Lechowy Śmietnik Kibica

Śmietnik Kibica – rozmowy o wszystkim, czyli tysiące komentarzy na różne tematy niezwiązane z polityką. Codzienna i ożywiona dyskusja setek kibiców Lecha Poznań. Przyłącz się do dyskusji o wszystkim. Nie tylko o futbolu!
>> Archiwum naszego Blipa na Wykopie (grudzień 2011 – 7 września 2013) <<
>> Archiwum pierwszego starego „Śmietnika Kibica” (08.09.2012 – 13.05.2013, 8678 wpisów) <<
>> Archiwum drugiego starego „Śmietnika Kibica” (13.05.2012 – 19.07.2013, 8661 wpisów) <<
>> Archiwum trzeciego starego „Śmietnika Kibica” (19.07.2012 – 29.10.2013, 7183 wpisy) <<
>> Archiwum czwartego starego „Śmietnika Kibica” (29.10.2013 – 23.06.2014, 19712 wpisów) <<
>> Archiwum piątego starego „Śmietnika Kibica” (23.06.2014 – 20.01.2015, 19481 wpisów) <<
>> Archiwum szóstego starego „Śmietnika Kibica” (20.01.2015 – 16.06.2015, 18073 wpisów) <<
>> Archiwum siódmego starego „Śmietnika Kibica” (16.06.2015 – 10.01.2016, 17668 wpisów) <<
>> Archiwum ósmego starego „Śmietnika Kibica” (10.01.2016 – 17.08.2016, 21896 wpisów) <<
>> Profil serwisu KKSLECH.com na Twitterze otwarty w połowie listopada 2014 <<

>> Dowiedz się czym jest i komu służy ŚMIETNIK KIBICA. Poznaj jego wszystkie możliwości <<
Komunikaty KKSLECH.com oraz moderatorów do użytkowników (15.02-06.03):

– Jeśli chcecie dokładać swoją cegiełkę w rozwój i utrzymanie witryny, które jest coraz większe możecie raz dziennie i codziennie korzystać z reklam na KKSLECH.com. Dla Was to chwila, dla nas wielka pomoc. Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie, które jest możliwe również przez przekazywanie darowizn na PayPalu
– Nie ma możliwości dodawania komentarzy jako „Anonim” i podpisywania się tym nickiem. Moderatorzy będą usuwać takie wpisy
– Prosimy komentować poszczególne sprawy w odpowiednich newsach, a nie pisać o tym w śmietniku. Śmietnik Kibica jest do rzeczy, których nie podajemy w newsach
– Śmietnik Kibica nie służy do dyskusji o polityce ani do wielbienia poszczególnych partii. Utarczki czy walki na ten temat nie będą tolerowane
– Komentarze, które są okazaniem kompletnego braku szacunku do nas jako do grupy, czyli do normalnych kibiców poświęcających swój prywatny czas nie będą tolerowane. Zacznijcie szanować osoby dzięki którym w ogóle można tu cokolwiek pisać i jest co czytać. To wszystko co tutaj jest samo się nie tworzy.

Wkrótce na KKSLECH.com (15.02-06.03):

– Regularnie będziemy informować o konkretach w sprawie transferów do Lecha
– Każdy tydzień będzie stał pod znakiem tekstów i analiz dotyczących kolejnych rywali – Piasta, Pogoni i Lechii
– Wrócimy jeszcze do tematu transferu Kadara, transferów i zarobków na nich przez klb
– Sprawdzimy jak w przyszłości wiodło się Lechowi w pierwszych meczach 1/2 PP
– Podsumujemy zimowe transfery Lecha i w Ekstraklasie

Nie zabraknie też wielu innych newsów, artykułów czy tekstów na różne, czasem niezwiązane z Lechem tematy. Zapraszamy!

