Falstart na inaugurację, zaszkodziły rotacje + 40 zdjęć

lechpogonW meczu 1. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań niespodziewanie przegrał u siebie z Pogonią Szczecin 1:2 (1:2) sprawiając spory zawód. Kolejorz wystąpił dziś w eksperymentalnym składzie, który zupełnie się nie sprawdził. Na dodatek „niebiesko-biali” żenująco zagrali w obronie prezentując gościom dwa gole.

19:05 –

19:09 – Witamy z Bułgarskiej! Na drugim w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Witamy oczekując dziś inauguracji ligi po mistrzowsku.

19:12 – Poniżej skład Lecha. Spora rotacja.

19:15 – Mocna rotacja dzisiaj. Także na ławce rezerwowych na której nie ma choćby Hamalainena czy Kędziory.

19:16 – Murawa wygląda bardzo dobrze:

19:18 – Pierwsze fany już są. Szybko dzisiaj.

19:19 – Pogoń z elementami do rozgrzewki porozkładała się po całej połowie boiska. Ciekawe.

19:21 – Pogoda dziś w Poznaniu upalna. Rzadko zdarzają się meczem w takiej aurze. Niestety frekwencja dziś za wysoka nie będzie. Trybuny na razie prawie puste.

19:25 – Poniżej skład Pogoni. Bez większych niespodzianek.

19:28 – Przy tych wynikach Lech musi wygrać dziś 3:0, by zostać samodzielnym liderem. Sportowo jak najbardziej możliwe mimo tej rotacji.

19:34 – Mimo, że puchary są teraz najważniejsze liczymy na udaną inaugurację, czyli na zwycięstwo. Od ostatniego powrotu do Ekstraklasy ekipa Kolejorza wygrała na inaugurację 8 razy. Rok temu 4:0 z Piastem.

19:38 – Dziś w Lechu debiutuje oficjalnie Abdul Aziz Tetteh. Ponadto dla Davida Holmana będzie to pierwszy mecz w lidze od pierwszej minuty, ale drugi w Ekstraklasie. Ostatnio w lidze grał w lutym i też przeciwko Pogoni, choć w Szczecinie.

19:41 – Kibiców Pogoni dziś nie będzie o czym już informowaliśmy wczoraj w zapowiedzi.

19:41 – Na dzień dobry byłych kolegów z Pogoni będzie mógł pogrążyć Marcin Robak, który zagra od początku, choć przeciwko stoperom, którzy do Szczecina trafili tego lata.

19:42 – Bramkarze Lecha są już na rozgrzewce.

19:49 – Dostajemy sygnały, że piwo na stadionie kosztuje już 10 zł. No tak, gorąco, dlatego wiedzą, że ludzie i tak kupią. Chamówa.

19:50 – Lech już na rozgrzewce. Do inauguracji ligi coraz bliżej.

20:01 – Do inauguracji ligi niecałe 30 minut. Stadion? ehh pusty.

20:03 – Tak to wygląda na papierze:

20:05 – Kibiców powitał właśnie spiker podając przy okazji dwa dzisiejsze wyniki. Jakoś nie zrobiły wrażenia na kibicach.

20:07 – III trybuna wygląda żenująco. Kocioł niestety nie jest pełny na razie nawet w połowie.

20:15 – Ostatnio w maju Lech wygrał na Bułgarskiej z Pogonią pierwszy raz od 8 lat. Mamy nadzieję, że przełamał się na dobre.

20:21 – Obie drużyny już po rozgrzewce.

20:22 – Spiker czyta składy. Niedługo zaczynamy.

20:23 – Kocioł wygląda już lepiej. Inne trybuny słabo.

20:28 – W Kotle mocny doping od paru minut.

20:29 – Wychodzą! Lech zagra na niebiesko, Pogoń na biało.

20:29 – Najpóźniej w przerwie damy tu i na TT fotki trybun.

20:45 – Panorama:

20:50 – Trybuny:

3 min. – Początek meczu i już gorąco. Pogoń była bliska bramki po rzucie rożnym. Piłka trafiła jednak w poprzeczkę.
4 min. – Burić broni strzał z 25 metra w środek bramki.
7 min. – Lech na razie nerwowy i niedokładny.
11 min. – Słaby mecz od początku. Goście już leżą na murawie, a to dopiero początku sezonu.
13 min. – Niecelny, płaski strzał Robaka.
15 min. – Kamiński przyłożył nogę po rożnym. Niecelnie.

