmy!!!!!!!!!!Gramy o Mistrzostwo,szkoda ze Rudnev z Polonia nie zagra:/

33. baczi_kks pisze:

slyszeliscie jak ciecie z tvp1 stronniczo komentowali na korzysc legii;p wschod zdobyty brawo:D

34. Anfil pisze:

Ruuuummmmaaaaakkkk!

35. Bartas pisze:

Zajebiście !!! Zwycięstwo , to najważniejsze :):) Martwią kartki Huberta i Artioma że nie zagrają w następnym meczu i kontuzja Luisa ;/

36. maciek pisze:

yes! yes! yes! TERAZ IDĘ SIĘ NAAAPIC!! A legła poooossrrana!

37. Maniek pisze:

… na mistrza raczej juz szans nie maja… mistrza lekko ruch zdobedzie ….

38. Nowy pisze:

wygrana bardzo cieszy ale spokojnie nie ma co sie podniecac teraz nalezy pokonac polonie i czekac na potknięcie rywali

39. zibi pisze:

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie zawodnikiem meczu jest Marcin Kamiński.

40. slavus pisze:

To był jeden ze słabszych meczy Lecha w ostatnich kilku meczach, ale wynikało to ze stosunkowo szybko strzelonego gola. Defensywa zagrała dobrze, w środku nie najgorzej, a z przodu w drugiej połowy za dużo strachu, bo można było ruszyć w 3-4 zawodników i nie byłoby nerwów w końcówce.

41. AR16 pisze:

hahaha sie rozmarzyliscie z tym mistrzostwem. Dobrze wiemy ze w piatek bedzie o wiele trudniejszy mecz niz ten dzisiejszy. Lech juz bardzo bardzo dawno nie wygral z Polonia w lidze

42. torreador pisze:

Brawo, brawo, brawo! Jest dobrze ale z tym mistrzostwem to zaczekajmy:). Legia przypominała mi dzisiaj Lecha za Bakero, wolne rozgrywanie piłki, dużo posiadania ale właściwie żadnych zagrożeń. Mimo że oddaliśmy mniej strzałów były znacznie groźniejsze. Jest Super!!!

43. janek u pisze:

legie dostala liscia i sie nie podniosla:) dawno nie widzialem lacha tak spokojnego i pewnego siebie szczegolnie w obronie.

44. Mata26 pisze:

Brawo Lech !!! tirówka słaba ale Lech i tak na za dużo im pozwolił… Lech jest na dobrej drodze na zajęcie miejsca na podium jeżeli tak się stanie to mam nadzieję że Mariusz Rumak dostanie co najmniej 3-4 letni kontrakt i przynajmniej dwa trzy dobre transfery !!!!!!!!!!!

45. kibic pisze:

teraz wszyscy na polonie!

46. karp pisze:

Spokojnie z tym Mistrzostwem… Gramy cały czas o puchary. Na meczu z Polonią powinno być mnóstwo kiboli na stadionie, ale… nie będzie Artioma, Huberta i – zapewne – Luisa. Musimy wygrać z drugim klubem z Warszawy. a potem… pomyślimy;-)

47. Pavvelinho pisze:

Z tym graniem o MP to jeszcze radziłbym się wstrzymać. Ale za to w dalszym ciągu Lecha w LE jest bardziej realnym obecnie celem dla Lech niż MP.

do redakcji

usuńcie mój komentarz z 15:26.

48. napastnik pisze:

szkoda jak rudniev odejdzie jak sie dostaniemy do pucharow to kto bedzie strzelal? tego sie obawiam

49. Mouze pisze:

Nikt nie mówi ze zdobędziemy mistrzostwo tylko ze o nie walczymy.Obiektywnie patrząc na 3 kolejki przed końcem klub X(Lech) ma 4 pkt straty do lidera klubu Y(Legia). Mam nadzieje ze redakcja zrobi porównanie obecnej sytuacji po 27.kolejce do 27.kolejki sezonu 2010.

