Bjelica dosiadł rumaka

lechslaskW meczu 16. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy, Lech Poznań pewnie pokonał u siebie zespół Śląska Wrocław 3:0 (1:0). Dla Kolejorza była to już 3 wygrana z rzędu, która pokazała postęp jaki w ostatnim czasie zrobiła cała drużyna. 3 mecze, 3 zwycięstwa, gole 10:0.

16:35 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym, choć już przedostatnim w tym roku przedmeczowym raporcie NA ŻYWO! prosto z Bułgarskiej. Witamy czekając na 3 punkty. Tylko zwycięstwo!

16:35 – Poniżej skład. Jedna niespodzianka. Tetteh jeszcze na ławce po tej kontuzji, a gra Trałka.

16:39 – Pierwsi kibice Śląska już są. Mają sporo fan i widocznych już teraz flag.

16:40 – Fajna pogoda dziś w Poznaniu jak na listopad. Przez cały dzień było słonecznie, a teraz jest dość ciepło i nie wieje.

16:41 – Pierwsi kibice Lecha też już są. Wielu wybrało się na mecz wcześniej. W końcu ostatni mecz rozgrywano tutaj 29 października.

16:42 – Jak widać na jednym z powyższych zdjęć poprawiła się murawa. To cieszy.

16:54 – Lech w tym roku prowadzony za Urbana jeszcze nie strzelił gola Śląskowi. Bjelica musi to dziś przełamać.

16:55 – Tymczasem bilans Rumaka przeciwko Lechowi to 2-1-1, 4:6 na jego korzyść. Urban zremisował we Wrocławiu 0:0 i wcześniej wiosną przegrał tu 0:1.

16:59 – Czekamy na rozgrzewkę. Niebawem powinna się rozpocząć.

17:05 – Poniżej skład Śląska. Trochę Rumak zaskoczył, ponieważ ten skład nie jest tak defensywny.

17:17 – Bramkarze obu drużyn już się rozgrzewają.

17:18 – A na trybunach wzajemne „pozdrowienia”.

17:25 – „Zero litości, połamcie tym kurwom kości” – na stadionie.

17:26 – Obie drużyny w komplecie na rozgrzewce.

17:27 – Dawno Śląska tutaj nie było. Goście nieźle jadą z bluzgami.

17:26 – Lech jest teraz siódmy.W razie wygranej będzie piąty. Walczyć!

17:30 – W końcu wrócił spiker, Grzegorz Surdyk i od razu czuć meczową atmosferę. Bardzo go brakowało w październiku.

17:43 – Trwa rozgrzewka. Jeszcze kwadrans z kawałkiem.

17:44 – Kibiców Śląska cały czas przybywa.

17:50 – Rozgrzewka zakończona.

17:50 – Mógłby Lech popracować nad stadionową muzyką, bo to co teraz leci nadaje się do śmietnika.

17:52 – Spiker czyta składy. Zaczynamy za parę minut.

17:56 – Hymn Lecha śpiewają kibice.

17:57 – W sektorze gości sektorówka.

1 min. – Pierwsza akcja Lecha. Niestety Majewski źle przyjął piłkę.
5 min. – Niecelny strzał Majewskiego z daleka.
7 min. – Ajjj! Majewski tuż obok słupka!
10 min. – Przez dym mecz na 3 minuty był przerwany.
15 min. – Kolejny raz Majewski z daleka i kolejny raz niecelnie.

16 min. – GOOOOOOOL !!!!! 2 na 2, Jevtić bierze obrońcę na zwód i płaskim strzałem zdobywa gola!
21 min. – Jevtić był zahaczany. Nie ma karnego.
22 min. – Wolny dla Śląska. Piłka trafiła w Kędziorę.
26 min. – Świetna kontra Lecha po której strzał Kownackiego został zablokowany w ostatniej chwili.
30 min. – Niezłe 30 minut za nami. Po golu dla Lecha goście śmielej zaatakowali, ale to Lech bardzo groźnie kontratakuje.

