Letnie sparingi drużyn z Ekstraklasy – część I

Większość klubów z którymi będzie rywalizował poznański Lech w nachodzącym sezonie 2012/2013 piłkarskiej Ekstraklasy jest już w trakcie przygotowań do rundy jesiennej.

> Party Poker < Tymczasem od 2 lipca co tydzień w poniedziałek aż do trzeciego tygodnia sierpnia, czyli do rozpoczęcia rozgrywek będziemy sprawdzać, jakie wyniki w letnich sparingach osiągają ligowi rywale Lecha Poznań. Na razie prócz Kolejorza udział w meczach towarzyskich rozpoczęło łącznie siedem klubów. Póki co najwięcej gier kontrolnych rozegrała warszawska Legia, bo aż trzy, a po dwa sparingi mają już na swoim koncie Ruch Chorzów i Zagłębie Lubin. Ci drudzy wygrali zresztą oba pojedynki, więc przygotowania do rundy jesiennej rozpoczęli od mocnego uderzenia. Tymczasem w pierwszej grze kontrolnej nie popisał się Śląsk Wrocław, a z dużo niżej notowanym rywalem poległa gdańska Lechia. Piast musiał za to uznać wyższość Mistrza Cypru. Stan na 01.07.2012, godz. 23:12