Niedosyt + 79 zdjęć z meczu

W meczu 18. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, Lech Poznań tylko zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 1:1 (0:1). Kolejorz w pierwszej połowie grał słabo, natomiast w drugiej nie potrafił się przebić przez mur postawiony przez gości. Ostatecznie dzięki bramce z rzutu wolnego zremisował, ale ten wynik to dla Wielkopolan strata dwóch punktów.

79 zdjęć z meczu Lech – Zagłębie 3:1:

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

19:00 – Witamy z Bułgarskiej! Na przedostatnim w tym roku i w tej rundzie raporcie przedmeczowym i meczowym prosto ze stadionu! Witamy i oczekujemy tylko zwycięstwa!

19:02 – Oba zespoły zakończyły już spacer po murawie. Na stadionie pojawili się też pierwsi kibice.

19:06 – Na naszym mikroblogu w śmietniku kibica pojawiła się fotka murawy. Trawa wizualnie wygląda ok.

19:10 – Na telebimach obraz z kamer sprzed stadionu. To na razie jedyna atrakcja. Fanów gości jeszcze nie ma.

19:15 – Skład Lecha poniżej.

19:17 – Niestety… tego się obawialiśmy. Arboleda + kontry Zagłębia i może być spory problem.

19:19 – Wypada nam tylko trzymać kciuki, aby Lech strzelił po prostu więcej bramek od rywala.

19:21 – Elementy potrzebne do rozgrzewki obu drużyn są już porozkładane.

19:22 – Co do zdjęć trybun. Oczywiście tradycyjnie pojawią się jakoś najpóźniej w przerwie. Jak będą, to zostanie włączony tradycyjny panel w środkowym menu na górze.

19:24 – Wyregulowali stadionowe głośniki. Idzie lepiej zrozumieć te filmiki, które tam puszczają.

19:30 – Jeszcze co do murawy. Pod bramkami faktycznie jest słaba. Sam piach, ale tylko tam.

19:32 – Pierwsi kibice gości już są. Na razie parę osób.

19:34 – Arboleda w składzie kojarzy nam się z wygraną Pogoni. To on sprezentował jej oba gole.

19:35 – Poza tym tagi opisujące Arboledę są znane: brak szybkości, brak zwrotności i brak koncentracji. To w połączeniu może dać niestety gola w plecy.

19:38 – Prawdziwie andrzejkowa muza na stadionie 🙂 teraz jakieś stare manieczki 🙂

19:40 – Skład gości poniżej. Dobrze przewidzieliśmy wczoraj, że Bilek zagra na stoperze.

19:41 – W ostatniej chwili wypadł też Jeż. Nie ma go nawet na ławie.

19:42 – Znów jest za to Gliwa i na rezerwie Papadopulos, który miał być zawieszony przez klub za imprezę w Pradze wraz z Rakelsem i Vidanovem.

19:44 – Po ustawieniu Zagłębia od razu widać, że zagrają z kontry szybkimi skrzydłami. Boimy się tego. Szybkość to jednak w Polsce ważny element gry tak jak jej brak np. w przypadku Możdżenia.

19:47 – Na rozgrzewce są już bramkarze obu drużyn.

19:50 – Sporo achtungów wybuchło dziś przed stadionem. To tak z okazji andrzejek chyba.

19:52 – Na rozgrzewce są już obie ekipy. W Kotle są już też wywieszane fany. Do meczu trochę ponad 30 minut.

19:53 – Dzisiejszy mecz na pewno pokaże, ile warty jest Możdżeń i czy jednak zasługuje na kontakt czy nie.

19:55 – Arboleda jest nabity jak tur. Jak na nasze w swojej optymalnej wadze nie jest.

19:56 – Na vipach pojawili się Kownacki i Arajuuri. Fin chętnie rozmawia właśnie z kibicami.

20:00 – Piast – Górnik 2:0, czyli dziś możemy doskoczyć do Górnika i Wisły na zaledwie dwa punkty.

20:03 – Na niecałe 30 minut przed meczem trochę mało ludzi, ale te 15000 powinno być.

