Sonda: Kto by się przydał?

Aktualnie kadra pierwszego zespołu Lecha Poznań liczy aż 28 piłkarzy. W tej grupie jest 3 bramkarzy, 8 nominalnych obrońców, aż 13 pomocników i 4 napastników. Jak na jeden front na którym Kolejorz będzie rywalizował do końca sezonu 2017/2018 jest ona zbyt szeroka, dlatego należy szybko wyjaśnić sprawę m.in. Szymona Pawłowskiego czy Marcina Wasielewskiego, którzy nie mają większych szans nawet na ławkę rezerwowych.


Przez odpadnięcie z dwóch frontów w ciągu tygodnia bardzo szeroka kadra stała się nagle zbyt szeroka. Tym samym tego lata nikt już do niej nie dojdzie, choć jak pokazały letnie mecze, których było aż 12 w ciągu niespełna 1,5 miesiąca – są jeszcze luki na niektórych pozycjach. Choćby Volodymyr Kostevych nie miał odpowiedniego zmiennika, Christian Gytkjaer to jedyny napastnik nadający się do gry (Nicki Bille Nielsen był i jest za słaby), a Maciej Gajos na „8” jest osamotniony. Co prawda trener na „8” wystawiał Mihaia Raduta czy Radosława Majewskiego, jednak ta dwójka ma zdecydowanie więcej cech ofensywnych i słabo radzi sobie z tyłu.

Tego lata nikt do Lecha Poznań już nie przyjdzie, jednak wykorzystując wolny czas i aż kilka dni do kolejnego meczu ruszamy na KKSLECH.com z nową okazjonalną sondą. W niej pytamy Was kto przydałby się jeszcze Kolejorzowi, by kadra była naprawdę mocna? Do wyboru jest kilka możliwości odpowiedzi. Uwzględnione są przede wszystkim pozycje na których rywalizacja latem była najsłabsza. Nowa sonda potrwa 7 dni i będzie dostępna poniżej oraz w „Śmietniku Kibica”. Wyniki ankiety podamy w osobnym newsie na KKSLECH.com w przyszły poniedziałek.


* Erforderlich
  Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 97

 1. RutekFan napisał(a):

  Dominik Nagy

 2. mr_unknown napisał(a):

  8 do rywalizacji z Gajosem. Być może nie jest on słaby, ale w meczach z poważniejszymi rywalami nie pokazuje tego co powinno się wymagać na tej pozycji w Lechu. Nie podejmuje się wskazywać kandydata, bo w naszej lidze nie ma odpowiedniego, a skautem nie jestem więc nie monitoruję zagranicznych piłkarzy w zasięgu Lecha.

  • RutekFan napisał(a):

   Gajos, grajac w Lechu, nigdy nie dał jakości. Jak inni graja dobrze to i on przypału nie zrobi. Natomiast jeśli drużynie nie idzie to i on nic wniesie. Konkluzja jest taka, że na dobra sprawę to mogłoby go nie być.

 3. Sadami napisał(a):

  Kto by się przydał? Jak dla mnie to nie tyle „kto”, a „co”. Mianowicie jakość i pomysł na grę plus forma zawodników, jak z tych zawodników nie wyciągniemy wyniku w lidze, to już nie wiem kogo i za ile mozna ściągać.

  • Bronks napisał(a):

   Zgadzam się z Tobą w 100%. Na naszą ekstraklapę mamy niezły zespól tylko nie bardzo wiedzą co robić na boisku. Kłania się praca trenera

 4. Radomianin napisał(a):

  Jeśli nikt nie odejdzie, a przydałoby sie przynajmniej jakieś wypożyczenie, to czas by w każdym meczu z 5-8 zawodników 1 zespołu grało w rezerwach by mieć pewność awansu II drużyny.

 5. Mali87 napisał(a):

  Ciężko zatrudnić jeszcze kogoś przy tak licznej kadrze, której do grania został jedynie jeden front.
  Jednak czysto sportowo przydałby się ktoś naprawdę dobry na pozycję nr. 8. Ktoś kto będzie potrafił pociągnąć zespół w trudnych momentach. Dobry technicznie, lecz także z walorami defensywnymi. W naszej lidze nie widzę nikogo takiego. Na pozycji nr. 6 Trałka daje radę, na 10 jest Maja, Radut i oczywiście kontuzjowany Darko, na którego powrót z utęsknieniem czekają wszyscy kibice. Na lewej obronie może zagrać De Marco lub Situm. Tak swoją drogą to przy braku wzmocnienia w tej rundzie na ŚP to ciekaw jestem jak na pozycji 8 spisałby się właśnie Situm. Skoro grywał na obronie to bronic potrafi bronić. Technicznie przewyższa prawie wszystkich w Lechu (może oprócz Darko), ma dobre podanie, drybling.

 6. Mali87 napisał(a):

  Tak oprócz personaliów to ważne żeby Lech zaczął grać tak jak na początku pracy NB w Lechu, czyli wysokim pressingiem. Dawało to odpowiedni skutek, który widzieliśmy na początku objęcia drużyny przez trenera. Tylko do tego trzeba mieć dużo siły przez cały mecz, a skąd ją wziąć jak nasi są zajechani już na początku sezonu???

 7. leftt napisał(a):

  Ten skład jest personalnie wystarczający na ligę. Ogarnąć grajków, złapać świeżość i jazda z kur…. znaczy z naszymi szanownymi adwersarzami.

 8. edi napisał(a):

  Trener !

