Gramy dalej

W pierwszym meczu II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2013/2014, Lech Poznań pokonał na sztucznej murawie w Vancie fińską Honkę Espoo 3:1 (1:1). Gospodarze zagrali z wielką determinacją, ale Kolejorz pokazał większe doświadczenie i zasłużenie wygrał dwoma golami. Rewanż, który odbędzie się 25 lipca o 20:45 będzie już tylko formalnością. „Niebiesko-biali” będą mogli potraktować go jako sparing, a jednocześnie już mogą myśleć o kolejnej fazie eliminacji LE.

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

3 min. – Oba zespoły grają na razie atakiem pozycyjnym, ale sytuacji brak.
5 min. – Gergo dobrze zagrywa na środek. Niestety tam nikogo nie było.
7 min. – Groźne dośrodkowanie Teo i strzał Hamy w słupek. Było bardzo blisko gola.
9 min. – Akcja w stylu Honki. Akcja środkiem i trącenie piłki przez Vayrynena. Broni Kotorowski.
11 min. – Cóż za akcja! Piłka ze środka na lewą stronę, a tam Teodorczyk, który dośrodkował wprost na głowę Ubiparipa. 1:0 dla Lecha!
13 min. – Groźna wrzutka Gergo. Znów Honka nie wie co się dzieje.
14 min. – Znów dośrodkowanie i znów Honka ofiarnie wybija piłkę.

16 min. – Pierwsza niebezpieczna sytuacja Honki i od razu gol. Zagranie ze skrzydła, błąd Arboledy, mocny strzał Vasary i jest 1:1.
21 min. – Znów atakuje Lech. Uderzenie Gergo z daleka niecelne.
22 min. – Rzut wolny dla Honki i o mały włos, a Kamiński zdobyłby samobójczego gola.
23 min. – Kolejny stały fragment gry Finów z którym Lech miał problem.
26 min. – Bardzo dobre dośrodkowanie Gergo z prawej strony. Niewiele brakowało, aby Teo zamknął akcję wślizgiem.
30 min. – Fragment z przewagą gospodarzy.

33 min. – Niecelne uderzenie Vasary.
35 min. – Mocny strzał Ubiparipa. Zablokowany.
36 min. – Kontra Honki po fatalnym błędzie Arboledy. Ostatecznie piłka wyszła poza boisko.
40 min. – Ładnie poklepała Honka. Strzał Vasary broni Kotorowski.
42 min. – Ajj. Wrzutka z prawej strony i strzał kozłem Teodorczyka. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
44 min. – Uderzenie Teodorczyka z kłopotami broni Viitala.
45 min. – Do przerwy 1:1. Wynik niezły, gra przeciętna, choć na początku było bardzo dobrze.

47 min. – Znów Arboleda nie daje rady. Piłka do Vayryena, który uderzył tuż nad bramką.
48 min. – Akcja lewą stroną Honki. Znów wielkie problemy.
53 min. – Honka grała, a strzelił Lech. Do przodu pociągnął Możdżeń, który prostopadle podał do Drewniaka. Ten zagrał na środek, a tam w ogromnym zamieszaniu piłkę do siatki wepchnął Teodorczyk.
59 min. – Honka po stracie gola siadła. Teraz przewagę znów ma Lech.

61 min. – Ładne zagranie z prawej strony i niewiele brakowało, aby było już 3:1.
64 min. – Rzut rożny i Kotorowski instynktownie broni piłkę na linii bramkowej.
68 min. – Tempo spotkania bardzo zwolniło.
69 min. – Piłkę łatwo stracił Gergo. Strzał oddał Yaghoubi, lecz niecelny.
71 min. – Koniec emocji. Kamiński oddaje lekki i płaski strzał z wolnego, a piłka niespodziewanie wpadła do bramki.
74 min. – Bomba Vayrynena trafia w boczną siatkę.

