120 tysięcy euro żenady + 58 zdjęć z meczu

lechbelenensesW meczu 1. kolejki grupy I piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2015/2016, Lech Poznań zaledwie zremisował u siebie z Belenenses Lizbona 0:0. Spotkanie stało na bardzo słabym poziomie, jednak to Kolejorz był w tym meczu lepszy, ale nie potrafił zamienić sytuacji na gole. Remis na Bułgarskiej stawia Mistrza Polski w bardzo trudnej sytuacji przed kolejnymi pojedynkami w Lidze Europy.

19:35 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Witamy oczekując dziś… uniknięcia kolejnego ośmieszenia.

19:37 – Na stadionie na razie garstka widzów. I niestety tak będzie przez całe zawody.

19:43 –

19:45 – Na stadionie w sektorze gości jest niewielka grupa kibiców gości.

19:50 – Lechici dziś wyszli tylko na krótki spacer po murawie.

19:50 – Jak widzicie na zdjęciu wyżej, na murawie oprócz bannerów reklamowych (pisaliśmy o nich wczoraj) są emblematy Ligi Europy. To jedna z nielicznych rzeczy, które przypominają nam powrót Lecha do Europy.

19:45 – Za parę minut poznamy składy.

19:59 – Poniżej skład Lecha.

20:04 – Poniżej również skład gości. Jest optymalny.

20:05 – Co do składu Lecha. Jest sporo zmian. Największe braki to boczni obrońcy i brak Hamalainena.

20:06 – Do meczu godzina. Na stadionie jest niewiele więcej osób niż wtedy, kiedy zaczynaliśmy raport.

20:11 – Aura do gry jak na 17 września jest idealna. Przynajmniej nieliczni, którzy tu dziś przyjdą nie zmarzną.

20:17 – Kibiców powitał właśnie spiker. Nie miał mu nawet kto poklaskać.

20:18 – Bramkarze Lecha są już na rozgrzewce.

20:22 – W Kotle w porywach ze 100 osób.

20:27 – Lech już w komplecie na rozgrzewce. Rywale jeszcze nie wyszli.

20:32 – Belenenses grało do tej pory z 1 polskim klubem. W 1976r. w Pucharze Intertoto wygrało u siebie z Pogonią 2:0 a w Szczecinie zremisowało 2:2.

20:33 – Bilans polskich klubów z portugalskimi to 3-7-12, gole: 13:40 w 22 meczach. 1 zwycięstwo należy do Lecha (z Bragą 1:0 w 2011).

20:35 – Współczynnik Lecha na nowy sezon to na razie 9.150. Dziś możemy dostać tylko małą cząstkę z rankingu krajowego. Pierwsze zwycięstwo lub dwa remisy nie są w LE punktowane. Dopiero potem otrzymuje się 2.000 za wygraną i 1.000 za remis.

20:36 – Rywale również już się rozgrzewają. Do meczu niecałe 30 minut. Trzeba przyznać, że III trybuna wygląda nieco lepiej.

20:39 – W Kotle jest wywieszana fana Kibolski Klub Sportowy.

20:40 – Przed chwilą z głośników poleciało Kalwi&Remi – Victory, ale nie hymnu LM dziś posłuchamy. Po 21:00 line-up Ligi Europy + 30 sekundowy hymn, który wraca do Poznania po 5 latach.

20:45 – Nie czuć zupełnie atmosfery co było do przewidzenia. Smutno to wszystko wygląda, ale nad tym pochylimy się niżej jutro.

20:48 – ale przynajmniej oldschoolowe Manieczki z awansu Lecha do Ekstraklasy lecą na stadionie.

20:52 – PRZED stadionem został wywieszony trans „Stop Islamizacji”.

20:54 – Boisko jest jeszcze zraszane.

20:56 – Spiker czyta składy. Na gości nie ma nawet kto gwizdać. W Kotle (przypominamy, że dopingu nie będzie) z ok. 300 osób.

20:08 – Jeszcze parę minut. Ruszamy a właściwie to ruszaj w nieznane.

21:04 – Odegrano nowy hymn Ligi Europy.

22:00 – Trybuny dzisiaj:

5 min. – Dobry początek Lecha. Dośrodkowanie Gergo z prawej strony zostało jednak zablokowane.
8 min. – Niebezpieczne wejście Dudki. Na szczęście tylko żółta.
10 min. – Pierwsza poważna akcja gości. Leal źle opanował piłkę.
15 min. – Tempo gry na razie bardzo słabe.

