Kolejna i ostatnia kompromitacja Rumaka. WSZYSCY WON !!!

W meczu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2013/2014, Lech Poznań we frajerski sposób skompromitował się z Miedzią Legnica przegrywając 0:2 (0:0). Kolejorz znów zagrał słabo, bez charakteru i bez pomysłu. To spotkanie po prostu MUSI zwolnić ze stanowiska Mariusza Rumaka, który ponosi ogromną winę za obecną sytuację i stracone rozgrywki.

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

1 min. – Mecz od ataku rozpoczął Lech, jednak Claasen nie opanował piłki na prawej stronie.
5 min. – Na razie Lech prowadzi grę i sporo gra po ziemi, lecz brakuje groźnych sytuacji.
6 min. – Podanie Gergo do Teo, ale ten był źle ustawiony w polu karnym.
11 min. – Sporo walki w środku pola.
12 min. – Groźna akcja Miedzi. Najpierw Zakrzewski nie trafił w piłkę, a potem strzał Madejskiego broni Gostomski.
13 min. – Główka Zakrzewskiego nad bramką.

16 min. – Groźne dośrodkowanie Zasady, jednak nikt go nie zamknął.
21 min. – Lech trochę uspokoił grę, ale sam nie stwarza sytuacji.
24 min. – Dwa bardzo groźne strzały Miedzi po rzucie wolnym. Lechici muszą się obudzić.
30 min. – Dobra kontra Lecha, lecz Gergo nie zdołał oddać strzału po akcji Teo.

35 min. – Lech zaczął zyskiwać optyczną przewagę.
39 min. – Sporo niedokładności z obu stron. Gra coraz częściej toczy się też w środku pola.
44 min. – 2 na 1 wyszli lechici, lecz sędzia odgwizdał faul.
45 min. – Coraz ostrzej na murawie i więcej chamskich fauli z obu stron.
45 min. – Do przerwy 0:0. Niemrawa połowa w wykonaniu Kolejorza.

46 min. – Strzał Henriqueza z prawej nogi. Fatalny.
50 min. – Lech nieco się przebudził. Zaczął stwarzać sytuacje i biegać. Brakuje tylko strzałów.
52 min. – Douglas szukał podaniem Teo, którego uprzedził obrońca.
55 min. – Dobre wyjście Gostomskiego zapobiega akcji Miedzi.
59 min. – Strzał Łobodzińskiego obok bramki.

61 min. – Lekki strzał Henriqueza i broni Ptak.
66 min. – Rwany mecz w Legnicy. Mało się dzieje.
67 min. – Zły strzał Szkota.
69 min. – Gorąco po rzucie wolnym, jednak Zakrzewski nie trafił.
74 min. – Znów nie zablokował Ceesay, wrzutka z lewej strony Łobodzińskiego i Szczepaniak zdobywa gola.

78 min. – Rzut wolny i samobója zdobywa Henriquez. 2:0.
85 min. – Miedź mocno cofnięta. Lech nie ma pomysłu.
90 min. – 2:0 dla Miedzi. Koniec z Rumakiem i PP.

MKS Miedź Legnica – KKS Lech Poznań 2:0 (0:0)

Bramki: 74.Szczepaniak 78.Henriquez – sam.

Żółte kartki: Szczepaniak – Ceesay, Henriquez

Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Widzów: ok. 5500 (580 kibiców Lecha)

MKS Miedź: Ptak – Wołczek, Midzierski, Woźniczka, Zasada – Łobodziński, Kasperkiewicz, Cierpka (58.Burkhardt), Madejski, Szczepaniak – Zakrzewski (73.Grzegorzewski).

Rezerwowi: Bledzewski, Bartczak, Tanżyna, Burkhardt, Garuch, Łuszkiewicz, Grzegorzewski.

KKS Lech: Gostomski – Ceesay, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez (84.Formella) – Trałka, Murawski – Lovrencsics (46.Hamalainen), Claasen (64.Możdżeń), Douglas – Teodorczyk.

Rezerwowi: Kotorowski, Możdżeń, Drewniak, Injać, Linetty, Hamalainen, Formella.