78 min. – Świetnie zakręcił Lovrencsics, jednak lewą nogę przeniósł futbolówkę nad bramką.
80 min. – Strzał Kastriatego z bliska obronił Kotorowski.
83 min. – Dalekie wyjście Baaha, który się poślizgnął, ale oddał strzał. Piłka prawie przelobowała Kotorowskiego.
86 min. – Podanie Pawłowskiego do Teodorczyka ze skrzydła wślizgiem przerwał Meite.
90 min. – W ostatnich minutach Lech bawi się piłką.
90+2 min. – Rzut rożny i strzał głową Honki. Niecelny.
90+3 min. – Koniec. Lech wygrał 3:1 i może już myśleć o kolejnej rundzie.

FC Honka Espoo – KKS Lech Poznań 1:3 (1:1)

Bramki: 16.Vasara – 11.Ubiparip 53.Teodorczyk 71.Kamiński

Żółte kartki: Palazuelos, Meite – Wołąkiewicz

Sędzia: Lee Probert (Anglia)

Widzów: 2500 (290 kibiców Lecha)

FC Honka: Viitala – Koskinen, Meite, Baah, Aalto – Yaghoubi, Palazuelos – Porokara (77.Kastrati), Vasara, Makijarvi (77.Aijala) – Vayrynen.

Rezerwowi: Peltonen, Heimonen, Aijala, Hatakka, Aaltonen, Mombilo, Kastrati.

KKS Lech: Kotorowski – Możdżeń, Kamiński, Arboleda, Wołąkiewicz – Trałka, Drewniak – Lovrencsics (83.Pawłowski), Hamalainen, Ubiparip (90.Formella) – Teodorczyk (86.Ślusarski).

Rezerwowi: Burić, Ceesay, Kędziora, Drygas, Pawłowski, Formella, Ślusarski.

Kapitanowie: Vasara – Kotorowski

Trenerzy: Mika Lehkosuo – Mariusz Rumak

Pogoda: +19°C, pochmurno

201 komentarzy

1. aliz pisze:

Vojo biega „na alibi”, Trałka zamiast pomóc to niewidoczny – Szymek za to mi się podoba!!! I Teo wraca na dobre tory

Pavvelinho ma rację – widać rytm meczowy w Honce, a my jak tu już było pisane mamy na starcie sezonu problemy.
    Poza tym ta sztuczna trawa – piłka się jakoś tak dziwnie zachowuje…
    DO BOJU KOLEORZ!!!!!!!!!!!!

2. Przem1259 pisze:

Remis biorę w ciemno

3. miau pisze:

Coraz lepiej Wam idzie 🙂

4. aliz pisze:

No nie – nie poznaję Lecha…. nawet sparingi były lepsze w ich wykonaniu – dajemy grać Finom a im w to graj!!! DARKA NA BOISKO!!!

5. aliz pisze:

TEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. zawisza pisze:

mówiłem że Teo coś strzeli ;D… to kto ma być następny;D podawał drewniak, jakby ktoś miał wątpliwości że nic nie gra.. 😉

7. kibic007 pisze:

Teo :D! Drewniak kolejny raz kluczowe zagranie, jak się pokazuje to coś robi WRESZCIE! Dobić ich teraz…
    My tutaj gadu gadu o Ubiparipu, a Gergo też gra bardzo słabo, z tym że ten nie strzelił gola.

8. Pavvelinho pisze:

Uff Teodorczyk 1:2.

9. Dominez pisze:

Drugi raz Drewniak bierze AKTYWNY udział w zdobytej bramce. Naprawdę jestem pełen podziwu…

10. R. pisze:

powie mi ktoś, czy ten arbiter ma coś do Nas? Dzwinie wygląda to jego sedziowanie.

11. 4o pisze:

Teo mądrze się obrócił.
    Brawo.

12. ramirez pisze:

Lech miazdzy sosenki 1:2. Elegancko!!!