20:08 – Oczywiście w naszym raporcie będzie też to co w przerwie wywróży Lechowi na murawie wróżbita Maciej. Może być ciekawie 🙂

20:13 – W tej kolejce nikt Lecha nie dogoni, ale też Lech nikogo nie przegoni. My cały czas musimy zająć się odrabianiem strat.

20:15 – Eye of the tiger na stadionie 🙂

20:18 – Koniec rozgrzewek obu drużyn. Niedługo początek (oby) zwycięskiego meczu dla Lecha.

20:20 – Zagłębia na razie ze 150 osób. Wywiesili kilka fan. M.in. Arki Gdynia.

20:23 – Po bokach Kotła są niezłe wynalazki. Sporo wiary bez barw. Zresztą nie tylko tam.

20:25 – Hymn Lecha śpiewają kibice i za chwilę zaczynamy.

20:27 – Obie drużyny już na murawie. Lech na niebiesko, Zagłębie na miedziowo.

20:28 – Przed meczem Murawski za 200 występ dostał jeszcze zegarek.

21:14 – Panel z fotkami trybun już jest.

21:17 – Wróżbita Maciej nie ogląda meczu. Siedzi w sali konferencyjnej.

21:18 – Wróżbita Maciej mówi, że Lech będzie po rundzie na podium. Przewiduje rozwój i mobilizację.

21:19 – Wróżbita Maciej mówi, że najlepszym strzelcem Lecha będzie silny i wysoki facet. Ciemny blondyn.

21:21 – Wróżbita Maciej stwierdził, że widzi niepewność w walce o mistrzostwo. Chodzi o mobilizację piłkarzy – kibice gwiżdżą.

21:22 – Wróżbita powiedział, że Lech będzie w trójce, ale o tytuł będzie się musiał bardziej postarać.

3 min. – Początek meczu na razie spokojny i wyrównany w wykonaniu obu drużyn.
7 min. – Kontra Zagłębia, ale na szczęście bez zagrożenia.
9 min. – Na razie Lech nie może złapać rytmu na tej murawie.
10 min. – Strzał Teo z daleka minął słupek.
13 min. – Strzał Pawłowskiego zablokowany w ostatniej chwili.
14 min. – Główka Kamińskiego po rogu i świetnie broni Gliwa.

18 min. – Dwie dobre interwencje Arboledy.
20 min. – Było groźnie. Barry łatwo ograny, ale znów broni Gostomski.
24 min. – Na razie mecz jest słaby i wyrównany.
26 min. – Świetna kontra gości i Gostomski zatrzymuje Abwo!
28 min. – Dobry rajd Szymka, jednak Gery zamiast strzelać z pierwszej poprawiał i został zablokowany.

36 min. – Gol dla Zagłębia. Rzut rożny, piłka dochodząca do bramki i goście prowadzą.
40 min. – Słabo gra Lech. Nie może złapać rytmu z przodu i do tego gubi się obrona.
42 min. – Główka Arboledy tuż obok słupka.
45 min. – Koniec słabej połowy. Lech znów będzie musiał odrabiać straty.

48 min. – Szybka akcja Hamy, ale Teo źle wystawił piłkę Szymkowi.
51 min. – Bezsensowny strzał Pawłowskiego.
58 min. – Lecha ma przewagę z której nic nie wynika. Zagłębie nastawione na kontry.

61 min. – Płaskie uderzenie Gergo łapie Gliwa.
69 min. – Zagłębie się zamurowało. Lech przebija mur.
71 min. – Było groźnie, ale dziś Gliwa broni akurat świetnie…

77 min. – Strzał Murawskiego trafił w poprzeczkę.
81 min. – Zagłębie w całości cofnięte. Dobrze interweniuje też Gliwa.
83 min. – Strzał Możdżenia z wolnego w samo okno! 1:1.
87 min. – Było gorąco, ale gola po rogu dla Lecha nie ma.
90+3 min. – Koniec. Zagłębie w II połowie postawiło taki mur, że nie dało się go przebić.

KKS Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)

Bramki: 83.Możdżeń – 36.Rymaniak

Żółte kartki: Arboleda – Rymaniak, Abwo

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)

Widzów: 12689 (ok. 200 gości)

KKS Lech: Gostomski – Możdżeń, Kamiński, Arboleda, Douglas – Trałka (71.Linetty), Murawski – Pawłowski (64.Henriquez), Hamalainen, Lovrencsics – Teodorczyk (85.Ślusarski).

