Łukasz Trałka zaprezentowany mediom + FOTO

Po godzinie 15:15 w poznańskiej klinice Rehasport mieszczącej się przy ul. Góreckiej 30 podczas konferencji prasowej został zaprezentowany mediom najnowszy nabytek Kolejorza, Łukasz Trałka. Były pomocnik Polonii Warszawa podpisał z Lechem Poznań trzyletnią umowę i będzie grał z numerem 6.

> Party Poker < Piotr Rutkowski (dyrektor sportowy) – „Chciałbym przywitać Trałkę, który pojawił się na pokładzie naszej lokomotywy rozpędzającej się pod koniec wiosny coraz mocniej. Mam nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie wzmocnienie tego lata.”

Mariusz Rumak (trener Lecha) – „Mamy piłkarza, którego chcieliśmy i na pewno będzie naszym wzmocnieniem. Łukasz stworzy konkurencję w zespole i będzie dobrym uzupełnieniem. Dzięki niemu zachowamy też proporcje między doświadczeniem, a młodzieżą.”

Łukasz Trałka (nowy piłkarz Lecha) – „Jestem szczęśliwy, że jestem zawodnikiem takiego wielkiego klubu, z taką tradycją i z takimi kibicami. Dziękuje za to, że klub mi zaufał i na mnie postawiono.”

Kilka zdjęć z dzisiejszej konferencji prasowej:

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

komentarzy 78

 1. bigos napisał(a):

  myślę, że ten transfer, to mimo wszystko wzmocnienie na nasze podwórko, zobaczymy czy na LE?

 2. Robee77 napisał(a):

  Injac miał propozycje kontraktu i go nie podpisał, czyli na Kolejorzu już tak bardzo mu nie zależało , co było widać zwłaszcza w rundzie jesiennej.
  Zastanawiam się nad sprawą Kikuta, czy klub mu za mało proponuje czy sam piłkarz nie jest mentalnie ukierunkowany jak Grzegorz Wojtkowiaki Semir Stilić, w kontekscie nowych wyzwań. Myślę Marcin dał sobie czas na przemyślenie wszystkiego na urlopie.
  Choć pewnie też jest podobna umowa jak z Injaciem , że jak ktoś przyjdzie na tą pozycję to KIKI odejdzie.

 3. wielkikks napisał(a):

  Temat przyjscia Trałki i odejscia oraz pożegnania Injacia jest „fascynujacy”, ale ja o czymś innym dużo ważniejszym. A chodzi o Reissa i jego ostatnią aktywność.

  Piotr jest generalnie traktowany w Wielkopolsce z wielką sympatia i uznaniem. Nie tylko w srodowisku kibicowskim tylko na róznorakich „salonach” również. I w dużej mierze jest tam zapraszany i mile witany dzięki sympatii jaką został przez ludzi w Wielkopolsce obdarzony. Co niewątpliwie pomaga w życiu osobistym jak i zawodowym. I oby było tak jak najdłużej czego mu życzę.

  Ale jego ostatnia aktywność może nie jest sztrzelaniem samobója, ale na pewno nie jest kopaniem piłki z pełnym zaangazowaniem i determinacją w stronę właściwej bramki. Nie oczekuję od Piotra że nie będzie się wypowiadał krytycznie jeżeli ktos lub jakieś działanie w klubie na uzasadnioną krytyke zasługuje. Ale warto by było gdyby Piotr nie pomagał w szukaniu sensacji tam gdzie jej nie ma, tym bardziej ludziom, który czerpią korzyści z zamieszania. A którzy są sympatykami Legii co ma bardzo czesto przełożenie na nieprzychylne artykuły o Lechu i co podkreslam czesto nieprawdziwe i wymierzone wyłacznie na to aby wywołać zamęt.