31 min. – Świetna długa piłka Kadara do Gajosa, który ją przyjął, lecz nie zdołał oddać strzału.
34 min. – Kamenar wyłapał dobre dośrodkowanie Jevticia z wolnego.
35 min. – Putnocky wyłapał główkę Morioki.
37 min. – Znów było groźnie. Tym razem wrzucał Dankowski.
42 min. – Od paru minut Lech gra zdecydowanie za nerwowo.
45 min. – Murawa jest w coraz gorszym stanie. Zwłaszcza w środku.
45+2 min. – Jevtić zepsuł świetną kontrę. Szkoda.
45+2 min. – Kamenar z problemami broni płaski strzał Majewskiego.
45+3 min. – Do przerwy 1:0.

48 min. – Śląsk rzucił się do jeszcze większych ataków.
54 min. – Dopiero pierwszy atak Lecha w tej połowie. Złe podanie Jevticia.
57 min. – Niecelne uderzenie Gajosa lewą nogą z daleka.

64 min. – Mało się dzieje od paru minut.
67 min. – 2:0 !!!! Robak!!!! Przyjmuje piłkę, obraca się z nią i płaskim strzałem zdobywa bramkę!
70 min. – Idzik trafia w słupek.
71 min. – Dziura w obronie Lecha. Putnocky broni cudem!
71 min. – Znów przycisnął Śląsk. po raz kolejny.
73 min. – Ręka!!! Karny dla Lecha!
74 min. – Robak! 3:0 !!!!!!!!

77 min. – Jevtić przekombinował w polu karnym. Szkoda.
81 min. – W Kotle: „1 gol, 2 gol, 3 leci. Na tablicy 3:0 się świeci. Co za szał, co za szał, co za radość. Ta drużyna dla Lecha to słabość.”
82 min. – Niecelny strzał Śląska z daleka.
87 min. – Zrobił się spokojny mecz.
90 min. – Kamenar łapie strzał z daleka.
90+2 min. – KONIEC!

KKS Lech Poznań – WKS Śląsk Wrocław 3:0 (1:0)

Bramki: 16.Jevtić 67 i 74.Robak

Żółte kartki: Bednarek – Biliński

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 15943

KKS Lech: Putnocky – Kędziora, Bednarek, Arajuuri, Kadar – Trałka, Gajos – Makuszewski, Majewski (75.Tetteh), Jevtić (78.Jóźwiak) – Kownacki (62.Robak).

Rezerwowi: Mleczko, L.Nielsen, Wilusz, Tetteh, Formella, Jóźwiak, Robak.

WKS Śląsk: Kamenar – Dankowski, Celeban, Dvali, Augusto – Kokoszka, Riera – Madej (84.Mervo), Morioka (80.Stjepanović), Alvarinho – Biliński (55.Idzik).

Rezerwowi: Pawełek, Zieliński, Stjepanović, Roman, Grajciar, Idzik, Mervo.

Kapitanowie: Trałka – Celeban

Trenerzy: Nenad Bjelica – Mariusz Rumak

Pogoda: +8°C, pogodnie

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

145 komentarzy

1. sas pisze:

Dzisiaj mam nadzieję będzie pewne zwycięstwo przy dobrym widowisku.

2. ArekCesar pisze:

Zlać wreszcie Rumaka.

3. Mary pisze:

Jest niedziela, pogoda sprzyja grze w piłkę. Kolejorz tylko zwycięstwo! Idę na obiad a potem na mecz. Do zobaczenia na Bułgarskiej dla tych co idą i do poczytanie po meczu dla tych co zostają w domu 🙂

4. osa pisze:

Lubię zakłady z moją żoną. Wprawdzie częściej przegrywam, ale i tym razem postanowiłem się założyć. Ja, że Lech zremisuje, Ona, że wygra 🙂 …czego nie robi się dla ukochanego klubu :)))

5. R.K. pisze:

Obys przegral i mam nadzieje,ze trzecia opcja nie wchodzi w gre.

• osa pisze:

Nie ma trzeciej opcji, natomiast co do przegranego przeze mnie zakładu, postawiła ostro – w poniedziałek mam samodzielnie zrobić zakupy, obiad i co najgorsze zostawić po sobie porządek w kuchni 🙁 O mojej ew wygranej nie będę pisał bo pora za wczesna 🙂

• pyrlson pisze:

Osa@ zycze ci bys przez tydzien nie „zamoczyl”

6. dsd pisze:

Dziś powinniśmy zobaczyć w końcu takiego Lecha, jakiego zawsze chcemy widzieć, takiego jak w Chorzowie. Oby Panowie to znów udowodnili. Liczę na wyrównany mecz w I połowie, ale w II Kiepscy spuchną i ogramy ich łatwo 3-0.
    Czas na obiad, a potem wszyscy na Bułgarską. Szykuje się niezła frekwencja. Oby ta frekwencja się utrzymała też przy okazji ostatniego meczu z Koroną przy Bułgarskiej.