13. Lechu17 pisze:

Sędzia nie wiem co on robi.. Mariusz zmiany.. Obrony nie ma..

14. Lechu17 pisze:

Co kibole nasi śpiewają ?

15. Dominez pisze:

Drewniak nawet z linii bramkowej wybija 😉

16. Pavvelinho pisze:

Ten sędzia jest po prostu słaby a sytuacja z dwoma piłkarzami na boisku tylko to potwierdziła.

17. Pavvelinho pisze:

Lovrencsics niestety ale do zmiany.

18. ramirez pisze:

komentatory czekają na zmiany i mówią, że bogata ławka…

22. ka( L )i pisze:

Fajnie wasza gra wygląda. Ci Finowie to nie jakieś wielkie ogórki więc póki co występ na plus. Powodzenia i oby wygrana.

23. Pavvelinho pisze:

Kamiński ładnie z wolnego trafił prawie jak David Luiz. Teraz spokojnie Kolejorz powinien dobić rywala.

24. Lewy pisze:

Lovrencsics nie jest sobą… niech zje snickersa.

25. ka( L )i pisze:

Kamiński może nie najlepsze uderzenie i bramkarz powinien to wyjąć ale spoko że strzela. Nadzieja Reprezentacji Polski. Może kiedyś będzie tworzyć parę środkowych z naszym Cichockim 😉

30. mdk pisze:

Komentator przyzwoita postawa Gergo w rundzie wiosennej z tyloma golami co on strzelił ale oczywiście bereszyński lepszy

31. Wrocławianin pisze:

Gratuluję awansu do kolejnej rundy. 🙂

32. Pavvelinho pisze:

ramirez

Nie pajacuje ale zachowuje po prostu spokój i tyle.

33. Anfil pisze:

Widać ze Gergo nie leży ta morawa !!!

34. 4o pisze:

Jest Szymek!

35. ramirez pisze:

nie! wygrywamy 1:3

czyli Honka musiałaby strzelić na wyjeżdzie na wynik 4:1 dla siebie.

zakładając, że gramy na Bułgarskiej przy powrocie połowy składu do kadry to nie ma czego się bać. 🙂

przypominam, że to iglaki z Espoo – miasta lasu. awans, awans, awans!!! ^^

36. Anfil pisze:

Mi w dzisiejszym meczu najbardziej podoba sie Teo !!!!

40. Pavvelinho pisze:

Najważniejsza jest wygrana w tym meczu i można by napisać, że Kolejorz jest już jedną nogą w III rundzie LE.

41. Ferion pisze:

Dużo lepsza 2 połowa w wykonaniu Lecha wynikała też z tego, że Finowie osłabli. Na plus dziś Teodorczyk i Kamiński. Teraz czas jechać do Chorzowa i potwierdzić swoją wyższość zwycięstwem.

42. kibic pisze:

I fińscy kelnerzy popłyneli.I po co były te ich tandetne napinki.W Poznaniu powinno być teraz z 5-0 to by im zamknęło mordy na bardzo długo.

43. ka( L )i pisze:

Aha, muszę jeszcze dodać że wypadliście zdecydowanie lepiej niż my w Walii. Szybsze tempo, więcej gry z pierwszej piłki, widać duże zgranie drużyny. Rumak Wam to fajnie poukładał, dobry trener.

44. tomasz1973 pisze:

ramirez–łapię się na to….

45. Anfil pisze:

Cały obraz gry Lecha zepsola murawa !!!!

46. ramirez pisze:

My graliśmy z drużyną, która od kwietnia jest w sezonie. Poziomów nie ma co porównywać, bo wiadomo że Finowie z Walijczykami to poziomy nie do ocenienia.

47. LeCh pisze:

Mamy nową przyśpiewke??

