Wypowiedzi trenerów po meczu:

kieresWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Kamila Kieresia oraz opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 19. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2012/2013, KKS Lech Poznań – PGE GKS Bełchatów.

Kamil Kiereś (trener GKS-u):„Jesteśmy zadowoleni z tego punktu. My tej Ekstraklasy nie oddamy i nadal będziemy o nią walczyć. Jestem zadowolony z przebiegu pierwszej połowy, gdzie dobrze zagraliśmy w środku. Lech na pewno nie grał wtedy tego co sobie założył. Po przerwie było już inaczej i dopisało nam sporo szczęścia. W końcówce postawiliśmy wszystko na jedną kartę, ale cieszymy się z punktu. Dziękuję za walkę i za zaangażowanie.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Ten mecz był meczem niewykorzystanych szans. Tak bardzo chcieliśmy strzelić, że GKS miał na końcu swoje sytuacje. Dla mnie i dla zespołu jest to porażka, bo takie spotkania powinniśmy wygrywać. Z pokorą podchodzimy do przyszłości i dziękuje kibicom, ponieważ byli z nami do końca. GKS grał piłką i jeśli tak mieliby dalej grać, to chciałbym, aby zostali w lidze.”

20 komentarzy

1. bronek pisze:

Po pierwsze Rumak powinien przyznać, że w pierwszej połowie źle ustawiony był zespół, obrona grała za głęboko, przez co cały zespół był za bardzo rozciągnięty po boisku, a pomocy nie było praktycznie… o Drewniaku nawet nie chce mi się wypowiadać, bo ten koleś to nawet w Warcie to byłaby porażka… Druga połowa wyglądała lepiej, ale wykończenie akcji na marnym poziomie i ogromny żal niewykorzystanych sytuacji. Eh szkoda gadać, we frajerski sposób ucieka nam mistrzostwo

2. kibicc pisze:

Jak możemy wygrać jak oni trenują trzy dni w tygodniu po dwie godziny,a póżniej z dwóch metrów nie potrafią wpakować piłki do siatki. Powtarzam dopóki trenerem będzie szkapa to nic sie nie zmieni,Okoń ma racje na temat tego naszego treneżyny,że on już ich nic nie nauczy bo sam niczego nie umie.Po dzisiejszym meczu Drewniak Ceesay i Henriquez powinni powędrować na trybuny to co oni dzisiej grali wołało o pomste do nieba

3. wiel pisze:

Kucyk bredzi

4. gigi pisze:

Gergo pokazal sie z ladnej strony, mam nadzieje ze w koncu Vojo bedzie mial szanse sie pokazac 🙂

5. JRZ pisze:

bronek dobra przyzna sie i co ci to da poczujesz sie lepiej? jakies punkty nam w tabeli przybeda? Wszyscy narzekali ze zdobywamy punkty po brzydkiej grze i ze stwarzamy sobie malo sytuacji ciekawe jak czuja sie te osoby dzis czy po meczach z Legia, Polonia gdzie kazdy widzial jak gralismy a jak sie skonczylo. Po za tym tez liczylem ze wyjda dwoma napastnikami tylko czy to cos by zmienilo? Tu nie chodzi o ilosc a jakosc! Wystarczy jeden napastnik a porzadny tak jak to bylo z Lewandowskim po odejsciu Rengifo czy Rudnevsem i z taka Polonia chociaz punkt wyciagamy i dzis trzy z Belchatowem.

6. angelo pisze:

Legumina jakim kosztem 300 milionów a teraz szukacie frajerów na spłacenie długu , no takim kosztem to każdy był by wielki tylko poczekaj na rezultaty bo w razie braku awansu w LM to bieda aż piszczy no chyba, że pan Boniek Wam pomoże bo przecież same ogórki tam grają .

7. El Companero pisze:

po takim meczu nie mozna byc zadowolonym, na Orliku potrafią strzelić do pustej bramki, na Bułgarskiej nie. Trening strzelecki ogranicza sie do oddania kilku strzałów na fajrant? To trzeba zmienic. W ogóle to w pierwszej polowie gralismy bez skrzydel, a Teo i Drewniak do przerwy tylko oslabiali druzynę, smutne ale prawdziwe. W drugiej zawiodła skutecznosc , szkoda ale jak sie nie trafia do bramki nie jest sie dobrym pilkarzem, taka prawda. Chyba czas zeby ktos pomalu wstrząsnął zawodnikami, Rumak jest za mięki do tego ,może nim też trzeba wstrząsnać? W innych druzynach takei wstrząsy są od czasu do czasu po 3 nieudanych meczach, u nas mija pol roku i nadal spia. Oczekuję jakichś decyzji.