Jak mawiał klasyk – tak się gra jak przeciwnik pozwala. Obawiam się, że Rumak nie zlekceważy Lecha i będzie ciężko…

• dsd pisze:

To na pewno, dlatego w I połowie mozemy walić głową w mur, jeśli szybki nie strzelimy bramki. Dzisiaj też mobilizacja w Kotle, Kiepskie bydło będzie nafukane i na pewno w takiej liczbie głów będą dziś głośni.

7. Ekstralijczyk pisze:

Po 3 punkciki.
    ???

8. znawca pisze:

po 1

9. maly pisze:

prtzekrzyczec te bydlo ponad 1000 cala polska jebie slaska i wroclawskie kurwy i cwele.

10. kiszynow pisze:

Jak dziś wieje wiatr? Wywiewa do tyłu za plecy czy wszystko poleci w murawę? 🙂
    heheh

11. Mouze pisze:

Ciekawe jak zagramy po przerwie na kadrę,ale i tak jedyna możliwość to zlanie malinowych nosów i Rumaka.

12. Bart pisze:

Trzy punkty muszą być!

13. ArekCesar pisze:

Z innej beczki. Teo już 2 gole dzisiaj.
    Oby nasi też podtrzymali serię zdobywanych goli.

14. Michu87 pisze:

Trałka wygryzł Tettecha? hmm ciekawe.

• mario pisze:

nie tyle wygryzł, co Tetteh po kontuzji będzie wchodził stopniowo. Naderwanie mięśnia to nie byle co, więc byłbym spokojny.

• Bart pisze:

Tetteh wraca po kontuzji, pewnie nie chcą ryzykować odnowienia urazu

15. Tytan pisze:

Slaska nie lubie. Zreszta Wroclawia tez nie. Mam do wiary z tego miejsca uczulenie i to dosc ciezkie. Trzymam kciuki za lanie, dosadne.

• arek z Debca pisze:

Wroclaw jest przepiekny ale glownie w centrum. Reszta to niestety wielka melina i patologia.

• Tytan pisze:

No nie wiem czy jest przepiekny, do Poznania sie umywa. Zrzeszta to ludzie robia klimat, i u nas w Poznaniu jest jednak najlepiej i nawet mojej zony rodzina (nie z Polski) sie z tym zgadza 🙂

„Nie umywa” mialo byc oczywiscie!

• fan pisze:

Nie rozumiem tych wielkich zachwytów nad Wrocławiem – miasto jak miasto, nic szczególnego, chociaż stare miasto z ratuszem i uliczkami ładne.

16. 07 pisze:

Czas zlać Rumaka i jego kiepskich grojów. Do boju Kolejorz!

17. robson pisze:

I dobrze, niech Abdul wykuruje się do końca. Będzie nam potrzebny w trudnych meczach wyjazdowych, które niebawem nas czekają.

18. tomasz1973 pisze:

Boje się dziś o środek pola, Trałka Tetehowi w obecnej formie do pięt nie dorasta, oby dał radę.

da radę, ostatnio całkiem dobrze grał

• BRAGA pisze:

Te pojazdy na Trałkę już się śmieszne robią. Zrobił głupotę przed PP, przeprosił i poniósł za to konsekwencję. A to się ciągnie za nim do teraz. Z Ruchem trzymał cały środek pola na bardzo wysokim poziomie. Tetteh jeszcze nie doszedł w pełni do zdrowia to usiadl. Będzie coś nie tak to jestem pewny że Nenad go wpuści

BRAGA
      Jakie pojazdy, widzisz je gdzieś w tym co napisałem?
      Obawa i stwierdzenie faktu, bo chyba mi nie powiesz, że Tetteh nie jest na te chwile o wiele lepszy.

