Spokojnych Świąt i dużo lepszego nowego roku

Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz przede wszystkim dużo lepszego i bogatszego w pozytywne sportowe emocje 2017 roku wszystkim pracownikom klubu, naszym czytelnikom oraz kibicom Kolejorza życzy redakcja największego oraz najpopularniejszego nieoficjalnego serwisu o poznańskim Lechu – KKSLECH.com.


Na redakcyjne podsumowanie nieudanego 2016 roku dla naszego klubu, choć w miarę pozytywnego dla KKSLECH.com przyjdzie jeszcze czas. Zrobimy to pod koniec grudnia wspominając minione 12 miesięcy naszym okiem. Dziś wykorzystując zbliżające się Boże Narodzenie życzymy sobie i Wam spokoju po tych rozczarowujących miesiącach oraz trochę oderwania się od sportowych wrażeń w tym przede wszystkim negatywnych.

2016 rok pod różnymi względami był dla naszego klubu najgorszy od lat. Superpuchar Polski zdobyty po historycznym rozgromieniu Legii Warszawa na Łazienkowskiej aż 4:1 nic tutaj nie zmienia. Jan Urban zawalił 8 miesięcy, a potem Nenad Bjelica próbował już tylko ratować co się da, żeby nadchodzący 2017 rok był lepszy od tego w końcu kończącego się.

Po części mu się to udało, bowiem w tej chwili jesteśmy głównym faworytem do zdobycia Pucharu Polski, który dałby nam cenne trofeum na 95-lecie klubu oraz przede wszystkim upragniony awans do europejskich pucharów. Wciąż jesteśmy również w realnej grze o Mistrzostwo Polski o które zapewne Lech Poznań powalczy do ostatniej kolejki.

Zawalony głównie przez wiosnę rok 2016 zapamiętamy bardzo źle i nie będziemy go za jakiś czas już wspominać. Warto skupić się przede wszystkim na przyszłości. Na tym co nas czeka, a czeka nas chyba mimo wszystko lepsza przyszłość patrząc na różnego rodzaju ruchy czy działania mające miejsce od września. Optymizm jest na pewno większy niż w sierpniu czy nawet rok temu o tej samej porze. Na tym można budować coś lepszego.

Cele na 2017 rok są jasne. My musimy wygrywać od pierwszej wiosennej kolejki. Wygrywać przede wszystkim trofea. Od pierwszego w tym sezonie dzieli nas 270 minut. Od drugiego znacznie więcej, ale trzeba w końcu walczyć o dublet, bo Lech Poznań musi zwyciężać. Co latem? Tu cele też są jasne. Zdobyć po raz 3 z rzędu Superpuchar Polski i dostać się do fazy grupowej europejskich pucharów. Bez pucharów do grudnia klub nie zrobi postępu finansowego, sportowego, a przede wszystkim pod względem rozpoznawalności swojej marki. Ostatni cel na przyszły rok to po prostu uniknięcie niemal corocznego jesiennego kryzysu w Ekstraklasie.

Czeka nas bez wątpienia bardzo trudny, ważny rok 95-lecia klubu oraz pełen sportowych emocji już od 10 lutego. Wszyscy musimy być razem, by pomóc szczęściu tworząc siłę Lecha Poznań. Szczęście w sporcie jest potrzebne do osiągania sukcesów tak mocno jak zdobywanie sporej ilości goli w piłce nożnej. Do zwycięstw w roku jubileuszowym Kolejorz będzie potrzebował dobrych piłkarzy w tym transferów. Jak co roku oczy ogromnej części kibiców będą zwrócone na zarząd. Presja na władzach będzie przez cały 2017 rok tak samo duża, jak na trenerze czy obecnych zawodnikach. Miejmy nadzieję, że wszyscy w komplecie podołają zadaniu.