Rezerwowi: Kotorowski, Bednarek, Henriquez, Injać, Linetty, Formella, Ślusarski.

Zagłębie: Gliwa – Rymaniak, Bilek, Guldan, Cotra – Piątek, Bonecki – Abwo (84.Woźniak), Kwiek, Przybecki (59.Błąd) – Piech (90+2.Papadopulos).

Rezerwowi: Ptak, Oleksy, Wojciechowski, Jagiełło, Błąd, Woźniak, Papadopulos.

Kapitanowie: Murawski – Rymaniak

Trenerzy: Mariusz Rumak – Orest Lenczyk

Pogoda: +2°C, pochmurno, mokro

126 komentarzy

1. KKSLECH.com pisze:

Oczywiście będzie też w raporcie przedmeczowym, co tam wróżbita Maciej nam wywróżył w przerwie, tak więc zapraszamy nie tylko od 19:00 🙂

2. fan pisze:

Z tym wróżbitą to ciekawe, czy dostał „prikaz” od klubu co ma powiedzieć, czy faktycznie zrobi to od siebie 🙂

3. arek pisze:

Ma niezly zawod bo naiwniaki nosza mu kase, tym razem klub. Powie tak, by mozna bylo to tlumaczyc na wiele sposobow. Ale co tam, w koncu to ponoc zabawa.

4. ArekCesar pisze:

Może 7egła mu dała więcej żeby nie wywróżył niczego dobrego dla Lecha. W końcu są mistrzami w poskupywaniu i przebijaniu ceny.

5. arek pisze:

Ciekawe czy tirowka radzila sie u niego przed transferem Ojaamy. Jesli tak, to niezlego konia trojanskiego im podeslal, hehe

6. radek pisze:

Kadra Lecha na mecz z Zagłębiem:

Bramkarze: Maciej Gostomski, Krzysztof Kotorowski

Obrońcy: Barry Douglas, Marcin Kamiński, Luis Henriquez, Manuel Arboleda, Jan Bednarek

Pomocnicy: Karol Linetty, Łukasz Trałka, Gergo Lovrencsics, Rafał Murawski, Kasper Hamalainen, Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń, Szymon Pawłowski, Dariusz Formella

Napastnicy: Łukasz Teodorczyk, Bartosz Ślusarski

7. Dzagud ; ] pisze:

Na moje jeśli Bednarek jest w 18 meczowej to wyjdzie w pierwszym składzie 🙂

8. 4o pisze:

Arboleda może dzisiaj grać, a równie dobrze i cały mecz ie wejść, ale chyba na 100% zagra w Kielcach z Koroną, bo wtedy Bednarek będzie na kadrze.
    Marzy się kolejne wysokie zwycięstwo, ale każdy wynik dający nam 3 pkt. będzie tym odpowiednim i wystarczającym.
    Do boju Lech!

9. Dzagud ; ] pisze:

@4o – czytajac Twój komentarz nasunęła mi się myśl, że Rumak sprawdzi dzisiaj Bednarka, a we wtorek Arbolede ( w pewnym sensie z konieczności ) i po tych występach zadecyduje kto dogra tą rundę na stoperze 🙂

10. sas pisze:

Mnie przeraża Możdżeń na prawej obronie, bo tylko jeśli ktoś analizuje mecze Lecha to wie że jest on najsłabszym zawodnikiem. Jeśli będzie dobry skrzydłowy to może być niewesoło, bo z Możdżenia nie jest piłkarz który jest godzien grać w takim klubie jak Kolejorz. Może o Zagłębie się tak nie boję jak o Wisłę, bo Smuda na pewno tak ją ustawi że wszystko będzie szło naszą prawą stroną. Obym się mylił, ale cienko to widzę

11. Alcatraz pisze:

Trzeba koniecznie wygrać!!!
    Bednarek do jedenastki nie ma co się zastanawiać, po jego wypowiedziach widać mentalną dojrzałość, on jest gotowy!!!
    Dzięki takim meczom jest w stanie wykonać szybko postęp.

