Pierwszy tydzień listopadowej przerwy za Lechem

treningzimaZa piłkarzami Lecha Poznań jest już pierwszy tydzień treningów podczas ostatniej w tym roku, listopadowej przerwy na kadrę. Jak zwykle w takim czasie drużyna Kolejorza ćwiczyła w okrojonym składzie skupiając się przede wszystkim na indywidualnej poprawie poszczególnych elementów.


Od początku tygodnia z Lechem Poznań nie trenują kadrowicze, a więc Tamas Kadar, Paulus Arajuuri, Kamil Jóźwiak, Robert Gumny, Jan Bednarek, Tomasz Kędziora, Dariusz Formella i Dawid Kownacki. Węgier + ostatnia trójka najpóźniej pojawi się w klubie, bo najwcześniej w najbliższą środę. Pozostali będą zjeżdżać się na Bułgarską już w poniedziałek oraz we wtorek.

W ostatnich dniach lechici ćwiczyli łącznie 6 razy. Po 3 dniach wolnego po meczu z Ruchem Chorzów poznaniacy 2-krotnie trenowali we wtorek i 1 raz na dobę w środę, czwartek, piątek i sobotę. Jutro „niebiesko-biali” mają dzień dla siebie. W tym tygodniu indywidualnie pracowali Abdul Aziz Tetteh oraz Marcin Robak.

Pozostali zawodnicy Kolejorza trenując w okrojonym składzie ćwiczyli przede wszystkim indywidualnie z piłkami pracując nad swoimi umiejętnościami. W zajęciach dodatkowo brał udział m.in. młody bramkarz, Maciej Dąbrowski oraz gracze z pola – Victor Gutierrez i Marcin Wasielewski. W ostatnich dniach poznaniacy mieli na głowie nie tylko spokojne treningi.

Marcin Robak, Maciej Makuszewski i Maciej Gajos wzięli udział w otwarciu sklepu Lechu Poznań w galerii Poznania, gdzie spotkali się z kibicami pozując do zdjęć czy rozdając autografy. Z kolei Maciej Wilusz, Abdul Aziz Tetteh, przechodzący rehabilitację Nicki Bille Nielsen oraz Darko Jevtić w ramach akcji „Lech na Landach” zjawili się w Opalenicy mając okazję poćwiczyć trochę z dziećmi.

Po wolnej niedzieli Wielkopolanie wrócą do zajęć na początku przyszłego tygodnia. Dopiero po powrocie ośmiu kadrowiczów trenerzy Lecha Poznań skupią się na taktycznych aspektach przygotowujących zespół Kolejorza do meczu ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się w niedzielę, 20 listopada, o godzinie 18:00 na Bułgarskiej.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 2

  1. tomasz1973 napisał(a):

    Victor Gutierrez–to ten od Manuela?
    Załatwili już wreszcie te formalności?

  2. B_c00L napisał(a):

    Juz nie moge sie doczekac meczu z kiepskimi. Rumak wraca na Bulgarska :)