  ( Przypominam tylko niektóre bo i tak będzie wystarczająco długo. Te najważniejsze w telegraficznym skrócie, które w żaden sposób sie nie daja obronić. O lżeniu Drewniaka z trybun w kolejnych meczach poza pierwszym jego występem. Informacji, której nie raczyli sprostować nawet po fali komentarzy z Poznania pod artykułem aby te nieprawdziwe info po prostu usunąć. )

  ( Nagminne i regularne uderzanie w Rumaka z niesprawdzonymi informacjami próbującymi wprowadzić zamęt w tle o piłkarzach spiskujących za plecami Rumaka Szkoda że nie mieli takiego zapału do płodzenia artykułow na temat trenera jak był Bakero i jedynie pojawiajace się wtedy zdawkowe powściągliwe w swojej wymowie i ocenie geniusza taktyki artykuły )

  ( O Legii i Grand derbi :) oczywiscie w kontekscie Lecha nie zasługującgo na takie miano w przeciwięstwie do Legii, która zasługuje na takie miano mimo że ma prawie połowę mniej MP od Górnika, Ruchu i Wisły. Juz nie wspominając o pisaniu cytując weszło „o najlepszej stadionowej atmosferze w Polsce na Łazienkowskiej” :) Pozostaje skomentować, faktycznie jak przyjechaliśmy na Łazienkowskiej to była najlepsza, ale dzieki kibicom w niebiesko białych koszulkach )

  ( Czy też poświecając uwagę Jóźwiaka i po cześci usprawiedliwiając i chwaląc odpowiedzialnego za transfery w Legii za wysyłanie w eter wprowadzających w błąd informacji o zainteresowaniu i negocjowaniu z piłkarzami z Lecha, mającymi jedynie wprowadzic kolejny zamęt w Poznaniu. )

  Było jeszcze kilka takich nieuczciwych zagrywek z ich strony podszytych klubowymi antagonizmami. I nie mam tu na mysli krytyki piłkarzy, klubu jeżeli na te niepochlebne słowa zasługiwali. Ale jawnie nieuczciwych, czesto kłamliwych i niesprawdzonych nie mających pokrycia w rzeczywistości wymierzonych w klub artykułów. Bardzo podobnych do tego jakie ukazywały sie przed meczami z Legią np. w „PS” o negocjowaniu kontraktu z Injaciem, Wojtkowiakiem i kilkoma innymi zawodnikami Lecha.

  ( TERAZ MOŻNA BY ZAPYTAĆ AUTORA TEKSTU W „PS” PANA ADAMA DAWIDZIUKA KIEDY INJAĆ POJAWI SIĘ W WARSZAWIE ??? BO ROZUMIEM ŻE WSZYTSKO JUZ DOGADANE SKORO JUŻ PRZED MECZEM Z LEGIĄ NEGOCJOWALI KONTRAKT !!! )

  Powracajac do Piotra do clue sprawy. To że chłopcy z weszło chcą się uwiarygodnić szukając drugiego Iwana z Krakowa w Poznaniu.”Pukając do drzwi” nawet Mirka Okońskiego wykorzystując „dobrodusznośc”. Mam nadzieję że większość wie co mam na myśli, to nie znaczy że Piotr Reiss ma wpisywać się w ten schemat. Nie mam pretensji o jakies kolezeńskie incydentalne przysługi. Ale nie sprzedawanie informacji ludziom sympatyzującymi z Legią do tego którzy czesto wykorzystują to aby uderzać w klub. Piotr Reiss ma pomagać w tworzeniu zametu ???

  Ci którzy obecnie rządzą tez już wiele dla klubu zrobili te ostatnie sukcesy to także ich dorobek czy się komuś to podoba czy nie. Czasy się zmieniły i korporacyjny ład aby osiągac sukcesy tez jest potrzebny I nie ma co ciągle rozpaczać że sentymenty nie odgrywaja juz tak dużej roli. Rodzinną atmosferę tworzą przede wszystkim kibice, środowisko a korporacyjny ład niech utrzymują ci którzy obecnie zarządzają tym klubem. Oby z poszanowaniem tych pierwszysch wartości.