Mamy swoje problemy w obronie ale też super atuty w ataku.
    Hamalainen,Gergo są w gazie Murawski i Pawłowski też coraz lepiej grają Teo trzyma równą formę i osobiście czekam na jego dzień konia gdy strzeli kilka bramek w meczu. To może być dziś!!!

12. ArekCesar pisze:

Dzisiaj będzie dzień Pawłowskiego, czuję to!

16. Shizerr pisze:

Obstawiam dość optymistycznie 5:0 2xTeo, Hamalainen, Lovrencics,Pawłowski.

17. fan pisze:

Arboleda.. masakra. Czekam już niecierpliwie na Arajuuri’ ego.

18. DepeZ pisze:

Nie kracz na Arbolede bo jeszcze jakiegos babola odwali, ja myśle że maniek sie dzisiaj zepnie i pokaże że takie zagłębie to on wciąga nosem. Hej Lech

19. fan pisze:

Po prostu ciągle nie mogę mu zapomieć, jak w pojedynkę sprezentował śledziom wygraną w Poznaniu.

20. Glos pisze:

Moze Rumak zdecyduje sie na gre dwoma napastnikami? Od poczatku siasc na nich i nie dac odetchnac do momentu 3:0! Pozniej juz tylko kontrolowac mecz.

21. michu pisze:

Jakby ich skrzydła były takie dobre, to nie przepierdzielaliby co tydzień meczów.

22. miodek pisze:

A ja w Mańka też wierzę, bom człowiek wielkiej wiary. Oby się chłopaki w Krakowie nie wystrzelali.

23. PrzemekCMG pisze:

Oby sędzia nie dołożył od siebie do meczu, bo Wajda lubi sypać kartkami. Do boju Kolejorz!

24. Pawelinho pisze:

Nawet dobry skład ale nie ważne jak ważniejsze w tym meczu są trzy punkty dla Kolejorza.

25. czuk91 pisze:

Dopiero wlazłem i co widzę? Arboleda : o No dobra, zobaczymy.

26. darkoski pisze:

Obym sie mylił ale trener znowu rumakuje – dlaczego nie Bednarek tylko spisany na straty Maniek??

27. Fabler pisze:

Czyżby Gliwa dziś zaliczył dzień konia?

28. Łysy pisze:

Ta bramka dla Zagłębia wisiała w powietrzu. Zresztą Zagłębie prowadzi całkowicie zasłużenie. Na razie gramy padakę

29. Shizerr pisze:

Byłem pewny zwycięstwa, jednak źle to wygląda no i tracimy bramkę…

30. miodek pisze:

Arboleda? Chyba Kamiński zaraz samobója walnie a Douglas się przemieni w tyczkę do mijania. Akurat do Mańka w obronie najmniej można mieć zastrzeżeń narazie.

31. 07- pisze:

Zagłębiu bardziej zależy na 3 punktach. Lech gra zbyt wolno i niedokładnie. Tyle po 45 minutach.

32. lp1130 pisze:

Nie zwalajcie na Arbolede bo wcale nie gra źle.

33. Pawelinho pisze:

Bardzo niepewnie w obronie gra Lech no ale może w drugiej połowie poprawią skuteczność i wywalczą trzy punkty bo Zagłębie wcale tak słabo nie gra.

34. lp1130 pisze:

Długi na TT nieźle przewidział to że Zagłębie zagra mecz rundy u nas… Teraz czekamy na Comeback jak w meczu z Górnikiem.

35. fan pisze:

Obawiałem się sporych kłopotów w obronie, której dzisiaj w zasadzie NIE MA!

36. Michu87 pisze:

Jak na razie nasi śpią zZzZz

37. lp1130 pisze:

Niestety przegrywamy walkę w środku pola a to dzisiaj jest kluczowe.

38. kks pisze:

Czy wygrywasz czy nie!

39. Shizerr pisze:

Co z tym wróżbitą Maciejem? Wywróżył już coś?

40. KKSLECH.com pisze:

Nie umiesz czytać?

41. matiKKS pisze:

Wróżbita Maciej powiedział chyba to co napisały mu głowy z klubu.

