Trwa sprzedaż biletów na mecz z Ruchem

Za 2,5 tygodnia Lech Poznań rozegra swój ostatni mecz w rozgrywkach zasadniczych sezonu 2016/2017 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. W sobotę, 22 kwietnia, o godzinie 18:00 w 30. kolejce rywalem Kolejorza na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 będzie chorzowski Ruch. Aktualnie trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Bilety na wiosenne spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej można kupować przez internet, w kasach stadionu, sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida, Malta oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich. Wejściówki w dniu meczu w kasach stadionu są droższe o 5 zł, dlatego lepiej nie czekać z zakupem biletów do ostatniej chwili.

Kibicom przypominamy również o uruchomionej rok temu aplikacji „Lech Bilety” za pomocą której można kupić bilet przez smartfona i z jego użyciem wejść na mecz. Na stadion można się również dostać przy pomocy sms-a. Nowa funkcjonalność pozwala wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona przez co nie jest konieczne wydrukowanie wejściówki. Żeby wejść na obiekt na Lecha Poznań wystarczy zeskanować na kołowrotku Inea Stadionu kod kreskowy z wyświetlacza telefonu.

Rabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia kas stadionu:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00 (w tygodniu przedmeczowym do 19:00)
Soboty: 10:00-14:00
Niedziele i święta: nieczynne
W dniu meczu: 9:00 do końca I połowy (w soboty i niedziele od 10:00 do końca I połowy)

Bilety Lech Poznań – Ruch Chorzów (sobota, 22 kwietnia, godz. 18:00)