  Piotrze ciebie w klubie już nie ma, ale Lech istnieje. Rozumiem rozgoryczenie brakiem godnego pożegania, na które zasługujesz przez ludzi obecnie zarządzających klubem. Ale pamietaj że klubem żyje cała Wielkopolska i nie tylko, żyją tym ludzie którzy nie tylko Tobie zawdzięczają wiele, ale u których Ty też masz dług wdzięczności. I nie warto psuć tej rodzinnej atmosfery jaka w Poznaniu panuje. Nie idźmy tą drogą nie potrzebne tu nam jątrzenie i wojenki jak w Krakowie. Ciągłe podkładanie nogi innym przez byłych zawodników jak Kapki, Iwany, Motyki i inne.

  P.s Warto by było aby Piotr Reiss wziąl sobie te uwagi do serca. Bo na pewno nikomu taka postawa splendoru nie przyniesie. Ani klubowi ani samemu Piotrowi a ucieszy jedynie „redaktorów” z Warszawy, których nie tylko uwiarygodni nawet gdy informacje dotyczące Lecha będą wyssane z palca,ale bezkarnie i bezkrytycznie pozowli walić jak w bęben w nasz klub.

  Uczciwa krytyka i publiczne wyrażanie poglądów odnośnie klubu na „forum Wielkopolski” jak najbardziej tak. Ale moze nie o Lechu Piotrze przez Warszawę. Komu to ma służyć ???

 4. wielkikks napisał(a):

  I przymknąć oko na brak kilku kropek, przecinków, powtórzeń i innych gramatycznych niedociągnięć bo za dużo tresci żeby w to się bawić.

 5. R. napisał(a):

  wielkikks, co Ty robisz chłopie? miałem właśnie o Piotrku pisać to samo, może krócej, ale to jest to!

  przestańcie płakać za dimą, bo jeszcze na przełomie marca/kwietnia nie chcieliście go widzieć w Lechu, a tu nagle rozpacz. Mógł chłop podpisać kontrakt, Klimaczak mówił że kontrakt przedstawiony nie ulega negocjacji. A dima czekał. My też mieliśmy czekać? Na co? żeby przed początkiem LE mieć nóż na gardle i zgodzić się nie nowe warunki?

  niektórzy powinni udać się do lekarza, bo chorzy są na syndrom zarządu KKS. Co nie zrobią jest źle. Pozbywamy się piłkarza, który miał 2 bardzo słabe rundy. Źle. Nie robimy transferów – źle. Przychodzi Trałka – źle. Nie ma wzmocnień chociaż to dopiero początek okna trans – źle.

 6. Ferion napisał(a):

  Waris Majeed jest obserowowany przez Lecha. Gdyby jakimś cudem udało sciągnąć go do Lecha to byłoby to wzmocnienie ataku. Zawodnik ma 20 lat i można powiedzieć, że w Szwecji zagrał bardzo dobry sezon. Po jego przyjsciu do Lecha szybko zapomnielibyśmy o Rudnevie.

 7. Mouze napisał(a):

  Dokładnie,Injacia jeszcze nie dawno nikt w Lechu nie chciał i ja się ciesze ze odszedł.Co do jego wypowiedzi: to może teraz płakać ze Lech zagrał nie fair.Mógł przedłużyć umowę dużo wcześniej ale celowo chciał zaczekać do polowy czerwca żeby Lech nie miał żadnej alternatywy i podpisał z Dima kontrakt na lepszych warunkach.Chciał wszystkich wykiwać ale obróciło się to przeciwko niemu.Jeżeli faktycznie tak jest związany z Lechem i Poznaniem to dlaczego tak długo zwlekał z podpisaniem umowy?I dlaczego w ogóle rozważa grę w innym polskim klubie?

 8. ss napisał(a):

  mam pytanie czy ktos zl echa obserwuje 1 lige