42. seth pisze:

Jak na razie to dziadek Lenczyk taktyczmie zmiazdzyl naszego uczniaka,zagescił srodek i Lecha nie ma.Ciekawe czy uczniak cos wymysli w przerwie.

43. KKS pisze:

Pytanie do wrozbity Macieja-czy Janek Zapotoka w koncu odpali?;)

44. Mata26 pisze:

Narazie padaka jakich mało gdzie jest pressing z meczu z Cracovią?

45. robbie pisze:

W porównaniu do wcześniejszych meczy gramy zdecydowanie szybciej w ataku pozycyjnym, niestety zbyt niecierpliwie / niedokładnie stąd kontry gości. Zobaczymy jak z przygotowaniem fizycznym, może to będzie kluczem.

46. PrzemekCMG pisze:

Jak na razie słabo. Lech śpi na boisku

47. fan pisze:

Mamy gonić wynik, a ten wpuszcza obrońcę za pomocnika – śmiechu warte!

48. Mata26 pisze:

co to za zmiana?

49. czuk91 pisze:

Eeee Luis za Pawłowskiego? Dziwna decyzja. Moje usprawiedliwienie na dzisiejszy mecz – murawa, aczkolwiek i tak beznadziejnie sie to oglada.

50. Alcatraz pisze:

Taktyka na dzisiejszy mecz to strzał w prawe kolano a pierwsza zmiana strzał w lewe kolano.
    Rumak weź gumę i strzel se w łeb! Twój geniusz taktyczny znów dał znać o sobie.
    Ręce opadają.

51. kibic007 pisze:

Zmiana dobra, Pawłowski zagrał źle. Kamiński tragedia, co wybicie to do przeciwnika, przeciwnie Arboleda, dobrze gra. Niektórzy chyba za bardzo uwierzyli w swoje strzały z dystansu.. Obstawiam, że jak strzelimy jednego gola to wygramy to, no chyba, że strzelimy w doliczonym.

52. Anfil pisze:

Seth a czym ci ta taktyka Lenczyka imponuje bo ja widze jedno ze naszym gwiazdeczka sodowa uderzyła do głowy nawet Murawsiemu ! Najgorsze jest to ze wychodzi na moje ze Kamiński to największe drewno w zespole nawet większe od Mozdzena z tego chłopaka juz nic nie bedzie biega jak paralita masakra on jest najgorszy na boisku !!!

56. Anfil pisze:

Moze tojakis rata za Pawłowskiego masakra za wcześnie im kibice odpuscili !!

57. kibic007 pisze:

Możdżeń, szok!!! Brawo, dobić trzeba.

58. Pawelinho pisze:

Możdżeń na 1:1!

59. Anfil pisze:

A widziałem na żywo jak te wolne strzelał !!!

60. Mata26 pisze:

Linety nawet prosto piłki kopnąć nie umie!!!

61. pedro pisze:

mega wneriające jest gdy piłkarze grający beznadziejnie w każdym meczu nagle w meczu z Lechem grają jak zaczarowani….

62. MZKS pisze:

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!
    sezonowcy wypier****

63. 4o pisze:

Ci co ciągnęli grę w Krakowie, dzisiaj zawiedli totalnie.
    Widać, że Możdżeń trenował wolne na treningach.
    Szczerze 1 wolny w meczu to za mało nawet na Zagłębie.

64. Qubas pisze:

Pierdole to – ten wynik to porazka. Rumak zjebal na maxa. Taktycznie przejebal ten mecz trener. Hama, lovrencic graja technicznie pilka. Na tym boisku sie tak nie da. Tutaj mielismy grac skrzydlami. Wkurwiony jestem na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!

65. arek pisze:

Cieniutko na boisku, cieniutko na trybunach. Mecz bez historii i szybko do zapomnienia.

66. 07- pisze:

Lech nie potrafił ”dobić” Zagłębia. Wystarczyło zagrać dobrze pierwsze 30 min i coś strzelić, a tak mamy punkt, który jest kolejną porażką. Remisujemy z zespołem który jest dostarczycielem punktów w lidze. Tyle. Ps. Brawo za motorykę i zaangażowanie którego nie było. Od początku Zagłębie sprawiało wrażenie drużyny której bardziej zależało na punktach.