20 min. – W końcu jakaś akcja. Formella uderzył na bramkę po wcześniejszym rajdzie, lecz za lekko.
23 min. – Niecelny strzał z daleka. Lechici od paru minut mają optyczną przewagę.
27 min – Gra Lecha wygląda słabo. Gości jeszcze gorzej.
30 min. – Celny strzał Thomalli z daleka.

33 min. – Niecelna główka Portugalczyków po rogu.
36 min. – Poprzeczka dla gości po rożnym. Po chwili kolejny stały fragment i piłka minimalnie minęła bramkę Buricia.
40 min. – Ventura wyłapał groźne dośrodkowanie Gergo.
45 min. – Fatalny strzał Trałki po piąstkowaniu Ventury.
45 min. – Do przerwy 0:0. Słaba gra obu ekip. Lech miał mimo wszystko lekką przewagę.

47 min. – Druga połowa rozpoczęła się od dwóch niecelnych strzałów obu ekip z daleka.
49 min. – Kombinacyjna akcja gości. Lecha ratuje słupek.
54 min. – Kolejna świetna wrzutka Gergo i znów lepszy Ventura.
60 min. – Lech największe zagrożenie stwarza dziś po rajdach Gergo.

65 min. – Ceesay świetnie podaje w pole karne, a piłkę jakimś cudem na linii broni Ventura. Jak to nie wpadło ?!?!?!?!
72 min. – Sędzia dostosował się niestety do bardzo słabego widowiska.
73 min. – Strzał Szymka świetnie broni Ventura.

80 min. – Lech po przerwie ma bardzo dużą przewagę, jednak nie umie wykorzystać okazji.
88 min. – Osiem minut żenady za nami.
90 min. – Główka gości tuż obok słupka.
90+1 min. – A teraz minimalnie niecelny strzał.
90+3 min. – Koniec. Szkoda 2 straconych punktów.

KKS Lech Poznań – CF Os Belenenses Lizbona 0:0

Żółte kartki: Dudka, Ceesay, Kadar – Amorim

Sędzia: Serhei Boiko (Ukraina)

Widzów: 7934

KKS Lech: Burić – Ceesay, Arajuuri, Kamiński, Kadar – Trałka (46.Linetty), Dudka – Lovrencsics (67.Pawłowski), Kownacki (60.Hamalainen), Formella – Thomalla.

Rezerwowi: Gostomski, Douglas, Kędziora, Linetty, Tetteh, Pawłowski, Hamalainen.

CF Os Belenenses: Vemtura – Amorim, Tonel, Goncalo Brandao, Geraldes – Pinto, Sousa (81.Dias) – Sturgeon (63.Kuca), Carlos Martins (89.Gomes), Rosa – Leal.

Rezerwowi: Ribeiro, Ferreira, Silva, Dias, Gomes, Tiago Caeiro, Kuca.

Kapitanowie: Trałka – Goncalo Brandao

Trenerzy: Maciej Skorża – Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto

Pogoda: +20°C, pogodnie

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

219 komentarzy

1. PrzemmO pisze:

Biorąc pod uwagę że gramy 10 na 12 to po 1. połowie nie ma tragedii – Dudka ewidentnie sabotuje

2. woo pisze:

Żenada, żeby takim ogórkom odpuszczać. Kompromitujemy się na każdym kroku.

3. mat pisze:

Co jest kurwa…?! Kiedy Lech bedzie grał ładna piłe ?! Brak stylu i co ważne brak walki i serca!!!

4. Dawid pisze:

moim zdaniem do przerwy najsłabsi: Dudka, Kebba; najlepsi: Kownacki, Trałka, Formella…

5. keczup pisze:

gra brak slow,wrzutki!pytam sie do kogo?gramy bez napastnika bo nr 18 to parodia napastnika

6. Fabler pisze:

Jeżeli ktoś jest na stadionie i to przeczyta niech poda dalej. Teraz jest WASZ czas! Wy też możecie zrobić jedną fajną akcję w tym meczu. Macie 15 minut na opuszczenie stadionu. Oni i tak nie zauważą bo mają nas w dupie.

7. Dymas89 pisze:

Powoli,ślamazarnie,niedokładnie.Ja pierdole na trzezwo nie da rady…

8. Wiarus pisze:

Zajebiści kibice „prawdziwi” tylko gwizdy. Huj wam w oko demona. Tak się lansują na stronie a na stadionie lipa. Szacunek dla LPU niema dopingu koniec kropka.

9. Dymas89 pisze:

Wbić na pal tego co podpisał z Dudką kontrakt aż na dwa lata.

10. osw pisze:

Najwieksze drewno to Buric!!!