19. BartiLech pisze:

Jazda! Śląsk bez typowych środkowych pomocników

20. Toruń pisze:

CPJŚ!!!!!!!!!!!!!! Pozdro z Torunia!!!!tylko KKS!!!!!!!!!!!!!!!!!

21. robson pisze:

Bjelica tym razem udziela wywiadu po hiszpańsku. 🙂

22. Kolejorz82 pisze:

Kiepscy powiesili sobie fanę do góry nogami, haha

23. seniorka pisze:

Liczę, że po dobrym meczu pokonamy Śląsk.
    Do boju Kolejorz, do boju!!!

24. ejber pisze:

Oprawa kiepskich jest złożona na pół. Ogarnijcie się…

25. wiel pisze:

ale bydło …..petardy w domu odpal

26. Maj pisze:

Jeśli spojrzeć z bliska, to ta murawa ani trochę się nie poprawiła.

27. tomasz1973 pisze:

NO i się zaczęło chłostanie Śląska i tego psedo trenerzyne Rumaka!
    Marzy mi sie powtórka z Chorzowa!

28. Pioncha pisze:

golazo 😀

29. slash pisze:

Kuźwa, co tak nerwowo? A błędy przy podaniach to jakaś masakra.

30. John pisze:

Trzeba szybko strzelić drugą bramkę i uspokoić mecz ,bo wpadnie jakaś szmata albo sędzia coś gwizdnie i będzie problem.

31. samael pisze:

DNO

32. rafik2a4 pisze:

W przerwie duża zjeba, Formella za Makuszewskiego i coś trzeba zrobić w środku pola bo dramat.

33. JR (od 1991 r.) pisze:

Na razie sporo szczęścia. Musiał nawet powinien gwizdnąć spalonego Majewskiego. Za łatwo dopuszczamy maliniaków do pozycji strzeleckich.

34. Bydgoszczanin pisze:

Czas zmienić tralke zero przechwytów zero odbiorów!

35. Michu87 pisze:

Co Ci komentatorzy pierdzielą ehh… gdzie oni widzieli spalonego. Majewski był na spalonym ale jej nie dotknął, a zarazem puścił ją Jevticiowi. Mało takich bramek pada w innych ligach.

36. tomasz1973 pisze:

Ciekawe jak dzisiaj pan Sławek będzie tłumaczył sytuacje z bramką, ostatnio powinien być karny przeciw legi, więc wymyślił „telewizyjnego karnego”, zobaczymy jak teraz będzie tłumaczył, przeciw Lechowi, czy dla Lecha, bo jak widać wytłumaczyć po swojemu umie wszystko. Dla mnie karnego nie było i napisałbym to samo, gdyby Śląsk tak strzelił, Majewski piłki nie dotknął, a było to jeszcze na tyle daleko od bramki, że o żadnym „rozproszeniu uwagi” bramkarza być nie mogło.
    Tak czy inaczej z min. na min. gramy coraz gorzej, za nerwowo, trzeba szybko strzelić na 2-0, bo może być różnie, chociaż swój typ pozostawiam nadal 3-1 dla nas.

37. mario pisze:

na razie słabo to wygląda

38. robson pisze:

Po bramce stanęliśmy. Mm nadzieję, że Bjelica przywoła ich do pionu, bo skończy się tak jak z Wisłą.

39. Szczur pisze:

Szukam dobrego streema.

40. Michu87 pisze:

Co do meczu słabo to wygląda. Masę niecelnych podań.

41. Pawelinho pisze:

Jprdl a ten Murawski już widzi spalonego przy golu Jevticia. Co do meczu to w drugiej połowie fajnie byłoby jakby Lech podwyższył na 2:0.

42. robson pisze:

Dziwne, że nikt nie zauważył bandyckiego faulu Bilińskiego na Bednarku. Śląsk powinien grać w dziesiątkę. https://twitter.com/wjagoda07/status/800390194004365313/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Pomyślałem o tym samym, co napisał na twiterze, ” dobrze, że noga wytrzymała”!
      To jest czerwień!

43. werter pisze:

Gdzie jest napastnik??? Obrona to mozna zawał dostać, grają od przypadku do przypadku.

44. Michu87 pisze:

Mysle ze Robaka powinien wpuścić ;> Kownacki gra nieźle, ale brakuje mu jeszcze tej siły fizycznej.