8. fan pisze:

azjato, wiem że codziennie siedzi was tu multum, ale przestań się napinać i przypomnij sobie wasz wynik z Bełchatowem u siebie. Tyle że u was to GKS był bliżej wygranej i to jest dla was wstyd! A co do wyniku z nami, nie wiedziałem że tak się tym brandzlujecie, no ale zrozumiałe jak się nie umiało wygrać od 8 lat. No ale w końcu to Poznań ma „kompleksy”, hehehe :))

9. JRZ pisze:

LEGIA WIELKA@ Legialive zamkneli ze cie tu przywiało czy dla kibica Legii emocje po meczu Lecha sa tak duze ze trzeba wejsc na forum Lecha i napisac komentarz? O ile sie nie myle to wy z tym Belchatowem tez zremisowaliscie po totalnej padace. A co do plakania ja tez plakalem ostatnio i to wyobraz sobie ze przy okazji meczu Legii 🙂 plakalem jak zobaczylem waszego idolka Koseckiego w rozowej koszulce z dekoltem i koralami taki typowy pedałek z Legii 🙂

10. Karol pisze:

Panie Rumak jest pan bojąca d…a i tyle,nie ma pan pojęcia o prowadzeniu druzyny tak wielkiego klubu jak Lech .Odejdź i nie rób wstydu…

11. JENS pisze:

Rumak pokazał swoją nieudolność. Jak można w takim meczu ściągać napastnika wpuszczając dziada borowego, który potyka się o własne nogi!!!

12. Jarecki pisze:

Pierdolicie tu panowie trzy po rzy !!!
    Powiem tak !! Dawno nie widziałem tak ofensywnie grającego Kolejorza za Rumaka !!
    Faktem jest że znów kombinował ze składem. Po H….a grał ten Drewniak od początku ??? Nie było trzeba od razu wprowadzić optymalnego składu z Węgrem ??
    Kuźwa, ten Rumak nie wyciąga ZADNYCH wniosków z poprzednich meczy !
    mecz był ok, po prostu ich bramkarz miał ,,dzień konia” i tyle 🙁
    Nie cieszy mnie to ale po tym co grali na jesień jest to światło w tunelu.
    Trenera mieliśmy , mamy i NIESTETY będziemy mieli cieńkiego ale wierzę w naszych chłopoków !! Jeszcze wszystko sie może zdażyć i w to wierzę !
    Niech tylko Rumak nie przeszkadza to będzie dobrze !!!!

16. Anfil pisze:

A jakiego macie lepszego trenera w Polsce Lenczyk ,Skorza ,Michniewicz , Bobo Kaczmarek ,a moze Zieliński lub Hajto ludzie nie gadajcie zle bo będzie tylko gorzej nie twierdze że Rumak jest jakimś wielkim trenerem ale każda zmiana na polskiego trenera nic nie zmieni wręcz przeciwnie pogorszy w jednym mi sie koleś podoba ze ma swoje zdanie i byle jaki pismak mu na głowę nie wejdzie !!!! Co do gry to równie dobrze mogło być dzisiaj 5-2 co za to Rumak moze ze nie ma zawodników którzy potrafią strzelić bramkę z 1 metra !!!!

17. JRZ pisze:

Anfil to samo twierdze co ty 🙂 Rumak popelnia błedy owszem ale obwinianie go za to ze pilkarze nie potrafia strzelic do bramki z kilku metrow to jakies zarty. Ja rozumiem trenowac strzaly z boku z daleka z 15-30 metrow z roznych innych pozycji i z roznymi wariantami ale cwiczyc strzaly z metra czy trzech? To sa trampkarze czy pilkarze? Idiotyzmem jest tez zwalnianie nie tylko Rumaka ale obojetnie jakiego trenera ktory walczy o mistrza i zajmuje drugie miejsce ze strata 4 punktow do Legii ktora sklad ma lepszy (o wiele?) od naszego. Jesienia jak sie ogladalo Lecha to az oczy bolaly teraz widze poprawe brakuje tylko skutecznosci i szczescia.

18. Jarecki pisze:

JRZ masz rację ale w 50 % !
    Fakt i dla mnie że Kolejorz wiosną gra o NIEBO lepiej !
    I jak patrzę na tą grę to wierzę że damy radę , tym bardziej że legła gra cały czas ,,chujnię” !
    Ale proszę Cię nie broń mi Rumaka bo nie ma meczu żeby nie zrobił żadnego ,,klopsa” !
    Choćby dziś – po kiego grzyba znów wystawił od początku Drewniaka zamiast Gulasza na przykład ??? Niebroń go proszę Cię, nie broń bo to nasza porażka !

19. JRZ pisze:

Dlatego pisze ze popelnia bledy 🙂 Wczoraj popelnil dwa z Drewniakiem na ktorego caly czas uporczywie stawia i niestety z Reissem pomijajac jednak je to mielismy dzis wystarczajaco okazji zeby ten mecz wygrac i za to juz mozna obwiniac tylko pilkarzy. Choc tez trzeba przyznac ze w II polowie jezdzili na dupach i walki odmowic im nie mozna bylo.

20. gruh pisze:

Drewniaka wystawił od początku na środku, bo Drewniak jest defensywnym pomocnikiem a Muraś nie mógł grać. Lech tracił bramki w pierwszych połowach po kontrach, stąd domyślam się że potrzeba gry od początku w defensywnymi środkowymi pomocnikami. Po przerwie postawił wszystko na jedna kartę i zamienił defensywnego zawodnika na ofensywnego Drewniak->Gergo , co spowodowało więcej akcji po naszej stronie ale też więcej szans Bełchatowa. To nie jest Football Manager gdzie wszystkich pakujesz do przodu i wygrywasz ligę mistrzów. Drewniak zagrał ch*jowo – przed meczem nie przewidzisz kto w danym dniu w jakiej będzie dyspozycji, a nie zmienia się zawodnika przed przerwą poza wyjątkowymi sytuacjami (kontuzja, zmiana systemu gry itd…)