11. kks777 pisze:

Aż ciężko o tym pisać , ale prawda jest jedna ale tak jak Skorża nas doprowadził do ekstazy tak tera sprowadza nas do piekła

12. Alcatraz pisze:

Skład asekuracyjny w poszukiwaniu równowagi (słaba gra obronna Kędziory oraz Duglasa) oraz lekcja wychowawcza dla gwiazdeczek (przez ligę pracujesz na święto piłkarskie jakim jest mecz w Europie)

Przeciwnik słaby i do pokonania w normalnej mistrzowskiej formie Lecha, w obecnej szanse oceniam 50/50%.
    Może zmiany coś dadzą?

13. Gadzuki pisze:

Ceesey ma pretensje do kibiców o gwizdy widac to w tv

14. Pawelinho pisze:

Ciężko to widzę w drugiej połowie.

15. John pisze:

Dudka i Thomalla nie mają prawa grać w Lechu ,nawet do rezerw się nie nadają.

16. ArekCesar pisze:

Na trybunach biwak w 3 doopy. Gra nie lepsza.

17. Robbie pisze:

Jeśli Dudka musi rozgrywać to chyba coś nie tak z trenerem.

18. seniorka pisze:

Strzelić pierwszego gola i mecz wygramy. Kownaś postaraj się!

19. 07 pisze:

7 na pierwszych 45 minut dało się oglądać. Wystarczy poczuć krew…. i albo skończy się 3-0 , albo 0-1, a szkoda, bo są Portugalczycy to połknięcia.

20. Gadzuki pisze:

Karol wejdzie juz się rozgrzewa za tralke

21. siwus89 pisze:

Zarząd dał jasny komunikat że ekstraklasa ważniejsza,więc co chłopaki wzieli sobie to do serca,więc nie dziwcie się że wygląda to wszystko jak wygląda.

22. Kuba 1580 pisze:

Lovrencic truchtem,truchtem liga ważniejsza zal

23. Kkslech pisze:

Czemu nie thomalla ..

24. Marcin pisze:

Wiecie co Leszki? Jestem kibicem Legii (zanim zaczniecie pisac, wracaj na legia.net) wy rowniez piszecie u nas, musze powiedziec, ze nie moge patrzec ani na wasza gre ani na nasza. Dotyczy to niestety i ligi PL i LE. Mam wielka nadzieje, ze obie druzyny sie podniosa, bo rywalizacja pomiedzy naszymi druzynami to jedyna rzecz jaka nam pozostala. Takie kiszenie ogora przez obie druzyny nie jest dobre ani dla was ani dla nas.

25. MichalRdm pisze:

Co ten Thomalla jeszcze robi na boisku?

26. woo pisze:

Thomalla i Formella to zwykli sabotażyści.

27. Anonim pisze:

to jest kurwa jawny sabotaz,nie chce wejsc.

28. undertheskin pisze:

Trzeba przyznać, że grajki się starają, ale cóż… wyżej dupy nie podskoczysz. Mam nadzieję, że zdołają to 1:0 wcisnąć jeszcze.

29. Bolek pisze:

No niech coś w końcu już wcisną… ile można czekać na bramkę???

30. pat pisze:

Alcatraz żadnej mistrzowskiej formy nie było!!! MP Polski dla Lecha był ustawiony..podkładały się druzyny dla Lecha by legia nie zdobyła MP!! Zostalismy MP, chcielismy grac w pucharach a tu nagle sciana i nie umiemy grac???tak tak!! bo jak się kupuje i ustawia to później rybacy, kelnerzy, studenci, bankowcy, pasterze owiec etc. sprawiaja nam problem lub nie dajemy rady!! Juz nie wspomne o poaznych markach!!Basel bylo nie w formie a nas wciagnelo nosem!!mieli duuyz niefart ze nie awansowali do LM!!Teraz kazdy spina sie na MP, bije go niemilosiernie bo jestesmy slabi!! Puchary???jakie puchary!co chwila kontuzje, brak formy i kupiony MP!! STS wam powie!! Nagle chlopaki nie wiedza jak się gra???zapomnieli??Ze kazdy nas leje a reszta sie smieje???!!Wiecie kto zostanie MP w sezonie 2015-16?? legia legla!!! dlaczego?? bo ma stulecie klubu i juz dawno jest kupione!!! Wszyscy dali się kupic tylko nie ambitny Probież i waleczna pogoń…a ostatni mecz???? ustawiony z Wisła??Nie!! po prostu chlopaki mysleli ze klepna ich 2-3 do zera i pasuje..a Wisla tez się spiela!! mieli dostac od lesnego 2mln zł za nieodpuszczanie meczu!! przeciez walczyli jak lwy..a nasi zagubieni zdezorientowani co sie dzieje!! chcwala ze obronili ten remis bo MP powedrowałby do wawy….