45. Radomianin pisze:

Jak na razie najsłabszy Majewski. Ciągłe złe wybory i straty. śląsk pod koniec połowy lepszy od Lecha. Trener musi Chłopaków obudzić.

• Pawelinho pisze:

Przecież oddał aż trzy strzały! Jeden celny w bramkarza i dwa niecelne z dystansu.

No ja bym powiedział, że Gajos z Trałką, przegrywają za dużo piłek w środku.

46. Jam pisze:

Do przerwy masakra w każdej formacji, piłkarsko sląsk lepszy.

• JR (od 1991 r.) pisze:

Warto pomyśleć o zawodnikach o dobrej technice użytkowej i prowadzeniu piłki. Mnóstwo strat i brak płynności w grze. Ale zwycięstwo cieszy jak cholera!

47. PAWEL pisze:

generalnie,naszym zaraz zacznie brakować sił jak to reprezentacjach. szybko trzeba zmieniać, żeby nie było jak z Wisłą.

48. rafik2a4 pisze:

qrwa samo się nie wygra. Do robotyyyyyy!!!!!!!!!!

49. mario pisze:

przerwa na kadrę nam ewidentnie zaszkodziła, masakra jakaś

50. tomasz1973 pisze:

Ta kur..wa Biliński dzisiaj komuś połamie nogi, jak go Musiał nie wypierd..li z boiska.

51. fan pisze:

To nie murawa, to klepisko jakieś, kur..!

52. Pawelinho pisze:

Robak wchodzi i strzela na 2:0 dla Lecha, a jego seria bramek trwa!

53. robson pisze:

Robakkkkk! :))))))))))

54. tomasz1973 pisze:

Jedna, druga…..mało, by nasze serca radowało!!!

59. tomasz1973 pisze:

Jedna, druga, trzecia…..mało, by nasze serca radowało!!!

60. fan pisze:

Na Rumaku do.. ?

61. Pawelinho pisze:

3:0 dla Lecha! Znowu Robak!

62. SVS pisze:

Ktoś nie dawno mówił że napastników nie mamy?

• Pawel_Crewe pisze:

Marcin Robak – 5 bramek z akcji w 16 meczach czyli rzadziej niz 1 bramka na 3 mecze. Dobry napastnik powinien strzelac duzo wiecej. Pozatym dlugo juz nie pogra.

67. foxi85 pisze:

Ogólnie mecz pupy nie urywa, ale wynik i pożegnanie roku z Bułgarską zdecydowanie TAK 🙂

68. Pawelinho pisze:

Pewne trzy punkty dla Lecha ze Śląskiem.

69. Mouze pisze:

Lech się przejechał po Rumaku.3pkt i do widzenia.

70. tomasz1973 pisze:

Bjelica dosiadł rumaka….i galopuje!

3 pkt zostają w Poznaniu, strata do czołówki coraz mniejsza, nerwowo było, a z wynikiem (prawie) trafiłem 3-1.

71. Bolek pisze:

Piękny wynik 🙂
    Jutro można iść z uśmiechem do pracy i czekać na piątkowe starcie w Lubinie 🙂
    Brawo dla chłopaków!

Dokładnie, do pracy!
      U mnie burmistrz -kibic Śląska musi wyjąć szalik z gabloty i schować do szuflady!

• Mary pisze:

Zadzwonię jutro do mojego wrocławskiego szefa i powiem, że źle nie grali, tylko w bramkę nie umieli trafić :))

72. jaro sier pisze:

i tak ma być

73. BartiLech pisze:

Wielkie brawa ! Oto chodzi. Trzy zwycięstwa z rzędu , w piątek czekamy na kolejne !

74. fan pisze:

Obiektywnie, to Kiepscy przy lepszej skuteczności mogli wcisnąć ze dwie kasty bo długo nie odstawali poziomem przy 1-0, ale bardzo ważne 3 pkt są.

75. robson pisze:

Wynik lepszy niż gra, ale lepiej tak wygrywać niż przegrywać po pięknej grze jak w Gdańsku. Bilans bramkowy ostatnich trzech meczów (10:0) cieszy oko. 🙂

A Kiepscy niech poprawią skuteczność, bo za tydzień będzie im bardzo potrzebna. 🙂

76. mario pisze:

wynik dużo lepszy niż gra, ale zajebiście jest, że są 3 pkt! Jedziemy dalej Lechu!

