Lechowy Flesz (22-30.10)

murawaLechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym co weekend w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.


Kadra U-15 Lechem stoi

Łukasz Bejger, Jakub Kamiński, Filip Marchwiński, Jakub Niewiadomski, Łukasz Szramowski, Filip Szymczak i Dawid Rezaeian z akademii Lecha Poznań zostali powołani do kadry U-15 na towarzyski dwumecz z Irlandią 15 oraz 17 listopada.

Były lechita nominowany do nagrody

Były snajper Lecha Poznań, Robert Lewandowski występujący obecnie w Bayernie Monachium znalazł się na liście 30 nominowanych do nagrody o Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza 2016 roku według France Football.

Wkrótce restauracja Lecha

Niebawem w nowo otwartej galerii Posnania zostanie otwarta restauracja Lecha Poznań o nazwie TR Trybuna.

Przybysz na konsultacjach

Golkiper juniorów Lecha Poznań, Bartosz Przybysz w dniach 26-28 października wziął udział w konsultacji bramkarskiej kadry U-17 i U-18, która miała miejsce w Białej-Podlaskiej.

Lech wśród najbardziej medialnych

Lech Poznań znalazł się na 3. pozycji zestawienia przygotowanego przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów obejmującego najbardziej medialne kluby LOTTO Ekstraklasy we wrześniu. Kolejorz był tym razem za Legią Warszawa i Wisłą Kraków. O naszym klubie powstało 2480 publikacji z czego w internecie aż 1283. Ekwiwalent reklamowy wyniósł 17 mln zł.

Lech nagrodzony za swoją politykę

Podczas XVI konferencji „Bezpieczny Stadion”, która odbyła się we wtorek w Kielcach poznański Lech otrzymał nagrodę za najlepiej prowadzoną politykę informacyjną w zeszłym sezonie Ekstraklasy. Raport uwzględnia m.in. przejrzystość systemu biletowego, informacje dotyczące godzin otwarcia bram obiektu, rozmieszczenie planów stadionu w jego okolicy oraz wskazówki dojazdu dla kibiców.

Junior nie pojedzie na kadrę

Z powodu kontuzji młody zawodnik akademii Lecha Poznań, Tymoteusz Klupś nie poleci z kadrą U-17 na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy do Izraela.

Kluby zgłosiły postulaty

Jeszcze zanim odbyły się wybory na prezesa PZPN kluby Ekstraklasy przedstawiły swoje postulaty. Można je znaleźć -> TUTAJ

Wychowankowie gościli we Wronkach

W piątek we Wronkach odbył się turniej piłkarski Ekstra Talent organizowany przez Ekstraklasę SA i Ministerstwo Sportu. Udział w imprezie wzięło prawie 160 młodych zawodników z 16 wielkopolskich klubów w tym z Lecha Poznań. We Wronkach pojawili się wychowankowie Kolejorza – Tomasz Kędziora i Jan Bednarek, którzy spotkali się z młodymi piłkarzami rozdając m.in. autografy.

Były lechita w PZPN

Były zawodnik Kolejorza, Paweł Wojtala pełniący funkcję prezesa WZPN został również członkiem nowego zarządu PZPN.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 4

 1. arek z Debca napisał(a):

  Dziwaczna ta nazwa resturacji Lecha.

 2. GROSZKINS napisał(a):

  Zupełnie bez sensu

 3. Kosi napisał(a):

  Niezla kariere robi WOjtala. Oby cokolwiek nowego wniosl do polskiej pilki

 4. kilo82 napisał(a):

  7 chłopaków w kadrze – robi wrażenia. Miejmy nadzieję, że kilka lat niektórzy z nich zagoszczą na stałe w pierwszej drużynie. A ta nazwa restauracji faktycznie jakaś dziwna…