Zemsta za jesień

lechruchW meczu 27. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Ruchem Chorzów 3:1 (1:0). Kolejorz boleśnie wypunktował dziś swojego rywala. Oddał 4 celne strzały, zdobył 3 gole w tym 2 autorstwa Darko Jevticia przecudownej urody. Mistrz Polski odniósł 3 zwycięstwo z rzędu i traci już tylko 3 punkty do 3. miejsca.

3 min. – Obie drużyny szybko próbują narzucić swój styl gry.
6 min. – Jevtić z lewej strony do Kownackiego. Napastnika Lecha z bliska źle trafił w piłkę. Tu powinien być gol!.
9 min. – Na razie więcej przy piłce utrzymuje się Ruch.
10 min. – Kontra Lecha prawą stronę. Piłkę złapał Putnocky.
15 min. – Szybki pierwszy kwadrans. Ruch gra bardzo odważnie.

18 min. – Lech ogranicza się tylko do kontry. Gdy już z nimi wychodzi – są one groźne.
22 min. – Słabo wygląda gra Lecha. Poznaniacy są za mocno cofnięci i nie kontrolują tego spotkania.
23 min. – Gergo do Jevticia. Ten dryblował zamiast strzelać psując całą akcję.
26 min. – Lech trochę się obudził. Przynajmniej w ostatnich paru minutach.
27 min. – Niecelny strzał Gajosa.
29 min. – Tym razem celnie Ceesay, lecz za słabo i w sam środek.

34 min. – Aj! Było blisko! Trałka minimalnie chybił głową po wrzutce Jevticia z wolnego.
37 min. – Lech próbuje grać piłką tylko niewiele z tego wychodzi. Piłkarze nie rozumieją się na boisku i biegają za wolno.
45 min. – Szło zasnąć, a tu nagle gol i to jaki !!! Maciej Gajos idealnie przymierza i zdobywa pięknego gola z dystansu w samo okno! 1:0.
45 min. – Do przerwy 1:0. Cieszy tylko wynik.

48 min. – Ciekawy początek II połowy. Lech nadal próbuje atakować.
54 min. – Ruch także nie rezygnuje. Przed chwilą dobra interwencja Ceesaya.
54 min. – Gajos nie trafia głową z paru metrów !!! Tu powinna być bramka. Wcześniej świetna wrzutka Gergo.
56 min. – GOOOOOOOOOOOOOOL !!!!! Kolejne dośrodkowanie z prawej strony. Piłkę przyjmuje Jevtić i lewą nogą z powietrza zdobywa gola! 2:0!!!!
60 min. – Lech po tej bramce jest mocno przyczajony. Czeka na kolejne kontry.

62 min. – Pada gol z niczego dla Ruchu. Stępiński poszedł za akcją do końca, nikt nie wybił tej piłki i ta jakaś wturlała się do siatki. 1:2.
69 min. – Lech mocno cofnięty. Ruch złapał wiatr w żagle, ale jego akcje kończą się na 20 metrze.
72 min. – CO ZAAAA BRAMAAAAAAAAAA!!! Jevtić zdobywa fantastycznego gola po fantastycznym strzale !!!! 3:1
75 min. – Lech zadał cios w najlepszym momencie. Teraz pozostaje mu grać z kontry.

77 min. – Bombę Koja odbija Burić.
81 min. – Złe uderzenie Mazka z daleka.
86 min. – Lech mądrze gra na czas!
89 min. – Kontra Kolejorza. Volkov do Dudki, ale ten fatalnie chybił. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.
90+3 min. – BRAWO KOLEJORZ! 3 zwycięstwo z rzędu i tylko 3 punkty straty do 3. miejsca! To dopiero 10 w historii wygrana w Chorzowie i 8 w lidze

Ruch Chorzów – KKS Lech Poznań 1:3 (0:1)

Bramki: 62.Stępiński – 45.Gajos 56 i 72.Jevtić

Żółte kartki: Koj – Kamiński

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 9300

Ruch: Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy – Surma, Iwański (73.Hanzel) – Mazek (84.Efir), Lipski, Moneta (73.Zieńczuk) – Stępiński.