48. baczi_kks pisze:

Super wynik, styl nieważny:) oglądałem mecz na polsat sport i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby Kowalczyk tak ciepło wypowiadał się o Lechu, nieważne. Tak na szybko: na plus zdecydowanie Drewniak i Teo. Gergo dzisiaj słabiutko o Vojo nie będe sie wypowiadał bo na skrzydle to nieporozumienie. Obrona dzisiaj słaba. Manu niestety ale czeka Cię ławka. Gratulację dla Kolejorza brawa za wynik wiadomo jakie są pierwsze mecze My daliśmy sobię rade i świetnie to wygląda. Widać też dobre przygotwanie zespołu do sezonu:)

49. Anfil pisze:

Zepsuła murawa !!!!!!!!!!ale byk !!!!

50. tomasz1973 pisze:

No a ja dzisiaj patrzyłem szczególnie uważnie na Drewniaka i chłopak jak najbardziej na duży plus.Przy 2 bramkach jego udział ,wybił z linii bramkowej,prawie cały czas pod grą,oby tak dalej.Teo ,też ok,a Gergo w Poznaniu,na normalnym boisku ,pokarze jak sie gra i powkręca te sosny w ziemię.

51. zawisza pisze:

pedro.. wpuścił na chwilę 😉 trochę szkoda że tak późno, bo co to za różnica czy nic Vojo nie grał 20 minut czy Darek.
    Na + Drewniak (dla mnie zawodnik meczu, ale pewnie i tak ktoś się obudzi jak w pierwszej połowie, że przez niego Lech nie mógł wyjść z własnej połowy), Kamiński (jedyny pewniak w obronie, choć jeden rożny sprokurował, jakby piłka na kępe trafiła.. ale na sztucznej nawierzchnii?:D), Teo (zagrał tak, jak powinien grać zawsze, było trzeba to zszedł na lewo, swoich szans też szukał). Reszta na minus lub bez szału. Zawiódł mnie osobiście Kasper, liczyłem na jego dobry mecz, a przeszedł obok, a także Gergo – w pierwszej połowie go nie było, a w drugiej trochę szarpał ale brakowało dynamiki i dokładności

52. badelj pisze:

Mówiłem że , nie ma co się napinać , bo to dopiero początek . Kowalczyk na Polsat Sport tak się ochwalił tą naszą szeroką kadrę . Ale co by nie powiedzieć jest dobrze , teraz na ligę wrócą Ślusarski , Pawłowski , Cessay .

53. tylko tyle pisze:

@baczi_kks Widać też dobre przygotwanie zespołu do sezonu:)

???

Kuźwa nasi prezentowali formę wakacyjną jeszcze :))))

54. DivusGomesz pisze:

Widzę, że wszyscy chwalą Teo i Kamińskiego (i słusznie, bo jest za co), ale mi się dziś podobała też gra Drewniaka. Obie bramki z akcji zaczęły się od jego dobrego rozegrania. Jak na skład jaki teraz mamy to wyglądało to całkiem nieźle, o wiele lepiej będzie jak wrócą boczni obrońcy, bo dziś widać było, że skrzydłowi bez ich pomocy sobie nie radzą.

55. kamil pisze:

może cie mnie zrypać , ale na dzień dzisiejszy potrzebujemy cudu na awans do grupy LE , wiem wiem początek sezony a ja marudzę 🙂

56. czuk20 pisze:

Obawiam się, że zawodnikiem który będzie wystawiany na siłę tylko po to, żeby go opchnąć jest Ubiparip właśnie… Dzisiaj Szymek nawet jak wszedł to za Gergo, a Formellę Rumak wpuścił na śmieszne 2 minuty.

57. snajper pisze:

Teo najlepszy a Hamalainen i Trałka najsłabsi,Gergo też poniżej swojego poziomu ,dobry mecz Drewniaka i Kamińskiego Ubiparip po raz kolejny pokazał że nie nadaje się na skrzydłowego co najwyżej na środkowego napastnika

58. Kępno pisze:

Gratulacje za wynik! Super! Wiecie co ,ale Kowal fajnie komentował grę Leszka…. Tylko Lech!

