Wystaw swoje oceny po meczu z Podbeskidziem

ocenyW sobotnim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, piłkarze Lecha Poznań skompromitowali się grą w każdej formacji i zasłużenie przegrali.

Skład Lecha Poznań w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała:

Burić – Kędziora, Arajuuri, Wilusz, Kadar – Tetteh – Sisi, Gajos, Jevtić (68.Kamiński), Pawłowski – Nielsen (25.Kownacki).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się komunikat „Twoja odpowiedź została zapisana”

[wpgform id=’104762′]

Trener Jan Urban:

1 – fatalnie (nietrafiona taktyka, nietrafione zmiany)
2 – słabo (słaba gra i mierny występ piłkarzy)
3 – przeciętnie (Lech grał źle)
4 – dobrze (mecz bez historii, wygrał Lech)
5 – bardzo dobrze (pewne zwycięstwo Lecha i udane zmiany)
6 – świetnie (wysoka wygrana Lecha nad mocnym rywalem)

Poziom meczu Lecha Poznań:

1 – bardzo słaby mecz zakończony porażką (kompromitacja)
2 – słaby mecz zakończony stratą punktów (rozczarowanie)
3 – przeciętny mecz i szczęśliwa wygrana Lecha (cieszy tylko wynik)
4 – dobry mecz i spokojne zwycięstwo Lecha (występ bez historii)
5 – bardzo dobry i efektowny mecz Lecha (takie mecze chcemy oglądać)
6 – pogrom za sprawą efektownej i efektywnej gry (długo nie zapomnimy tego spotkania)

[polldaddy poll=9316577]

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

[polldaddy poll=9316580]

Wyniki głosowania przez użytkowników serwisu ogłosimy w osobnym newsie w poniedziałek pod wieczór

35 komentarzy

1. Mouze pisze:

Dla wszystkich równo po 1!

• Poznaniak pisze:

Dla Kownasia i Pawłowskiego też?
      Bez przesady… to nie ocena zbiorowa, a oni akurat na nic w pobliżu 1 nie zasłużyli.
      Reszta to już kwestia indywidualnego gustu 🙂

2. JRZ pisze:

Najlepszy w Lechu Pawłowski i kolejny raz pochwala dla Kownackiego i tylko szkoda tej akcji w której jego strzał z lini bramkowej wybił Sokołowski.

3. kibic007 pisze:

U mnie Kownacki i Pawłowski wyżej.

4. L(B) pisze:

Redakcjo, po takich spotkaniach powinniście z urzędu wszystkim dać po 1 i nie drażnić pozostałych użytkowników strony.

5. Pszczółka pisze:

żenada!!!

6. pablo61 pisze:

po eufori kubeł zimnej wody moze to dobrze i gwiazdy sie obudzą

7. Pawelinho pisze:

Żaden z piłkarzy Lecha łącznie z trenerem Urbanem nie zasłużył na ocenę wyższą niż 1!!!

8. angelo pisze:

Dla wszystkich po jeden , choć rzygam po tym meczu , jak można komuś dać więcej niż jeden przy takiej kompromitacji drużyny , niech już ich więcej nie widzę ani zarządu , czas przejąć klub aby pizdoliny wyeliminować .

9. Ja pisze:

Urban, czy Ty się slyszales na konferencji przed meczowej ? oni oni nikt nie będzie miał pretensji jak przrgraja oni z mistrzem, ze w końcu musza przecież wygrac ze jesteśmy faworytem itd. A oni co ,spuścili lomot lapciucha .A Tobie znowuż pozostaje pierdolenie .Jak zwykle rozdajemy dupy wszystkim do okola…..

10. Didavi pisze:

Za pierwszą połowę wszyscy 1!
    W drugiej połowie: Kadar, Kownacki Pawłowski, Jevtic zaczęli grać. Trudno mi ocenić Kędziorę, bo choć w ofensywie się starał i miał dużo dośrodkowań (nie zawsze dobrych), to o obronie zapominał.
    Cała reszta poniżej jakiegokolwiek poziomu, włącznie z trenerem Urbanem, który kompletnie nie czuł gry zmieniając Darko, na Kamińskiego i zostawiając Gajosa i Sisinio na placu, który z resztą strasznie mnie irytował przytrzymywaniem piłki, kółeczkami i stratami.
    Żałosne widowisko.