67. wqrwiony pisze:

Nadwaga KURWA biegają z nadwagą!!! Maniek, Panama i Muraś Poruszają sie jak słonie, a każda piłka w nasze pole karne to SMRÓD!!!! Zero przyspieszenia i zaskoczenia znowu powrót do normalności. Czy te gwiazdevczki muszą żyć-grać pod ciągłą groźbą sprzedanych liści?

68. KKS pisze:

Kolejna strata punktow bo bardzo slabym meczu! Oby jutro wschodnia kurewka nie odjechala nam na 10 oczek…

69. Ferion pisze:

Raczej duży zawód. Przyjeżdza do nas drużyna z końcówki tabeli i przez wiekszość meczu prowadzi. Remis ratuje strzał życia Mozdzenia z rzutu wolnego. Trudno wygrać skoro oddajemy 3 celne strzały przez 90 minut. To jest ciągle problem za kadencji Rumaka, brak celnych strzałów. Do tego bardzo dziwna zmiana za Pawłowskiego Henriques. O dziwo dobry mecz dziś zagrał Arboleda i było dużo pewniejszy niż Kamiński, który w każdym meczu ma 2 poważne błędy. Przy bramce też się nie popisał. Słabo dziś wygladaliśmy na bokach. Czy Rumak jest w stanie osiągnąć coś więcej niż 4-5 miejsce w tabeli?

70. PWR pisze:

o kurwa… Możdżeń nas uratował… Z Arboledą w składzie nie mogło być inaczej. Powiem szczerze, że mecz oglądałem tylko do 37. minuty, potem włączyłem na Kevina 😉

71. Alcatraz pisze:

Frajerzy!!!
    Frajerstwo do potęgi!!!
    Zabrakło Drewniaka w środku pola.
    Łukasz Tralka dziś na pewno nie będzie spał w nocy bo już się wyspał na boisku.

73. miki pisze:

Już trzeci mecz u siebie wychodzimy i przesypiamy pierwszą połowę a powinniśmy nacierać od pierwszej minuty niestety tak nie ma!!! jest odwrotnie to goście atakują

74. buczer pisze:

niektorych komentarzy w ogole nie da sie czytac….

75. Shizerr pisze:

Nie za ciekawie to wyglądało, mi się najbardziej podobał Możdżeń, Szymek na plus. Najsłabszy Barry co mnie dziwi. Gostomski jak zwykle na dobrym poziomie. Reszta przeciętnie.

76. Pawelinho pisze:

Remis jest w pewnym sensie porażką dla Lecha a Zagłębie zagrało mecz sezonu do pewnego momentu.

77. Drogbo pisze:

@mata26 brawo za spostrzegawczość ..potrafisz coś jeszcze.??
    nie wiem czy patrząc na ten mecz należy sie pochylić na murawą i stylem a pomijając to to straszna klapa jak ostatnio było zaangażowanie walka i forma to dziś straszna lipa nei rozumiem tylko jak w przeciągu tygodnia można stracić taką formę bo co by nie mówić to nei można zwycięstwa z cracovią tłumaczyć szcześciem…. jednak po dzisiejszym meczy widać że nasze gwiazdki poczuły się niczym bogowie tej ligi i może liczyły na spacerek…takie mecze najbardziej wkórwiają bo ani walki ani składu ładu tysiące strat kór*a koszmar koszmar to co dzisiaj było i do tego henriques < nikt nie ogarnie do końca Rumaka i jego pomysłu na grę

78. fan pisze:

Kolejna drużyna, która gra całkowitą padakę, a jak przychodzi mecz z Lechem, to jest jeden ze ich najlepszych meczy w sezonie.

79. inoroz pisze:

A my nadal bez napastnika. Teo pierwszy powinien opuścić boisko.

80. taraj pisze:

Ja tam się cieszę z punktu, bo mogło nie być nawet tego.