Rezerwowi: Skaba, Szyndrowski, Hanzel, Podgórski, Zieńczuk, Lenartowski, Efir.

KKS Lech: Burić – Ceesay, Arajuuri, Kamiński, Kadar – Tetteh (88.Dudka), Trałka – Lovrencsics, Gajos, Jevtić (82.Volkov) – Kownacki (67.Sisi).

Rezerwowi: Kotorowski, Kędziora, Volkov, Wilusz, Gumny, Dudka, Sisi.

Kapitanowie: Grodzicki – Trałka

Trenerzy: Waldemar Fornalik – Jan Urban

Pogoda: +4°C, pochmurno, lekka mgła

> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

206 komentarzy

1. Bolek pisze:

No i gitara! Teraz czas na dwie kurwy: Sosnowiec i dziwkę z radziecką gwiazdą na przedzie!

2. Pawlik80 pisze:

Darko ale ładnie mówi po polsku brawo…

3. matiKKS pisze:

Nie spodziewałem się takiego wyniku, bałem się porażki 2:1 a tutaj miła niespodzianka.

4. liszka pisze:

Czekamy na więcej i teraz pora na legię do boju KKS.

5. robbie pisze:

Wygrana z Legią i mamy ich na 5 punktów podobnie jak rok temu 🙂 Piłkarzem meczu mimo wszystko Tetteh.

6. jero12 pisze:

Super, piękne bramki, gratulacje dla LECHA, dzięki

7. kibic007 pisze:

Swoją drogą, Koj to jakiś frustrat, 93 min, a on taki niebezpieczny wślizg wykonuje. Takie coś trzeba tępić.

8. GROSZKINS pisze:

Dziękuję chłopaki piękna walka piękne gole, marudeży możecie wracać do fify.

9. KotorFan pisze:

Super mecz, świetne bramki Jevtic i Gajos. Za Kamińskiego zagra Wilusz z Legią. Po to on jest.

10. JR (od 1991 r.) pisze:

najeżdżacie na Kownackiego a on dziś asysta pierwszego i drugiego stopnia 😛
    dobrze, że Volkov dziś pograł trochę, bo widać, że ma ochotę do gry i umie się podłączyć

11. BartiLech pisze:

Brawo Lech. Dobry mecz. Piękne bramki. Teraz Zagłębie we wtorek w PP. Najlepsi Tetteh , Jevtić , Gajos. Dobre wejście Volkov z ławki. #MocniRazem #WiosnaNasza

12. tylkoLech pisze:

Brawo Chłopaki! Zwycięstwo za 6 pkt. Piękny sobotni wieczór. Dobrze, że Darko gra i gra coraz lepiej.
    Swoją drogą podziwiam Was, że jesteście w stanie komentować w trakcie meczu. I trochę się dziwię.

To z nerwów, muszę czasami coś zrobić, jak się jest na trybunach, jest zupełnie inaczej, w domu człowiek nie widzi wszystkiego i „szuka” uzupełnień.

13. Guralesko pisze:

Teraz pierdolnac zagłębie, nastepnie pokazać miejsce w szeregu szmacie i piękny marzec. Dzięki za 3 pkt dziś

14. fan123 pisze:

A Waldemar znowu będzie smutny, ale ten typ tak ma 🙂

15. stowoda pisze:

Teraz pytanie: Czy (ponoć) miało sens że Lech chciał wziąć Stępińskiego za 1 000 000 € ???

16. Gadzuki pisze:

I nikt ważny nie dostał kartki przed ległą.

