Kocioł w 2015 roku (FOTO)

W mijającym 2015 roku kibice poznańskiego Lecha łącznie 30 razy (11 wiosną i 19 jesienią) przychodzili na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 na oficjalne mecze Kolejorza. Dziś w fotograficzny sposób ukazujemy, jak prezentowała się trybuna fanatyków Kolejorza.


W 2015 roku fanatycy Lecha Poznań nie zawsze mogli wspierać Kolejorza z II trybuny. W trakcie kwietniowego spotkania z Koroną Kielce doping był prowadzony z IV trybuny. W mijającym roku Kocioł na dwójce najsłabiej wizualnie prezentował się podczas meczu z Belenenses Lizbona, kiedy był prowadzony protest, w październiku przy okazji pojedynku z Ruchem Chorzów, a także w grudniu podczas spotkania z FC Basel.

Kocioł bardzo dobrze wyglądał podczas wiosennych konfrontacji i to wszystkich bez wyjątku. Najlepiej oczywiście w trakcie meczów z Legią Warszawa, Pogonią Szczecin i mistrzowskiego z Wisłą Kraków. Jesienią Kocioł największą moc wizualną miał podczas starć z Legią Warszawa w SPP, z FK Sarajevo, z FC Basel w el. LM oraz z Fiorentiną.

Poniżej znajduje się galeria Kotła za 2015 rok. Każda z 30 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.

>> Tak wyglądał Kocioł w 2014 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2013 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2012 roku

Tak prezentował się Kocioł podczas meczów w 2015 roku:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
1 Komentarz

  1. pyra84 pisze:

    Patrząc na rok 2015r. a później porównując do 2012r. ale mamy regres… :( Frekwencyjny, wizualny jak chociażby z koszulkami.