31. kuba pisze:

W 82 minucie zastanawiam się czy jest na boisku Thomasa? Bo w drugiej połowie jeszcze go nie widziałem!!!

32. wandalizator pisze:

Z wypiekami na twarzy oglądam ten przepiękny pasjonujący piłkarski spektakl… Jaka szkoda że nie znalazłem się w gronie szczęśliwców którym udało się kupić bilet na to widowisko 🙁

33. Anonim pisze:

Najgorsi: Dudka, Formella, Thomalla.

34. undertheskin pisze:

@ pat
    O cholera! Nie wiedziałem, że tak to było z tym MP. Nie ma co czekać. Dzwoń do Macierewicza.

35. kibic007 pisze:

Ten anonim to ja. Najlepszy: Lovrencsics.

36. przemo86 pisze:

Tego człowieka o nazwisku Ceesay nie da się oglądać, pretensje do Kadara a gra o wiele lepiej niż ten pajac na prawej obronie. Pierwszy piłkarz do wyjebania z Lecha. A co do meczu, mogło być tak pięknie a my nawet z tak przeciętna drużyna nie potrafimy wygrać choć 1:0

37. Ekstralijczyk pisze:

Kompromitacja stała się faktem.

Boże mój , jak można było zremisować z tak słabym rywalem.

Nie wierzę już awans z grupy.

W niedzielę kolejny wpierdol się szykuje , a po drodze Puchar Polski z Ruchem.

38. Anonim pisze:

Kurwa juz za bakero lepiej juz piłką grali..naprawde to jest masakra..wstyd w chuj!!..

39. tomasz1973 pisze:

Dramat, ostatnio byłem na meczu IV ligi było więcej emocji i składanych akcji.

40. MichalRdm pisze:

sedzia to jakas parodia

41. Parampamapam pisze:

SABOTAGE 😀 Szkoda że tego nie przegraliśmy. Przyszla by kolejna lekcja pokory. Od dawna mowie ze ten spęd piłkarzy należy zorać i zapomnieć. Żaden z graczy nie jest wstanie oddać zdrowia i życia za klub. Liczą się tylko pieniądze i kontrakty. Połowa z nich nie zna tradycji Lecha. Tego tolerować nie można !

42. Anonim pisze:

zenada w huj gara.

43. Ekstralijczyk pisze:

Coraz większe mam obawy , że Lech za szybko nie wyjdzie z tego kryzysu.

44. fan123 pisze:

Przecież oni nic nie grają… Tragedia. Jak to się stało że wszyscy są bez formy?

45. Kkslech pisze:

Up. Szkoda ze tego nie przegraliśmy… Co za kretyn

46. L(B) pisze:

No ludzie, ku*wa jego mać, jaka żenada…banda frajerów na boisku kopie się po czole, a słabiaki z Portugalii klepią sobie piłkę jakby grali z kelnerami z Wysp Owczych. Thomalla i Cessay to się nawet nie nadają do gry w Warcie Poznań. Formella i Dudka oprócz tego, że nie mają umiejętności do gry w Lechu to na dodatek nie potrafią uruchomić mózgu. Kolejna żenada stała się faktem. Bezbramkowy remis z najsłabszym zespołem w grupie…brawo! Jełopy niech nauczą się najpierw przyjmować piłkę i podawać po ziemi to może gdzieś w okolicach marca wyjdziemy ze strefy spadkowej (nie mylić z grupą spadkową).

Dudka, Formella, Thomalla, Cessay – WON!

47. Szakal pisze:

Nawet do kibiców nie podeszli, tylko zeszli do szatni.

48. czuk91 pisze:

Ej.. już nie przesadzajcie. Grali całkiem całkiem, zwłaszcza obrona.

49. kibic007 pisze:

Nie wiem po co Skorża chciał grać na dwóch drewniaków – czyli Dudkę i Trałkę od początku meczu, to kompletnie zablokowało nasz środek.
    Wcześniej napisałem, najgorsi: Dudka, Formella, Thomalla. Najlepszy: Lovrencsics.
    Sędzia też do bani, nie da powalczyć, tylko na krzyk gwiżdże.
    Jak napastnik może dać się przepchnąć w tej sytuacji co miał Thomalla…

50. John pisze:

Niestety na boisku grają zawodnicy których w Lechu w nie powinno być to jakim cudem Lech ma grać atrakcyjną piłkę i strzelać bramki Dudka,Thomalla,Formella,Cessay.Ubiparip wróć!!!!:-))

51. Mateo pisze:

Chciałbym zauważyć, że ten „tak słaby rywal” ma droższą kadrę od Lecha według transfermarkt i gra w o wiele silniejszej lidze, ale dla kibicowskich trenerów to bez znaczenia oni wiedza najlepiej kto jak gra pozdro 🙂

52. Mouze pisze:

Mecz bez żadnej historii,ot remis słabego ze słabym.
    W grze progresu brak,ale ciężko mówić o progresie,skoro wciąż w ataku biega Der Fußballpfahl.

