Wypowiedzi trenerów po meczu:

skorzaWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Henninga Berga i opiekuna gospodarzy, Macieja Skorży na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 25. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, KKS Lech Poznań – Legia Warszawa.

Henning Berg (trener Legii):„Jestem rozczarowany porażką, ponieważ gdy obie drużyny grały w 11 panowaliśmy nad sytuacją na boisku. Co jedynie nie udało nam się wykorzystywać szans, które mieliśmy. Po czerwonej kartce musieliśmy się bronić co nie wychodziło nam dobrze. Szkoda tego drugiego gola, bo gdyby nie on zapewne wywiezlibyśmy stąd jakieś punkty.”

Maciej Skorża (trener Lecha):„Mecz rozpoczął się od lepszej gry Legii. Legia stworzyła więcej sytuacji i pierwsza p0łowa nie wyglądała tak jak sobie założyliśmy. W drugiej połowie graliśmy lepiej i wyżej. Po drugim golu zeszło z nas ciśnienie dzięki czemu grało się nam łatwiej. Co jakiś czas nękaliśmy Legię akcjami. Niestety w końcówce straciliśmy gola i przez głowę przeszły mi myśli z jesieni. Brawa jednak dla drużyny, bo mentalnie daliśmy sobie radę. Wciąż jednak widzę, ile jest pracy przed nami, by zdobywać trofea. Po tym zwycięstwie Lecha liga na pewno będzie ciekawsza.”

19 komentarzy

1. Kolejorz91 pisze:

Dziękujemy Trenerze !!!!!

2. Ferion pisze:

Wreszcie trener który może coś wygrać.

3. obywatel RzNI pisze:

wkurzył mnie Szymek na końcu z tym pajacowanie w polu karnym ! – jak chce pajacować, niech idzie do cyrku, a jak wychodzi na boisko, to niech myśli jak strzelać braki, a nie udawać faule. Tym bardziej żenujące, że to przy przewadze Lecha o jednego zawodnika; tym bardziej wkurzające, że akurat ktoś wychodził na czystą pozycję strzelecką i być może ta 3-cia bramka by padła, ale przez pajaca sędzia przerwał grę.

4. fan pisze:

Ostatnie zdanie Skorży rozwaliło system 😀

5. 4o pisze:

Ogólnie Skorża jakoś taki spokojny, a raczej stonowany. Nie było po nim widać, że wygrał przed momentem najważniejszy dla kibiców Lecha mecz w roku…
    Jak zwykle powiedział, że czeka na to by reszta zawodników wróciła do pełni sił i możliwości formy. Wspomniał znów o tym jaka to ciężka jest praca nad Zaur i, że wciąż widzi w nim spore rezerwy.

6. Peko pisze:

Gdyby nawet ta druga kasta nie wpadła to by Tomek błędu nie popełnił 😉

7. stowoda pisze:

Berg to jednak „hutas”. Zaklinający już rzeczywistość (pewnie stołek zaczyna mu się palić pod dupskiem).
    Powinien przypomnieć, że gdyby nie reka Malarza to i tak Kasper strzeliłby bramkę, a bramkę dostali za chwilę z wolnego więc gdzie tu „przyczyna porażki bo grali w 10 ciu” ?.

8. Bolek pisze:

Dobrze, że Skorża nie popada w hurraoptymizm bo nasi grajkowie z księżyca by nie zeszli do meczu z Bełchatowem. Chłodna głowa musi być.
    Szampana otworzymy 2 maja i po 37 kolejce 🙂

9. El Companero pisze:

ludzie a pamietacie mecz w warszawie 2 czy 3 lata temu jak nasz zawodnik dostal czerwoną za teatralny upadek Radovica? Wtedy tez przegralismy w oslabieniu. Kto sie bedzie rozczulal za miesiac slowami tego norweskiego krawaciarza bez peruki?

10. Mouze pisze:

😀 „Liga będzie ciekawsza”.
    Berg=pajac i szaman zaklinający prawdę.

11. Pawelinho pisze:

Dobrze, że Skorża wie o tym ile jeszcze pracy jest przed Lechem. Momentami w pierwszej połowie ta gra wyglądała po prostu słabo ze strony Lecha, jednak w druga część spotkania to było naprawdę coś. Brawo i jeszcze raz brawo dla trenera oraz piłkarzy za to zwycięstwo z tęczą.

12. KKSczyliJA pisze:

Dziękujemy trenerze!

13. arek pisze:

Pawelinho a ty nie na meczu? Moglbys sie kiedys kopsnac na Bulgarska. Z poczatku cie nie lubilem jako paprykarza ale teraz to swoj gosc jestes. Pozdrawiam.

14. Pawelinho pisze:

arek

Uwierz mi ale naprawdę żałowałem, że mnie tam nie było.

15. inowroclawianin pisze:

Berg jak zwykle pełen buty i bezczelności, chory typ, typowy legionista. Skorża trochę przesadził. Gdzie niby ta tirówa zaczęła lepiej? Prawda jest taka że w pierwszej połowie mieliśmy ze 2-3 sytuacje na gola i już wtedy mogliśmy prowadzić. Potrzeba nam teraz rasowego napadziora.

16. ramirez pisze:

@inowrocławin

zaczeła lepiej w takim znaczeniu, że już w 15 sekundzie mieli okazje bramkowa (nie mówię, że stuprocentowa. o, nie.).

ubilismy tego bazyliszka i trzeba bić punkty dalej w tej grze.