Kibice wsparli Lecha na treningu + FOTO i VIDEO (akt.)

W sobotę, 4 marca po godzinie 16:50 zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wizytę piłkarzom Lecha Poznań na treningu złożyli kibice Kolejorza. Wszystko po to, aby wesprzeć zespół przed ważnym meczem z Lechią Gdańsk, ale także w walce o podwójną koronę na 95-lecie klubu, które przypada tej wiosny.


Pod koniec ostatniego treningu Lecha Poznań przed niedzielnym meczem z Lechią Gdańsk na jedno z bocznych boisk Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17 przybyło kilkuset kibiców Kolejorza. Na trening przyszli fanatycy, zwykli kibice i całe rodziny z dziećmi po to, aby dać wsparcie „niebiesko-białym” przed niedzielnym spotkaniem z obecnym liderem, ale również w walce o dublet.

Pod koniec sobotnich zajęć przy bocznej linii boiska treningowego kibice Lecha Poznań zaprezentowali dwie fany meczowe – „Pyrusy” i „Kolejorz”. Były także dwie flagi na kijach. Odpalono kilka świec dymnych, pojedynczych petard hukowych i rac. Nie zabrakło okrzyków wsparcia dla całej drużyny w tym m.in. „Jesteśmy z Wami”, zachęcenia do zwycięstwa w niedzielę czy przyśpiewek „Moja jedyna miłość” oraz „Każdy z nas to wie”.

Wizyta kibiców Lecha Poznań pod koniec sobotnich zajęć trwała kilkanaście minut. Na koniec niektórzy skorzystali z możliwości zrobienia sobie zdjęć z piłkarzami czy zebrania autografów. Poniżej kilkanaście zdjęć i filmik z wizyty fanów na treningu Kolejorza.


Kibice Lecha Poznań na treningu Kolejorza (04.03.2017):

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 14

 1. Soku napisał(a):

  Super sprawa, że tyle wiary pojawiło się dzień przed meczem. Jutro będzie niezłe jebnięcie na trybunach.

 2. KKS napisał(a):

  Brawo dla tych, ktorzy byli!!! HEJ KOLEJORZ

 3. Sztefen napisał(a):

  Skoki wygrały z frekwencją. Gdzie nas mają piłkarzyki to pokazali rok temu przed pucharem. Jutro Lech dziś Lahti!

  • Pan Pyra napisał(a):

   Nie ma co wspominać tego incydentu, mysle ze wszyscy wyciągnęli z niego pozytywne wnioski, mam nadzieje ze piłkarze jutro nie zepsują tego święta i będą jakieś punkty, najlepiej 3!!!

 4. mól napisał(a):

  @Sztefen-oddaj mocz!

 5. Ekstralijczyk napisał(a):

  💪⚽

 6. Lech Pan napisał(a):

  Lech z tą grą sokojnie jutro wygra !!!! niech zgadne ? ulubione 3:0

 7. Goluś napisał(a):

  W zasadzie, czas pomyśleć o jakiś trybunach przy boiskach treningowych, coby kibic mógł bardziej kontemplować ;)
  Przy okazji: dobrzeby przypomnieć, że jakiekolwiek ZADYMY do czasu Finału Pucharu Polski skończą się BANEM i nici z wyjazdu do Warszawy.

 8. sas napisał(a):

  Kurwa jak mi brakuje potęgi naszego Kotła. To co przez lata było podstawą dobrego meczu domowego od MP15 zaczęło się sypać. Teraz pomału wracamy do normy czyli do najlepszego dopingu w Polsce.

 9. Boro napisał(a):

  Ciekawe co Pałka gada zasłonieta renka oby sie nie wydało. Zajebista akcja kiboli oby takich więcej i bardziej rozgłos takich akcji.

  • kocianJanTratatam napisał(a):

   Na dystans ich, na dystans. Coś się nie spodoba, to szatnia będzie chciała głowy kolejnego trenera, jeśli nawet ulubionego przez wrony Skorżę rozgrywali tak jak chcieli…

 10. Aabbee napisał(a):

  Jestem dumny z was!

 11. kocianJanTratatam napisał(a):

  Szału nima, ale sama wizytacja dość kontrowersyjna w świetle ubiegłorocznych, majowych wydarzeń. Że z kopaczami nie warto się wąchać to chyba wszyscy wiedza.
  Większość sami młodzi, w tych czasach bardzo ciężko ich przerobić na ‚długofalowych’ kiboli, z których będzie realna jakość i działania.