• El Companero pisze:

obawiałem się przed meczem, żeby kartki nie dostali Fin, Tetteh, Kadar lub Kędziora. Ten ostatni został przez trenera oszczędzony, pozostali wytrzymali cisnienie. Kaminskiego przed meczem skazywałem na straty, on jeden mogl kartkę dostac. W meczu z tęczowymi w obronie jest kilka mocnych wariantow. Fin z Kadarem , Fin z Wiluszem lub Wołkowem. Tęczowi zagrają z kontry jak dzis w Krakowie. Dlatego musimy zagrac uwaznie. A sosnowieckich goroli w PP trzeba rozbic juz teraz. Mysle ze od poczatku Urban wystawi Wolkowa, Cesaya, Gajosa a da odpocząc dwom trzem zawodnikom.

17. Pszczółka pisze:

bramki w wykonaniu Kolejorza stadiony świata!!Przepiękny wekeend,szkoda tylko porażki Cracovii.Byłem spokojny o wygraną i się nie pomyliłem.Dzięki panowie i za tydzień jazda z tą slabą kurwą!!A po drodze znieście z powierzchni ziemi Sosnowieckie przydupasy kurewki.

18. aliz pisze:

dobra jest mecz „za 6pkt” nasz i najważniejszy tydzień przed nami i arcyważne zadanie – pogonić u siebie zarówno tęczowych przydupasów a potem tęczowych. Naczelne zadanie tego tygodnia.

19. Alcatraz pisze:

Na początek brawa za bramki , wszystkie były bardzo ładne.
    Ważne kolejne zwycięstwo!!!
    Gra mi się średnio podobała, zbyt mocno oddaliśmy pole rywalowi.
    O meczu trzeba zapomnieć czas na dwa kolejne kluczowe!!!

20. JR (od 1991 r.) pisze:

za milion to na pewno nie. To zawodnik z papierami na granie, ale niczego nie osiągnął i nie udowodnił. Za napadziora 1 mln to nie tak dużo, ale za prawdziwego strikera! Przydałby się, ale w parze z rutyniarzem. A Ruch nie sprzedał go, bo liczy na zarobek w ojro od Niemców! Dziś gdybym miał wydać taką kasę to na strzelca z lepszej ligi.

21. BRAGA pisze:

A ja będę kurwa marudzić. Chwała im za II połowę ale nadal nie wyobrażam sobie że mając tak mocny zespół bronimy się przed Monetami i Lipskimi. Mnie Urban wkurwia swoimi taktykami

22. RUTEK pisze:

BRAWO LECH TYLE W TEMACIE

23. bb pisze:

To był bardzo ważny mecz. Brawo chłopaki.

24. leftt pisze:

1. Która bramka najładniejsza? Wszystkie bramki dla Lecha są piękne. Nawet te strzelone dupą z pół metra.
    2.Paulus już nie jest ścianą.
    3. Kadar jest dobrym lewym obrońcą, więc niech zagra z ległą tam, a nie na stoperze.
    4. Komunikacja w pierwszej połowie leżała na całym boisku i robiła pod siebie.
    5.Przy bramce dla Ruchu nie był kontrowersji. To była po prostu ręka.
    6.Sisi do futsalu.
    7. Dudka do rugby.
    8. Fajnie byłoby mieć jakiś pomysł na Volkova, ale on pewnie i tak odejdzie.
    9. Drugi raz mecz z takimi bramkami może się nie zdarzyć, więc niech Karol szybko się leczy. W ogóle wynik dzisiaj lepszy niż gra.
    10. Oczywiście ktoś musiał się wykartkować i oczywiście Kamlot. Chociaż Paulus też nie mógłby mieć pretensji.

Czekamy na szmatę!

25. zinek pisze:

Brawo za zwycięstwo , oby tak dalej .Wreszcie drużyna pokazała charakter jak na Mistrza przystało .

26. Pawlik80 pisze:

Na kure.kę mam nadzieje ,że będzie gotowy Nicki ,Karol i Kamil Jóźwiak i będzie jazda z kur..mi

27. Piasek pisze:

Brawo Lech! 3 bramki – każda piękna. Teraz pyknąć sosnowieś, a na deser wygrać ze szmaciarzami! 🙂

28. Ekstralijczyk pisze:

Przede wszystkim Lech zagrał dobrze taktycznie. A bramki Kolejorza no coś pięknego po prostu miód dla oczu. 🙂

Teraz wygrać w PP minimum 2 bramki , nie tracąc żadnej.