21 min. – Fatalne ustawienie obrony Lecha. Zwoliński przejął piłkę, pobiegł z nią przez sporą część boiska i zdobył gola. Fatalne ustawienie daje goście gościom prowadzenie.
24 min. – Gra Lecha bardzo słaba. Eksperymentalny skład zupełnie się nie sprawdza.
26 min. – Aha. Już 1:1. Jevtić dobrze wykańcza głową wrzutkę z prawej strony.
27 min. – Teraz uderzenie nogą Jevticia broni Kudła.

32 min. – Jak zwykle niecelny strzał Pawłowskiego z daleka. Co mecz jest to samo.
33 min. – Teraz Tetteh z dystansu i broni Kudła.
39 min. – Ceesay krył Kamińskiego przy golu dla Pogoni. Wstydliwa bramka. 1:2.
43 min. – Burić dobrze broni strzał Zwolińskiego z daleka.
45 min. – Słabo wygląda pogoń Lecha za wynikiem.
45 min. – Do przerwy piach i 1:2. Oba gole dla gości to prezenty obrońców, którzy dziś są na wakacjach.

46 min. – Dobra wrzutka Douglasa z wolnego, ale zamknięcie akcji z lewej strony złe.
52 min. – Lech postawił na tak pozycyjny. Pogoń cofnięta.
60 min. – Gra Lecha usypia. Pogoń umiejętnie gra i nie zanosi się na zmianę wyniku.

67 min. – Nic dosłownie się nie dzieje. Lech gra jeszcze gorzej i jeszcze wolniej niż w pierwszej połowie. 4-4-2 nie działa. Lech gra tak po raz pierwszy, więc nie ma właściwie co się dziwić.
70 min. – Kolejna głupia strata Jevticia powoduje kontrę dla Pogoni.
75 min. – Ten mecz to na razie strata czasu. Nic więcej.

77 min. – Thomalla dostał z piłki pod samą bramką. Słabo.
78 min. – Niecelny strzał Ceesaya z daleka z lewej nogi.
79 min. – Teraz była dobra akcja Lecha, którą sędzia przerwał. Nie wiadomo dlaczego.
81 min. – Stałe fragmenty Douglasowi absolutnie dziś nie wychodzą.
84 min. – Nikt nie ma dziś dnia.
89 min. – Sędzia dziś gwiżdże co chce. Jest równie słaby jak mecz.
90+3 min. – Dobra, sędzia mógłby to już skończyć.
90+5 min. – Kudła sparował bombę Kamyka nd poprzeczkę.
90+5 min. – Dobra, koniec. Wstyd na inaugurację.

KKS Lech Poznań – MKS Pogoń Szczecin 1:2 (1:2)

Bramki: 26.Jevtić – 21.Zwolinski 39.Lewandowski

Żółte kartki: Holman, Jevtić – Matras

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Widzów: 15131

KKS Lech: Burić – Ceesay, Kamiński, Kadar, Douglas – Trałka, Tetteh (46.Formella) – Pawłowski, Holman (46.Thomalla), Jevtić – Robak.

Rezerwowi: Gostomski, Dudka, Wilusz, Zulciak, Lovrencsics, Formella, Thomalla.

MKS Pogoń: Kudła – Frączczak, Czerwiński, Fojut, Ricardo Nunes – Matras, Murawski – Danielak (80.Murayama), Akahoshi (18.Małecki), Lewandowski (63.Przybecki) – Zwoliński.

Rezerwowi: Słowik, Murawski, Obst, Rudol, Murayama, Przybecki, Małecki.

5. undertheskin pisze:

Spokojnie. To dopiero początek sezonu. Źle byłoby zacząć sezon od porażki, ale wszystkiego nie wygramy przecież. Może jeszcze coś wcisną dziś.

6. Czytelnik pisze:

No i lądujemy , aby chociaż był remis.

7. fan pisze:

kurwa co za chala w huja graja.

