Żenujący remis, po żenującym pokazie, żenująco-frajerskiej drużyny + 55 zdjęć z meczu

lechcracoviaW meczu 7. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, Lech Poznań tylko zremisował na własnym stadionie z Cracovią Kraków 1:1 (0:1). Kolejorz stracił bramkę po pierwszej akcji gości w meczu, ale wyrównał zaraz na początku drugiej odsłony. „Niebiesko-biali” nie poszli jednak za ciosem, a wręcz przeciwnie, grali żenująco słabo i nieporadnie przez co kolejny raz frajersko stracili dwa punkty. Tym spotkaniem i wynikiem zawodnicy kolejny raz napluli kibicom w twarz.

55 zdjęć z niedzielnego meczu:

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

16:40 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie prosto ze stadionu. W tej chwili w Poznaniu leje.

16:44 – Poniżej skład Lecha. Ten sam co w Chorzowie.

16:44 – Na stadionie mimo ulewy są już pierwsi kibice.

16:44 – O godzinie 16:30 z ronda Nowaka Jeziorańskiego ruszył zgodowy pochód kibiców Lecha i Cracovii. Powinien tu dotrzeć niebawem.

16:47 – Murawa idealna, ale przy tej pogodzie będzie bardzo śliska
IMAG0752

16:49 – Na murawie są już porozkładane elementy potrzebne do rozgrzewki obu drużyn.

16:53 – Goście w ustawieniu 3-5-2… Covilo miał nie grać, ale nagle cudownie ozdrowiał i jest w składzie.

16:56 – W Kotle są już wywieszane fany. Przypomnijmy, że fani Cracovii będą dzisiaj na II trybunie, a nie w sektorze gości.

17:00 – W tej chwili nad stadionem mamy prawdziwą ulewę…

17:00 – … widać niebo płacze nad tym co Lech wyczyniał w sierpniu. W końcu dziś ostatni dzień tego fatalnego miesiąca.

17:03 – Ze statystyk warto dodać, że spośród 49 spotkań Lech – Cracovia tylko jeden mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Tak było w latach 50-tych. W każdym innym pojedynku padała co najmniej jedna bramka.

17:04 – Rok temu Lech zremisował na Bułgarskiej z Cracovią 1:1 tracąc gola w 89. minucie. Za to na wyjeździe wygrał aż 6:1.

17:10 – Kibiców powitał właśnie spiker. Do meczu jeszcze 50 minut. Stadion zapełnia się bardzo wolno.

17:16 – Obecny stan wodny
IMAG0754

17:17 – Bramkarze Lecha już się rozgrzewają. Ostatni ich trening z Dominikiem Kubiakiem.

17:20 – Pozostali lechici są już na rozgrzewce. Za to w Kotle bardzo dobrze widać fanów Cracovii.

17:22 – Cracovia także już się rozgrzewa. Została powitana bardzo gorąco.

17:30 – Dobre wyniki dla Lecha dzisiaj: Lechia – Ruch 3:3 i TSP – Legia 2:1. Wreszcie skończyło im się szczęście.

17:31 – Wielka radość kibiców na stadionie, gdy spiker poinformował o wyniku Legii :)

17:42- Nad stadionem wciąż pada, choć nie już tak mocno.

17:42 – W Kotle pojawiła się fana Cracovii.

17:43 – Jeśli Lech dziś wygra awansuje na 6. miejsce i do liderującej Wisły będzie tracił tylko 3 punkty.

17:49 – Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę.

17:50 – Kocioł dziś bardzo słabo wypełniony. Nawet dół.

17:51 – Może w porywach z 11 tysięcy dziś będzie. Straszna pogoda dzisiaj. Jak na 31 sierpnia fatalna.

17:51 – Kibice Cracovii w pasiastych koszulkach są na obu piętrach Kotła bliżej I trybuny.

17:53 – Przed meczem odśpiewane zostały hymny obu klubów.

17:56 – Gibie nad stadionem teraz niemiłosiernie.

