Akcja „Dumni z Tradycji”. Zebrano już prawie 70 tysięcy złotych

19 marca nasz klub będzie obchodził 95. rocznicę powstania. Jednym z elementów obchodów będzie akcja „Dumni z Tradycji”, która trwa już od kilkunastu dni. Celem akcji jest zebranie odpowiedniej kwoty pieniędzy na udekorowanie ścian Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Już niebawem gołe i szare dotąd ściany będą przypominały o historii Lecha Poznań.


Za sprawą akcji „Dumni z Tradycji” (więcej -> TUTAJ) na ścianach obiektu przy Bułgarskiej pojawią się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty podczas 95-letniej historii Kolejorza. Będą grafiki z oprawami, klubowymi legendami, zasłużonymi piłkarzami czy ze wspomnieniami takich chwil jak zdobycie Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski.

Żeby dołączyć do akcji i wspomóc ją należy wejść na stronę fans4club.com, odnaleźć link do akcji „Dumni z Tradycji”, wybrać nagrodę za wsparcie akcji oraz dokonać płatności. Nagrody są różne. Można dostać limitowaną koszulkę, zdjęcie piłkarza z autografem, zaklepać sobie bilet na mecz, 24-godzinny kontrakt z Kolejorzem, wziąć udział w treningu z zawodnikami i całą drużyną, załatwić sobie kolację z zarządem klubu czy otrzymać możliwość zareklamowania swojej firmy na stadionie.

Akcja „Dumni z Tradycji”, której ambasadorem został Andrzej Juskowiak potrwa do 10 kwietnia. Celem jest uzbieranie 160 tys. złotych. Dzięki tej sumie pieniędzy zostanie wyprodukowanych 20 specjalnych grafik. Jak dotąd udział w akcji wzięło prawie 650 kibiców. Zebrano około 70 tysięcy złotych wykonując 42 procent akcji (stan na godzinę 00:00). Do zakończenia akcji z okazji 95-lecia Lecha Poznań pozostało jeszcze 30 dni.

Projekt „Dumni z Tradycji” -> KLIKNIJ

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 11

 1. Mohito napisał(a):

  Wszyscy akcję chwalą a tylko niecałe 700 osób wzięło w niej udział. Fajna nagroda to ufundowanie biletów na mecz dzieciakom.

 2. Kuba napisał(a):

  Dokładnie! Podobnie można połączyć przyjemne z pożytecznym i osoby, które nie mają karnetu, a chcą kupić bilet na pojedynczy mecz mogą to zrobić za pośrednictwem akcji. Tak czy siak kupujesz bilet na mecz, a dodatkowo możesz się przyczynić do zrealizowania fajnej akcji. Ja tak np zrobiłem przy okazji meczu z Lechią. Orientowałem się też specjalnie na infolinii i potwierdzono mi, że taki voucher na bilet można także wykorzystać w rundzie finałowej.

 3. KOLEJORZ76 napisał(a):

  Super sprawa aż dziw że tylko tylu wiernych kiboli zdecydowało się na udział.

 4. zz napisał(a):

  Super akcja

 5. JR (od 1991 r.) napisał(a):

  A gdzie jeszcze akcja jest reklamowana? Bo może mało kibiców wie o niej. Ja napewno wezmę jeszcze udział 😊

 6. bezjimienny napisał(a):

  641 kibiców dołączyło…ale żal.

 7. Marecki60 napisał(a):

  Trochę kiepski wynik. Wychodzi na to, że będę musiał drugi raz do kieszeni siegnac….trochę głębiej.

 8. kocianJanTratatam napisał(a):

  Smutna sprawa, byle jaka Wisła w mieście derbowym na podobnych zasadach zbiera grube tysie, a u nas wszyscy narzekają na brzydki i szary stadion, ale pomóc to nikt nie chce.
  Wszystko latami podstawiane pod nos? Monopol na cały region? Mityczny potencjał? I jedno wielkie gów..o.

 9. lpw1922 napisał(a):

  A czy grupy kibicowskie włączyły się jakoś w akcję?

  Bo ze strony SKLP cisza, na forum cisza, w innych miejscach też. O co chodzi? Tym bardziej, że to jest akcja mająca upamiętnić nasze legendy i nas! Powstanie powstaniem ale chyba właśnie na takich akciach powinno nam zależeć?

 10. Olka napisał(a):

  720 kibiców dołączyło do akcji, śmiech na sali