8. raff pisze:

albo puchary albo liga w pucharach maks wyjdziemy z grupy LE wole juz zeby obronili mistrzostwo a jak sie nie dostana do ligi mistrzow to odpuscic lige europy bo skonczy sie nie na grze o mistrza tylko miejscem zeby grac w pucharach

9. BRAGA pisze:

Kurwa wypierdplcie tego kebanego Formelle

10. pat pisze:

Michniewicz spadaj!!!!!!! zawsze sie spinasz na Lecha!! bo Cię boli ze to ty nie jesteś trenerem!!!

11. darkoski pisze:

Ludzie zostawcie te bluzgi jak już inaczej nie potraficie dla innych

12. KSB pisze:

Lech zero gry panowie a czeka na was Basel !!! LM? kiedy?

13. fan pisze:

Leją nas śledzie jakimś gównianym składem!

14. emotion pisze:

Widzę że parodyści futbolu wrócili hahaha ale słaby mistrz jaka bazylea? jaka Liga Mistrzów? wolne żarty opóżnieni w rozwoju piłkarskim nie mają wstępu na salony hahaha pozdro dla kumatych

15. woo pisze:

Wstyd. Przez 45 minut ani jednej akcji bramkowej.

16. KSB pisze:

@fan nie chodzi o to że leją Lech nic nie gra!!!

17. KENT pisze:

ejber
    Ejber a co Ty jesteś fachowiec od czego? Policz sobie ile w pierwszym składzie zagrał Panama a ile Kebba?
    Kebba chłopiec z cukru więcej się leczył jak grał.
    Panama jak każdy obrońca tez popełniał błędy ale zostawiał serducho na boisku walczył.
    Kebba jest obrońcą i tam ma się dobrze spisywać

18. KSB pisze:

@emotion nikt tu się z nikogo nie naśmiewa ale ten mecz powinien być wygrany jak się chcę o LM z FC Basel grać. Ciekaw jestem co Skorża po meczu powie

19. hgh pisze:

co ten kurwa formella tam robi won dziadu

20. loskabatos pisze:

nie macie ławki na puchary i ligę, to samo co w Legii bez rado u was dwóch wypadło i dupa blada a sezon długi!!będą was lać ogórki w połowie sezonu

21. darkoski pisze:

@KSB – kolejny Polak co się cieszy, że komuś coś nie idzie. Wszedł tu by się dowartościować i nakarmić hejter i tyle.

22. tomasz1973 pisze:

No to żeśmy sobie wystartowali, że ho,ho,

23. Fabler pisze:

Sorry Panie i Panowie, ale taką grą to nic nie wywalczymy. Jevtić z klapkami na oczach, Kebba zapomniał jak się gra na prawej obronie a na dodatek większość ataków idzie stroną gdzie jest Szymon Pawłowski, który ostatnio w formie był w 45′. Brak Hamy i Karolka wali po oczach i to niemiłosiernie. Dwa plusy tego meczu? Trałka i zimny prysznic

24. PAWEL pisze:

loskabatos
    taka prawda

25. zenek pisze:

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale druga bramka chyba też wpadła po stracie Jevticia?

26. BRAGA pisze:

Formella to jest kurwa żenada w pizdu. Kadar byle wypierdolić piłkę. Zero polotu przyspieszenia i podkręcenia śruby. Tak sobie myślę czy dzisiaj nie oddaliśmy Czesiowi tego co dał nam w maju. Robak niech się lepiej ogarnie. Ceesay kurwa dno. 0 mądrych decyzji.

27. kibicinowroclaw pisze:

Pogoń się spięła jak zawsze u nas był bałagan rotacje, jakieś kombinacje, może brak motywacji, Skorża musi wyciągnąć wnioski bo jak tak dalej będzie w lidze to mam w dupie te puchary.

28. hgh pisze:

formello ty dziadu drewniany grasz jak bezmozg

29. Łysy pisze:

Tak naprawdę to my nie mamy skrzydłowych. Formella dno, Pawłowski bez formy. Na ławce zastępców brak.

30. kks777 pisze:

No cóż po prostu PIACH i nie nikogo w Lechu kogo można by wyróżnić włącznie trenerio za zmiany w tym meczu amen.