59. KKSczyliJA pisze:

UBIJALIŚCIE na Drewniaka, a to on był dziś kreatorem gry Lecha!
    2 asysty w jednym meczu, i do tego wielkie postępy – gra do przodu, nie boi się tego 🙂
    Nie mówię, że grał bezbłędnie, bo to niemożliwe, ale godnie zastąpił Murasia na pozycji 8, i mam taką nadzieję, że po zakończeniu kariery Murasia, to Szymon będzie prowadził Lecha do zwycięstw!

60. Anfil pisze:

Kamil masz racje potrzebny cud lub wzmocnienie zespołu !!!!

61. DivusGomesz pisze:

Widzę, ze zanim napisałem komentarz już kilka osób doceniło Szymona. Fajnie, bo to jeden z niewielu prawdziwych Lechitów jacy pozostali w pierwszej drużynie.

62. KKSczyliJA pisze:

Sory Drewniak 1 asysta ( przy 2 golu ), lecz przy 1 miał asystę drugiego stopnia, moja wina 🙂

63. ka( L )i pisze:

ramirez
    No tak ale w waszej grze widać było większą szybkość i pomysł na grę. U nas 1 połowa to była masakra dla oczu. Druga też nie porwała a indywidualności zadecydowały o wyniku. Póki co u was jest lepszy kolektyw. Ale spoko, cieszę się. Lech to polska drużyna a ja jestem Polakiem więc trzymam kciuki obyście zaszli jak najdalej.

64. ramirez pisze:

Kowalczyk tak gadał, bo za tydzień Borek i Bożydar znowu komentują Ślunsk, a jak chce mieć chleb to chwali Lecha. Taki prikaz.

65. seth pisze:

Odniosłem wrazenie ze gramy bardzo archaiczna piłke a głowna przyczyna jest niestety nasz srodek pola.Trałka to najwiekszy hamulcowy tej formacji 99% podan w jego wykonaniu to podania do tyłu ,Hama totalnie nie widoczny nie mowiac juz o naszym mega skrzygłowym Ubipromie jestem ciekaw co Klacz w nim widzi ,nie broni i nie atakuje juz lepiej dac szanse młodym .Wolakiewicz to ta sama mizeria co w ubiegłym sezonie.Lech ma za duzo słabych graczy ,zeby moc nawet z tak słabym zespołem jakim jest Honka narzucic swoj rytm gry i ja kontrolowac.

66. El Companero pisze:

kilku z Was bym pogonill z tego forum na okres dwoch tygodni. Najpierw chwalicie, pozniej narzekacie i krytykujecie, teraz ci sami z was udaja ze nic nie mowili. Ludzie ogarnijcie sie nastepnym razem bo macie jakąs schizofrenię. Mecz sie skonczyl, wynik jest bardzo dobry, w niedziele kolejny mecz a rywal pokroju Honki.

67. matiKKS pisze:

Cześć, można już gdzieś zobaczyć powtórkę albo skrót meczu. Siema Kępno 🙂

68. paweł pisze:

generalnie zagrali wszyscy poza Gergo i Kacprem co najmniej na dobrym poziomie.oczywiście tradycyjnie Vojo mizernie,Trałka też nie mój typ.Manu musi grać i będzie jeszcze wielki.

69. mat2 pisze:

oby Drewniak rozwijał sie tak dalej Vojo oprocz bramki dno georgio słabiutko oraz Kasper Bravo TEO! Gramy dalej:) KOLEJORZ!

70. wielkikks pisze:

Już zapomnieli co pisali. 🙂

71. aliz pisze:

No to mamy „z glowy” jedną przeszkodę – tak jak to było do przewidzenia. Jutro losowanie. Z 6-ciu meczów zrobiło się 4 dobre i faza grupowa nasza!!!
    Cieszy Teo, Drewniak, Kamyk. Reszata taka sobie – zastrzeżenia do Trałki, Manu i do Vojo (pomimo bramki) oraz widać było, że Gery źle się czuł na tej sztucznej trawie. Koniecznie trzeba coś zrobić z tą obroną!!!

