Będzie komplet! Kończą się bilety na jubileuszowy pojedynek

Za 5 dni w dniu 95. rocznicy powstania naszego klubu drużyna Lecha Poznań walcząca w tym sezonie o dublet zagra na Bułgarskiej z Górnikiem Łęczna. W kasach pozostało już tylko kilka tysięcy biletów na niedzielny pojedynek, które wkrótce się skończą. Chcesz na żywo wziąć udział w niedzielnym święcie Kolejorza? Lepiej się pośpiesz! 19 marca biletów już nie będzie.


Bilety na wiosenne spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej można kupować przez internet, w kasach stadionu, sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich. Wejściówki w dniu meczu w kasach stadionu są droższe o 5 zł, dlatego lepiej nie czekać z zakupem biletu do ostatniej chwili. Podczas meczu Lech Poznań – Górnik Łęczna, który odbędzie się w dniu 95-rocznicy Kolejorza będzie miała miejsce akcja „Kibicuj z klasą”, zatem to spotkanie zgromadzi 40 tys. ludzi.

W poniedziałek, 13 marca po zapisaniu się kilkunastu tysięcy osób klub zakończył przyjmowanie wniosków o dołączenie do akcji. Do 13 marca do godziny 16:00 rozeszło się ponad 28 tysięcy biletów. We wtorek, 14 marca po godzinie 15:00 w kasach pozostało już tylko 6 tysięcy biletów co oznacza, że w tym tempie sprzedaży wszystkie wejściówki rozejdą się w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin. Tym samym sprzedaż biletów nie będzie już później prowadzona, a mecz Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna zobaczy komplet ponad 40 tysięcy osób.

Znane są już także ceny pojedynczych wejściówek na hitowy mecz z Legią Warszawa (niedziela, 9 kwietnia, godz. 18:00). Najdroższy pojedynczy bilet bez zniżki na bój z legionistami będzie kosztował 90 zł. Karnetowcy (sezon 2016/2017, wiosna 2017 i wiosna 2017 + faza finałowa) będą mogli kupić nawet do 9 biletów dla swoich znajomych w przedsprzedaży. Przedsprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa ruszy 20 marca o godzinie 9:00. 23 marca rozpocznie się już otwarta sprzedaż wejściówek.

Kibicom przypominamy również o uruchomionej rok temu aplikacji „Lech Bilety” za pomocą której można kupić bilet przez smartfona i z jego użyciem wejść na mecz. Na stadion można się również dostać przy pomocy sms-a. Nowa funkcjonalność pozwala wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona przez co nie jest konieczne wydrukowanie wejściówki. Żeby wejść na obiekt na Lecha Poznań wystarczy zeskanować na kołowrotku Inea Stadionu kod kreskowy z wyświetlacza telefonu.


Rabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia kas stadionu:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00 (w tygodniu przedmeczowym do 19:00)
Soboty: 10:00-14:00
Niedziele i święta: nieczynne
W dniu meczu: 9:00 do końca I połowy (w soboty i niedziele od 10:00 do końca I połowy)

Bilety Lech Poznań – Górnik Łęczna (niedziela, 19 marca, godz. 15:30)

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 36 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 30 zł
Ulgowy: 24 zł
Dziecko: 10 zł

Chcąc powiększyć mapkę otwórz ją w nowej karcie
mapka2016

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 25

 1. Giacore napisał(a):

  Bilety na mecz z Legią można kupić już teraz wspierając projekt malowania stadionu na fans4club.
  Bardzo fajnie, że w tym sezonie stadion zapełnimy w 100% minimum 2 razy.

  • stowoda napisał(a):

   Ano właśnie @Giacore.
   Żal dupę ściska jak czasem na 2 Bundeslidze komplety na dużych stadionach ( o 1 Bundeslidze nawet nie wspomnę). Wiem to za „wysokie progi” ale jak inaczej się ogląda, uczestniczy gdy dookoła wuchta wiary .
   Nie patrząc na innych …. w Poznaniu 20 tysięcy to powinna być norma.
   A od święta komplet ( i to bez super akcji).
   Może doczekamy kiedy na stadionie Lecha większość krzesełek będzie wyprzedana na lata ( jak bywa np w Hiszpanii.. ale w to akurat nijak uwierzyć).

  • prezol napisał(a):

   Gdzie można dostać numer konta by wpłacić cegiełkę na malowanie stadionu?

  • Marecki60 napisał(a):

   @prezol. Na tej stronie.

   https://fans4club.com/start

  • arek z Debca napisał(a):

   Stowoda@ a mi wlasnie takie mecze z 40 tys publika nie odpowiadaja z powodu duzej ilosci osob przypadkowych lub tzw jednomeczowcow a to sie negatywnie odbija na atmosferze. Rozumiem, ze dla klubu to bardzo korzystne, szczegolnie mecz z przyjaciolka ale niekoniecznie z Leczna bo koszty takiego meczu sa duze a zyski mniejsze.