50. Daro pisze:

Do AR 16 Lech takrze z legia w warszawie dawno nie wygrał a tu prosze

51. DARO pisze:

Widowiskowo to najgorszy mecz Lecha . Taktycznie jeden z lepszych . BRAWO TRENER , gratulacje dla drużyny .

55. ramirez pisze:

na mistrza zasługuje Ruch, ale jak nim będzie niezasłużenie Lech to płakać nie będe.

56. zibi pisze:

Komentarz w C+ dzisiaj na dobrym poziomie. To znaczy bezstronny czyli normalny. Co do komentarzy na publicznej, nie wypowiadam się. Kiedyś zaproponowałem założenie rankingu komentatorów, ocenianych po każdym ligowym meczu. Może od nowego sezonu? Redakcjo, to pytanie do Was.

57. KKSLECH.com pisze:

To nie jest dobry moment na dyskusję na ten temat. Kiedy indziej.

58. slavus pisze:

Słuchajcie- żeby zdobyć mistrza Legia musi nie wygrać 2 z 3 ostatnich meczy – nie wierzę, że punkty straci z Jagą, która na wyjazdach jest tradycyjnie beznadziejna, z Lechią (mimo że na wyjeździe) remis też byłby sensacją. Oby Korona miała w ostatniej kolejce o co walczyć w Warszawie. Generalnie terminarz przemawia za Legią.

59. Mata26 pisze:

Lech zdobył w ostatnich 6 spotkaniach 16 z 18 punktów a tirówka 7 więc kto jest lepszy ludzie zrozumcie że największą słabością Lecha w ostatnich czasach był trener! Teraz mamy swojego trenera który ma Lecha w sercu jak dostanie wsparcie zarządu i odpowiednie transfery to Lech może być tam gdzie jego miejsce czyli na szczycie tabeli przez długi czas!!!!

60. kibic pisze:

lech zrobil co do niego nalezalo strzelilo szybko bramke i umiejetnie sie bronili to wystarczylo do zwyciestwa wiedzieli ze jak wygrywaja mecz to nie moga atakowac i sie otworzyc tylko bardzo dobrze sie bronic i kontratakowac i to wystarczylo

61. ArekCesar pisze:

Week end taki jak sobie wymarzyłem, piwo otwarte i po wypiciu można iść z synkiem na spacer. A wieczorkiem już święto i full wypas. Straty częściowo odrobione i pozostaje żałować strat w meczach takich jak z Bełchatowem u siebie. Ale Kolejorz walka do końca!!! Z Rumakiem do Europy!!!

Przed meczem pisałem, że są szanse nawet na mistrzostwo, ale trzeba wpierw wygrać z Legią, a potem pogadamy. No więc teraz nasze szanse wzrosły o kilka procent. Szkoda tylko, że Legia, Ruch i Śląsk mają jednak sporą przewagę jak na ilość spotkań do rozegrania. Bilans nasz jednak z nimi na plus oprócz Ruchu, z którym jesteśmy na równi, ale wygrywamy bramkami. Do boju Kolejorz…

62. TmTm pisze:

Trzeba liczyć że Korona w tej kolejce co najwyżej zremisuje, żebyśmy mogli odskoczyć.
    Druga połowa można podzielić na 2 części. Sam początek Lech coś próbował, nawet 2-3 akcje po których mógł paść gol i dobić Legię. A druga część to obrona częstochowy.
    Irytuje mnie Ubiparip. Słaby, traci piłki, brak zamieszania i igrania. Czasem mam wrażenie że Ślusarski mimo że nie strzela goli robi więcej na boisku.

63. wielkikks pisze:

Co tu dużo mówić. Brawo Panowie za wycięstwo dobry taktycznie rozegrany mecz. Zadaje po raz kolejny pytanie i kto ma najlepszych piłkarzy w Poslce ! MOŻNA ?!?! Wszystko w temacie.

