Lechowe skróty w dobrej jakości bez komentarza

ekstraklasaWielu kibiców Lecha Poznań przed spotkaniami z danymi rywalami lubi sobie powspominać poprzednie pojedynki z tym przeciwnikiem lub mając wolny czas wrócić myślami przeważnie do zwycięskich meczów przypominając sobie jednocześnie gole w internecie. Kiedyś było to niemożliwe, ale pomału to się zmienia.


Od wielu miesięcy trudno jest na YouTube odnaleźć nawet bramki z danego spotkania Kolejorza. Skróty czy gole wrzucane przez prywatnych użytkowników ze logiem stacji często są kasowane, a konta blokowane. Znalezienie trafień lechitów sprzed 10, 7 czy 6 lat na YouTube jest praktycznie niemożliwe. Jeśli już znajdziemy tam gole to w słabej jakości i tylko z naprawdę prestiżowych meczów. Kilka miesięcy temu na YT został założony jednak kanał o nazwie „Ekstraklasa official archives” należący do Ekstraklasy SA.

Co tam znajdziemy? Ponad 2200 filmików z rozgrywek Ekstraklasy od sezonu 2012/2013. Wszystko w jakości HD i oczywiście za darmo. Na kanale Ekstraklasy znajdują się obszerne skróty meczów w tym także Lecha Poznań i co najważniejsze – bez komentarza. Tym samym oglądając je możemy posłuchać czystego dźwięku, gdy np. na Bułgarskiej padała bramka, który nie jest zakłócony głosem komentującego czy zbędnym komentarzem pseudoeksperta.

Na kanale Ekstraklasy w jednej playliście znajdują się skróty z bramkami i nie tylko ze wszystkich meczów Lecha Poznań w sezonie 2015/2016. Znajdziemy tam też skróty z golami z ostatnich mistrzowskich rozgrywek bez żadnego komentarza. Na kanał „Ekstraklasa official archives” wrzucono również pojedyncze mecze Kolejorza rozegrane kilka lat temu. Wszystko legalnie, w jakości HD i bez komentarza Canal Plus.


Playlista z Lechowymi skrótami 2015/2016 (37. kolejek):

Wybrane Lechowe skróty z kanału Ekstraklasy:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 7

 1. Bolek napisał(a):

  Z nie ukrywaną przyjemnością obejrzałem powtórkę cweLi z Lechem 1:2. Niech Nenad powtórzy sukces Skorży!

 2. Krzysztof napisał(a):

  Najbardziej denerwujący jest fakt braku skrótów lub nawet całych które emitował polsat, jak mecze z red bull salzburg , man city i juventusem…

  • kilo82 napisał(a):

   No właśnie, tego mi też zawsze brakowało, a takie mecze miło co jakiś czas sobie przypomnieć. Zwłaszcza, że od wielu lat już takich spotkań nie doświadczamy…

 3. JERICHO napisał(a):

  Skróty skrótami, ale tam są pełne mecze w Full HD i bez komentarza. Z sezonu 14/15 na pewno są. Teraz uzupełniają 12/13, ale kolejność wrzucania tych meczów (połowami) jest iście losowa.

 4. piotr06 napisał(a):

  Właśnie wczoraj sobie przeglądałem te strony i te starsze też. Wniosek, do którego doszedłem jest taki, że Lech 2008-10 zmiażdżyłby naszą obecną ekipę:-(((

 5. zoto napisał(a):

  super sprawa – w końcu ktoś użył mózgu i tworzy coś fajnego, oby dalej uzupełniali

 6. Ekstralijczyk napisał(a):

  Dobry kanał ze skrótami i niech rozwija się jak najdłużej.