Szkoda mi Piastunek – bardzo długo opierali się Karabachowi – nawet prowadzili, a na 10 min przed końcem dali sobie wbić bramkę i w efekcie przegrali 2:1 – szkoda bo rozegrali całkiem fajny mecz.

Lech i Legia zrobili swoje – teraz malinowi niech pokażą na co ich stać!!!

72. pedro pisze:

Co do komentatorow to Kowal jest ok i ogolnie kolesia lubie jest szczery wali prosto z mostu i ma pojecie o tym wszystkim a ten drugi (nwm jak sie nazywa) to totalnie nieprzygotowany.

73. paweł pisze:

a w niedziele widziałbym Kamila obok Drewniaka.

74. Luk pisze:

Seth od dzisiaj jeśli Ty nie będziesz nazywal naszego trenera z szacunkiem po nazwisku to ja będę w odwecie będę pisał seth-ciotowata zrzęda.
    Zaczynam od teraz ciotowata zrzędo.
    Dlaczego grał Ibum??
    Bo Pawlowski bez przygotowań, Formi za duże ryzyko na dziś (zgranie, straty, łamanie taktyki itd), musi trochę okrzepnąć.
    Brakuje nam jeszcze jednego skrzydlowego do pelni szczęścia.

75. Kępno pisze:

siema mati! Mnie się podobał Teo.Wkurza mnie Trałka,szczególnei w 1 połówce. Hama tak grał,jakby nie chciał skrzywdzić ziomali…Gergo słabo. A na niego liczyłem i będę liczył. Manu-poprawniea forma b rosła.

76. undertheskin pisze:

Trochę nerwów było. W obronie na plus tylko Kamiński (duży plus bo pewne interwencje i bramka). Honka, zgodnie z przewidywaniami bardzo niebezpieczna ze skrzydeł (brak nominalnych bocznych obrońców Lecha odczuwalny). Dobry Teo, słabiej dziś Gergo, bardzo słabo Hamalainen. Wygrało doświadczenie i większe umiejętności, ale przy lepszej skuteczności Finów mogliśmy mieć teraz kiepskie humory. Rewanż wygląda na formalność. Teraz liczy się udany start w lidze.

77. aliz pisze:

@pedro
    Ja wogóle lubię komentatorów Polsatu Sport – Borek, Iwanow, Kołtoń, Kowalczyk, Lepa – o niebo lepsi niż znaffcy z ITI.
    Jeśli chodzi o nasz mecz z Honką komentatowrami byli Wojciech Kowalczyk i Cezary Kowalski.
    Osobiście najlepiej lubię jak komentuje Borek+Kołtoń lub Borek+Kowalczyk.

78. miodek pisze:

Ogólnie jakiś taki niesmak mi pozostał, liczyłem że jednak więcej pokażemy, może trochę Honki niedoceniłem, albo as przeceniłem. Ogólnie męczący mecz, wynik bezpieczny ale z gry brak satysfakcji, widowisko do zapomnienia czymprędzej. Oby już było tylko lepiej.

79. Kępno pisze:

Zgadzam się z tobą pedro-ten drugi -dzida jak cholera,ale kowal dał radę

80. ss pisze:

Wygrana !

81. seth pisze:

@luk
    Luk Ty cioto loda zrób kucykowi ,mam prawo nawywac kucyka jak mi sie podoba ,juz kiedys napisałem ze na szacunek trzeba zapracowac jak na razie kucyk nic nie robi aby teen szacunek sobie zaskarbic.

82. GROM pisze:

jesteście żałośni 3 miehy temu jechaliscie po DREWNIAKU a teraz

83. legionista pisze:

Gratulacje z Warszawy . TAK TRZYMAĆ !

