Kolejna i przewidywana kompromitacja bezjajecznych frajerów. Gratulujemy

lechjagaW meczu 8. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:1 (0:1). Kolejorz grał tradycyjnie słabo i zaliczył wynik, który można było łatwo przewidzieć już kilkanaście dni temu. Maciej Skorża przez dwa tygodnie cudu z przetrzebioną drużyną przez kontuzje i wyjazdy zawodników na kadry nie mógł dokonać i nie dokonał. „Niebiesko-biali” nie wygrali czwartego meczu z rzędu, a taką serię ostatni raz mieli jesienią 2011 roku.

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

2 min. – Lech od początku gra bardzo ochoczo. Na razie nie ma jednak sytuacji.
3 min. – Szybką akcję Lecha zatrzymał Pazdan.
5 min. – I koniec. Akcja Wasiluka dogranie w pole karne i piłkę z bliska do siatki pakuje Piątkowski. 1:0 dla Jagi!
9 min. – Jaga kontroluje mecz. Lech śpi.
12 min. – Dobre dośrodkowanie Gajosa przeciął Kamiński.
15 min. – W pierwszym kwadransie Lecha na boisku praktycznie nie było.

17 min. – Dobrą akcję Wasiluka zatrzymali obrońcy.
20 min. – Na razie Lech rozgrywa najsłabszy mecz w sezonie…
25 min. – Na boisku nic ciekawego się nie dzieje.
28 min. – Fatalny mecz w wykonaniu poznaniaków. Nic kompletnie nie grają.

33 min. – Kolejorz nieco się przebudził, ale schemat rozgrywania ataku pozycyjnego jest taki jaki był. Bicie głową w mur.
35 min. – Niecelny strzał Jevticia. Chyba pierwszy w tym meczu…
39 min. – Świetna główka Tuszyńskiego i jeszcze lepsza obrona Kotorowskiego.
42 min. – Kontra Lecha zakończona złą wrzutką Pawłowskiego do Sadaeva.
45 min. – Koniec pierwszej i żenującej połowy. Kolejna kompromitacja blisko.

46 min. – Piękna akcja Lecha, jednak Szymek zamiast podawać do Kownasia strzelał i wszystko zepsuł. Tu musiał być gol!
48 min. – Kolejną dobrą akcję zepsuł Ubiparip.
51 min. – Lech gra trochę żywiej na początku drugiej połowy.
53 min. – Szybka akcja poznaniaków po której nikt nie oddał strzału.
58 min. – Daleką wrzutę Gajosa ledwo wypiąstkował Kotorowski.

62 min. – Mecz się zaostrzył, natomiast gra toczy się głównie w środku pola.
66 min. – Dwie oskrzydlające akcje Lecha z których nic nie wyszło.
68 min. – Vojo trafił do siatki, ale był spalony.
74 min. – Żenujący strzał Keity.

80 min. – Główka Keity po wrzutce Gergo nad bramką.
85 min. – Jagiellonia gra już na czas. Nic z tego nie będzie.
90 min. – Za chwilę koniec tej żenady.
90+5 min. – Koniec. Dobranoc.

Jagiellonia Białystok – KKS Lech Poznań 1:0 (1:0)

Bramki: 5.Piątkowski

Żółte kartki: Pazdan, Madera – Trałka

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Widzów: 7350

Jagiellonia: Drągowski – Baran, Madera, Pazdan, Wasiluk – Grzyb, Gajos – Frankowski, Tuszyński (76.Romańczuk), Quintana (85.Dżalamidze) – Piątkowski (90.J.Pawłowski).

Rezerwowi: Słowik, Straus, Pawlik, Leimonas, Romańczuk, J.Pawłowski, Dżalamidze.

KKS Lech: Kotorowski – Wołąkiewicz (82.Formella), Kamiński, Wilusz, Douglas – Trałka, Jevtić – Lovrencsics, Kownacki (60.Keita), Pawłowski – Sadaev (46.Ubiparip).

Rezerwowi: Gostomski, Bednarek, Arajuuri, Drewniak, Formella, Keita, Ubiparip.