Akcja „Dumni z Tradycji” bliska realizacji. Zbiórka do 10 kwietnia (akt.)

19 marca nasz klub obchodził 95. rocznicę powstania. Jednym z elementów obchodów jest akcja „Dumni z Tradycji”, która trwa już od miesiąca i wkrótce się zakończy. Celem akcji jest zebranie odpowiedniej kwoty pieniędzy na udekorowanie ścian Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Już niebawem gołe i szare dotąd ściany będą przypominały o historii Lecha Poznań.


Za sprawą akcji „Dumni z Tradycji” (więcej -> TUTAJ) na ścianach obiektu przy Bułgarskiej pojawią się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty podczas 95-letniej historii Kolejorza. Będą grafiki z oprawami, klubowymi legendami, zasłużonymi piłkarzami czy ze wspomnieniami takich chwil jak zdobycie Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski.

Żeby dołączyć do akcji i wspomóc ją należy wejść na stronę fans4club.com, odnaleźć link do akcji „Dumni z Tradycji”, wybrać nagrodę za wsparcie akcji oraz dokonać płatności. Nagrody powoli się kończą, choć wciąż są różne. Można dostać limitowaną koszulkę, zdjęcie piłkarza z autografem, piłkę retro z autografami, zaklepać sobie bilet na mecz z Legią, 24-godzinny kontrakt z Kolejorzem, wziąć udział w treningu z zawodnikami i całą drużyną, załatwić sobie kolację z zarządem klubu czy otrzymać możliwość zareklamowania swojej firmy na stadionie.

Wzięcie udziału w akcji „Dumni z Tradycji” to jedyna szansa, aby dostać jeszcze bilet na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Po rocznicowym meczu z Górnikiem Łęczna wśród nagród znalazły się oryginalne koszulki wybranych zawodników Kolejorza, którzy wystąpili w nich w dniu 95. rocznicy powstania klubu. Akcja „Dumni z Tradycji”, której ambasadorami są Andrzej Juskowiak i Ivan Djurdjević potrwa do 10 kwietnia, a celem akcji jest uzbieranie 160 tys. złotych.

Dzięki tej sumie pieniędzy zostanie wyprodukowanych 20 specjalnych grafik. Jak dotąd udział w akcji wzięło 1150 kibiców. Zebrano blisko 159 tysięcy złotych wykonując 98 procent akcji (stan na godzinę 19:00). Akcja trwająca do 10 kwietnia będzie kontynuowana nawet po osiągnięciu 100%. Będą wtedy zbierane pieniądze na kolejne grafiki, które ozdobią ściany obiektu Lecha Poznań. Im więcej zostanie zebranych pieniędzy tym więcej będzie grafik na stadionie.

Projekt „Dumni z Tradycji” -> KLIKNIJ

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 23

 1. Drek napisał(a):

  No i super! Świetnia akcja.

 2. Marek napisał(a):

  Kupujcie też inne nagrody a nie tylko bilety! Koszulki są zajebiste!

 3. robrob napisał(a):

  I nagrody dla dzieciaków z Domów Dziecka. Bilet i dojazd na mecz to 25 zł a „zarażenie” niebiesko-białym „wirusem” może pozostanie na zawsze. :)

 4. torreador napisał(a):

  Ja poszedłem w koszulkę z autografami. To może być cenna pamiatka, koszulka jubileuszowa i wszystkie autografy…Mistrzów Polski:)

 5. Olka napisał(a):

  szczerze mówiąc myślałam po kilku dniach od rozpoczęcia ,że akcja spali na panewce jak zobaczyłam jak to topornie idzie, bardzo mnie cieszy,że akcja nabrała takiego tempa:D

 6. Paweł68 napisał(a):

  Mamy 100% Kolejorz!

 7. kocianJanTratatam napisał(a):

  Nie chcę wypominać, z jakiego powodu w ostatnich 2 dniach akcja nabrała rozpędu. Niech będzie, że cel uświęca tu środki…

  • Marecki60 napisał(a):

   O tym samym sobie pomyślałem. Zainteresiwanie akcją, nie licząc biletów jest delikatnie mówiąc marne.

 8. Olka napisał(a):

  a wy nadal pijecie do biletów:P

 9. Expert napisał(a):

  Tym czasem Kownaś strzela dla Polaków brameczkę. :)

 10. kocianJanTratatam napisał(a):

  Ile procent było 5-6 dni temu? Może ktoś pamięta? Dwie nagrody wyparowały dziś w całości w ilości ok 600 sztuk, wiecie jakie.

  • Mary napisał(a):

   A powiesz nam jaką nagrodę wykupiłeś? Bo ja piknikowy Janusz, którym tak pogardzasz, bilety dla dzieci z domu dziecka.

  • Giacore napisał(a):

   Przeszło 100tys było zebrane przed bumem na bilety.

 11. Olka napisał(a):

  ciekawe tylko kto je nabył?kibole czy janusze:P oto jest pytanie?

  • kocianJanTratatam napisał(a):

   głównie janki z fejsa po klubowym komunikacie w stylu: dołóż jeszcze dychę a my mamy 600 biletów

  • Olka napisał(a):

   @kocianJanTratatam skoro tak,to wykazali się większą pomysłowością niż nie jeden kibol któremu zależało a nie dostał biletu:)

  • Mohito napisał(a):

   Kocian a kto zabronił kibolom kupić te bilety?

  • kocianJanTratatam napisał(a):

   Nikt, klub napędził akcje przez te nowoczesne media na hasło ‚ostatnie bilety Legia’ i osiągnął swój cel.Bez tego szło ciężko.

  • Mohito napisał(a):

   czyli klub i marketing wykonali dobrą robotę

 12. Olka napisał(a):

  @Ekspert Ładnie to zrobili z Kapustką

 13. Giacore napisał(a):

  No to teraz czas na realizacje pierwszego celu.
  Osobiście ciekaw jestem jak wyglądać będzie cel nr 2.

 14. Marek napisał(a):

  Wpadło znowu trochę biletów na mecz z Legią na fans4club.com/pl-tradycja.

 15. inowroclawianin napisał(a):

  Swietna akcja, nasz przeplacony stadion otrzyma upiekrzenie i to upiekrzenie z klimatem, oryginalne :-) oby jak najwięcej tego typu akcji :-)