11. zinek pisze:

Kurwa ,tu musi być trener z jajami coś w stylu Petrescu żeby ogarnąć tą bande leni,a jak któremuś gwiazdorowi się nie będzie podobać to wypierdolić na zbity pysk.Przecież tu wystarczyło się trochę wysilić żeby ten mecz wygrać , ale po co jeden z drugim nie miał by sił w nocy na zabawę na baletach.Kiedy to się zmieni? -pytanie retoryczne .

12. pipol pisze:

Brak zaangażowania, determinacji i kiepska taktyka, wreszcie zlepek pozyskanych na wyprzedaży grajków-to obraz „wielkiego” Lecha. Przy odrobinie szczęścia jeszcze coś tam ugrają, ale teraz każda druzyna już walczy na całego i panienki spod nazwy Lech są bezradne. Ile razy trzeba powtarzać, że aby mieć klasowy zespół/ czytaj – średniaka europejskiego/ to należy kupić piłkarzy, których wartość rynkowa wynosi jakieś minimum 2-4 mln ojro. Inaczej sie nie da. Rutkowskich jak najszybciej pozbyć się z Poznania, no chyba, że zwycięży stara zasada”jest jak jest i nie będzie lepiej. Przegrana z Błękitnymi ze Stargardu niczego nie nauczyła Was? To już nie był wstyd, to był dramat. I ten dramat ciągle trwa. Nie widać szans na wielką piłkę w Poznaniu.

13. F@n pisze:

Jakie 1 dla wszystkich. Oceniamy pojedynczych graczy tutaj. Na 1 zasługuje dziś Burić, Arajuuri, Kędziora, Gajos i Sisi. Wilusz, Tetteh na 2. Jevtić 3, Kadar 3, Kownacki 3, Pawłowski 4. Kamińskiego i Nielsena nie ocenię.

14. kilo82 pisze:

Wejście Kamińskiego za Jevtica kiedy trzeba gonić wyniki – po prostu brak słów…

15. inoroz pisze:

dzisiaj wszyscy popełnili błędy. Każda formacja dała ciała.

16. endrjiu pisze:

Cieżko nawet cokolwiek powiedzieć po tym meczu. Kogo wyróżnić, kogo zganić. Cały zespół grał dzis beznadziejnie slabo i tyle. Aż sie nie chce o tym nawet gadać. Zepsuty weekend, chce juz poniedziałku i pójść do pracy zapomnieć o dzisiejszym.

17. Kubus pisze:

Eunuchy beznadziejne ,nie pierwszy i niestety nie ostatni raz, obym się mylil.Wstyd wstyd wstyd ,no ale co z tym zrobić ?

18. Judi pisze:

Tiaa, jeszcze Nickiemu dajcie ocenę 1…

19. Alcatraz pisze:

Nie wiem czy na tym meczu był duchem w ogóle Arajuuri, stoper pełne gacie. Dużo odpuszczania w obronie., oraz wiele niedokładności.
    Ogólnie słaba koncentracja w obronie, wypisz wymaluj początek obecnego sezonu.

20. Darul pisze:

1,2,5,czy 9.Co za roznica, wszystko i tak jest do dupy,razem z tym fachowcem Urbanem !

21. tylkoLech pisze:

Na plus jedynie Dawid, Kadar i Jevtic za drugą połowę. Pawłowski dziś mocno przeciętnie, w pierwszej połowie go nie było, w drugiej trochę lepiej.Gajos- najwieksza tragedia. Nie dość, że w Lechu praktycznie od początku radzi sobie słabo, to jeszcze trener wystawił go na DP. Trener dziś też się pogubil, przekombinowal ze zmianami w wyjściowej jedenastce. Nie bardzo też rozumiem sens trzymania Gajosa do końca, a zdjęcie Jevticia, który coś zaczął grać. Arajuuri kolejny słaby mecz. Co stało się z obroną, przecież przed przerwą wyglądała naprawdę dobrze.

22. GROSZKINS pisze:

Kubeł zimnej wody się przyda.Dobrze że porażka zdażyła się teraz,a nie w rundzie finałowej.

23. z pisze:

Gajos dziś katastrofa. Zawalił 2 pierwsze bramki. Arajuri jak na niego mega słabo, Kamiński jak na niego normalnie źle. Jevtic pokazał dla czego Basel go nie zatrzymało a Sisi dlaczego grał w Korei. Przez pierwsze 25 minut zespół nie oddał strzału. O dziwo Kadar rozegrał świetną akcję, Pawłowski kilka razy szarpnął.
    Dzisiejszy mecz pokazał jak bardzo Lech zależy od Karola. Teteh rozegrał przyzwoity mecz, natomiast ojcem porażki absolutnie Gajos ustawiony na DP. Dlatego matką porażki jest dla mnie treneiro

24. Jarecki pisze:

Tak czekałem i miałem nadzieję co do Gajosa że coś zmieni jego gra na plus!!
    No i zmienił kuźwa 🙁 !!!!!!!!!!!!!!!
    Dobrej nocy!!

