Kocioł w 2013 roku (FOTO)

W mijającym 2013 roku kibice poznańskiego Lecha łącznie 20 razy (8 wiosną i 12 jesienią) przychodzili na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 na oficjalne mecze Kolejorza. Dziś w fotograficzny sposób ukazujemy, jak prezentowała się trybuna fanatyków Kolejorza.


W ostatnich dwunastu miesiącach Kocioł najlepiej prezentował się podczas wiosennych meczów z Wisłą, Widzewem i Koroną oraz jesiennych z Żalgirisem, Zawiszą i Legią, a najsłabiej liczbowo i wizualnie wyglądał podczas ostatniego spotkania w 2013 roku z krakowską Wisłą.

W tym roku Kocioł praktycznie na każdym meczu był „niebiesko-biały” dzięki specjalnej akcji. Na drugiej trybunie nie zabrakło także wielu fan, flag, rozstąpień, tzw. „dziczy”, opraw, pirotechniki, a nawet konfetti. W 2013 roku wojewoda dwukrotnie zamykał Kocioł, który przenosił się wówczas na bok III trybuny i szczególnie podczas starcia z Koroną Kielce wyglądał tam efektownie. Natomiast od starcia z Zawiszą Bydgoszcz na II trybunie pojawiało się mniej fan, bowiem klub zabrał kibicom magazyn.

Poniżej znajduje się galeria Kotła za 2013 rok. Każda z 20 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.

>> Tak wyglądał Kocioł w 2012 roku

Tak prezentował się Kocioł podczas meczów w 2013 roku:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


komentarze 4

 1. PWR pisze:

  Kibole stanęli na wysokości zadania. Brawo!

 2. viva pisze:

  Będzie podobne zestawienie zdjęć z sektora gości? Jeśli tak to możnaby dodać także jakąś tabelkę z oficjalną liczbą gości oraz dniem tygodnia w jaki był rozgrywany mecz.

 3. KKSLECH.com pisze:

  Będzie coś podobnego w kolejnych podsumowaniach.

 4. ole ole pisze:

  pieprzycie glupoty gdy przychodzilem po raz pierwszy w 2010 roku do kotla to ciagle byl pelen i tak zostalo przez jakis czas .a teraz to lipa wole pelny kociol i frekwencje 12 tys niz w polowie ma byc zapelniony a laczna frekwencja 20tys