Ruszyła akcja „Dumni z Tradycji”

19 marca nasz klub będzie obchodził 95. rocznicę powstania. Jednym z elementów obchodów będzie akcja „Dumni z Tradycji”, która wystartowała już dziś. Celem akcji jest zebranie pieniędzy na udekorowanie ścian Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Już niebawem gołe i szare dotąd ściany będą przypominały o historii Lecha Poznań.


Za sprawą akcji „Dumni z Tradycji” (więcej -> TUTAJ) na ścianach obiektu przy Bułgarskiej pojawią się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty podczas 95-letniej historii Kolejorza. Będą grafiki z oprawami, klubowymi legendami, zasłużonymi piłkarzami czy ze wspomnieniami takich chwil jak zdobycie Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski.

Wojciech Terpiłowski (marketing Lecha Poznań):„Już za miesiąc 95-rocznica Lecha Poznań, dlatego warto powiedzieć, że jesteśmy dumni z tradycji. Dzięki akcji „Dumni z tradycji” chcemy, aby ściany stadionu żyły. Chcemy, by ściany pokazały to co widziały. Na pewno zaznaczymy istotność tercetu ABC, legend czy innych ikon Lecha. Ściany będą też ozdobione przedstawiające m.in. takie wydarzenia jak zdobycie Mistrzostwa Polski. Grafiki pokażą się na każdej trybunie.”

Marek Bogacki (serwis fans4club):„Każdy, kto wejdzie na stronę fans4club.com będzie mógł wybrać nagrodę wspierając zbiórkę. Celem akcji na naszej stronie jest uzbieranie kwoty 160 tysięcy złotych. Za te pieniądze zostanie wykonanych ponad 20 grafik. Każdy uczestnik akcji po wejściu na stronę wybiera nagrodę, którą dostanie za wsparcie akcji, uzupełnia swoje daje i dokonuje płatności. Akcja potrwa do 10 kwietnia.”

Projekt „Dumni z Tradycji” -> KLIKNIJ

Radosław Majchrzak (prezes SKLP):„Pomysł ozdobienia ścian idealnie wpisuje się w strategię. Wspólnie ustaliliśmy, że Kocioł należy do kibiców i zostanie ozdobiony według pomysłów kibiców. Już wcześniej przy okazji choćby finałów Pucharu Polski współpracowaliśmy ze stroną fans4club. Zachęcam do udziału w akcji i wybierania sobie nagród za finansowe wsparcie akcji.”

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 26

 1. Felix napisał(a):

  Filmik zajebisty i akcja też!

 2. Kevol napisał(a):

  Zajebisty filmik. Ciary podczas oglądania..

  • Panda1922 napisał(a):

   Aż sie łezka w oku kręci :-)
   Czy może Szanowna Redakcja wysłać mailem kompilacje tego typu filmikow do zarządu z adnonacją , ze tysiące osób żyje Tym Klubem i czeka na takie momenty? I ze jak dalej będą w H.U.J.A WALIĆ to te czasy nie powrócą ?
   Z góry dziękuje

 3. Panda1922 napisał(a):

  Aż sie łezka w oku kręci :-)
  Czy może Szanowna Redakcja wysłać mailem kompilacje tego typu filmikow do zarządu z adnonacją , ze tysiące osób żyje Tym Klubem i czeka na takie momenty? I ze jak dalej będą w H.U.J.A WALIĆ to te czasy nie powrócą ?
  Z góry dziękuje

 4. Giacore napisał(a):

  Bardzo dobry pomysł. Wypełni szarość wnętrza stadionu. Akcja planowana od dawna.
  No i teraz każdy kto chce będzie mógł powiedzieć, że to jest moja część mój wkład!

  • Giacore napisał(a):

   Osobiście gorąco polecam opcje za 25 zł czyli ufundowanie komuś z domu dziecka/mopsu przejazdu na mecz i biletu. Pomaga się wtedy zarówno komuś potrzebującemu jak i buduje się Lecha.

 5. R. napisał(a):

  Super gadżety do wyrwania w związku z tą akcją.

 6. Mary napisał(a):

  Ha, wykupię sobie tabliczkę na moje krzesełko, tyle lat tam siedzę to niech o tym wszyscy wiedzą :))

 7. kibol z IV napisał(a):

  Fajna akcja , na pewno w coś zainwestuję :)…od siebie dodam że warto by również wyprodukować film przedstawiający historię Lecha od jego początku aż do dnia dzisiejszego.
  Jak nie teraz , to na 100 lecie.

 8. Kri$$ napisał(a):

  ciery przeszły po plecach …

 9. arek z Debca napisał(a):

  Super akcja. Wybieram bilet dla dzieciaka z domu dziecka.

 10. kocianJanTratatam napisał(a):

  I to jest akcja, którą powoli można zacząć odbudowywać wizerunek klubu. Wiadomo było o niej już dawno, ale nie myślałem, że ruszy na tak szeroką skalę. Świetnie, do dzieła!

 11. BartiLech napisał(a):

  Mega akcja :))

 12. torreador napisał(a):

  Wzruszający, zajebisty czad!!!

 13. kilo82 napisał(a):

  Świetna akcja, wypada przyklasnąć i pogratulować. A możliwość wyboru czegoś dla dzieciaków z Domów Dziecka to naprawdę super sprawa.

 14. tylkoLech napisał(a):

  Świetny, wzruszający film i bardzo dobry pomysł z grafikami.
  Też wybiorę bilet dla dziecka.

 15. BlaskCzterechJupiterów napisał(a):

  Dwa bilety dla dzieciaków zakupione :)

 16. Michu73 napisał(a):

  Super akcja! Filmik piękny, wspomnienia wracają … nic tylko działać:)

 17. Mohito napisał(a):

  Fajna akcja, a za akcją (fans4club)stoją kibole Lecha.:)

 18. Pan Pyra napisał(a):

  dumni z tradycji ! a przyszlo nam na 95 lecie klubu oklaskiwac banderowca w naszych barwach i udawac ze wszystko jest cacy, chyba nie o takie tradycje chodzi !

 19. Piknik napisał(a):

  Nie każdy obywatel Ukrainy jest banderowcem. Akcja jest super , genialny pomysł, bardzo fajny element obchodów rocznicy naszego klubu.

 20. sas napisał(a):

  Dwie koszulki zamówione i jeden bilet dla dziecka z domu dziecka. Świetna akcja.

 21. inowroclawianin napisał(a):

  W koncu te sciany będą jakos wygladaly. Poki co tragedia, pelna surowizna, stadion nie jest wykonczony, bejmow pelno poszlo, stadion przeplacony, to chociaz teraz te sciany będą pomyslowo wymalowane. Jestem ZA, swietny pomysl.