Wkrótce kolejny odcinek „Bliżej Klubu”. Ostatni moment na wysłanie pytań do Tomczyka

W połowie zeszłego roku na KKSLECH.com ruszył nowy, stały unikalny cykl dzięki któremu każdy użytkownik tego serwisu i kibic Lecha Poznań będzie jeszcze bliżej swojego klubu. W najbliższych dniach zostanie opublikowany kolejny odcinek z udziałem tym razem wychowanka Kolejorza, Pawła Tomczyka, który odpowie na wszystkie pytania i którego każdy kibic będzie mógł jeszcze lepiej poznać.


Często w komentarzach czy w „Śmietniku Kibica” wielu z Was ma wiele pytań dotyczących różnych tematów do zarządu, piłkarzy czy innych pracowników klubu z różnych działów. Od połowy 2016 roku każdy użytkownik KKSLECH.com za naszym pośrednictwem może zadawać nawet 5 pytań wybranemu zawodnikowi, Karolowi Klimczakowi czy Piotrowi Rutkowskiemu.

Media zwykle poruszają wybrane przez siebie sprawy czy tematy zadając przede wszystkim tradycyjne pytania dla zainteresowanych. W przypadku cyklu „Bliżej klubu” chcemy, żeby wyglądało to trochę inaczej. Latem na pytania odpowiedział szef działu skautingu, a także zarząd Lecha Poznań, który poruszył wiele tematów odpowiadając na prawdziwą bombę pytań dotyczących wszystkich spraw. W listopadzie przepytany został z kolei Jan Bednarek, w grudniu Tomasz Kędziora, a w lutym ponownie na pytania użytkowników KKSLECH.com odpowiedział zarząd.

Już niebawem na KKSLECH.com w kolejnym odcinku cyklu „Bliżej klubu” na wszystkie pytania kibiców Lecha Poznań dotyczących różnych tematów odpowie tym razem wychowanek Kolejorza z krwi i kości, czyli Paweł Tomczyk zadomawiający się w powoli w pierwszej drużynie. Wszystkich internautów KKSLECH.com, którzy mają jeszcze jakieś ciekawe pytania do zawodnika Lecha Poznań i nie przysłali ich w lutym zachęcamy do wysłania ich do nas na adres: blizejklubu@kkslech.com. To już ostatnia szansa, by je wysłać.

Cykl „Bliżej klubu” jest skierowany przede wszystkim do użytkowników KKSLECH.com po to, aby byli właśnie bliżej Lecha Poznań. Za naszym pośrednictwem jest szansa spytania prawdziwego lechity o dosłownie wszystko oraz poznanie go jeszcze lepiej. Na Wasze pytania pod adresem: blizejklubu@kkslech.com czekamy do poniedziałkowego poranka. Materiał zostanie opublikowany prawdopodobnie przed meczem z Wisłą.


Dotychczasowe materiały zrealizowane w ramach cyklu „Bliżej Klubu”:

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski kolejny raz odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na ponad 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Władze odpowiedziały na rozmaite pytania dotyczące m.in. obecnych i przyszłych transferów, celów na wiosnę 2017, zdradziły plan obchodów 95-lecia, poruszyły temat strategii czy wychowanków.

Tomasz Kędziora jakiego nigdy nie znaliście. Chłopak wychowany na muzyce Peji pomału dążący do spełnienia marzeń – Jeden z kapitanów Kolejorza w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. gdzie i jak spędza wolny czas, o czym marzy, jakie ma plany na przyszłość, o Euro U-21 w Polsce czy o kibicowskich oprawach z użyciem pirotechniki.

Jan Bednarek jakiego dotąd nie znaliście. Piłkarz będący także kibicem, który twardo stąpa po ziemi – Wychowanek Kolejorza w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. o sobie, o swoich początkach w Lechu, kibicowaniu mu od małego, najmilszych momentach w Poznaniu czy o niedalekiej przyszłości.

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na blisko 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Władze odpowiedziały na rozmaite pytania dotyczące m.in. finansów, budżetu, stadionu, drużyny, kar dla piłkarzy, trenera czy inwestora.

Dział skautingu Lecha Poznań. Poznajcie go od środka – Szef skautów Kolejorza, Tomasz Wichniarek zdradza informacje na temat bardzo ważnego działu w tym kierunki obserwacji, sposoby obserwacji piłkarzy czy przedstawia osoby w nim pracujące.

Prezentacja multimedialna, spacer, mecz z trybun. Tak Lech wita potencjalne nowe nabytki – W unikalnym artykule szef skautingu zdradza kulisy, jak wygląda przywitanie potencjalnego nowego piłkarza w Poznaniu i co ogląda zawodnik zanim przyleci na Bułgarską.

Nieudane transfery Muhameda Keity i Denisa Thomalli zapoczątkowały zmianę strategii Lecha Poznań – Szef działu skautingu Lecha Poznań, Tomasz Wichniarek opowiada o zmianach w sposobie obserwacji zawodników. Klub coraz większą uwagę przykuwa do charakteru piłkarzy i ich codziennego życia.

Zarząd o kryzysie: „Za mocne pompowanie się na FC Basel. Skorża stracił szatnię” – Piotr Rutkowski i Karol Klimczak tłumaczą przyczyny kryzysu Lecha Poznań jesienią 2016 roku zdradzając co według nich było powodem zapaści drużyny.

Napastnik nie jest priorytetem. Rutkowski: „Potrzeba więcej goli i asyst pomocników” – Wiceprezes Lecha Poznań, Piotr Rutkowski zdradza transferowe cele Lecha Poznań na lato 2016 zdradzając, że nowy napastnik nie przyjdzie do klubu.

Lech prosi o więcej zaufania do młodzieży – Zarząd Kolejorza prosi o więcej zaufania i wsparcia dla wychowanków Lecha Poznań wyrażając swoje niezadowolenie z tego, jak Marcin Kamiński został potraktowany przez kibiców podczas ostatniego meczu sezonu 2015/2016.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. Soku napisał(a):

    Dzięki wielkie za przypomnienie! Faktycznie, wyleciało mi z głowy – wysłane.
    :-)