25. sternbek pisze:

gajos dno dno i wodorosty. Tym wystepem pokazal ze nie dorownuje Karolowi do piet!

26. Ziege pisze:

Wstyd,wstyd,wstyd !!!

27. aliz pisze:

4 dla Kownasia,
    3 dla Pawłowskiego, Kadara i Darko,
    2 Aziz i Wilusz
    1 Burić, Arajuuri, Kędziora, Gajos i Sisi.
    mecz? to tylko II połowa, pierwsza do zapomnienia. Gajos zdecydowanie zawodzi – co się dzieje z tym chłopakiem???
    Teraz widać ile znaczy Karol i Trała w drużynie – niby o tym wszyscy wiemy, ale taki mecz dobitnie po raz któryś to pokazuje.
    O reszcie to nawet pisać się nie chce…

28. max pisze:

a ja z zupełnie innej beczki… mieszkam w okolicy bielska około 6 lat ale zawsze byłem związany z KOLEJORZEM sercem .. jak zwykle poszedłem z kolegą na mecz gdzie przyjechał LECH .. jak zwykle też w barwach… w kolejce do wejścia oficjalnie..po stadionie oficjalnie..bez żadnego ale od miejscowych..do czasu gdy nie usiedliśmy na trybunach ( sektor20 D m 6 ) wtedy na polecenie kierownika ochrony ( firma CZASZA ..niejaki CZYŻ szef ochrony podbeskidzia ) po tym jak wypatrzył nas na trybunie gdzie był totalny spokój wysyła dwóch ochroniarzy z informacją abyśmy schowali barwy ( szaliki KOLEJORZA ) bo inaczej wypad ze stadionu… to tylko info dla Was drodzy czytelnicy …. w poniedziałek piszę oficjalnie do władz LECHA ..Pdbeskidzia i PZPN… maxxwell@wp.pl jak ktoś chce szczegóły 6 0 2 2 2 6 7 7 7

29. 1 pisze:

Przez Wasze oceny przemawia zbyt wiele emocji. To ze ten zespół ma problemy mentalne wiadomo od czasów co najmniej Bakero. Dobór zawodników indzialania zarządu w tym względzie od lat pozostawiają dużo do życzenia. Drugi aspekt to postawa Urbana po przerwie zimowej. Zamiast konsekwentnie grać to co jesienią dało mu tyle punktów facetowi zachciało sie drugie Barcelony. Przecież już w pierwszym meczu mogło sie skończyć podobnie!!! Mam nadzieje ze sie trener ogarnie bo jak widać drużyna nie tylko mało ambitna (patrz I połowa) to jeszcze nowej wizji trenera sobie nie przysposobiła (II połowa). Pierwszy raz zagrali trojka obrońców i skutek okazał sie tragiczny. Czy stać nas na spisanie sezonu na straty i takie eksperymenty? Chyba tylko pod warunkiem wygrania PP a to zbyt duże ryzyko

30. El Companero pisze:

martwi mnie nie po raz pierwszy postawa Burica, widac ze ne ma konkurencji i gra coraz gorzej. Pazernosc zarządu wychodzi bokiem. Kotor blokuje etat a mlody jest slabiutki. Talentem jest 15- letni Makuchowski ale on zagra za kilka lat, jesli wczesniej go ktos nie podkupi. Trzeba bylo kupic bramkarza do rywalizacji. W klubie chyba slepi pracują skoro tego nie widzą.

31. Jożik pisze:

Cały zespół wczoraj to katastrofa i burdel.Sisi to poziom naszej 2ligi.To jest chyba jakis żart wstawiając go do składu od pierwszego gwizdka.Już od 2połowy nie powinien grać.Tragedia.Dlaczego trener nie wstawił Lowrencisza lub Jóżwiaka, a posłał do boju Kamyka w sytuacji kiedy Lech przegrywał.No tak przy braku napastników należy wpuszczać obronców , żeby strzelali może coś się uda.W tym meczu wyszła kompletna nieudolność trenera i braku właściwych reakcji.Widzieliście jak triumfował obecny na tym meczu Rumak?Kamery specjalnie to pokazywały.