Fotograficzne podsumowanie 2016 roku

Za nami już niemal 12 miesięcy niezbyt udanego 2016 roku w którym udało się tylko obronić Superpuchar Polski. Rok 2016 obfitował w więcej złych momentów niż dobrych, dlatego kibice Lecha Poznań nigdy nie będą wspominać go miło. Krótko przed końcem roku na łamach serwisu KKSLECH.com w fotograficzny sposób podsumowujemy minione miesiące.


W fotograficznym podsumowaniu znajduje się łącznie 30 zdjęć przygotowanych przez fotografów serwisu KKSLECH.com. Każde zdjęcie jest oznakowane i odpowiednio podpisane, więc żeby należycie przejrzeć całą galerię należy kliknąć na pierwszą miniaturkę. Po otwarciu zdjęcia w specjalnym skrypcie pod fotografią będzie znajdował się opis zdjęcia, a obok strzałki do przesuwania galerii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji podsumowującej 2016 rok.

Fotograficzne podsumowanie 2016 roku:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 4

 1. mario napisał(a):

  zdjęcie nr 4 – leżący chyba Pawłowski skrywa w dłoniach twarz, podpis: zaczyna się maniana Urbana – doskonała alegoria złego okresu drużyny Urbana. Oby nigdy więcej.

 2. Mary napisał(a):

  Lokomotywa i Nenad. Dwa światełka w tunelu. Oby 2017 był dla nas radośniejszy.

 3. Soku napisał(a):

  Zdjęcie 2.
  Sisi.
  Mam wrażenie, że facet wcale nie był taki zły. Byłem na PP z Sosnowcem, taki mały pitbull był, w starciu z nim jeden z zawodników z Sosnowca złamał rękę.
  Wcale nie był to kiepski zawodnik. Momentami miałem wręcz wrażenie, że nie bardzo miał w Lechu z kim poklepać.