Już ponad 170 tys. zł zebrano w akcji „Dumni z Tradycji”

19 marca nasz klub obchodził 95. rocznicę powstania. Jednym z elementów obchodów jest akcja „Dumni z Tradycji” trwająca już ponad miesiąc. Celem akcji jest zebranie odpowiedniej kwoty pieniędzy na udekorowanie ścian Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Już niebawem gołe, szare dotąd ściany będą przypominały o historii Lecha Poznań. Im więcej uda się zebrać pieniędzy tym udekorowanych ścian będzie więcej.


Za sprawą akcji „Dumni z Tradycji” (więcej -> TUTAJ) na ścianach obiektu przy Bułgarskiej pojawią się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty podczas 95-letniej historii Kolejorza. Będą grafiki z oprawami, klubowymi legendami, zasłużonymi piłkarzami czy ze wspomnieniami takich chwil jak zdobycie Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski.

Żeby dołączyć do akcji i wspomóc ją należy wejść na stronę fans4club.com, odnaleźć link do akcji „Dumni z Tradycji”, wybrać nagrodę za wsparcie akcji oraz dokonać płatności. Nagrody powoli się kończą, choć wciąż są różne. Można dostać m.in. szalik, kubek, zdjęcie piłkarza z autografem, piłkę retro z autografami, zaklepać sobie bilet na któryś z meczów Ekstraklasy, wycieczkę po stadionie, 24-godzinny kontrakt z Kolejorzem, wziąć udział w treningu z zawodnikami i całą drużyną, załatwić sobie kolację z zarządem klubu czy otrzymać możliwość zareklamowania swojej firmy na stadionie.

Po rocznicowym meczu z Górnikiem Łęczna wśród nagród znalazły się oryginalne koszulki wybranych zawodników Kolejorza, którzy wystąpili w nich w dniu 95. rocznicy powstania klubu. Akcja „Dumni z Tradycji”, której ambasadorami są Andrzej Juskowiak i Ivan Djurdjević potrwa do 10 kwietnia, a celem akcji jest uzbieranie już nie 160 tys. złotych a 224 tysiące. Dzięki sumie 160 tys. zł zostanie wyprodukowanych 20 specjalnych grafik. W planach są kolejne grafiki z wizerunkiem Artjomsa Rudnevsa, Karola Linettego oraz Roberta Lewandowskiego, a także przypominające historyczne mecze z FC Salzburg, Juventusem Turyn oraz Manchesterem City. W dodatku SKLP pomaluje w Kotle dwie ściany.

Jak dotąd udział w akcji wzięło 1252 kibiców. Zebrano prawie 172 tysiące złotych wykonując 107 procent akcji (stan na godzinę 14:00). Im więcej zostanie zebranych pieniędzy tym więcej pojawi się grafik na stadionie, zatem cały czas warto dołączyć do akcji „Dumni z Tradycji”, która w roku 95-lecia Poznań pomoże udekorować obiekt przy ulicy Bułgarskiej 17.


Projekt „Dumni z Tradycji” -> KLIKNIJ

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. Bryx napisał(a):

    Jest moc!

    PS – czy ktoś może orientuje się, czy do Tabeli Wszech Czasów ekstraklasy po sezonie dodaje się tylko pkt na koniec sezonu (już po podziale) czy wszystkie z całego sezonu?