31. legolas pisze:

Sam liczyłem na łatwe 2:0, ale gdy zobaczyłem skład od razu napisałem że przesadził z rotacjami, porównałem do Berga….. no i ostatecznie miałem rację. Możemy przygotowywać się na pojazdy ze strony dziennikarzy i na liczne wizyty legionistów na naszej stronie.

32. KSB pisze:

@darkoski chłopie co ty piszesz!!! Proste jak ma być LM to trzeba to wygrywać!!! Proste? Bo za rok będzie w TV już 20lat jak żadna drużyna z PL w LM nie gra!

36. tylkoLech pisze:

Jevtic dziś masakra, Keba ogarnął się w drugiej połowie. Mam nadzieję ,że Kasper dostanie większe pieniądze i zostanie, bo bez niego i Karola będzie słabo.

37. fanol pisze:

falstart

38. potok pisze:

co za walek ja pierdole!!!!!

39. Shizerr pisze:

Ludzie powiem jedno. RZYGAĆ SIĘ CHCE JAK CZYTAM WASZE KOMENTARZE.

Co do meczu, ja się nie martwię. To dopiero pierwsza kolejka, a tutaj płacz jakby Lech mistrzostwo przegrał.

40. Cris65 pisze:

Lawka za mocna na ekstraklase .Ciotowe granie..Koniec promocji.Skorza przestan kombinowac ….

41. KotorFan pisze:

Na puchary sie spinaja w lidze chuja graja.

42. leszek pisze:

Skorża błędy w ustawieniu w składzie i taktyce,a wykonanie przez kopaczy to żenada. Gorszego startu trudno sobie wyobrazić.

43. hmm pisze:

Ktoś mi powie co robił dzisiaj Jevtic na boisku? W superpucharze wygraliśmy i wszyscy się zachwycali bo Lech grał z pierwszej piłki, szybkie podania, a dziś Jevtic w każdej akcji przetrzymywał piłkę mijał jednego i tracił piłkę na następnym nie liczyłem dokładnie ale myślę że z 7-8 takich strat zanotował…

44. Fabler pisze:

Jednego nie pojmę. Jak można trzymać na boisku tak beznadziejnego Szymka? Skoro Gergo był na ławce tzn. był gotowy. Mógł wejść, ograć się. Gorszy przecież nie będzie.

45. hgh pisze:

Sarajevo po tej zenadzie uwierzy i na nas sie rzuca a kadar bystry nie jest wiec roznie moze byc

46. Luis pisze:

Mamy kadrę na wszystkie fronty.
    Zimny prysznic dla.każdego z nas. Od kibola po prezesa. Szybko jesteśmy na ziemi

47. powiatowy pisze:

Bardzo słaby początek. Porównując ten mecz z SPP, to jak dzień do nocy. Szkoda, ale mam nadzieję, że się szybko wszyscy ogarną. Bardzo słabo dziś Barry, duża niepewność, Kebba podobnie, tyle, że on potrzebuje meczów o stawkę, by znów zacząć grać na poziomie. Mnóstwo strat Darko, mało szybkich wymian pozycji, gry z pierwszej piłki, tego najbardziej chyba brakowało. Falstart, ale wierzę, że to tylko ten mecz.

48. PAWEL pisze:

mamy transfery…
    zamiast przedłużyć umowe z Kasprem, Sadajewa zatrzymać no Semira. ale to kosztuje, wiec pizda jest

49. Rihanna pisze:

No tak myślałam. Teraz absolutnie priorytetem sa el LM. Lige się nadrobi. Trochę ryzyko, bo legia tak robiła w poprzednim sezonie, ale co zrobić. Musimy w tym sezonie naklepac punktów w pucharach, bo tracimy punkty z sezonu z Juve i Manchesterem. Poza tym w pucharach jest w tym sezonie jeszcze wyższa kasa. A przed nami FC Basel i na pewno po takim meczu nie oczekuje jakiś cudów w lidze.

50. Rafał82 pisze:

Jakie kurwa rotacje zaszkodziły co Wy pierdolicie przecież niby mamy najszerszą ławkę!Redakcjo trochę pokory!

