Lechowy plebiscyt 2016: Kategorie 24, 25 (wyniki)

Lech PoznańCzwartek, 19 stycznia to już ostatni dzień w którym publikujemy wyniki Lechowego plebiscytu za 2016 rok odpowiednio o numerach 24 oraz 25. Są to typowe kategorie serwisowe, które miały pokazać przede wszystkim co udoskonalać w tym roku w pierwszej kolejności oraz co podobało Wam się w tym ubiegłym.


Za najlepszą rzecz na KKSLECH.com internauci uznali to co w sumie jet największą siłą tej witryny oprócz oczywiście użytkowników, czyli tylko własne, szczere, jasne, przejrzyste i rzetelne wiadomości na różne tematy. Oczywiście w tym roku nic się pod tym względem nie zmienia i nie zmieni. Nie kombinuje się przy czymś co działa świetnie. Cieszy również docenienie przez Was ciągłego rozwoju, a także szybkości działania. Oto chodzi.

24. Najlepsza rzecz na KKSLECH.com w 2016 roku:

28,8% – Tylko własne, szczere, jasne, przejrzyste i rzetelne wiadomości na różne tematy
27,7% – Cykl „Na chłodno”
25,8% – Ciągły rozwój witryny i szybkość działania
9,9% – Śmietnik Kibica
7,8% – Internauci na KKSLECH.com

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Rzetelne, szczere i tylko własne newsy na różne tematy – 44.7%

Trzeba przyznać, że jesteśmy miło zaskoczeni. Za najlepszą nowość na KKSLECH.com uznaliście cykl „Bliżej Klubu”, który wygrał wyraźnie. Oczywiście będziemy kontynuować ten cykl oraz go rozwijać. Kolejny odcinek z kolejnym zawodnikiem Lecha Poznań już w lutym.

25. Najlepsza nowość na KKSLECH.com wprowadzona w 2016 roku:

44% – Cykl „Bliżej Klubu”
20,2% – Relacje ze spotkań z zarządem
13,9% – Cykl „Wspomnień czar”
13% – Jeszcze więcej materiałów w tym multimedialnych dotyczących meczów
8,9% – Nowa odsłona witryny wprowadzona w marcu

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: (brak kategorii rok temu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

 1. Soku napisał(a):

  Trzeba Wam przede wszystkim podziękować za wuchtę roboty, wykonywanej społecznie, serwis dzięki Wam zaistniał na dobre na scenie sportowej i stał się (dla mnie bezapelacyjnie, myślę że dużo wiary się zgodzi) znacznie ciekawszym miejscem niż oficjalna strona Lecha.

  A „Bliżej klubu” to mega pomysł, dzięki temu nawet ci którzy piszą niewiele mogą coś od siebie dać, a dodatkowo jest możliwość poznania chłopaków ze składu.
  :)

 2. bezjimienny napisał(a):

  Tak jak jeszcze jakiś czas temu wchodziłem tu głównie dla śmietnika, tak „bliżej klubu” i „na chłodno” naprawdę robią różnicę. Dzięki i oby tak dalej :)

 3. kocianJanTratatam napisał(a):

  ‚Bliżej klubu’ jak i ‚na chłodno’ są świetne. Moi faworyci, plusem jest też prowadzenie strony po swojemu i wszelkie artykuły, które nie są tylko na zasadzie: kopiuj i wklej.