Śmietnik Kibica

Piąty „Śmietnik Kibica” czynny od 23 czerwca 2014 do 20 stycznia 2015 po 19481 oddanych komentarzach zapchał się. Zapraszamy do nowego i czystego śmietnika. Kliknij -> TUTAJ


komentarzy 19 481

 1. KKs7 napisał(a):

  ale mecz, brawo Polska

 2. baczi_kks napisał(a):

  Licze, ze Lech na wiosne bedzie dostarczał nam takiej samej adrenaliny jak nasi pilkarze reczni. Ruskie śmiecie na kolanach, to cieszy najbardziej:))

 3. Ejber napisał(a):

  Szmal i Wyszomirski=klasa to oni wybronili nam dzis ten mecz, bo skuteczność dalej woła o pomstę do nieba, brawa dla Rojewskiego no i Wiśniewskiego, mam wrażenie że właśnie Wiśniewski to jedyny skrzydłowy, który myśli-Krajewski, Orzechowski i Daszek jak narazie mają skuteczność masakrycznie słabą.

 4. aliz napisał(a):

  ufff czy oni nie potrafią wygrać normalnie tylko niemalże przez cały mecz pogoń za wynikiem??
  tabela nie wygląda już źle. Mamy dwie wygrane Rosja tylko 1, Arg remis i wygraną, o 19.00 arcyważne spotkanie Niemcy-Dania. Z całej mocy będę kibicować szkopom (czort z nimi- niech wygrają bo do tej pory mają komplet zwycięstw), bo to leży w naszym interesie by wygrali z Dania, bo wówczas Duńczycy będą mieć 1 wyg i 1 remis.

 5. ArekCesar napisał(a):

  A ja bym wolał by wygrali Duńczycy, bo wtedy się tabela spłaszcza. Nie wiem jak jest w kolejnych rundach czy znowu grupa czy play-off, ale jeśli grupa to przy porażce Niemców odejdą punkty za bezpośrednie mecze nam i im. Pod warunkiem oczywiście że ogramy Danię.

 6. aliz napisał(a):

  @Ejber
  masz rację – to co i jak wybronił Wyszomirski to się nie mieści w głowie. ja zawsze go mam za szczeniaka a gościu juz ma 27 lat – więc jest akurat w topowym okresie dla brakarza. Kasa to wiadomo był jest i będzie światowa klasa, Dobrze, że mamy Piotrka, bo Sławek przecież do końca życia w bramce stać nie będzie, a ma juz 36 lat. i musimy mieć kogos do bramki :-))
  Ogólnie trzeba powiedzieć, że Bigler powolutku robi zmianę warty w naszym zespole mając na uwadze igrzyska w Rio i w przyszłym roku ME w Polsce.

 7. m napisał(a):

  No i co z tym Bielikiem?
  Miał wczoraj podpisać kontrakt (czy to dla niego w ogóle aby awans sportowy? LOL przecież Legia to megagalaktyczny klub..wkrótce 200 mln „budżetu”,awans do pierwszej 30 klubów Europy itd.LOL)
  A tu cisza..Coś nie poszło? Do gry włączyła się Benfica? :))
  Głupi ci Angole czy co? A może nie czytają Przeglądu Sportowego bo od razu by wiedzieli co tracą na rzecz Benfiki..:))

 8. aliz napisał(a):

  @ArekCesar
  nie pisałam o tym wczoraj – z grupy wychodza 4 druzyny i od razu faza pucharowa. Wychodząc z 1 miejsca (nierealne) trafia się na 4 drużynę wz grupy (a tam tabela na razie taka: Szwecja, Francja Egipt i Islandia grupa gra dzisiaji nie znam wyników trzeciej kolejki)
  Wychodząc z 2 miejsca trafia sie na 3 w grupie C, a z trzeciego – na drugiego w C.
  Zakładając, że Szwedzi i Francuzi zajmą dwa pierwsze miejsca, to trzeba koniecznie wyjść na drugim miejscu wówczas mamy do wyboru Egipt, Islandia bądź Czechy

 9. aliz napisał(a):

  * na 4 drożynę z grupy C

 10. tylkoLech napisał(a):