29. pyra fan kks z breslau pisze:

tak mialo byc RUCH HA HA RUCH teraz DO Nienawisci

30. Lili pisze:

Teraz czas na Puchar Polski

31. tomasz1973 pisze:

Ależ dzisiaj bramy padały!
    Wyglądało tak jakby uparli się kto strzeli piękniejszą!
    Brawo!
    3 pkt wracają do Poznania, tak jak liczyłem.

32. Chris 65 pisze:

Gratulacje za cenna wygrana .. Dobrze ustawiona taktycznie druzyna.Po raz kolejny pisze ze zwycieskiej druzyny sie nie ocenia … Ale najslabszy dzisiaj byl Buric … I pytanko do fanow Tomka Kedziory .. Czy ktos zauwazyl jego brak na murawie … Widze ze trener widzial podobnie jak ja.

33. Hoover_dam pisze:

Bardzo satysfakcjonujący mecz. Jeden z tych, po których nic się nie spodziewasz, a jednak po nim czujesz jakby Lech wygrał więcej, niż było do zdobycia.

34. ArekCesar pisze:

Meczu nie widziałem, ale mam nagrany. Brawo Lecha. Do zobaczenia we wtorek i w sobotę.

35. tylkoLech pisze:

Mnie też martwi średnia ostatnio forma Buricia, strasznie nerwowy. Podobnie jak Paulus. Oby za tydzień im przeszło.

36. siwus89 pisze:

I pożartować można jednak 🙂

37. Slawek1978 pisze:

ha … Kolejorz

38. Paweł67 pisze:

Jakoś nie widzicie,że mimo kibicowskij krytyki najlepiej działa środek obrony gdy gra para Fin i Kamyk. Kolejni trenerzy się mylą? Może oddzielnie coś szwankuje ale razem grają najefektywniej. Dla mnie brak zgrania przed meczem z Ległą to jednak problem.

39. El Companero pisze:

taktyka byla dobra, taka jak w Zabrzu. Z tymi zawodnikami grajac defensywnie wygrywamy, a gdy tylko zachciewa im sie wirtuozerii i atakujemy na hurra to przegrywamy. Jestem ciekaw taktyki Urbana na mecz z tęczowymi. Nawet jesli nie wyglada to ladnie ale przynosi zwyciestwo to grajmy tak dalej. A ladna gre bedziemy szlifowac latem jak beda napastnicy w formie.

40. tylkoLech pisze:

Odkąd Urban jest w Lechu, jesteśmy na 2 miejscu, 3 punkty za legia.Gdy przychodził, byliśmy na 16 miejscu z 5 pkt. Przy problemach z kontuzjami, to chyba nie jest zły wynik.

41. mól pisze:

Zwycięskiej drużyny się NIE KRYTYKUJE!
    Teraz tych ancymonków ze stolnicy walnąć i będzie znowu lżej!
    KOLEJORZ!!!

42. RobertLech!!! pisze:

Brawo za walkę i trzy arcy ważne punkty – trzeci mecz wygrany z rzędu, chcemy więcej.

• Poznaniak pisze:

Wiadomo nie od dziś, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
      Z resztą po takim poszczeniu wczesną jesienią każdy słodki kąsek jest smaczny.
      Do boju KOLEJORZ!

43. legolas pisze:

No to mamy mały problem, bo może i Kamiński błędy popełnia, ale jak gra ta para stoperów co dziś, to zwykle jest okej, gorzej gdy mamy duże rotacje. I teraz najważniejsze pytanie osłabić lewą obronę, i dać Kadara na środek, czy wrzucić obok Paulusa Wilusza lub Dudkę. Naprawdę ciężka decyzja, gdyż Kadar z legią na ŚO zagrał dobrze ostatnio, jednak na lewej daje bardzo dużo, a Volkov jest jednak niepewny. Mecz z Zagłębiem, będzie dobry na wypróbowanie którejś opcji i lepiej żeby ta się od razu sprawdziła. Ja widziałbym jednak na środku Kadara z Arajuurim, a na boku Vladimira, choć to zależy jak zagra z Zagłębem, bo myślę że to pewniak w pierwszej 11 na mecz pucharowy.