77. JR (od 1991 r.) pisze:

Kurcze, trzeba już dziś myśleć o poprawieniu wartości zespołu. Na dziś Aziz i Makuszewski to zawodnicy, którym trzeba zaproponować dalszą współpracę. Trzeba też wzmocnień na kilku pozycjach.

78. pyrlson pisze:

@osa, spytaj sie zonie co lubi sobie zjesc bys znow nie przegral 🙂 Pozdrowienia dla szanownej malzonki.

79. Lechita62 pisze:

Super mecz!! Chciałbym zwrócić uwagę na Paulusa rewelacyjna gra super obrońca. Należy mu się mega pożegnanie po meczu z Koroną. Wie, że odejdzie w styczniu, ale się nie oszczędza, żeby przypadkiem nie złapać jakiejś kontuzji. Zostawia serducho na boisku i dyryguje linią defensywną. Zachowuje się bardzo fair w porównaniu do kłamalainena. Najlepszy stoper od czasów pary Bosacki – Arboleda. Oby skautom udało się znaleźć kogoś na takim poziomie, bo chyba Lasse to nie jest to, chociaż go nie skreślam.

80. Bart pisze:

Mecz bez rewelacji, ale najważniejsze 3 pkt. Komentatorzy pierdolili jak mały Kazio po dużym piwie a z wysyłaniem do Poznania Pani Kabała-Malarz to C+ by sobie mógł darować

81. Nico ponad prawem pisze:

Nie dawałem szans i wiary w słowa zarządu ze mamy napastnika żałowałem Hory itp. ale muszę przyznać ze mieli racje i cieszę się ze mądrze go prowadzą ze nie mamy biedy jak Wisła i Śląsk inne kluby. Albo bałagan i bambrow jak w Legii.
    Brawo Lech

82. Ekstralijczyk pisze:

Typowy Lech po przerwie reprezentacyjnej.

W następnym spotkaniu gra zapewne będzie wyglądała już lepiej.

Mimo slabszego meczu , Lech umiejętnie wykorzystał swoje szanse.

Brawo.!
    ? ?

83. JERICHO pisze:

Pozwolili kiepskim na zbyt wiele w III kwadransie I połowy i po bramce na 2:0. Na nasze szczęście (które sprzyja lepszym :)) jedyne w co trafili to w słupek. Brawo Paulus, świetnie grał w obronie, oby Bednarek jak najwięcej wyniósł ze współpracy z nim, bo w grze obronnej Arajuuri jest bardzo mocny. Brawo dla Robaka, wszedł i kasta, 5/5 karnych, lider klasyfikacji strzelców. I dlatego warto mieć wartościowych napastników, jednemu mecz nie podejdzie, to wchodzi drugi i zabija mecz. Makuszewski też dobre zawody, Jevtić zgasł po golu. Ale pitolili komentatorzy przy golu na 1:0, Majewski mimo, że najpierw wystartował do piłki to jednak zszedł z kursu i nie próbował jej kopnąć (w przeciwieństwie do meczu z Piastem gdy Mraz wracał ze spalonego i chciał uderzyć i uderzył lecz nie trafił w piłkę paląc akcję innego zawodnika Piasta, ale Putnockiego wtedy zmylił).
    I jeszcze jedno, niech coś klub zrobi z tym pastwiskiem, bo murawą tego nazwać nie można.

84. RobertLech!!! pisze:

3 mecze, 3 wygrane, 10:0 w bramkach – oby tak dalej.

85. tylkoLech pisze:

Brawo Drużyna! Super koniec weekendu. Fajny bilans bramkowy. Trochę nerwów było przy 1-0, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy.
    Pieprzenia Murawskiego nie da się słuchać, to dociekanie spalonego przez całą drugą połowę żenujące.