53. arek pisze:

Walka w lidze o utrzymanie zapowiada sie pasjonujaco. W sumie to mieli fuksa, ze nie przegrali. Pierwszy raz od dlugiego czasu widzialem u kilku graczy zlosc i agresje. Pewnie walczyli o te premie z kasy od Uefy.

54. kibic007 pisze:

Mam nadzieję, że Lovrencsics zszedł ze względu na jakiś uraz, jak nie to był to SABOTAŻ panie Skorża.

55. polska pisze:

Koniec nabijanie kasy niema wyników niema kibiców .Skorża ty to masz k…!!!! Klapy na oczach lub jesteś gejem ze tego tomalle wpuszcza jak go tak kochasz to zabierz go do domu osłabienie całej drużyny razem kebabem

56. KotorFan pisze:

Brawo redakcjo za tytuł. O wiele lepszy od dziecinnych rymowanek.

Mysle, ze pierwszym skladem ogralibysmy Belenenses. Szkoda straconych dwoch punktow. Najlepszy na boisku Gergo. Przy stalych fragmentach zabraklo Douglasa.

57. Pawelinho pisze:

Ten mecz Lech mógł wygrać, ale jest w tak beznadziejnej formie, że remis jest w tym momencie „dobrym” rezultatem.

58. KKSczyliJA pisze:

Kadar – syndrom Wołąkiewicza. Wystaw mnie na Lewej obronie zagram poprawnie, wystaw w środku oborny to zapierdole nie jeden mecz..

59. woo pisze:

Rutkowscy, frajerzy, wyp…..z Lecha!

60. sławek pisze:

mecz do jakich się już mogliśmy przyzwyczaić,ale dziś kibice jeśli tak można napisać dopingiem dorównali zespołowi,jak się kibicuje po części pokazali dzieciaki co czasami było ich słychać

61. kibic007 pisze:

W sumie głupio zabrzmiało, więc żeby sprostować: „ze względu na jakiś niegroźny uraz”.

62. zal pisze:

nawet lachy zajebane nie podziekowali najwierniejszym.

63. fan123 pisze:

Jak Thomalla zagra w niedziele, to znaczy, że Skorża stracił kontakt z ziemią i jest gdzieś w okolicach plutona. Jak można wystawiać tego pozoranta?!

64. jero12 pisze:

Szkoda, wielka szkoda !!! ale walczyli, starali się i za to dzięki!!!!!!!

65. 1909 pisze:

fascynujący mecz, znakomita atmosfera, piekne bramki, już sie nie moge doczekac kolejnego widowiska. KLIMCZAK BARANIE podoba Ci sie to do czego doprowadziliscie Mistrza Polski. Thomalla wypierdalaj z Poznania szkopski gamoniu. Debil przeskoczyl nad ktora turlała sie wzdluz bramki. DNO, DNO, DNO

66. BRAGA pisze:

Już kurwa nie przesadzajcie!!!! Wystarczy bramka jakas z akcji i wyjdziemy z tego gowna. Dzisiaj bylo widac chęć zdobycia bramki. I to jest progres

67. madoo pisze:

Jeeeest remis. Już się bałem, że uda im się wygrać i nie poczytam głupio-mądrych komentarzy na temat piłkarzy, Skorży i polityki zarządu 😀

68. karollo33 pisze:

Redakcjo tez jestem zly ale troche pokory z komentarzami wielkiej tragedii nie bylo a kibicem sie jest a nie bywa…

69. bombardier pisze:

Cały czas powtarzam – NAJWIĘKSZYM SKURWIELEM jest niejaki Skorża!!!

70. El Companero pisze:

kto ma dla tego Lecha bramki strzelać? Oni nie trafiają w kilku metrów, Hamalainen pokazał ze jego czas w Lechu się skończył. Cienko widzę mecz w niedziele w Białymstoku. Jak nie poprawią skuteczności to będzie źle. W niedzielę w ataku powinni zagrać Kownacki i Kurbiel, na pewno lepiej wypadną od Hamy i Thomali. Patrząc na inne wyniki w LE w kazdym meczu (z wyjątkiem jeszcze jednego spotkania wszędzie padały bramki) gdzie w większości goscie wygrywali, więc sam wynik nie jest zły, zła była gra i skuteczność. Tego nie da się oglądać, co kilka dni oglądamy to samo. Jak długo jeszcze? W dziesiejszym meczu na plus: Arajuuri, Kadar, Trałka, Pawłowski, Gergo. Na minus: Dudka, Ceesay, Thomalla i Hama.