7.demony wracaja my to ku…Lech Poznan grajacy w LM wiec rywale sie klada hahaha
    8.Mam tylko nadzieje ze Skorza i Trałka przejada sie po kilku pizdeczkach w szatni.
    Poczatek sezonu weekend zjebany

52. aliz pisze:

@Fabler
    nic dodać nic ująć – braki w składzie BAAAARDZO widoczne.
    Nie wiem dlaczego, ale te śledzie zdecydowanie nie leżą naszym. 29 kolejek do końca, szkoda tego falstartu, ale może lepszy teraz ten jeden falstart niz ciąg katastrof, tak jak to było z początku ub. sezonu. Tęczowi start w ub. sezon mieli rewelacyjny, a jak skończyli??? Trochę to marne pocieszenie, ale też nie ma co się załamywać – liga długa.

53. Michu87 pisze:

Panowie i panie spokojnie jak to mówią pierwsze śliwki robaczywki za nami. Bramki traciliśmy typowo po błędach zespołu. Już nie będę wymieniał kto zawalił ten mecz, bo trzeba powiedzieć w prost nasz cały zespół dał ciała. I co mnie dziwi tyle rzutów rożnych i wolnych i nic z tego nie wynikało. Oby teraz przejść Sarajewo i wygrać z Lechią.

54. piotr pisze:

jak Pawłowski był słaby to jaki był Formella?

55. portowiec pisze:

I zaczął się płacz … buahaha

56. wagon pisze:

większość pseudoekspertów jeszcze nie dawno chciało wywalenia Kaspra …,

57. kibicinowroclaw pisze:

To nie może przejść bez echa i musi zmienić już na Lechię i żeby nie było też nerwów z Sarajewem.

58. mat pisze:

Powiem tak dali dupy! Głupio stracone 3pkt. Tak nie może grać MISTRZ POLSKI!!!!!!

59. Lis pisze:

Już się zaczyna. Wiadomo, wynik ani gra nie cieszą, ale zluzujcie majty o.O trochę rotacji, nowi muszą się wkomponować a redakcja już pisze o wstydzie na inaugurację. Rozumiem oczekiwania i wymagania kibiców, ale kur*a m*ć to pierwszy mecz dopiero. Aczkolwiek fakt faktem, że potem w kwietniu czy maju będzie płacz, że za dużo pkt zgubiliśmy w meczach które powinniśmy łatwo wygrać(tfu!). W środę Sarajevo a na kolejny mecz w lidze już mam nadzieję będzie lepiej.

60. KENT pisze:

Fakt Skorża przekombinował.

61. mateuszkks pisze:

Ludze nie przesadzajcie juz z tymi opiniami. Gralismy w wiekszosci zmiennikami a Wy juz chcecie polowe wywalic. Cessay zawalil kompletnie jedna bramke. Jevtic dzisiaj chcial chyba sam wszystkich przedryblowac z czego padla pierwsza bramka i tyle. Nie umiemy grac na dwoch napastnikow nadal co boli. Mysle ze jezeli zagralibysmy naszym pierwszym skladaem z Karolkiem z Paulsem to Pogon by mogla pomarzyc o jakies bramce i tyle w temacie. Wygrali no coz kazdy jest wsciekly ale to dopiero poczatek.

62. roby pisze:

Co by nie mówić to paprykarzy powinniśmy zjeść z puszką zwłaszcza na swoim stadionie, a była padlina, cóż śliwki robaczywki za płot,Keba ja pierdole ale jest cienki,Skorża będzie mógł pomyśleć bad zmianami widać ,że puchary są najważniejsze ale liga także .

63. Szakal pisze:

Zimny prysznic dobrze zrobi, spinać się Panowie i do roboty.

64. konan222 pisze:

Jako kibic Legii i Ruchu powiem tak to jest problem polskich klubów gdyż nie potrafią grać na 2 frontach co z tego że wygra się w pucharach jak przegramy w lidzę , Berg mówi że miał dwie 11 stki a miał 11 na puchary i drugą 11 na ligę tylko że piłkarze na ligę to był środek ekstraklasy. Legia zarżnęła się w pucharach i padła w lidzę ,nie umniejszając sukcesu Lecha w fazie dodatkowych 7 meczy byliście najrówniejsi.

65. Cris65 pisze:

Pieprzenie ze Juz sie zaczyna albo ze sie ktos nie zna na pilce mozna sobie wlozyc ad/akta sa mecze ktorych przegrac sie nie powinno …..To byl jeden z nich.