Brawo ZAWODNICY, brawo RUMAK !!! Zapamietajmy ten mecz bo to jest bardzo ważny moment !!!!!!!! Odpowiada na bardzo ważne pytanie w perspektywie najlbliższych lat !!!

Można wygrywać przy Łazienkowskiej gdy Legia jest na pierwszym miejscu w tabeli, ma pełne wsparcie trybun przy Łazienkowskiej, na kilka decydujących kolejek przed zakończeniem rozgrywek decydujących o MP, gdy zespół z Łazienkowskiej jest bardzo podbudowany mentalnie udanymi występami w pucharach ?!?!

MOŻNA ! BRAWO ! I JEDZIEMY DALEJ !

JEDEN JEST MISTRZ POLSKI JEDNA KU..A W POLSCE JEST MISTRZEM JEST KOLEJORZ A TYM KURCZAKIEM LEGIA JEST 🙂

p.s I gratuluje „dziennikarzom” weszło, który w ramach rewanżu umieścili kolejny raz prowokacyjny filmik z bramką Rudnieva ( gdzie w „nagłówku” jest Amica )na swojej stronie nie wytrzymując po raz kolejny ciśnienia !!! Bardzo obiektywnie Panowie, pewnie przez przypadek 🙂

Kolumbijski palec wam w dupę weszlo 🙂 !!!

64. Classic pisze:

Zejdźcie na ziemię z tym mistrzostwem, bo to totalna abstrakcja. Musielibyśmy wygrać 3 mecze, Legia co najmniej 2 zremisować, Ruch przegrać jeden mecz (grają z 3 najsłabszymi zespołami ligi), kiepscy nawet zakładając że stracą punkty z ŁKS, muszą się potknąć przynajmniej raz. Jak dla mnie, za dużo w tym warunków do spełnienia. W cuda (aż takie) nie wierzę. Ale niech się dzieją, nie mam nic przeciwko. W każdym razie póki co, przy zestawianiu słów Lech i mistrz, proponuję wziąć na wstrzymanie.

65. ArekCesar pisze:

Dziś nie narzekajmy, radujmy się wynikiem. Dziś zagrała drużyna Rumaka!

66. KubaCMG pisze:

Dokładnie, nie ma co narzekac : )
    ważne, że wygrana !

67. Magic pisze:

Ważne zwycięstwo w perspektywie gry Lecha w pucharach. Na mistrza może zabraknąć kilku punktów. Gdyby zarząd tak się nie ociągał ze zwolnieniem Bakero kto wie czy nie bylibyśmy w lepszej sytuacji. W końcowym rozrachunku może brakować tych punktów z Bełchatowem. A co dzisiejszego meczu to jak patrzyłem na grę ległej to tak jak bym widział Kolejorza za Bakero. 60% posiadania piłki i gówno z tego wynikło. Brawo za walkę ale kilka strat mnie bardzo zdenerwowało. Wojtkowiak – pod własną bramką się nie kiwaj i jak nie wiesz co zrobić z piłką to wywal ją jak najdalej.

68. wielkikks pisze:

Brawo jedziemy dalej !!!

Jeden jest Mistrz Polski jedna kur… w Polsce jest mistrzem jest Kolejorz a tym kurczakiem Legia jest 🙂

69. Robee77 pisze:

Bardzo mądra gra!!! Legia nie miała nawet pół sytuacji bramkowej. Trochę slabo wypadł Tonev, chyba nie dorósł do takich meczy. Ubiparip też słabiej na boku wypadł, ale przy bramce super się zachował. Możdżeń bardzo dobrze!! Drewniak super zmiana!

70. zibi pisze:

@KKSLECH.com OK. Rozumiem ale pamiętajcie o temacie.