71. woo pisze:

Na duży minus Formella. Piłkarski kretyn.

Oj, długo moja noga nie postanie przy Bułgarskiej. Mam zwyczajnie tego dość.

72. powiatowy pisze:

wszyscy narzekacie na Thomalle, ale Karol czy model Kownacki, zagrali lepiej?? Komentatorzy chwalili Kownasia za mecz, to ja za cholere nie znam się na piłce. Linetty gra na pół gwizdka.

73. liszka pisze:

Ten mecz pokazał że nie mamy skrzydeł i ataku.Gergo i Formella zupełnie bez formy ,lecz postawa Thomalli to dywersja dla drużyny.

74. you pisze:

A ja, na przekór wszystkim powiem, że nie było tak źle. Graliśmy w „Europie” składem pół-rezerwowym. Będzie lepiej, tylko dajcie już spokój już tym imigrantom. Bo może dzisiaj z dopingiem Kotła byśmy wygrali?

75. 1909 pisze:

„Dzisiaj było widać chęć zdobycia bramki”. Cytat dnia! Gratuluję autorowi. Wiekszosci chce sie rzygać na takiego Lecha. A niektorym widac, ze to bagno pasuje. Ogladalem dzis 2 potegi polskiej pilki i przez 180 minut wygladalo to dramatycznie.

76. karollo33 pisze:

Gdzie moj komentarz???????

77. seniorka pisze:

Chyba jestem ślepa, bo ja widziałam na boisku walkę – szczególnie w II połowie. Nie mówię, że było super, ale nie stali, nie opieprzali się – walczyli. Zabrakło bramki, ale w końcu trzeba wierzyć, że i to się zmieni.
    Pamiętać też trzeba, że jest jeszcze rewanż.

78. Diskoplo pisze:

Czuje ze będzie to samo, co z Polonią W. nikt ich nie kupi.. Warta się odbije..

79. seth pisze:

Jakim trzeba byc kretynem tak tak panie Skorza ,zeby z uporem maniaka stawiac w kazdym meczu na zawodnika ktory grac nie potrafi jest tego tylko jedno wytłumaczenie tego Thomalle to chyba pan sam wypatrzyl i sciagnał do Lecha i teraz chce pan udowodnic ze jednak to pilkarz a nie paraolimpijczyk.
    Jakimi kretynami sa ludzie z zarzadu ze przedłuzaja kontrakty takim pilkarskim miernota jakim sa kebab czy Formella czy na prawde macie za duzo siana.
    Nie wspomne juz o Dudce czy Lovrencicu ,a Hamie trzeba było dac zegarek za fajna gre w Lechu i odprawic go do Szwecji latem a nie na sile trzymac goscia do lata.
    Strach sie bac niedzieli Jaga biega dwa razy szybciej niz ci z Portugalii i strzela celniej do bramki ,jesli ten mecz mial dac jakies przelamaie to czarno to widze w lidze a o pierwszej 8 w tym roku mozemmy zapomniec.
    I starym zwyczajem RUtkowski i ska won z Lecha!!!!!!!

80. Maver pisze:

Skorża rozpierdoli tą szatnię do końca. Jego przyjście oraz zwolnienie Motały to dwa najgorsze posunięcia zarządu w ciągu ostatniego roku.

81. sebra pisze:

Niestety, ale po tym spotkaniu mam podobne odczucia jak @seth.
    Po tym co dzisiaj zobaczyłem mam propozycję ustawienia drużyny na Jagę dla trenera Skorży, bo widzę, że z tym ostatnio też chyba ma problemy.
    Moja jedenastka na niedzielę wygląda następująco : Burić – Arajuuri, Kamiński, Kadar – Douglas, Linetty, Kędziora – Pawłowski, Hamalainen – Kownacki, Kurbiel.
    Przy takim ustawieniu zarówno Douglas jak i Kędziora mają za zadanie grania po skrzydle od jednego do drugiego pola karnego, a Linetty ma zadania typowo defensywne. Gdyby nie kontuzja Trałki to on byłby defensywnym, a Linetty byłby jednym z ofensywnych, ale życie zweryfikowało ten pomysł. Skorża grając takim ustawieniem niczego nie ryzykuje, bo gorzej w ofensywie już być nie może, a punkty są nam potrzebne jak tlen.