81. :) pisze:

Jak patrzę na tą ligę to nie dziwię się że odpadamy z Litwinami itp przecież poziom tego to żenada

82. seth pisze:

Nie tylko nie ogarniamy Rumaka ale patataj sam siebie nie ogarnia.Dawno nie był zje…. i znowu kombinuje jak kon pod górke.Murawa to jedno ,ale zaangazowanie i walka na boisku to drugie a tego było jakos mało.Lech zagrał dokladnie tak jak sobie Lenczyk wymyslił,wolno ,nieporadnie bez zadnego pomysłu na gre.A Kaminski jesli mysli o Niemczech to niech sobie je szybciutko z głowy wybije z taka forma i taka koordynacja ruchowa bedzie grzał SKYboxy lub trybuny.
    Czas Rumala mija ,mentalnie druzyna prowadzona przez patataja nie dorosła do walki o najwyzsze cele w tej eklapie ,kiedy mamy szanse doskoczyc do rywali bo ci topia punkty my robimy to samo.Nam potrzeba trenera a nie uczniaka.

83. 07; pisze:

Manu zagrał naprawdę dobre zawody, Luis przedstawił kolejne dowody , aby go skreślić z grona z którymi powinno się umowę przedłużyć. Murawski jak cały zespół zagrał poniżej oczekiwać. Zlekceważenie rywala to bardzo realny scenariusz tym bardziej ze w podobnych okolicznościach przegrywamy z Wilnem i Legnicą…..

84. fox pisze:

PWR a co ci zawinił Arboleda.Piszesz bo tak sobie to upatrzyłeś a akurat dzisiaj Arboleda zagrał dobrze.Niestety pozostali byli chyba na wieczorze andrzejkowym.Rumak tłumaczy się stanem boiska a to Zagłębie grało na innym?

85. Alcatraz pisze:

Rumak gdzie komplet zwycięstw?
    Po drugim meczu wyszło ,że pierdolenie jest tylko pierdoleniem.
    Pyskowanie przed meczem o tym jak zagra Zagłębie, o tym , że nie ma co atakować bo będzie autobus…
    Rozumiem że taktyka na Zagłębie to poczekać aż Gliwa sobie coś strzeli, cieszę się że Rumak obserwuje ligę i przeciwnika przed meczami no ale nie sprawdziło się…
    .
    ..

….

86. JRZ pisze:

I co jak tam czuja się ci co dopisywali sobie przed meczem trzy punkty? Czy wy pojmiecie w końcu ze ta drużyna może wygrać, przegrać, zremisować z kazdym! Pytanie do tych co oglądał w TV był jakiś karny dla Zagłębią bo wszędzie beczą ze ich oszukali i takie tam.

87. Mata26 pisze:

Drogbo ale zabawny jesteś po pierwsze napisałem jescze jeden dłuższy komentarz odnośnie meczu i tytułu tego artykułu który dała redakcja ale jakoś się nie pojawił nie wiedzieć dlaczego więc powtórze moje przemyślenia. Redakcjo tytuł słaby jak nie żałosny gra Lecha dzisiaj słaba grali jak z Miedzią i Grunwalnem Kamiński żałosny i dzięki Gostomskiemu nie przegraliśmy tego meczu!!! Arboleda zagrał nadspodziewanie dobrze! reszta dno oprócz Grego i Hamy. Pawłoski samolub jak Ojama Luis słaby jak zmiany Rumaka mecz żałosny a taktyka jeszcze gorsza zero pressingu i zaangażowania a najzabawniejsze jest to że remis ratuje nam koleś zapchajdziura który strzela gole raz na sezon normalnie masakra!!!

88. kolo pisze:

Shizzer – Ty tak nie zpowaznie? Najlepszy Pawłowski?! Ten człowiek który nie zagrał żadnego meczu dobrego w lechu? Najsłabszy douglas, co Cie nie widzi? Człowieku, przetań to palić…

89. 1909 pisze:

i jak tam Rumaku 5 ostatnich zwycięstw w tym roku??? życie wyrównało fuksy z Krakowa. Korona we wtorek też się nie położy i będzie tam bardzo ciężko

90. Alcatraz pisze:

Karny to powinien być dla Lecha , bo Rymaniak pomógł sobie ręką opanować piłkę.

Arboleda zagrał ciałem osłaniając piłkę, moim zdaniem czysto. Za to Luis zagrał raz faul , którego sędzia nie odgwizdał, ale to było poza polem karnym.