  • stowoda napisał(a):

   @arek z dębca

   Nie zgodzę się z Tobą. Mam swoje lata a właśnie zacząłem chodzić na mecze jako „szczun”. Trochę z przypadku.
   A zobacz jak smętnie wyglądają trybuny we Wrocku czy Lublinie.
   Jak drużyna gra a nie chodzi po boisku, jak są emocje bramki to ten co przyszedł raz przypadkowo ” z kamasza” to przyjdzie i drugi raz i zostanie już nie „kibicem” a „kibolem”.
   Im nas więcej tym zabawa większa.

 2. Czlo napisał(a):

  Ciekawe jak sobie poradzi nasz Lech przy wypełnionym do cna stadionie po dłuższym czasie, w końcu zawsze będzie większa presja.

  • KKS napisał(a):

   To jest Lech i Poznań. Jak ktoś nie daje rady z presją to kończy jak Keita…

 3. mól napisał(a):

  @stowoda-prawda, że niemiaszkom można tego pozazdrościć?!
  Zupełnie inna wtedy jest atmosfera.

 4. Powering napisał(a):

  Prezol tu masz link https://fans4club.com/project-tradycja

 5. 07 napisał(a):

  Wygląda na to, że na najbliższych dwóch meczach będzie komplet. Już sporo ludzi przyszło na Lechię. To cieszy, bo wreszcie zespół zaczyna grac tak jak tego oczekują kibice. Jestem przekonany, że na 4 meczach ( wierzę w to) w rundzie finaowej będzie blisko kompletu. I na koniec – do wszystkich. Nie zawiół zarząd, nie zawiedli piłkarze, teraz to my kibice nie możemy zawieść. Razem po kolejne M.P. Juz jest na wyciągnięcie ręki.

 6. zibi napisał(a):

  Oglądam właśnie c2sport i powtórkę meczu Kolejorza z Arką. Wrażenie jest jedno … straszliwe męczarnie komentatorów c+ aby chociaż trochę udawać bezstronność … ależ oni się męczą … taki pan Mielcarski, najchętniej poszedłby na mecz Legii z Wisłą.

 7. Anonim napisał(a):

  najwięcej biletów zostało do Kotła na pozostałych resztówki z ograniczoną widocznością
  ciekawe czy mogą sprzedać bilety na sektor gości .bo kibice z Łecznej pewnie nie przyjadą

 8. kksik napisał(a):

  Jak się wplaci „cegiełkę” to od razu otrzymam możliwość nabycia biletu ? Czy tylko sam voucher i dopiero od 23.03 mogę kupić bilet ?

 9. Wezuwio_fon napisał(a):

  Sektor gości idzie na sprzedaż dla
  Nas gdyż kibice gornika wspierają tylko rezerwy swego klubu.

 10. El Companero napisał(a):

  mama pytanie, czy pula biletów na mecz wynosi tyle co pojemnosć stadionu? Czyli ponad 43 tys? Ewentualnie odjąć sektory gości i bufor (chyba w tym przypadku zbędny) to i tak jest tego ponad 41 tys miejsc. I tyle by mozna bylo sprzedac biletow. Dlatego dziwie sie ze sezon temu na Arke sprzedano tylko 40 tys a nie 3 tys wiecej.

  • Wezuwio_fon napisał(a):

   Na Arke sprzedano 19tysi bo reszta byla za free. Resztki leżały w kasach więc bok czwórki był zbedny!

 11. Wezuwio_fon napisał(a):

  Jeśli w ogóle bedzie taka potrzeba a póki co nie ma to Zapewne w dzień meczu będą bilety do klatki po 35 zł. Bo 5 zł doplaty za dzień meczowy. Dlatego lepiej kupic je netem bez podwyżki

 12. polo napisał(a):

  zastanawiam się jaka jest właściwie pojemność naszego stadionu .bo znalazłem kilka
  od 41 609 do : 43 832.

 13. Jack napisał(a):

  Najważniejsze to nie pompować balona.Nie ma co myślami wybiegać do przodu liczy się każdy najbliższy mecz . Od miasta do miasta po mistrzostwo i basta.

 14. Giacore napisał(a):

  Sektor gości jest zajęty przez kibiców biorących udział w akcji „Kibicuj z klasą”. Także więcej niż jest teraz biletów w obiegu nie będzie. Ewentualnie jakieś zwroty.

 15. polo napisał(a):

  Trzy trybuny zapełnione

 16. kocianJanTratatam napisał(a):

  Bardzo się cieszę, że inwestycja w nowy sztab zaczyna się zwracać, aż szkoda, że tak późno i zaczynaliśmy z moim imiennikiem Urbanem.
  Trzy mecze z rzędu w których wykorzystamy program 30 000 plus, czyli dużo lepiej niż rządowe pięć stówek :>

 17. Lechuu napisał(a):

  Jaki składem na łęczna? Robak? czy Kownas? da chyba odpocząć Kownasiowi…