Na koniec korzystając z dzisiejszej chwili życzymy wszystkim Wam użytkownikom na te święta i na nowy rok dużo zdrowia, szczęścia i pieniędzy bez których w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować oraz tego byście wolne chwile w swoim życiu spędzali na KKSLECH.com (także w święta, bo newsy będą pojawiały się tutaj regularnie każdego dnia). Raz jeszcze Wesołych Świąt i o wiele bardziej udanego 2017 roku dla wszystkich osób związanych z Lechem Poznań czy budujących siłę naszego Kolejorza!

Grupa KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 43

 1. Niebieski77 napisał(a):

  Redakcji,uzytkownikom i wszystkim którzy mają w sercu ukochanego Lecha zdrowych i spokojnych,mistrzostwa i pucharu w przyszłym roku !!! :)

 2. Mouze napisał(a):

  Wszystkim kibolom Lecha Wesołych,spokojnych świąt,i dużo lepszego nowego roku,oby tak fatalny jak ten już się nie powtórzył,a przede wszystkim ambitniejszych działań klubu,tak by były zgodne z ambicjami kibiców.

 3. milekamps napisał(a):

  Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich użytkowników i dla całej redakcji

 4. bombardier napisał(a):

  Dla REDAKCJI oraz KIBICOM KOLEJORZA
  Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

 5. MP napisał(a):

  Również zdrowia i szczęśliwego nowego roku

 6. Jack napisał(a):

  Wszystkim kibicom Lecha życzę cudownych, białych, radosnych,

  pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt

  upływających we wspaniałej atmosferze.

 7. kilo82 napisał(a):

  Redakcji i wszystkim kibolom Kolejorza zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt i wielu pozytywnych emocji związanych z Lechem w nadchodzącym roku.

 8. mario napisał(a):

  również i ja chciałbym złożyć życzenia świąteczne wszystkim, którym leży na sercu dobro naszego Klubu: tym, którzy tu marudzą i tym, którzy wykazują się optymizmem ponad stan, tym, którzy dużo tu piszą i tym, którzy tylko czytają. Życzenia składam też piłkarzom – niezależnie od tego, czy grają wszystko, czy tylko 4 min w 20 meczach, czy strzelają bramki, nie strzelają, bronią lub wpuszczają, czy są zdrowi, czy też wracają do zdrowia, czy przynoszą Lechowi szczęście, czy jednak pecha, trenerom – tym wymagającym i tym mniej dającym w kość – dosłownie wszystkim Wesołych Świąt. Osobne życzenia składam pracownikom i zarządowi klubu – oby wykorzystali ten świąteczny czas na jakże im potrzebną refleksję oraz Redakcji – niechaj odpoczną Wam paluchy od klawiatury. Wszystkim: Wesołych Świąt. A na nowy rok życzę Redakcji wielu czytelników i reklamodawców, kibicom łez szczęścia, zarządowi mądrości, piłkarzom końskiego zdrowia i wyregulowanych celowników, sztabowi trenerskiemu sukcesów trenersko-wychowawczych. Wesołych Świąt i naprawdę szczęśliwego nowego roku [celowo z małej, bo chodzi mi o cały rok, a nie tylko o ten jeden dzień].

 9. Przemo86 napisał(a):

  Również dla redakcji oraz wszystkich użytkowników kkslech.com zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenie, wszystkiego dobrego, pozdrowionka

 10. mól napisał(a):

  ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT NARODZENIA PAŃSKIEGO WSZYSYKIM NIEBIESKO-BIAŁYM!

 11. mól napisał(a):

  *WSZYSTKIM

 12. torreador napisał(a):

  Ja też życzę wszystkim Spokojnych i Radosnych Świąt, przede wszystkim spelnienia naszych kibolskich marzeń w Nowym Roku

 13. tylkoLech napisał(a):

  Redakcji, Kibolom Lecha, użytkownikom serwisu, trenerom, piłkarzom oraz wszystkim, którzy mają Kolejorza w sercu życzę zdrowych, rodzinnych niebiesko -białych Świąt Bożego Narodzenia.