82. kibicinowroclaw pisze:

Ceesay świetnie podaje w pole karne, a piłkę jakimś cudem na linii broni Ventura. Jak to nie wpadło ?!?!?!?! a tak to że Thomalla to piłkarski analfabeta który nie wie do czego bozia mu dała rączki i nie potrafi z nich korzystać jako napastnik w polu karnym żeby wygrać pozycję, Panie Rutkowski z czym (kim?) do ludzi !!!

83. Mary pisze:

Dzięki Ci wielka UEFO za wspaniałe święto piłkarskie, które dziś przeżyłam na Bułgarskiej. Dzięki Ci wspaniały Zarządzie, dzięki Panie Skorża za wspaniały skład, zwłaszcza Dudke i Thomallę – takich zawodników trzeba nam więcej.
    Kurwa mać, wypiję drinka i idę spać. Nigdy więcej takich meczów.

84. Al pisze:

Nie przeginać . Tak źle nie było . Zespół w tej obsadzie nie jest zgrany brak automatyzmów co ogranicza możliwości zespołu .Brak dopingu też im nie pomagał . . Niewystawienie Barrego Douglasa to sabotaż .
    W najsilniejszym zestawieniu była duża szansa na wygraną i co za tym idzie lepszą atmosferę w Lechu .
    Nie zmęczenie jest problemem lecz mętlik w głowach piłkarzy . Inną sprawą jest plaga kontuzji znacznie odbiegająca od normy . Trener wraz z zarządem zamiast wzmacniać morale zespołu pognębia go . Mówienie o ważności jednych meczów nad drugimi to głupota i mieszanie w głowach piłkarzom .
    Trener który pozwala ustalać zarządowi skład jest marionetką .

85. rats pisze:

co za tępe ciule się wypowiadają, dopiero co Skorża zdobywa mistrzostwo ,teraz ma wypierdalać,ci sami piłkarze którzy zdobyli mistrzostwo teraz są be,krytyka ale z głową, Polak to potrafi najlepiej dopierdalać,tak jak dzisiaj na meczu,chłopaki widać się starają, ktoś tam zagrywa piłkę do tyłu żeby jej nie stracić,podaje do bramkarza zamiast wyjebać gdzieś w trybuny jak większość „super piłkarzy i trenerów” siedzących na trybunach i słychać gwizdy,pierdole takich „kibiców” którzy tylko potrafią narzekać i nic więcej,gnębi cię szef,żona bije,umiesz tylko nawrzucać komuś w necie,KOLEJORZ podniesie się bez ciebie

86. Kaziu pisze:

Wszystko mogę zrozumieć ! W dupie mam to że Szlachetni Panowie Piłkarze nie potrafią podziękować kibicą. Ale nie podejść i nie podziękować dziecią , które przez cały mecz głośno dopingowały !!!

87. rats pisze:

szkoda bo to jedyni kibice kibicujący sercem w którym jest Lech

88. F@n pisze:

Dzięki kurwa Lech za zjebanie kuponu. Wchodziło kurwa wszystko, Molde, Partizan, Borussia w 90 minucie, ale Lech oczywiście nie…

89. obywatel RzNI pisze:

Skorża zaczyna mnie wkurwiać… Thomala NIezatapialny – on w ogle ze 2 razy dotknął piłkę w 2 poł. ? Ale Skorża zdejmuje Kownasia (któremu co prawda nie wszystko wychodzi, ale jest o niebo lepszy i aktywniejszy od Thomali), a potem zdejmuje Gulasza, który właśnie zaczął się rozgrzewać i dochodzić do formy sprzed kontuzji i w ostatnich swoich akcach był naprawdę groźny – ale to on schodzi , a Thomala Niezatapialny gra dalej… rozumiałbym gdyby Thomala był piękną długowłosą blondyną, no ale w tej sytuacji – naprawdę nie rozumiem !!! Nie zyczę mu źle – ale póki co – szans dostał aż nadto, a teraz mógłby się po prostu „zgrywać z zespołęm” w rezerwach, a nie blokować miejsca takiemu Kurbielowi, czy Holmanowi..

90. Alcatraz pisze:

Mecz walki z biciem głową w mur.
    Brak napastnika paraliżuje poczynania całej formacji ofensywnej.
    Chęć i wola walki była po naszej stronie , jakość po stronie przeciwnika.Jakby im się poszczęściło to by nas wy punktowali .

91. MaPA pisze:

Panie Skorża mam pytanie-czy D.Thomalla placi Panu za to że gra?

92. tylkoLech pisze:

Piłkarze mieli dziękować kibicom? Na stadionie, poza dziećmi, którym powinni podziękować, nie było kibiców. Chyba, że niektórzy nazywają kibicami, tych, którzy gwizdali od początku meczu. Nawet komentatorzy byli zdziwieni, jak można tak traktować swoją drużynę w tak trudnej sytuacji, w jakiej jest Lech. Żenada to były reakcje trybun i decyzje trenera, a nie postawa piłkarzy. Dobrze, że w Bialymstoku nie będzie „najlepszych kibiców w Polsce”, może w końcu wygrają.