66. MM pisze:

Pogon zdobywala gole po kardynalnych błędach Jevticia i Kebby. Dzisiaj tak gorąco chłopakom nie chciało sie biegać:) Swoją drogą skoro Lech gra rezerwowym składem to ceny biletów powinny być o połowę niższe. Troche irytujące jest to, że każda drużyna, która przyjeżdża na Bułgarską stawia autobus.

67. Fabler pisze:

To nie Skorża przekombinował a zawodnicy wyłożyli laskę. Bo to chyba nie jego wina, że Jevtić zamiast grać to się popisuje i próbuje na siłę przechodzić kilku zawodników zamiast podawać. To nie jego wina, że Kamyk skacze jak dupa a Kebba stoi i przygląda się co ten śledź nam zrobi. To nie jego wina, że Szymek niby grał, ale tak jakby go nie było na boisku. Wszyscy oprócz Trałki (typowe) zagrali jak dupy wołowe. Zawiodłem się na Holmanie bo zaczyna wyglądać jak sparingowy gracz (w sparingu cacy, w meczu o coś dupa). Robak też jeszcze nie jest gotowy do ligi. Miejmy nadzieję, że to był wypadek przy pracy i chwilowa zniżka formy.

68. Expert pisze:

Wracaj szybko Paulus bo z kadarem ta obrona to żenada …

69. wlkp pisze:

A poza tym nie rozumiem dlaczego SKorża zmienił Tetteha i Holmana, Dobrze wyglądał atak pozycyjny z I połowie, brakowało tylko ruchu zawodników z przodu. Obrona przy golach nie istniała, trochę dziwnie to wyglądało. Druga połowa bardzo słabo, skład zupełnie nie ogarniał gry ze sobą, za dużo zmian.

70. babol pisze:

Przegraliśmy zasłużenie, nie ma co robić dramatu. To dopiero 1 mecz w sezonie. Pamietajmy, że prioreytetem są puchary. Nie zmienia to jednak faktu, że boli fakt, nie przegranej tylko braku walki i tego pazura co cechowało Lecha w końcówce poprzedniego sezonu oraz początku obecnego. Zmiennicy bezradni gdy mają wziąć grę na swoje barki. W poprzednich 2 spokaniach gdy podstawa grała lepiej ich gra wyglądała w odbiorze lepiej. Widać jak na dłoni brak Linettego. Nie ma co płakać, raz się wygrywa, a raz przegrywa.

71. konan222 pisze:

Kolejna zasada jest taka bij mistrza , kiedyś wszystkie kluby spinały się na Legię do tego grona dołączył Lech

72. zawisza pisze:

pierwszy mecz i już można powiedzieć, że tak jak w Legii rok temu, tak i u nas – nie ma dwóch JEDENASTEK.. są gracze kluczowi i ich zmiennicy, którzy jak się pojawią pojedynczo to nie zaszkodzą, ale połowa składu to już padaka..

73. roby pisze:

Nie wiem ale Burić to nie jest bramkarz , który wybroni kilka meczów…

74. wiem wszysko pisze:

Śmieliście się z Legii w tamtym sezonie , że w lidze topiła ze wszystkimi a na puchary się spinała ,teraz wam się to czkawką odbija , rotacje ,brak motywacji dla zawodników w lidze ,to Polska właśnie .

75. Alcatraz pisze:

Jak dla mnie mecz obębniony.
    Brak profesjonalizmu.
    Totalnie złe podejscie mentalne.

Wiem że od tego liga się nie zawali,ale nie wolno dawać temu przyzwolenia. To psuje etykę pracy, mental.