• gawlik pisze:

Zostawic kadara bo gra tam dobrze , lepiej niz na stoperze , zadnego Dudki!!!!!Wilusz

Nieźle kombinujesz ale wątpliwe by sztab przesunął Kadara z jego pozycji na której się sprawdza. Prędzej poświęcą Volkova niż złotego chłopca Kamyka – sorry taki mamy w klubie klimat 🙂

PS.Oczywiście na mecz z tirówą wykartkowanego Kamyka musi ktoś z oczywistych względów ktoś zastąpić. Znając podejście sztabu stawiam że będzie to Wilusz.

44. roby pisze:

Szacun za trzy punkty, zajebiste bramki.
    Nie pozostaje nic innego nic tylko punktować i zobaczymy o co będzie walka…?

45. kufel pisze:

3pkt. i wszystko jasne. Hej Lech.

46. Jarecki pisze:

Dziękuję dziękuję dziękuję!!! Kocham Was, zagraliscie jak profesorowie, jak profesorowie sędziowie z TK, zachowując spokój, klasę, widzieliście cały czas że gracie z głową, uczciwe, mądrze i skutecznie 🙂 Dzieki za ten mecz i już nie mogę się doczekać pojedynku z suczką! A po tych dwóch meczach jestem już spokojny że będzie dobrze 🙂

Najpier Zagłebie, to mecz pułapka, a wygrać trzeba i to na zero z tyłu.

• piciu pisze:

Jarecki – walnij sie ostro w lepetyne z tymi sedziami z TK. Rzeplinski to bura suka post-komuny.

Jarecki te polityczne wcinki mógłbyś sobie darować bo pomyliłeś koleszko adresy.
      Niby przeszkadza Ci polityka na stadionie i u kiboli, a tu z ni z gruchy ni z pietruchy walisz takie kleksy.
      Z takimi komuszymi sympatiami idź wypłakać się na onet lub do Michnikowej gazety wybiórczej.

47. L(B) pisze:

Żeby tak Jevtić odpalił na dobre i zaczął grać jak w jesiennej rundzie, gdy był do nas wypożyczony z Basel…wówczas tęczowym zrobiłoby się naprawdę ryżo, że łyknęli Hammalainena, faceta pracowitego, aczkolwiek niepasującego do ich stylu gry, a znacząco obciążającego ich budżet (nie powiem, bo Kasper u nas nadal by odgrywał znaczącą rolę, aczkolwiek w Warszawie takich graczy jak Hamma raczej aktualnie nie potrzebują). Natomiast Darko w takiej formie mógłby pokręcić Warszawską defensywą, że aż by im się łby pourywały.
    PS
    Obawiam się jedynie tego, że Urban w miejsce Kamyka, na Legię wstawi Dudkę obok Paulusa (co wg mnie byłoby strzałem w kolano…już lepiej załadować Wilusza na ŚO)

• RobertLech!!! pisze:

Ostatnie słowa jakie powiedziałbym o Kasprze to pracowity – typowy człapak do tego z alergią, jego plusy to wykańczanie akcji, inteligencja boiskowa i niezła technika. Jevtica stać na więcej, ale problemy są z regularnością i kontuzjami, o Gajosasię nie martwię – w następnym sezonie pokaże swoją prawdziwą jakość.

• frat pisze:

Hama-pracowity pilkarz? Raczej pozorant gry i lowca pylkow.