84. pawelc83 pisze:

@Seth a ty sobie czym zapracowałeś na szacunek innych użytkowników ? Ogarnij troszkę swoje emocje….
    A choćby ze względów na swoją kulturę osobistą, jeśli takową posiadasz, powinieneś się zwracać do innych osób przynajmniej bez okazywania braku szacunku. Tym bardziej że akurat Rumakowi nie powinieneś mieć zbyt wile do zarzucenia !!!!

pozdro

85. fan pisze:

seth, wnioskuję że jedynym sposobem aby MR zdobył u ciebie szacunek jest jego dymisja, bo nie przepuścisz żadnej okazji aby mu dop..lić z byle powodu.

86. ejber pisze:

@GROM
    Pierdolisz jak potłuczony. Skoro wcześniej grał piach to mu jechaliśmy. A jeśli dzisiaj zagrał zaskakująco przyzwoicie to chwalimy i dostrzegamy postęp. Co w tym niby dziwnego???

87. seth pisze:

Jedynym sposobem jest gra Lecha ,nie asekurancka ale widowiskowa ,jest zdobycie MP a nie zbieranie oklepu od tirówki w kazdym meczu ,sa zwyciestwa na swoim stadionie a nie pobijanie serii bez zwyciestwa , niech w koncu przestanie byc tuba Rutkow i niech zacznie miec wlasne zdanie i niech nie zmienia go co chwile.Tylko tyle albo w przypatku kucyka az tyle.

88. vosky pisze:

Nie wierze, że tyle ludzi stawia przecinki w ten sposób i popełnia takie same błędy. Mamy ludzi o rozdwojeniu (roztrojeniu?) jaźni tutaj.

89. fan pisze:

Widowiskowa gra? Sorry, ale to raczej nie w Ekstraklasie..

90. zawisza pisze:

na szczęście Rumak ma w dupie to czy mamy szacunek do niego czy nie jako poszczególne jednostki.

91. woo pisze:

Jak myślicie, czy w rewanżu zagrają już Pawłowski i Cessay?

92. Anfil pisze:

Seth chłopie sa wakacje !!!!

93. xxx pisze:

Główną przyczyną słabszej postawy kilku zawodników była sztuczna murawa.
    Widać było,że nie czują się na niej pewnie,zresztą w przypadku Arboledy podobnie wyglądało to w Moskwie w meczu z CSKA.

94. Dario pisze:

Brawo! Tak trzymać, wszystkie Polskie zespoły muszą zajść jak najdalej. Hejterzy i napinacze wyjazd na kolonie.

95. Kris155 pisze:

I moje przeczucie było słuszne. Drewniak zatańczył z nimi jak chciał 😉 Wielki plus także dla Teo.

96. Anonim pisze:

Cieniutko !!!!! Liczylem na wieksza suwerennosc.

97. Anonim pisze:

Seth , dziekuje !!!!!

98. geni pisze:

Seth , dziekuje !!!!! Niestety z tymi asekurantami nie zajdziemy daleko. Kadra trenerska wali hauture jak zawsze , zawodnicy nie sa szkolleni tylko prowadzeni przez podpowiadaczy. Ogolny strach przed odpowiedzialnoscia.

99. fan pisze:

Anonim, geni – zdecyduj się człowieku pod jakim nickiem piszesz! A jak pochwalasz seth’a i uważacie że lepiej znacie się na prowadzeniu drużyny to razem wyślijcie cv do klubu i poprowadźcie drużynę, mądrale. Czego się boicie?

P.S
    Co to za słowo „hautura”? Waląc takie „byki” w zdaniu wnioskuję że masz ok 12-13 lat góra.

100. babol pisze:

Taki sobie mecz Kolejorza, ale najważniejsza jest wygrana i to wysoka. Coś czuję, że z Ruchem pojedziemy i to ostro jak na wiosnę.