76. drukarz pisze:

@paprykarz ty synu marynarza a oprócz twojej matki to ktoś widział twego ojca durniu hahaaaaaaa syn wielu marynarzy hahaaaaa

77. paprykarz pisze:

no i wszystko wróciło do normy, Duma Pomorza podkręciła dodatni bilans meczu ze słowikami ! a redaktor widzę, że wprowadza cenzurę, widocznie nie umie przegrywać, ale musi się przyzwyczaić bo porażki z Portowcami, dumnymi synami marynarzy i stoczniowców to poznańska tradycja przecież jest, jutro na plaży wypiję Bosmana na cześć tej tradycji

78. aliz pisze:

pierwsze ligowe koty za płoty. Kubeł lodu sie przyda, mankamenty uwidocznione jak diabli. Szkoda tej przegranej, ale w ub. sezonie jeszcze na dobre liga nie wystartowała, a juz było po pucharach, kulaliśmy się w okolicach 8-9 miejsca, a do lidera (Wisły) traciliśmy 5 pkt i wygranym meczu mogliśmy marzyć.
    Obecnie SPP nasz, w europucharach gramy dalej i to z powodzeniem, a ligę się nadrobi. tylko spokój może nas uratować…

79. pat pisze:

michniewicz nie wracaj do Poznania!!spinasz sie na Lecha z każdą inna druzyną a resztę gracie piach!! życzę ci spadku!!! pajac!!

80. Mouze pisze:

Cóż falstart,wszystkiego wygrać nie można,i tylko idiota mógłby myśleć ze Lech będzie wszystko wygrywać,ale czytając komentarze widać ze tych nie brakuje.W po superpucharze byli mistrzami świata,we wtorek byli klasowym,taktycznie ułożonym zespołem,w piątek Basel nam nie straszne a dziś są cieniasami i leszczami….Przecież tego się nie da czytać!Eliminacje LM czy liga,WYBIERAJCIE!Bo skutecznie na obydwu frontach w Polsce się nie da grac,wiec albo olewamy puchary i gramy na całego,najsilniejszym składem w lidze,albo gramy o puchary,i przyjmujemy ze w lidze na jesień będzie nijako.
    Najlepsze jest to ze ci co dziś najgłośniej krytykują zaraz będą nawoływać aby na Lechię wystawić rezerwy,bo mecz z Basel ważniejszy….

81. Soku pisze:

Wiele w życiu widziałem, ale żeby wyzywać człowieka za fachurę… bezcenne.

Pat.
    Jeśli jesteś pijany, wytrzeźwiej. Jeśli jesteś trzeźwy, to się koniecznie napij…

82. gadzuki pisze:

Mi w meczu zabraklo zdecydowanie gry skrzydłami nie miał kto pociągnąć gry i rozerwać obrony pogoni wszystkie akcje środkiem w tłok i głupie straty

83. enter pisze:

Ci co uwierzyli, ze mamy „galakticos” zostali sprowadzeni na ziemię, oby piłkarze też. Mecz trzeba wybiegac, a tu jednostajne monotonne tempo, a do tego jednak wyszlo, ze transfery sa…….tylko ewentualnym uzupelnieniem. Miejmy nadzieję, ze zaczynamy źle a skończymy dobrze.

84. lech pisze:

wystawic rezerwy na fk i lechie.

85. zawisza pisze:

Mouze.. w zeszłym sezonie przegraliśmy jeden mecz ze Skorżą u Siebie = 1:3 z Jagą – więc sory, ale tak jestem idiotą i liczę na to że przegrywać u nas nie będziemy. Pierwsza kolejka – można wybaczyć, ta porażka może wyjść nam na dobre, nie będzie głupiego rotowania i pieprzenia a’la Legia o równych jedenastkach. Są kontuzje – to trzeba zmieniać, ale nie rotować po 2 meczach aby graczy oszczędzać. A tu POŁOWA składu zmieniona.

86. kks pisze:

zrozumcie jedno i wbijcie sobie w leb raz na zawsze polska liga plus puchary nie ma sily grac co 3 dni.

87. Mouze pisze:

@zawisza No właśnie,przegrał jeden mecz,dziś drugi a tu lament jakbyśmy z ligi spadli.Wymień mi najmocniejszy skład,bo pomijając kontuzjowanych zawodnik właśnie najmocniejszy możliwy skład dziś Skorża wystawił.

Burić – Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas – Trałka, Linetty – Kownacki, Hamalainen, Pawłowski – Thomalla.

