Kolejne zwycięskie mecze młodzieży

Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi kolejne mecze w swoich ligach rozegrały najstarsze juniorskie drużyny Lecha Poznań. Wszystkie wygrały pokazując wiosenną moc. Dwie z nich zwyciężyły bardzo wysoko zapewniając tym samym sobie spokojne święta. Już w tym tygodniu odbędą się następne spotkania.


Przed Świętami Wielkanocnymi po porażce z liderem we Wronkach odkuł się drugi zespół Lecha Poznań, który pokonał Wdę Świecie 1:0 po golu Pawła Tomczyka. Rezerwy utrzymały 2. pozycję w III-lidze i zmniejszyły stratę do Gwardii Koszalin do 4 punktów, która tylko zremisowała. Pojutrze w 1/2 OPP rezerwy mają zagrać z Tarnovią w Tarnowie, natomiast w weekend pojadą na ligowy mecz do Przodkowa.

Tempa nie zwalniają oczywiście juniorzy starsi, którzy w CLJS przejechali się na wyjeździe po Falubazie Zielona Góra aż 6:0. Lech Poznań po 23. kolejkach z 57 punktami jest liderem grupy zachodniej mając 6 oczek więcej od Pogoni Szczecin oraz aż 17 od trzeciej Arki Gdynia.

Przed Świętami ze względu na powołania młodych lechitów do kadry nie rywalizowali juniorzy młodsi z MLJM, którzy z kompletem punktów w 4 meczach i tak zachowali 1. miejsce w swojej grupie. Wygrał za to drugi zespół juniorów starszych zajmujący 3. lokatę w wojewódzkiej lidze juniorów starszych A1. Lech II Poznań ograł Canarinhos Skórzewo 6:3 przekraczając granicę 100 strzelonych goli w lidze.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.


Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – Wda Świecie 1:0
CLJS: Falubaz Zielona Góra – Lech Poznań 0:6
WLJS A1: Canarinhos Skórzewo – Lech II Poznań 3:6

Kolejne mecze młodzieży:

OPP: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech II Poznań 19.04, godz. 17:30
III-liga: GKS Przodkowo – Lech II Poznań 22.04, godz. 15:00
CLJS: Lech Poznań – Piast Gliwice 22.04, godz. 12:00
MLJM: Warta Poznań – Lech Poznań 22.04, godz. 12:00
WLJS A1: Lech II Poznań – Kotwica Kórnik 20.04, godz. 14:30
WLJS A1: Jarota Jarocin – Lech II Poznań 23.04, godz. 12:00

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

  1. Giacore napisał(a):

    Jest ciągle walka o awans do II ligi. Zdecydowanie przydałby się.

  2. Michał Kalisz napisał(a):

    II liga super sprawa – na ogrywanie naszych chłopaków. Walczyć, walczyć!!!