Problemy po ulewie. Ostatnie treningi na bocznej płycie (akt.) – KKSLECH.com – KKS Lech Poznań – Największy i najpopularniejszy nieoficjalny serwis Kolejorza

Problemy po ulewie. Ostatnie treningi na bocznej płycie (akt.)

Tradycyjnie dzień przed pucharowym meczem na głównej płycie Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej swój ostatni trening przed spotkaniem w Lidze Europy miał odbyć Lech Poznań oraz drużyna przeciwnika. Ze względu na obfitą ulewę, która przeszła po godzinie 15:00 nad stolicą Wielkopolski treningi za zgodą UEFA postawiono przenieść.


Lech Poznań swoje ostatnie zajęcia przed rewanżem z FC Utrecht odbył o godzinie 17:30 na jednym z bocznych boisk treningowych Inea Stadionu już nie w ulewie a w słońcu i wysokiej temperaturze. Po trwającej kwadrans rozgrzewce Kolejorz przeszedł do szlifowania taktyki na czwartkowe spotkanie. Z powodu urazu z drużyną nie ćwiczył Darko Jevtić. Zabrakło też wysłanego na mecz rezerw Vernona de Marco, który zanim zadebiutuje w pierwszej drużynie musi się ograć. Obecni byli za to młodzi piłkarze w Dawid Kurminowski oraz Jakub Moder.

O godzinie 19:00 po raz ostatni przed rewanżem ćwiczył FC Utrecht, który do Poznania dotarł dziś po 13:00. Trening „czerwono-białych” również odbył się na bocznym boisku. Cały czas nie wiadomo czy na Bułgarskiej zaprezentuje się największa gwiazda rywala, Yassin Ayoub. Ofensywny lewonożny pomocnik, który tego lata w każdej chwili może odejść z Utrechtu tydzień temu nie zagrał z powodu urazu biodra. Jego występ w rewanżu ma rozstrzygnąć się w czwartek rano.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 2

  1. Michu73 napisał(a):

    Ayoub pewnie zagra. Holendrzy robią zasłonę dymną.

  2. mouse napisał(a):

    Brał ten Ayoub w ogóle udział w dzisiejszym treningu?