To skład z meczu w Sarajevie. Kedziora,Linetty,Hamalainen i Kownacki kontuzjowani.Wiec jedyna nie wymuszona zmiana w składzie względem tego meczu to Robak za Thomalle…

88. seth pisze:

@zawisza
    A kogo Macius miał wystawic???
    Kedziora kontuzja,Karol kontuzja,Hama podobno chory,Kownacki kontuzja,reszta grala z FK ,po tym meczu wiemy jedno nie mamy dwoch rownych jedenastek a ci co wchodza to zwykle uzupelnienia jak wejdzie jeden dwoch to ok ale 4 na raz to widac roznice na niekorzysc.
    Strach sie bac jak odejdzie Karol i Hama bo nastepcow to nie widac nawet na horyzoncie

89. Guralesko pisze:

No i co tu duzo opowiadac jednak Lecha nie stac na dwie rowne jedenastki.Wiadomo teraz najwaxniejsza lm ale to jednak troche pizd… przegrac z odmlodzona druzyna paprykazy. Huj w dupe policji ja sie dalej bawie. Pzdr dla Kajtka, trzymaj sie chlopaku

90. pyra fan kks zbreslau pisze:

no prawie tak myslalem pizdowka w glowie odjebala to sa kurwa pany MACIEK pogon to w pizdu i tyle PA

91. Didavi pisze:

„Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel” Miuosh – Nie mamy skrzydeł. Tak mi się skojarzyła ta piosenka jakoś, bo na tę chwilę tak to niestety wygląda, a biorąc pod uwagę dłuższą pauzę Kownackiego, no to problem jest i to duży 🙁 co to meczu, to kompletnie brakowało pomysłu na grę, nie było też wymienności podań, tylko kto miał piłkę to biegł, aż stracił, albo jak w przypadku Kebby, szybko zawracał i podawał do obrońców.

92. x pisze:

za cieplo bylo.

93. tomasz1973 pisze:

Po tym meczu są 2 ważne informacje-jedna dobra, druga zła…..
    Zacznę od dobrej, po takiej padace Basel na pewno nas zlekceważy-jest szansa na zwycięstwo…….
    Teraz ta zła, po takiej padace Sarajewo stwierdzi, że w Poznaniu można wygrac-możemy nie przejść II rundy………..

94. Ekstralijczyk pisze:

Meczu nie oglądałem , ale czytałem relację i waszą opinię , to naprawdę zmiennicy zagrali aż tak słaby mecz ?

Z resztą spokojnie to jest pierwszy mecz dopiero. Zapewne Skorży da wiele do myślenia.

Przejść eliminacje i awansować do pucharów to Lech nie będzie grał aż tak często co 3 dni.

95. Kibol pisze:

Nic się nie stało,ale jest dużo do myślenia,rezerwy nie są takie mocne na razie.
    Wszyscy grali piach.To jest liga, wszystko jest do odrobienia.
    Jestem wkurwiony,ale patrząc na zeszły sezon ,to ile było frajerskich meczy,mam nadzieje że będzie ok.

96. KKS pisze:

Na Sarajevo sie zepna i bedzie dobrze. Martwia jednak kontuzje i przede wszystkim bardzo slaby wystep Robaka, ale i Thomali. Poki co mamy dwa warianty gry: pila na bok i wrzutka w pole karne, albo centralnie dzida srodkiem na Robaka. Troche slabo. Gre obronna dzisiaj pomine milczeniem.

97. kksjanek pisze:

Nie ma co płakać, rok temu rozwaliliśmy Piasta 4:0, Ubiparip strzelił hattricka, wszyscy byli pewnie ze Lech odpalił i Vojo jak sie potem okazało byliśmy w błędzie, wiec nie ma co panikować bo jednym meczu. Mam nadzieje ze to tylko wypadek przy pracy, nie da sie wygrać wszystkiego. Trochę luzu.

98. adam pisze:

Błagam….Jaka gra co 3 dni???? Ku***wa jakby zdychali w grudniu to jak cie mogę ale na początku sezonu po urlopach i okresie przygotowawczym ? Bazylea zmiecie nas w pył. Lech 2008 – 2010 długo jeszcze nie nadejdzie.

99. znawca pisze:

to prawda tomku 73 te dzikusy moga nas zalatwic sila,oni przegrywali 1 mecze u siebie by rewanze na wyjazdach wygrac.

100. roby pisze:

Przecież Pogoń to średniaki a nas pokonali bez większych wysiłków, dobry strzał w mordę na początek ale niestety mnie boli niemoc w drugiej połowie, bez pomyslu…graliśmy u siebie