 14. Mary napisał(a):

  Życzę Wam wszystkim zdrowia i spokoju. Obyście te świąteczne dni spędzili jak najpogodniej i z uśmiechem na twarzy. Śniegu i tak nie będzie więc niech Gwiazdor chociaż nie zawiedzie i przywiezie same wspaniałe prezenty.
  A na Nowy Rok wszystkiego naj w niebiesko-białych barwach. I obyśmy za rok znów tu się wszyscy spotkali przy świątecznych życzeniach.

 15. Didavi napisał(a):

  Drodzy Kibole i oczywiście Redakcjo: Wesołych Świąt, zdrówka, szczęścia i miłości w życiu takiej, jaką mamy do Lecha :) Didavi z Koszalina ;)

 16. Judi napisał(a):

  Wzajemnie, szczęśliwych!!!

 17. GROSZKINS napisał(a):

  Wszystkiego najlepszego dla redakcji, i dla wszystkich użytkowników Kks Lech. com i kibiców Kolejorza.

 18. zinek napisał(a):

  Wszystkiego najlepszego , a przede wszystkim zdrowia bo bez tego ani rusz .Oby ten nowy rok był lepszy (napewno będzie) oraz fazy grupowej Ligi Europejskiej (marzenie Ligi Mistrzów) 🎄🎁

 19. KibicD1988 napisał(a):

  Wszystkiego Dobrego Redakcjo i Cały LECHU

 20. chabeta napisał(a):

  Nie czas na kłótnie i słowne przepychanki. Wszystkim kibolom i kibolkom poznańskiej Lokmotywy wesołych świat Bożej Nocy.
  Hej Lech!

 21. chabeta napisał(a):

  Bożego Narodzenia miało być

 22. Rybka napisał(a):

  Redakcji i wszystkim kibicom Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie bo rodzina w życiu jest najważniejsza!

 23. seniorka napisał(a):

  Wszystkim kibolom, użytkownikom, Redakcji życzę nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, pogodnych świąt, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 24. KKS napisał(a):

  „Wciąż jesteśmy również w realnej grze o Mistrzostwo Polski o które zapewne Lech Poznań powalczy do ostatniej kolejki.” Podziwiam optymizm Redakcji, niestety nie zgadzam sie z nim. Legia i Lechia sa poza zasiegiem, typuje walke z Jagiellonia o podium. Dla takiego klubu jak Lech sam PP bedzie tylko nagroda pocieszenia…

 25. Majkelinho napisał(a):

  Radosnych spokojnych Świąt Narodzenia Pańskiego (Boże Narodzenie, to złe określenie, które spowszedniało), udanego Nowego Roku, ósmego Majstra i jesieni z pucharami :)
  A dla każdego z Was z osobna zdrowia i radości z zycia ;)

 26. Pszczółka napisał(a):

  to są najpiękniejsze Święta dla mnie.Dlatego że mimo różnych poglądów,kłótni jakie ze sobą przeżywaliśmy w całym Roku, potrafimy w tym szczególnym czasie życzyć sobie samych wspaniałych chwil.Ja składam najszczersze życzenia zdrowych,wesołych Świąt wszystkim kibolom a w szczególności użytkownikom KKSLECH.com oraz całej Redakcji z którą jestem już tutaj od wielu,wielu lat.Niech magia tych najpiękniejszych Świąt towarzyszy nam przez cały kolejny Rok.

 27. Ekstralijczyk napisał(a):

  Wesołych Świąt. :)

 28. kibic007 napisał(a):

  Zdrowia, szczęścia, pomyślności!

 29. Siódmy majster napisał(a):

  A ja dołączę jeszcze życzenia dla jaśnie panujących nam właścicieli klubu-życzę Wam panowie Rutkowscy, panie Klimczak zdrowych i wesołych świąt, a w nowym roku 2017 sukcesów, za które my , kibice będziemy mogli Was szanować.Dajcie nam panowie na to szansę swymi poczynaniami, sprawcie abyśmy kolejne święta spędzali z Kolejorzem bogatszym o kolejne trofea.Przecież potraficie tylko trochę już zapomnieliście.Oczywiście dla redakcji i dla Was niebiesko-biała rodzino Lecha również wszystkiego najlepszego i najsmaczniejszego na świąteczny czas :)

 30. Maniek81 napisał(a):

  Wszystkim Użytkownikom oraz Redakcji: Zdrowych, Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia :-D !!!

