Daylon Claasen piłkarzem Lecha Poznań + 14 zdjęć (akt.)

Dziś po godzinie 13:00 w siedzibie klubu podczas specjalnej konferencji prasowej nowym piłkarzem Lecha Poznań został reprezentant RPA, Daylon Claasen. 23-letni środkowy pomocnik podpisał z Kolejorzem roczną umowę z możliwością przedłużenia. Będzie występował z numerem „22” na koszulce.


Piotr Rutkowski (członek zarządu ds. sportu):”Prezentujemy dzisiaj nowego i pewnie ostatniego zawodnika tego lata. Daylon Claasen ma wzmocnić naszą ofensywę. Cieszymy się, że ten piłkarz trafił do nas. Mieliśmy przygotowane dwa warinaty. Jeden na fazę grupową LE, a drugi na teraz, ale to nie oznacza, że Daylon jest słabszy. Cieszymy się, że Claasen do nas dołączył. Chcielismy już go dwa lata temu, ale nie mogliśmy osiągnąć porozumienia z Lierse. Cieszę się, że po takim czasie udało nam się go ściągnąć. Na nasze szczęście nie dostał pozwolenia pracy w Anglii i dzięki temu jest z nami oraz pomoże nam walczyć o MP.”

Daylon Claasen (nowy piłkarz Kolejorza):”Jestem szczęśliwy z tego transferu i za to, że klub we mnie wierzy. Polska to dobra liga i mocna. Miasta dotąd nie znałem, ale już mnie po nim oprowadzono. Miasto jak i stadion bardzo mi się podoba. Mogę grać zarówno w środku jak i na skrzydładach, a to, gdzie będę występował zależy od trenera.”

Poniżej zdjęcia z dzisiejszej prezentacji nowego zawodnika Kolejorza:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


komentarzy 76

 1. Pawlik napisał(a):

  Rutek chyba go wypatrzył na MŚ bezdomnych sorry ale taka trochę chudzinka ,w trampkach przyszedł na prezentacje dlatego mam takie skojarzenia …

 2. pawelc83 napisał(a):

  lepiej w trampkach niż w garniaku z żelem i odpucowany….. widać że skromny chłopak.
  Ja przynajmniej takich cenię. Oby na boisku dał odpowiednią wartość.

 3. Anfil napisał(a):

  A co do ubioru to nie widze związku do gry fakt wyglada skromnie ale koszuleczka to z 800-900 zł spodnie ok 1500 a te trampeczki to i nawet 2000 koła mogą kosztować więc raczej o skromnosci tu mowy być nie może !!!

 4. pawelc83 napisał(a):

  Nie chodzi mi o to co ile kosztuje a o sposób bycia/styl.

 5. Pyra napisał(a):

  pawelc83 – styl bycia to indywidualna sprawa kazdej persony. Jeden lubi dres inny obcisly sweterek, a trzeci jeansy i luzna koszulke. Nie ma to przewaznie powiazania z charakterem (chociaz w niektorych przypadkach z subkultura) a tym bardziej z umiejetnosciami pilkarskimi.

  Pawlik wiecej szacunku dla pilkarza KOLEJORZA!!

 6. chateaux napisał(a):

  On wygląda tak staro przez tą łysinę. Zasłońcie ją czymś i spójrzcie na twarz nie widząc jej – wygląda niemal na dzieciaka.