Ostatni dzień akcji „Dumni z Tradycji”

19 marca nasz klub obchodził 95. rocznicę powstania. Jednym z elementów obchodów jest akcja „Dumni z Tradycji”, która wieczorem dobiegnie końca. Celem akcji jest zebranie odpowiedniej kwoty pieniędzy na udekorowanie ścian Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Już niebawem gołe, szare dotąd ściany będą przypominały o historii Lecha Poznań. Im więcej uda się zebrać pieniędzy tym udekorowanych ścian będzie więcej.


Za sprawą akcji „Dumni z Tradycji” (więcej -> TUTAJ) na ścianach obiektu przy Bułgarskiej pojawią się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty podczas 95-letniej historii Kolejorza. Będą grafiki z oprawami, klubowymi legendami, zasłużonymi piłkarzami czy ze wspomnieniami takich chwil jak zdobycie Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski.

Żeby dołączyć do akcji i wspomóc ją należy wejść na stronę fans4club.com, odnaleźć link do akcji „Dumni z Tradycji”, wybrać nagrodę za wsparcie akcji oraz dokonać płatności. Nagród pozostało niewiele, choć wciąż są różne. Można dostać m.in. szalik, kubek, zdjęcie piłkarza z autografem, piłkę retro z autografami, zaklepać sobie bilet na któryś z meczów Ekstraklasy, wycieczkę po stadionie, 24-godzinny kontrakt z Kolejorzem, wziąć udział w treningu z zawodnikami i całą drużyną, załatwić sobie kolację z zarządem klubu czy otrzymać możliwość zareklamowania swojej firmy na stadionie.

Po rocznicowym meczu z Górnikiem Łęczna wśród nagród znalazły się oryginalne koszulki wybranych zawodników Kolejorza, którzy wystąpili w nich w dniu 95. rocznicy powstania klubu. Akcja „Dumni z Tradycji”, której ambasadorami są Andrzej Juskowiak i Ivan Djurdjević potrwa do wieczora. Celem akcji było początkowo uzbieranie 160 tys. zł. Później ustalono kolejny cel zbiórki wynoszący 224 tys. zł. Dzięki sumie 160 tys. zł zostanie wyprodukowanych 20 specjalnych grafik. W planach są kolejne grafiki z wizerunkiem Artjomsa Rudnevsa, Karola Linettego oraz Roberta Lewandowskiego, a także przypominające historyczne mecze z FC Salzburg, Juventusem Turyn oraz Manchesterem City.

Jak dotąd udział w akcji wzięło 1454 kibiców. Zebrano trochę ponad 200 tysięcy złotych wykonując 125 procent akcji (stan na godzinę 12:00). Im więcej zostanie zebranych pieniędzy tym więcej pojawi się grafik na stadionie, zatem cały czas warto dołączyć do akcji „Dumni z Tradycji”, która w roku 95-lecia Poznań pomoże udekorować obiekt przy ulicy Bułgarskiej 17. Akcja „Dumni z „Tradycji” trwa do końca dnia. Jest to zatem ostatni moment i ostatnie godziny, aby do niej dołączyć.


Projekt „Dumni z Tradycji” -> KLIKNIJ

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 14

 1. Kris napisał(a):

  Zajebista akcja! Kupować gadżety Wiara, albo przynajmniej bilety na Ruch.

 2. Antyazja napisał(a):

  Na sklp nic nie dam

 3. Marek napisał(a):

  Kurde, musimy dać radę! Do roboty Wiara, to od nas zależy jak te korytarze będą wyglądały!

  • tomasz1973 napisał(a):

   Znów od nas?
   Nie powiem akcja fajna, sam kupiłem bilet na mecz, ale czemu tego po prostu nie wykona ten kto na tym stadionie zarabia? Ciekawe ile Rutkowski dołoży do tej grafiki.
   Pokazałby gest gdyby dołożył do nowego celu brakującą kwotę, mają na teraz 201.792 zł, więc brakujące 22.208 zł wykłada właściciel Lecha, czy nie byłby to sygnał, że utożsamia się z Lechem?

  • Mary napisał(a):

   Tej Tomasz, daj już spokój z tym marudzeniem i wiecznym czepialstwem. Wśród 1487 kibiców biorących udział w akcji zalazły się takie dwa nazwiska: Karol Klimczak (bardzo podobny do naszego Gargamela) i Piotr Rutkowski. Przypadek? Nie sądzę :)
   Klub dał przecież też fanty na tę zabawę – policz ile wpłacili kibice Legii chociażby (zdaje się, ze 600 biletów rzucili po zamknięciu sprzedaży). A przecież stadion jest nasz, nie Rutkowskich – no przynajmniej mój, z moich podatków wybudowany :))

  • tomasz1973 napisał(a):

   A zarabiasz na nim?

 4. ScoobyCMG napisał(a):

  O ile ukoronowanie Lewego rozumiem (od nas przebił się na szczyty), o tyle nie wiem czy Karol oraz Artjoms zasłużyli, żeby zawisnąć na Bułgarskiej. OK, grali dla nas, ale to byli tylko najemnicyb(Artjoms) lub grali za krótko a nie należą do światowego topu (Karol). Myślę, ba, jestem o tym pewien, że w historii klubu jest wiele innych nazwisk WYMAGAJĄCYCH takiego zaszczytu.

  • Mohito napisał(a):

   A Lewy to u nas światowej klasy piłkarz był? Czym sobie zasłużył bardziej niż Artjom czy Karol? Bramkami w Borussi czy w Bayernie?

  • ScoobyCMG napisał(a):

   Mohito- u nas jeszcze nie, ale każdy klub chwali się, jeśli ktoś kto u niego grał osiąga szczyty światowej piłki, a Lewy jednak już to zrobił (gdzie w tym czasie są pozostali?).
   Nie mówię, że jeśli za parę lat Karol zostanie jednym z najlepszych pomocników, to nie zasłuży na grafikę, ale na dziś- nie zasłużył. Wolałbym zobaczyć np. Juskowiaka (z nowszej historii)- w końcu też Król Strzelców, zdobywca MP x2… albo np. Łukasika- w końcu grał u nas 10 lat i zdobył z Lechem 4 MP. Zmierzam do tego, że nie chciałbym honorować kogoś, kto pograł u nas 2 lata i wyjechał nie robiąc nigdzie kariery (choć obydwu życzę jak najlepiej, szczególnie Karolowi).

  • Mary napisał(a):

   Karol jest naszym wychowankiem. Zdobył MP 2015. Właściwie, to ma pierwszeństwo przed najemnikiem Lewym MP 2010.

 5. Marek napisał(a):

  @Tomasz1973 Akurat zarówno Piotr Rutkowski jak i Klimczak już dawno wpłacili.

 6. Pozn napisał(a):

  Dalej wpłacać od nas zależy czy ten super pomysł zostanie zrealizowany i będzie nas cieszył latami na Bułgarskiej!

 7. Piotr napisał(a):

  Panowie i panie. Ostatnia godzina, żeby te szarości stadionu zrobić na Lechowo. Dawać na https://fans4club.com/project-tradycja!