 31. Glos napisał(a):

  Zdrowych i spokojnych Swiat wszystkim kibolom oraz Wam Redakcjo, szacunek za to ze poswiecacie swoj czas bysmy my kibole mogli wymienic swoje informacje i poglady.

 32. Alcatraz napisał(a):

  Zdrowych spokojnych , rodzinnych Świąt !!!
  Dużo powodów do radości w nadchodzącym 2017 roku!!!
  Maj i czerwiec niech upłynie nam na balangowaniu !!!
  Wszystkiego dobrego!!!
  Hej LECH!!!

 33. KKS napisał(a):

  Jako, że święta już za pasem również i ja chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim użytkownikom serwisu i kibolom Lecha, jak również całej Redakcji – zdrowych, pogodnych i bardzo rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samej pomyślności w nadchodzącym nowym roku. Dodatkowo właścicielowi klubu, jak i zarządowi życzę w 2017 roku więcej ambicji sportowej, silniejszej motywacji i energii do rywalizacji na krajowej i europejskiej arenie oraz trofeów, bo drugie miejsce to zawsze pierwszy przegrany…

 34. szik30 napisał(a):

  I wam również droga redakcjo i użytkownicy Wesołych Świąt oraz lepszego,obfitującego w trofea roku 2017 :)

 35. kibol z IV napisał(a):

  Zacznę nietypowo …. Kiedyś dawno temu gdy Lech dołował w II ligowej banicji…gdy było z nim naprawdę krucho…usłyszałem od kibica z wrogiego Lechowi miasta ” że jesteś Lechitom , tego Ci zazdroszczę”…
  Nie było w tym kurtuazji , jakiejś tam przymusowej życzliwości , sympatii…Była to chłodna ocena , fenomenu tego klubu którego integralną część zawsze stanowili kibole…Nie piłkarze, działacze,trenerzy…ale my Kibole… zazdrościł nam tej wielkiej miłości , jaką obdarzylismy tego Naszego Kolejorza , fenomenu tego klubu…Tego wszystkim Nam tu życzę , twórzmy fenomen tego klubu…by każdy w Polsce , swiecie , wciąż zazdroscił Nam że jesteśmy Lechitami.
  Teraz już całkiem tradycyjnie i po staropolsku.
  Spokojnych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich z Naszej Niebiesko Białej rodziny :)

  • KKS napisał(a):

   @kibol z IV
   Zgadzam się, ale bądźmy jednocześnie wymagającym kibolem i nie zadawalajmy się minimalizmem, który serwują nam wronieccy. Oni odejdą, my pozostaniemy.

  • J5 napisał(a):

   Pięknie powiedziane

 36. oko napisał(a):

  100-tu bramek życzę w tym Roku

 37. MaPA napisał(a):

  Wszystkim kibolom Lecha,piłkarzom,prezesom,pracownikom klubu i innym życzę zdrowych i spokojnych świąt.

 38. jero12 napisał(a):

  Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

 39. Tytan napisał(a):

  Zdrowych i spokojnych!

 40. KKs7 napisał(a):

  Zdrowych, Wesołych Świąt!!!! w CMG tylko Lech!!!!!

 41. J5 napisał(a):

  Wesołych, zdrowych, spokojnych świąt Bożonarodzeniowych życzę wszystkim niebiesko- białym kibolom oraz wszystkim kibolom w całej Polsce. Życzę, aby trener Nenad Bjelica sięgnął z naszą drużyną po tytuł Mistrza Polski, zdobył Puchar Polski i Superpuchar oraz awansował do europejskich pucharów. Wszystkiego najlepszego na te piękne święta