86. osa pisze:

No i stało się, Lech wygrał 🙂 a ja przegrałem zakład 🙁 Jutro samodzielnie robię obiad. Na szczęście będzie to mój ulubiony, gulasz po węgiersku / taki prawdziwy-z wołowiny i na placku ziemniaczanym /. Czasami przegrany zakład może podwójnie ucieszyć 🙂

87. tylkoLech pisze:

88. pyra fan kks z breslau pisze:

zero litosci dla kiepsciakow – BRAWO

89. Bender pisze:

Wynik piękny!!! Ale mecz dziwny, dość słaby w naszym wykonaniu. Drużyna z łapanki jaką jest Śląsk kilka razy ładnie zamieszała nam w defensywie. Dwa poważne błędy Arajuuriego, tak sobie grali boczni obrońcy, Trałka dziś także nie rozgrywał meczu życia. Dobrze, że rywal wciąż jeszcze jest słabo ze sobą zgrany. nasza druga bramka padła za to z niczego (mieliśmy w domu dyskusję, kiedy ostatnio widzieliśmy gola po strzale oddanym aż tak od niechcenia), widać, że Robak ma nosa do takiego strzelania! Wysoka średnia bramek na mecz w tej kolejce podtrzymana!

Mam nadzieję, że Trałka nie wypadnie, stłuczenie wyglądało nieciekawie.

90. Pszczółka pisze:

wykorzystaliśmy swoje okazje czego nie zrobił śląsk dlatego zasłużenie wygraliśmy.Nowości na stadionie bo pokazują powtórki i strzelca bramki w fajnym obrazie.

91. Toruń pisze:

Pięknie!!!!!!!!!!

92. tomasz1973 pisze:

No,no pan Sławeczek powiedział, że spalonego nie było! I po co „ekspert ?” Murawski pier..lił z 5 razy o spalonym, na dodatek mówi o czerwonej dla Bilińskiego, co też zauważyliśmy w trakcie meczu, szkoda, ze się jeszcze nie wypowiedział o wejściu bramkarza w bednarka, bo moim zdaniem to powinien być karny!

93. Boni pisze:

Jak Ktoś oglądał ligę + to spalonego nie było a niejaki pan Bilinski powinien dostać czerwień za faul na Bednarku

94. seniorka pisze:

No to p.Sławek uznał, że spalonego nie było:)

95. seniorka pisze:

96. JRZ pisze:

Murawski rozjebał system z tym spalonym 🙂 a najlepsze ze dzieciaki (szczególnie te z wiadomego klubu) podłapały temat i przezywają próbując przekonać cały świat ze sędzia znowu pomógł wstrętnym pyrusom 🙂 Co do meczu nie wiem jak was ale mnie irytują ciągłe strzały Majewskiego z daleka i nie chodzi tu tylko o ten mecz.

97. Alcatraz pisze:

Mecz słaby jesli chodzi o samą grę ale wygranych się nie sądzi. O to chodzi aby wygrywać nawet jak niezbyt ci wszystko wychodzi(mecz po przerwie na kadry zawsze jest słabszy). Kiedyś podobnie nas kiepscy rozjechali we wrocławiu. My graliśmy oni strzelali, dziś jest słodki rewanż , za tamto spotkanie.

98. ArekCesar pisze:

No super sprawa z tym wynikiem. Gra nie powalała, ale punkty zostają zRUMAKowane. Oby przyszły weekend rozpocząć takim wynikiem jak zakończyliśmy ten.

99. seniorka pisze:

Brawo Lech! Najważniejsze 3 pkt. Dzisiaj sprzyjało nam szczęście, bo przy lepszej skuteczności Śląska mogło być różnie. Ale jak to mówią – szczęście sprzyja lepszym.
    O dziwo, Pan Sławek uznał, że spalonego nie było.

100. Mary pisze:

Troche Was poczytałam. Ale jesteście marudni 🙂 Jest 3:0? Śląsk pokonany? Rumak pokonany? Zwycięstwo po przerwie na reprezentację? Robak liderem klasyfikacji strzelców? Jest dobrze i miejmy nadzieję, że będzie lepiej. I tego się trzymajmy.
    Osa, Ty te obiady co mecz gotuj – będziemy proste przepisy Ci podrzucać 🙂

🙂 Fakt, że poza jajecznicą, plackami po węgiersku i rybą po grecku /koniecznie z winem/ innych potraw nie umiem przyrządzać 🙁 Jednak wolałbym wygrywać stawiając na wygrane Lecha niż poznawać nowe przepisy. Szkoda, że małżonka ma często lepszą intuicję niż wiedzę 🙂