17:58 – Zobaczymy zaraz, czy rozmowa kibiców z piłkarzami coś dała…

17:59 – Lech zagra na niebiesko, a Cracovia w pasiastych strojach.

18:31 – Trybuny dzisiaj

18:37 – W Kotle zostały wywieszone dodatkowe fany Cracovii.

1 min. – Pierwsza akcja Lecha zakończona złym dośrodkowaniem z prawej strony.
2 min. – Vojo otrzymał świetną piłkę w polu karnym, jednak ta mu niestety odskoczyła. To była świetna okazja.
3 min. – Strzał Jevticia z woleja i z prawej nogi tuż obok słupka.
5 min. – Główkę Ubiparipa łapie Pilarz.
8 min. – Płaski strzał Gergo z daleka łapie Pilarz.
11 min. – Lech od początku meczu gra bardzo agresywnie i ofensywnie.

16 min. – Płaski strzał Jevticia w sam środek odbił Pilarz.
21 min. – Niesamowite… Cracovia wychodzi z pierwszą akcją i zdobywa gola… Strzał z około 25 metrów pod ręką puszcza Kotorowski.
27 min. – Wszystkie akcje Lecha są kompletnie bezsensu. Rozmowa kibiców z piłkarzami niestety podziałała tylko na kilka minut.
30 min. – Cały zespół przestał grać… Nic z tego chyba nie będzie.

33 min. – Dobry strzał Szymka piąstkuje Pilarz.
34 min. – Główka Ubiparipa obok słupka.
39 min. – Dośrodkowania lechitów są totalnie głupie i bezsensu.
43 min. – Od gry Lecha chce się wymiotować, bo z tej przewagi nic nie wynika.
45 min. – Gergo trafił w poprzeczkę!
45 min. – Koniec I połowy. Cracovia z gry na gola nie zasługiwała, ale kogo to obchodzi. Lech na bramkę również nie zasłużył, bo niewiele na razie pokazuje. Żanada.

46 min. – Prostopadła piłka Vojo do Hamy, ten wyszedł sam na sam, minął bramkarza i zdobył gola. 1:1!
51 min. – Piękną piętkę Hamy z bliska broni Pilarz!
54 min. – Cracovia w II połowie atakuje śmielej niż w I odsłonie.
57 min. – Bezsensowne uderzenie Gergo minęło słupek.
60 min. – Mecz mocno się wyrównał. Lech już nie ma takiej przewagi. Cracovia gra bardziej otwartą piłkę.

65 min. – Płaski strzał Ubiparipa obok słupka.
69 min. – Lech niestety nic nie gra. Wszystkie akcje są szarpane.
72 min. – Strzeł Deleu broni Kotor.
75 min. – Coraz mniej czasu zostało, a to goście grają w piłkę.

80 min. – Żenująca gra Lecha. Centralnie chce się wymiotpwać.
85 min. – Dobry strzał Douglasa z wolnego tuż obok słupka.
87 min. – Pilarz łapie piłkę po strzale Jevticia.
90+3 min. – Koniec. Żenada!

KKS Lech Poznań – KS Cracovia Kraków 1:1 (0:1)

Bramki: 46.Hamalainen – 22.Budziński

Żółte kartki: Kędziora, Linetty – Covilo

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 14884

KKS Lech: Kotorowski – Kędziora, Kamiński, Wilusz, Henriquez (40.Douglas) – Linetty, Jevtić – Lovrencsics, Hamalainen (81.Formella), Pawłowski (67.Kownacki) – Ubiparip.

Rezerwowi: Gostomski, Bednarek, Arajuuri, Douglas, Drewniak, Formella, Kownacki.

KS Cracovia: Pilarz – Rymaniak, Żytko, Marciniak – Deleu, Covilo (67.Jaroszyński), Dąbrowski, Budziński, Cetnarski – Dialiba (86.Zjawiński), Nowak (80.Zejdler).

Rezerwowi: Stępniowski, Mrozik, Jaroszyński, Zejdler, Kita, Rakels, Zjawiński.