Mecz z ległą otwiera bramę przed LE. Oczywiście marzy nam się jutrzejsza przegrana kiepskich itd itp. Może to nie tylko pobożne życzenia i znów pójdziemy pochodem na Stary?

71. miodek pisze:

Cóż, brakuje mi Lecha napędzanego finezją Stilića, drażni mnie promowanie Drewniaka na siłę, mecz (szczególnie druga połowa) to była katorga… ale w tym konkretnym meczu liczy się wynik, więc rzeczywiście nie mam prawa narzekać (chociaż jakże lepiej by to zwycięstwo smakowało gdybyśmy przeciwnika zmiażdżyli).

72. zibi pisze:

@wielkikks olej weszło to też agora. Ważne,że Kolejorz punktuje. Prawdy, na dłuższą metę, nie można zakrzyczeć.

73. lechita65 pisze:

Dziękujemy Panie Mariuszu, nie chcemy tu żadnych trenerów ze śląska, chcemy tu Rumaka który wie co to znaczy być Poznaniakiem i być Lechitą

74. Dominez pisze:

Drewniak moim zdaniem pokazał się z bardzo dobrej strony i od następnego sezonu powinien dostawać jeszcze więcej szans.

75. Ferion pisze:

Dobra gra Lecha w stolicy. Teraz mamy kolejny arcy ważny mecz z Polonią W. Szkoda, że Rudnev nie zagra z powodu głupiej żółtej kartki. Myślę, że szansę powinien dostać Ubiparip i zagrać na pozycji środkowego napastnika.

76. wielkikks pisze:

Zmiażdżeni byli na Bułgarskiej nie mogli wyjść przez cały mecz z własnej połowy poza dwiema kontrami i wynik był 0:0. Taka jest piłka…

I jeszcze raz pozdrowienia od Rumaka, Ubiparipa i autorów kolejnych prowokacyjnych tekstów czy filmików na weszło i w Przeglądzie Sportowym !!! Nawet już po meczu nie potrafią zachować się z klasą.

Chyba faktycznie zasłużyli na ten kolumbijski palec w dupę 🙂

77. wielkikks pisze:

I jeszcze raz pozdrowienia od Rumaka, Ubiparipa DLA autorów kolejnych prowokacyjnych tekstów czy filmików na weszło i w Przeglądzie Sportowym !!! Nawet już po meczu nie potrafią zachować się z klasą.

78. lechita65 pisze:

Za tydzień wszyscy na stadion, niema żadnego opier..ia, bo jesteśmy winni to naszym grajką którzy wywalczyli dla nas w dniu dzisiejszym zwycięstwo w tak prestiżowym meczu, i pamiętajmy że jeszcze w tym sezonie nie jest wszystko stracone. Serdecznie wszystkich braci po szalu chcę pozdrowić. HEJ LECH !!!

79. janek u pisze:

co do weszlo..! panowie olejcie ten portal i nie wchodzcie tam wogole, tak jak ja i to robie od dluzszego czasu:)

80. Mouze pisze:

Redakcjo czy można liczyć za artykuł porównujący obecna sytuacje po 27.kolejkach z ta po 27.kolejkach w 2010?

81. Dominez pisze:

Ja też ich olałem. Prezentują wyjątkowo niski poziom. Zresztą nigdy za nimi nie przepadałem.

82. wielkikks pisze:

To nie chodzi o Agorę 🙂 I nie ma co olewać, tylko trzeba piętnować bo kreują się na bezstronnych a w majty popuszczają bo ciśnienia nie mogą wytzrymać… Trzeba tych warszawskich wieśniaków z weszło pietnowac skoro nie potrafią się odpowiednio zachować, udając neutralnych i bezstronnych. A za maską „ogólnopolskiego dziennikarza” kryje się kibic, który stosuje jawne prowokacje wobec innego klubu.
    Tyle w tym temacie…

Trzeba zewrzeć szeregi i na Bułgarską !!! Trzeba odebrać co nasze 🙂

83. KKSLECH.com pisze:

Mouze – Wszystkie staty i ciekawostki będą, ale w odpowiednim czasie. Jest jedna taka szczególna związana z pewną datą, lecz na razie trzeba jeszcze poczekać, by Lech zrealizował cel minimum.