Co do judaszy to taka uwaga: „wiosna” się zbliża i nie od dzisiaj wiadomo że alergia atakuje już w Marcu i Kwietniu. Jak pokazał przykład ex-zawodnika Lecha z alergią nie wygrasz 😉

48. siwus89 pisze:

Nie raz gramy dobrze,mamy fajne statystyki a dostajemy w dupe to źle ,teraz 3pkt też źle. Ten sezon trzeba ratować,więc nie ma czasu na piękną grę tylko Lech musi być skuteczny i ciułać pkt

49. xxx pisze:

Lech zagrał bardzo wyrafinowaną piłkę i wygrał jak najbardziej zasłużenie, czego chcieć więcej?
    Wracając do Darko,to zauważyłem u niego pewną prawidłowość, a mianowicie dobre boiska, to forma Darko idzie w górę, a na złej, grząskiej murawie zostaje z niego max 40%, chociaż dzisiaj i tak zaprezentował może 65% swoich możliwości.

• Alcatraz pisze:

Grą to Jevtić jeszcze nie zachwyca, ale piłka mu leżała na nodze i za to brawa!!!
      Brakuje mu lepszej dyspozycji , dynamiki szybkości. Ale taki mecz powinien pozytywnie na niego zadziałać.

50. kibol69 pisze:

Chujowa gra, ale świetny wynik. Po profesorsku oklepaliśmy węglokopów, dzięki czemu mamy pewne miejsce w ósemce. Możemy w końcu spojrzeć w górę tabeli i walka o podium w końcu staje się realna. Ale niestety, tylko walka o podium…

• aliz pisze:

Wszyscy tak mówią :-)) i pewnie wolą taką gre i wyniki niż odwrotnie 0pkt po pięknej grze. Wszyscy się wq…my, psioczymy – ale się cieszymy i niech tak zostanie do połowy maja.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
      Teraz każde 3 punkty cieszą, często podwójnie – bo za dużo ich już zostało w tym sezonie przegranych.

51. Didavi pisze:

Wygrany mecz na trudnym terenie, do tego bez kluczowych piłkarzy i bez skutecznego, regularnego napastnika (Kownacki jest dobry, nie narzekam na Niego, no ale killerem to on nie jest). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że wreszcie odpowiedzialność za grę i wynik bierze kilku piłkarzy, a nie jeden. Dzisiaj fantastyczny Jevtic, dobry Gajos, Gergo, który nareszcie wrócił do swojej gry. Do tego co najmniej solidni: Tetteh, Trała, Kadar. Co bardzo cieszy, forma poszczególnych zawodników idzie wyraźnie w górę. Tabela się poprawia i oby tak dalej!

52. Alcatraz pisze:

Jan Urban rozgrywa partię Pokera w postaci rotacji. Czyżby Tomasz Kędziora miał być jokerem w tali kart.

Od momentu po ,którym żółtko zobaczył Kamiński zastanawiałem się kogo wpusci na ogranie Wilusza czy Dudkę , więc pewnie on będzie tworzył parę stoperów z Paulusem. Ewentualnie mecz pucharowy będzie przetarciem nowego duetu stoperów.

Mam nadzieję, że na 7egię będziemy mieli silną ławkę rezerwowych. Linetty, Nickie Bille, Kamil Jóźwiak.

• MaPA pisze:

Akurat ci piłkarze których wymieniłeś jako silnych, po kontuzjach nie za bardzo mogą stanowić o naszej sile.Chociaż nie można im odejmować talentu, chęci czy umiejętności ale przerwa w grze robi swoje.

Chyba masz rację – bo w obronie od zagrożeń aż gęsto. Tez mi się wydaje, że postawił na Kendiego, dlatego rzucił mu „koło ratunkowe” by mieć go w meczu z tęczowymi.
      Ale ten mecz dopiero za tydzień. Przed nami ważniejszy wtorek. To mecz pułapka, jak napisał tomasz1973 – podobny jak w ub. roku ze Stargardem. Tylko, że teraz zaczynamy u siebie i w żaden sposób nie możemy dopuścić do straty bramki. Martwi mnie Jasiu, bo w ostatnio jakiś elektryczny – coś tam niedograne w tej linii obrony. Liczę, że we wtorek wszystko się wyjaśni i przed rewanżem będzie święty spokój.