Kibicu, pamiętaj o tym (15.02-06.03):

– Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią (niedziela, 5 marca, godz. 18:00)

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017, godz. 12:50
komentarzy 17 100

 1. Lolo napisał(a):

  Przykłady nic nie dają tak jak nazwiska nie grają, Wielu tutaj chwaliło ległę jakie to robi transfery. Ale po raz wtóry okazało się że każdy z wielkich piłkarzy kiedyś się wyróżniał. aczkolwiek nie był znany. Nie chcę chwalić zarządu ale biorą (teraz) wyróżniających się piłkarzy którzy naprawdę robią różnice. legła natomiast bierze piłkarzy którzy się cenią a różnicy nie robią. Dla mnie to jest megalomania. Idziemy na Majstra? Wiele na to wskazuje

 2. kibol z IV napisał(a):

  @Mary – Może wytłumaczysz tutaj wszystkim o co chodzi w Twoim ponizszym wpisie. Zapewne wielu z Nas kiboli Lecha Poznań chciałoby się dowiedzieć kto z użytkowników tego forum życzył porażki Lechowi w PP. Zbrukałaś kogoś kilka dni temu i jakos nie poparłaś tego dowodami…Mimo zapytań pod Twym wpisem.To co napisałaś jest poważnym oskarżeniem dla jednego z forumowiczów(KKS) . Może więc ustosunkujesz się do swej wypowiedzi i zdradzisz ową „pakę” o której wspominasz w swym poscie. Mam nadzieję iż nie uciekniesz od odpowiedzi.

  „Mary
  18 lutego 2017 o 23:40

  bombardier
  Paka KKS-u życzyła Lechowi np. przegranej w finale PP. Nie pamiętasz?”
  Ale zgadzam się z Tobą, jakaś kultura wypowiedzi powinna być.

  Jesli masz dowody na takie a nie inne zachowanie użytkownika KKS to moim zdaniem nie powinien on mienić sie kibicem Lecha Poznan. Jesli jednak nie masz dowodów powinnaś go przeprosić, przy całym audytorium tego forum, tak jak bez wahania potrafiłaś go oczernić.
  Zapewne nie tylko ja czekam na odpowiedz….

  • kibol z IV napisał(a):

   „KKS
   2 maja 2015 o 18:21

   Wielkie rozczarowanie i zal… Pierwsze trofeum w tym sezonie przegrane. Za tydzie mecz prawdy. Tylko MP moze uratowac sezon, w przeciwnym razie znow porazka… Pytanie czy Lecha na to stac przh takiej grze…”

   Miałem nadzieję iż użytkowniczka Mary odpowie mi na powyższe stwierdzenia. Jednak nie doczekałem się. Postanowiłem poszukać wypowiedzi kibica którego tak drastycznie ta forumowiczka sklasyfikowała….Sklasyfikowała według własnego widzi misię. Wobec dużej niechęci do jego osoby. Powyższy cytat nie jest wytworem wyobrażnie…powyższy cytat to zal kibola , którego ktoś w swej idioycznej wizji próbuje oczernić. Oto przykład forumowych trolii posługujących się swoją wybujałą wyobrażnia nie mającą pokrycia w faktach. Oto przykład jak łatwo obrażic tutaj prawdziwego kibola z 30 letnim stażem…przez Panią od numerka.Pod osąd całej tutejszej społeczności podaję oba wpisy….mam nadzieję iż zwycięży w Waszych osądach realne spojrzenie i obiektywizm na kanwie przytoczonych cytatów. Żal i rozczarowanie …nie chęc porażki….jak sugerują tutaj jacyś nieobiektywni i żałosni forumowicze. Tyle w tej kwestii ode mnie…forumowiczko Mary.

  • kibol z IV napisał(a):

   Czekam forumowiczko Mary na to jak odniesiesz się do powyższych wpisów. Czekam czy potrafisz powiedzieć przepraszam….KIBOLOWI KKS ! Czekam czy w swej ironii potrafisz pokłonić się faktom…ze swych okłamanych i nieobiektywnych wizji , narażających na szwank reputację wieloletniego kibola KKS LECH POZNAŃ !!! Czekają jak mniemam wszyscy KIBOLE !!!

  • kibol z IV napisał(a):

   „JEDEN ZA WSZYSTKICH , WSZYSCY ZA JEDNEGO
   TO ŚWIĘTA RZECZ ”
   Nie uciekajmy od swych kodeksów i zachowań , nie kryjmy się z tym czego nauczyła Nas Kibolska społeczność na przestrzeni wieloletniej Lechowej posługi. Nie wstydzmy się swej tożsamości …i nie dajmy pluć sobie tutaj w twarz…MY KIBOLE .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.