Niezłe dni juniorów

W minionych dniach swoje kolejne mecze w poszczególnych ligach rozegrały najstarsze juniorskie drużyny Lecha Poznań. Jedna z nich przegrała, choć porażka w ten weekend jeszcze nic nie oznacza. Kilka dni wcześniej rezerwom Kolejorza udało się za to awansować do 1/2 Okręgowego Pucharu Polski 2016/2017 na szczeblu poznańskim.


W ubiegłym tygodniu rezerwy Lecha Poznań bez graczy trenujących na co dzień z pierwszą drużyną rozbiły Błękitnych Wronki 5:1 i awansowały do 1/2 OPP. W półfinale rezerwy 19 kwietnia zagrają na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Niestety w lidze w meczu na szczycie grupy 2 III-ligi rezerwy Lecha Poznań uległy we Wronkach liderowi, Gwardii Koszalin 0:1. Kolejorz wciąż jest drugi, aczkolwiek do prowadzącej ekipy traci już 6 punktów.

Z kolei w CLJS przewagę nad drugą Pogonią Szczecin powiększyli juniorzy starsi, którzy mają też 15 oczek więcej od trzeciej Arki Gdynia. W ten weekend liderujący Lech Poznań rozbił Gryf Słupsk aż 7:1. Pewnie na wyjeździe z akademią Pogoni Szczecin 3:0 wygrali również juniorzy młodsi. Kolejorz po 4. kolejkach grupy B Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych samodzielnie prowadzi z kompletem punktów.

W miniony weekend nie zawiódł także trzeci w lidze wojewódzkiej A1 drugi zespół juniorów starszych. Lech II Poznań sprał Centrę Ostrów Wielkopolski 7:2. Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne 3 z 4 najstarszych młodzieżowych drużyn Kolejorza swoje kolejne ligowe mecze rozegra już jutro.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.


Ostatnie mecze młodzieży:

OPP: Błękitni Wronki – Lech II Poznań 1:5
III-liga: Lech II Poznań – Gwardia Koszalin 0:1
CLJS: Lech Poznań – Gryf Słupsk 7:1
MLJM: AP Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:3
WLJS A1: Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 7:2

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – Wda Świecie 12.04, godz. 17:00
CLJS: Falubaz Zielona Góra – Lech Poznań 12.04, godz. 16:00
MLJM: Warta Poznań – Lech Poznań 22.04, godz. 12:00
WLJS A1: Canarinhos Skórzewo – Lech II Poznań 12.04, godz. 17:00

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

 1. Pan Pyra napisał(a):

  ja z innej beczki. nie wiem czy czytaliscie wywiad na weszlo z Leśnym, powiedzial ze zostawił sobie na pamiatke umowe z Karolem Linettym, wszystko bylo juz ustawione i podpisane, ale Karol przestraszyl sie w ostatniej chwili.
  niech to da wam troche do myslenia drodzy kibice.

  • Czlo napisał(a):

   Leśny mówił wiele bzdur byle tylko zwrócić na siebie uwagę. Dopóki nie zobaczę tej umowy nie uwierzę.

 2. Kibic Lecha napisał(a):

  Panowie budzet Legii to moim zdaniem wielki mit.Kwestia jak ten mit długo potrwa.I jaka partia polityczna będzie wspierać .właśnie ten mit.