My mamy te momenty jakości, sosnowieckie psy wolicjonalnie pewnie będą nad nam górować , ale jak dołożymy tą jakość to kilka bramek powinno paść.
      To nie może być mecz pułapka, po tylu wpadkach w podobnych meczach wynik nie po naszej myśli będzie zwykłym sabotażem.
      Tylko pełna koncentracja!!!

53. bas pisze:

Mnie oprócz Jasia niepewności martwią stałe fragmenty ,jak widzę korner lub wolny to serce podchodzi mi do gardła.Cała liga wie że wrzutki w 16 na KOLEJORZA to najprostszy sposób na zdobycie bramki. Daleko nie szukać wczorajsza bramka ze spalonego jak by był inny sędzia to na bank by uznał.

54. JRZ pisze:

Tak właśnie powinien grac Lech. Zagraliśmy tak jak większość przeciwników gra z nami czyli skupienie się na własnej połowie i szybkie skuteczne kontry + skuteczność pod bramka rywala. Tak przegrywamy większość spotkań wczoraj to my tak wygraliśmy.

55. sajmon78 pisze:

Myśle że Jevtić dzięki tym dwóm meczom odpalił na dobre, no i Gajos chyba już pewniak-złoty chłopak!!!Przyszły reprezentant.

56. babol pisze:

Nie spodziewałem się takiego wyniku. Bramki zdobyte przez Gajosa i Jevtica palce lizać. Nie rozumiem czemu sędzie uznał budę dla Ruchu. Ewidentne zagranie ręką, które pomogło mu wepchnąć piłkę do naszej bramki. Będzie na pewno kontrowersja z karnym czy był faul lub nie. Z mojej strony powiem tak, że sędzie mógł go podyktować, ale jeśli za takie zagranie delikatnie + nurkowanie piłkarza Ruchu dalibyśmy karniaka to co powiedzieć o ręce Stępińskiego ? Summa summarów sędzie wyszedł moim zdaniem na zero.

57. SENIOR pisze:

Pleśnierowicz,Mowlik, Fiszer,Sidorczuk Piątek to byli bramkarze …….a dziś ? niepewny Buric……….bramkarzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

58. Jelenisko pisze:

Mnie najbardziej cieszy Darko, który zaczyna grać na miarę swoich możliwości. Dwie bramy plus kluczowe podanie bez którego by nie było 1 bramy. Cały mecz poprawny, Ruch w 1 połowie bez strzału. Niby mieli posiadanie, ale to Lech na to pozwalał, bo strzałów i tak nie było. Brawo Lech!

59. kks kolo pisze:

Bramki stadiony świata we wtorek jedno ze z ważniejszych spotkan

60. kilo82 pisze:

Chorzów to zawsze trudny teren, cieszy zwycięstwo i piękne bramki, no i to, że tylko Kamień wypadł na mecz z kurewką. Mam nadzieję, że to Wilusz go zastąpi.

To prawda, zwycięstwo z Ruchem u nich to rzecz ostatnio rzadka. Jak dodać do tego piękno strzelonych bramek i prowadzenie przez cały mecz to jest na prawdę się z czego cieszyć.
      Trzeba teraz pociągnąć dalej… następnych 2 do golenia już czeka 😀

61. seniorka pisze:

Brawo Kolejorz!!! Serducho się raduje♥
    Mecz mogłam oglądnąć dopiero dzisiaj. Cudowne bramki, co jedna to lepsza. Kownaś wczoraj nie strzelił, ale przy pierwszych dwóch golach miał olbrzymi wkład. Nie rozumiem tych, którzy permanentnie ujadają na niego.
    Teraz do wtorku – z nadzieją na zwycięstwo nad Zagłębiem.

62. omega pisze:

@senior Fischer , a nie Fiszer

63. ArekCesar pisze:

Mecz dopiero oglądałem od 2:30 w nocy, ale nie mogłem sobie odmówić. Piękne bramki, które można oglądać stale. I tak musimy zagrać w następnych 4-5 meczach i je wygrać, by awansować do finału PP i wskoczyć minimum na 4 miejsce.