84. pyra fan kks z breslau pisze:

mowilem ze MIALEM SEN i ze sraja w galoty od rana TERAZ CZAS NA DISCO POLO

85. hyena pisze:

na Polonie WSZYSCY NA BULGARSKA!!! Brac urlopy,zamieniac sie w pracy kto na popoludnie i NIE MA TO TAMTO!!!!!!!!!!!!!!!!

86. Kris155 pisze:

Nie wierzyłem w zwycięstwo, a tu piłkarze Lecha zrobili mi miłą niespodziankę. Super 1 połowa i bardzo słaba druga. A już zmiany Toneva za Drewniaka kompletnie nie rozumiem. Jaki żal jest tych punktów straconych u siebie z Bełchatowem czy Widzewem. Mistrza będzie szalenie trudno zdobyć. Nie chodzi już o sam fakt, że mamy 4 pkt straty, tylko o to, że przed nami są 3 drużyny.

87. KIBOL pisze:

Teraz trzeba liczyć na naszych wypożyczonych piłkarzy. Wilk grać bedzie ze Sląskiem Ruchem i Legią a w ostatniej kolejce Legia jedzie do Korony gdzie gra Kiełb…:D

88. BRAGA pisze:

Moi drodzy, za tydzień może być sytuacja podobna do tej, w której dzisiaj jest Barcelona i Real. Jeśli się wszystko ułoży i My wygramy a kluby przed nami oddadzą punkty albo podzielą się nimi to w tym momencie mamy cholerne szanse na Mistrza!! I nie żeby co ale ta Liga albo jest cholernie słaba albo podniósł się jej poziom sportowy, nie iwem szczerze mówiac jak to oceniać.

Co do meczu to świetnie rozegrany taktycznie, chociaż o wynik drżałem do końca! Brawo!!

89. dixie pisze:

Mistrzostwo jest chyba nierealnie – Ruch gra z najgorszymi drużynami w lidze i naprawdę ciężko liczyć na cuda.

90. luis pisze:

przepraszam, bo nie czytałem wszystkich postów wyżej, ale to w piątek z Polonia będzie mecz sezonu. Wtedy będzie wiadomo czy zagramy w pucharach.
    Dziękuję chłopakom za walkę i ambicję. To jest to coś co powinno Lecha charakteryzować.
    Czy będzie mistrz jak napisała redakcja? nie wiem, jednak uważam, że nasz cel to 4 miejsce i tego by chłopaki się trzymali

91. Jahu pisze:

No wlasnie Ruch gra z najgorszymi, czyli ma najtrudniej, bo kazdy z nich walczy o utrzymanie. Tacy ludzie jak „dixie” kompletnie nie rozumieja realiow polskiej pilki

92. Mouze pisze:

Mi w Mistrzostwo trudno jest uwierzyć,ale fakt jest taki ze o nie walczymy.Jednak sadze ze jest duża szansa ze skończymy sezon przed Legia.Z pierwszego vice-mistrzostwa w Historii byłbym bardzo zadowolony.Z Polonia będzie ciężko,gramy bez Rudneva ale wierze ze damy rade.

93. LTSK pisze:

Na meczu z Polonią okaże się ile tak naprawdę ma kibiców nasz klub,bardzo ważny mecz,bardzo duża stawka,wszystko jest jeszcze możliwe a piłkarze to właśnie teraz najbardziej potrzebują naszego wsparcia i zaangażowania, pokaże czy Poznań wierzy w końcowy sukces i czy go naprawdę chce Do boju Kolejorz!!! Ps Mistrz Polski będzie się cieszył w Łodzi!