91. Ziętek pisze:

Ciężko coś powiedzieć po tym meczu. Pozostaje wielki niedosyt, ja osobiście odczuwam to jak porażkę. Co z tego, że gramy bardzo dobry mecz w Krakowie skoro za parę dni na boisko wychodzi zupełnie inna drużyna. Żadnej systematyczności, powtarzalności. Z drugiej strony kolejny zespół przeciwko Lechowi gra mecz życia. Ciekawe co z Rumakiem bo miało być 15 punktów i zadanie już niewykonane. Ja osobiście dałbym mu poprowadzić do przerwy zimowej i ewentualnie później zmiana bo teraz na te kilka spotkań zmiana nie miałaby większego sensu.

92. JRZ pisze:

Ciekawe tytuły 🙂

„Wolny w samo okienko. Lech odżył, z pomocą sędziego”

„Lech wyszarpał remis po pięknym wolnym i błędach arbitra”

93. El Companero pisze:

przynajmniej wiemy juz ze 15 zapowiedzianych punkcikow nie będzie i mozemy spokojnie ogladac kolejne mecze i szykowac się do swiąt…Cisnienia juz nie ma. Ale remisami czolowki nie dogonimy.

94. wielkikks pisze:

@JRZ Chciałeś chyba napisać nie tyle „ciekawe tytuły”, tylko głupota nie zna granic 🙂

95. arek pisze:

Oby Kielb nie stal sie naszym katem we wtorek, bo widac, ze czuje sie w Kielcach jak ryba w wodzie.

96. StivnyHooy pisze:

JRZ
    Już nie takie karne gwidano. Jeden by zagwidał, drugi odpuścił, ciężko powiedzieć, chyba jednak karny był według mnie. Ale dla Lecha podobnie powinien być.

97. wielkikks pisze:

Rozczarowali mnie, szczególnie w pierwszej połowie. Próba gry w piłkę na tak tragicznej murawie jest samobójstwem. No nie można próbować rozgrywać piłki w środku pola gdy kazde podanie grozi stratą na takim boisku. W pierwszej połowie zabrakło jeszcze do tego agresji. W kilku „przebitkach” można było zaobserwować „cofanie nogi”. Tak nie można grać.

Aż sie prosiło o proste środki. granie długiej na Teo i zbijanie na agresywnie wchodzących z drugiej linii. A tu jakieś czarowanie. Pisząc z ręką na sercu. Byłem przekonany tak po dwudziestu minutach tego meczu, że nam załadują w pierwszej połowie.

98. StivnyHooy pisze:

Ja też jestem rozczarowany, szczególnie grą Gergo i Kaspera. Pawłowski chyba nie grał aż tak źle, a jednak on zszedł z boiska. Wkurwiał mnie Luis i Maniek. Dla mnie to tragedia, w obecnej formie Luis nadaje się do niczego. Tak słabej rundy Luis nie miał nigdy w Lechu. Możdżeń oprócz bramki, zagrał beznadziejnie. Ślusarz szkoda gadać. Trałka przeciętnie. Kamiński nie jest w takiej formie w jakiej był w poprzedniej rundzie. Jeden ze słabszych meczów Douglasa odkąd pojawił się w Lechu. Na duży + jedynie Gostomski.

99. JRZ pisze:

Wszystko fajnie ale ja nadal nie wiem o która sytuacje z tym karnym chodzi bo nie oglądałem meczu w TV. Napiszcie chociaż w której to minucie było tak plus minus.

100. ArekCesar pisze:

Pchali się tym środkiem na wariata. A jak widzę jak grają flanką, gdzie i lewy obrońca i pomocnik patrzą na podającego do kogo poda. Zamiast jeden zejść do środka i pociągnąć rywala, by dać drugiemu pójść bokiem to stoją i patrzą. To co robił Kamień to woła o pomstę do nieba. To jak bym patrzył na Kotora przy wrzutkach w pole karne, taki przed zawał. Nie wiem czy w tym meczu kogoś można wyróżnić, chyba jedynie Gostomskiego za pewność w bramce i obronę sam na sam. Nie wiem jednak kto zawinił przy stracie gola, bo nie widziałem dokładnie.