  Ja też czasami wkurzalam się na właścicieli, zarzucając im za małe Zaangażowanie w Lecha, jednak zdecydowanie bliżej mi do spokojnej, merytorycznej oceny Classica, niż przypisywania zarządowi wszelkich złych intencji i win. Na pewno popełnili sporo błędów, ale nie sądzę, by wynikały one ze złych intencji. Zarzucacie im, że za długo trzymali Rumaka, fakt. M yślę, że mogło to mieć zwiazek z pewną koncepcją prowadzenia klubu,czyli dużego nacisku na rozwój akademii i stawiania na wychowankow, na których później można by sporo zarobić. A mam wrażenie, że Rumak najbardziej lubił pracować z młodymi i powinien kilka lat popracować z juniorami.
  A wracając do Bielika, to czytałam, że Kucharz zrobił to celowo, aby odegrać się na Rutkowskich za transfer Lewandowskiego, przy którym doszło do sprawy w sądzie, o czym zresztą wiecie.

 11. ArekCesar napisał(a):

  To zmienia postać rzeczy. Musimy wygrać wszystko, by trafić na słabszych. Chociaż jak wiemy Islandia to też nie słabeusz, a z Egiptem chyba graliśmy w sparingach i 1 mecz przegraliśmy. Chyba, że teraz pomyliłem z jakąś inną drużyną.

 12. Piotrek napisał(a):

  Można narzekać na politykę transferową i ogólnie skąpstwo, ale PR-owo to Lech stoi na bardzo dobrym poziomie. Dziś dostałem list z autografami naszych zawodników i trzy programy meczowe po mojej prośbie listownej sprzed dwóch tygodni.

 13. aliz napisał(a):

  I w takim przypadku wygrana Niemców nam jest niesamowicie na rękę, bo zabiorą im kolejne pkty. Za wszelką cenę w 1/8 trzeba ominąć FRA i SWE, więc tylko 2 pierwsze miejsca w grupie to gwarantują.
  Dania już jeden pkt straciła z ARG i przydałaby się ich przegrana z Niemcami, bo szkopy i tak mają już 2 wygrane. 1 miejsce w grupie dla nas jest raczej nierealne, natomiast dla Duńczyków jeszcze tak, ale muszą wygrać z Niemcami, a tego bym nie chciała, tym bardziej, ze ostatni mecz grupowy właśnie gramy z Duńczykami, więc lżej nam będzie gdy DEN przegrają.

 14. MichalRdm napisał(a):

  czy mi sie wydaje czy smietnik wysiadł?

 15. MichalRdm napisał(a):

  o sorry. To jednak mi sie cos zawiesil i dopiero po dodaniu komentarza pokazal mi posty

 16. KKs7 napisał(a):

  powiem Wam tak: piłka ręczna wyzwala we mnie takie emocje, że niweluje działanie nawet alko, ale w 2010 jak oglądałem multiligę u siebie na piętrze i Lech wygrał w Chorzowie, Wisła wtopiła, bramy do MP zostały otwarte, to nie mogłem zejść schodami na parter u siebie w chacie, choć nie widziałem nawet butelki z piwem tego dnia, bo był to środek tygodnia

 17. KKs7 napisał(a):

  ze szczęścia nie czułem nóg, poruszałem się jakimiś dziwnymi skokami, czy nawet nie skokami tylko rzutami

 18. KKs7 napisał(a):

  @aliz z czystej ciekawości ręczna czy siatka?

 19. ArekCesar napisał(a):

  Ale porażka Danii to i tak w sumie tylko 3 stracone punkty i my przy wygranej w czwartek i tak nie możemy z nimi przegrać. A tak oglądając ten ich pojedynek teraz to musimy uważać na ich skrzydła, bo widzę, że dużo nimi grają + oczywiście bomby Hansena.

 20. ArekCesar napisał(a):

  KKs7 – ja też wtedy wariowałem i to niedowierzanie Terleckiego przy komentarzu. Gol? Ale będzie kontrowersja…. w dupie go miałem… szalałem. A za chwilę Cracovia myk i mamy lidera. Piękne chwile, czas to powtórzyć.

 21. aliz napisał(a):

  @KKs7
  i jedno i drugie i kosz też :-))
  jak sie grało na poziomie liceum w reprez. szkoły w ręczną to zostaje, na siatkę byłam trochę za niska, ale też „z ławki” grałam, mniej w kosza…
  a kolegom kibicowałam w nożnej :-))