93. Pszczółka pisze:

co się tak wszyscy pienicie.Nie było was na meczu z powodu bojkotu i wylewacie teraz swoje żale?Po co w ogóle oglądaliście mecz w tv??Trzeba było również zbojkotować ekran!Teraz się napinacie jak to Kolejorz źle grał,że banda i wyjebać wszystkich?Wy wszyscy pieniacze nie powinniście mieć prawa po tym meczu się wypowiadać.Nie wstyd wam kibice sukcesów?Cwaniaczki z was panowie i szkoda że Kolejorz nie wygrał bo co wy byście zrobili.Płacz i lament w poduszkę.Potraficie tylko krytykować i nic więcej,pojawiacie się po porażkach bo to jest wasze ulubione zajęcie i to was podnieca.Kurwa mam was dość…Co do meczu może porywający nie był ale starali się i chwilami był dreszczyk emocji nawet bez dopingu.Chcę jeszcze jedno słowo na temat sędziego:”beznadziejny”

94. Scooby pisze:

Jak dla mnie znow Thomalla do permanentnego wyjebania ze skladu. Czlapaki Hama i Dudka zaraz za nim. KADAR…. nikt nie widzial, ze to po jego wtopie z przykryciem wpadlaby brama? Slupek mu dupe uratowal. Gdzie byl Kurbiel i dlaczego Maciek z klanu go nie wystawia? To samo mam z Tetehem- czy napewno jest tak slaby, bo wrazenie na mnie robil pozytywne….

95. JR (od 1991) pisze:

Trzeba wyczyścić to szambo. Trzeba wprowadzić jasne kryteria: 2 x któryś przejdzie obok meczu = 2 mecze na trybunach i 1 mecz na ławie!!! I trzeba przeboleć, bo lepiej utrzeć te gówniane EGO i nauczyć panienki moresu niż łudzić się, że żelki coś wywalczą dla Kolejorza!

96. ArekCesar pisze:

My wczoraj na trybunach to urządzaliśmy pełną szyderę. Czuję, że Thomalla musi rozegrać odpowiednią ilość meczów w 1 składzie, bo w przeciwnym wypadku Lech będzie… musiał za niego dopłacić? To by było dopiero. O dziwo wczoraj najlepszy był ten, po którym ostatnio ciągle jadę czyli Pawłowski. Ogólnie mecz mizerniutki, po przerwie lepiej. Ceesay niech się zabiera z Lecha. Nie wiem kto z takim ciulem przedłużył kontrakt na tyle czasu. Do tego za to machanie łapami w stronę kibiców na III powinien zostać ukarany przez klub.
    Najlepsza wczoraj i tak była dziewczynka, a momentami nawet dwie, które w kotle „waliły” w bęben.

97. KKs7 pisze:

@Redakcjo był artykuł o nieudaczniku Thomalli(słuszny), teraz czekamy za następnym, nie wiem może o Dudce, Formelli?

98. KENT pisze:

Mecz spokojnie był do wygrania zwłaszcza w drugiej połowie, nie wykorzystane dośrodkowania i za słabe strzały na bramkę. W drugiej części meczu nie widoczny Tomalla a w pierwszej niewykorzystana przez Tomalle 100% setka. Sama gra zwłaszcza w drugiej połowie nie była zła, ale jak się nie potrafi wykorzystywać zagrań na polu karnym przeciwnika, to i tak wynik nie był zły gdyż Portugalczycy również nie wykorzystali kilku sytuacji które kończyły się na obramowaniu bramki: słupki i poprzeczki. Panowie 99% z Nas uważało i uważa że bez rasowego napastnika są nikłe szanse aby Lech zaczął strzelać bramki, chyba że bramkarz przeciwnej drużyny pójdzie na kawę. O reszcie piłkarzach to już nie chcę mi się pisać, bo jak grali każdy widział.

99. JR (od 1991) pisze:

Pszczółka@: trujesz! Przyczyny bojkotu były od początku znane, to raz. Dwa, jak myślisz co robi normalny kopacz gdy ma kiepskie osiągi i jako napadzior ostatnio nic nie strzelił? Moim zdaniem, wali ile ma pary w kopycie, żeby się przełamać! Jak wejdzie to mu się poprawi wiara w umiejętności. A co robią nasi „killerzy”? Piłeczkę podają do bramkarza i zawsze, ale to zawsze strzelają jakby im śniadania nie dali!