Wypowiedzi trenerów po meczu:

skorzaWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Dżenana Uscuplicia i opiekuna gospodarzy, Macieja Skorży na pomeczowej konferencji prasowej po rewanżowym spotkaniu II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016, KKS Lech Poznań – FK Sarajevo.


Dżenan Uscuplić (trener FK Sarajevo):„Byłem dziś zadowolony z gry defensywnej, ale z postawy z przodu już nie. Nie stworzyliśmy żadnych akcji. Lech był lepszy, przeważał w ataku i był zdecydowanie bardziej konkretny od nas. Najlepszym piłkarzem Lecha w tym dwumeczu był Łukasz Trałka. Lecha wyróżnia zgranie i jakość. Pojedynek Lecha z FC Basel z pewnością będzie zacięty. Lech na pewno ma szansę awansować do Ligi Mistrzów i do końca meczów powinien walczyć o ten awans.”


Maciej Skorża (trener Lecha):„Szybko strzelona bramka wniosła dużo spokoju. Nie musieliśmy potem szaleńczo atakować. Po bramce mogliśmy ze spokojem przyjmować gości na naszej połowie, Kontrolowaliśmy ten mecz i rzetelnie wykonaliśmy naszą pracę. Nie pamiętam, by FK Sarajevo stworzyło jakąś groźną akcję. Przeciwnik dziś dobrze się bronił przez co nie mogliśmy przedostać się pod bramkę, ale my więcej goli dziś nie potrzebowaliśmy. Barry ma problemy zdrowotne, jednak mam nadzieję, że do soboty będzie wszystko w porządku. Douglas ma problem ze stawem biodrowym.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Formularz „Czy jesteś zadowolony z cen biletów i karnetów?” nie przyjmuje już odpowiedzi.

Jeśli uważasz, że to pomyłka, spróbuj skontaktować się z właścicielem formularza.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarzy 8

 1. Michu87 napisał(a):

  Miłe słowa Uscuplića widać umie przegrywać z klasą. Ja podobnie wierzę w nasz awans z FC Basel choć będzie bardzo ciężko, każdy z naszych będzie musiał chodzić jak w zegarku.

 2. Bolek napisał(a):

  Tak samo jak @Michu87, czuję, że z Bazyleą przeżyjemy piękne chwile. Oby się nie wypompować przed IV rundą eliminacji.
  Choć widać, że Skorża jest mega dobry w taktyce, strategii i motywacji.

 3. 1 napisał(a):

  Czytajcie miedzy wierszami – Uscuplic chwali Lecha żeby go z roboty nie wypierdzielili. Skorża tez popłynął z tą rzetelnością. Tempo w jakim Lech rozgrywał ten mecz to była kpina z kibiców którzy zapłacili za bilety no chyba ze chciał uśpić czujność wysłanników FC Basel

 4. endrjiu napisał(a):

  Ale po co Lech mial forsowac tempo przy prowadzeniu 3-0 gdy Sarajewo nawet nie podejmowalo walki? Po bramce na 1-0 odrazu wlaczono plan Lechia i Basel wiec nikogo nie powinno dziwic tempo tego meczu.

 5. artur napisał(a):

  wszystko git, zwyciestwo najmniejszym nakladem sił i nie odkrycie zbyt wielu kart przed Bazyleą.
  @Bolek, tez mam takie przeczucie

 6. ScoobyCMG napisał(a):

  Ja tego oczekiwalem. Szybka kssta i uspokojenie gry. Basel here we come.

 7. kibicinowroclaw napisał(a):

  Gratulacje Panie trenerze, dziękujemy za awans, to nie czas na uleganie megalomanii lecz skuteczność, oszczędzanie sił i realizację celów. Jest Pan doświadczonym szkoleniowcem i liczę na jakiś super plan na BASEL. My nie chcemy takiej nagrody, My chcemy awansu !!!

 8. seniorka napisał(a):

  Martwi uraz Barrego. Po tym kopnięciu przez któregoś z Bośniaków, był moment, że chciał chyba nawet zejść z boiska. Wytrwał, a teraz okazuje się, że ma problem ze stawem biodrowym. Oby nie było to coś poważnego.