 9. mario napisał(a):

  Przydałby się ktoś zamiast Gajosa na 8, za NBN na atak oraz jak tak dalej będzie gral, to bramkarz za Jasia. Radut musi dostawać więcej szans gry na 10 pod nieobecność Jevtica, a jeśli w końcu nie wystrzeli, to potrzbny byłby też zmiennik Jevtica zamiast Majewskiego i Raduta.

 10. Kolej1922 napisał(a):

  8 i 10

 11. alastor napisał(a):

  przydała by się rywalizacja dla Gytkjaera. Tomczyka wysłali do I ligi a NBN może i ma serce do walki ale piłkarsko jest za słaby

  • leftt napisał(a):

   Gytkjaer ogarnie wszystkie mecze, została tylko liga. A oprócz NBN jest jeszcze Rakels.

 12. Soku napisał(a):

  Jeśli będzie w składzie solidna dycha, to nawet Wydziargany będzie bramki strzelał.

 13. scyzoryk napisał(a):

  Dobra forma piłkiarzy + ktoś na 8

 14. Mr.B napisał(a):

  Na pewno ktoś za Gajosa i Majewskiego. Generalnie przegrywamy walkę w środku pola, skrzydła działają bramki strzelamy ale środek pola leży…

 15. Antoni P napisał(a):

  Zaznaczyłem poz. nr. 8, ale chciałbym takiego gościa co potrafi na 6 i 8 – żeby również Tetteh poczuł zagrożenie nawet na ławce..

 16. Bart napisał(a):

  Ósemka, ósemka i jeszcze raz ósemka. I ewentualnie szóstka bo Trałka lat sobie nie odejmie a Tetteh jest nieprzewidywalny i od wielu miesięcy gra słabo.

  PS Swoją drogą to dziwnym trafem Mr Eko znacznie obniżył loty po podpisaniu nowego kontraktu. Przypadek?

 17. tomasz1973 napisał(a):

  Trzeba by zaznaczyć przynajmniej 3 pierwsze odpowiedzi, ale jak dla mnie, za Kostewicza może grać Situm i robi to z niezłym skutkiem, Gajos prędzej czy później się ogarnie, a największy problem jest na środku rozegrania. Jevtic kontuzja i nie wiadomo kiedy dojdzie do formy, a nawet jak grał to i tak potrafił „zniknąć” w trakcie meczu, a o Majewskim nawet nie warto już pisać. Tu potrzeba kreatywnego zawodnika i to nie samoluba, jak kalesoniorz, który gdyby mógł to jeszcze pobiegłby auty wyrzucać i piątki wybijać, nieważne, że piłka nigdy nie dolatuje tam gdzie powinna.

 18. Franco napisał(a):

  Moim zdaniem na ten moment w Lechu są zbędni:
  – Bille Nielsen
  – Pawłowski
  – Radut
  – Wasielewski
  Pierwszych trzech chętnie bym się pozbył bezpowrotnie, a czwartego wypożyczył.
  – Puchacz
  – Moder
  Tych dwóch do rezerw, ale w razie co można ich mieć pod ręką.

  Gdyby to się udało, to może pomyślałbym nad jakimś środkowym pomocnikiem a’la Gajos. Ale nie uda się, więc z mojej strony temat zamknięty.

  • inowroclawianin napisał(a):

   Puchacz i Moder są w rezerwach i zagrali w ostatnim meczu. Moim zdaniem Moder powinien dostac szansę, tym bardziej w obecnej sytuacji.

 19. Szymek napisał(a):

  Jak dla mnie ponocnik i bramkarz bo Ci obecni bramkarze nie wygladaja zbyt pewnie

 20. vicky napisał(a):

  Przydałby się ktoś na pozycję „zarząd” ew. „właściciel”, kto by zadbał o wynik sportowy.

  • tb napisał(a):

   najlepsza odpowiedź

  • stowoda napisał(a):

   Wcale nie dobra odpowiedż. Każdy klub ma ograniczenia .W Lechu Zarząd akurat (obecnie ) dobrze działa na jak polską skalę i w miarę środków które klub posiada nawet z roku na rok powiększając te możliwości.
   To trenerzy i piłkarze MUSZA pokazać grając W POLSKIEJ LIDZE że coś potrafią. Nie pokarzą to nie Zarząd cienki tylko ONI.
   Czekamy na koniec ligi i tyle.
   Mi akurat brak prób dla Kurminowskiego (jeśli już jest w kadrze), a niepotrzebne zwracanie głowy z Bille Nielsenem/Lasse Nielesenem którzy są właściwie 1 ligowymi kopaczami.

 21. kibol napisał(a):

  bramkarz i napastnik

 22. Bolek napisał(a):

  Potrzebni są zmiennicy dla Kostevycha i Gytkjeara ale w pierwszej kolejności kupiłbym dwie mocne jednostki na pozycje 6 i 8, takie, które z miejsca wskoczyłyby do pierwszego składu.

 23. jawor100 napisał(a):

  Zawodnik typu Vadis Odidja Ofoe

 24. PAWEL napisał(a):

  potrzeba albo zawodników silniejszych fizycznie, albo niech ci co są muszą zdecydowanie agresywniej grać i trzeba skończyć z tak durzą ilością wrzutek piłki z boków i wykopów od bramkarza(tutaj wszyscy już to wiedzą i blokują wyprowadzanie piłki dołem), bo nawet Gytkjaer nie jest za rosły.Nie ma kto ich zgrywać, przegrywamy 80% walki w powietrzu.Tylko trałka z przodu coś może, reszta to straszne niziołki…przy fizycznej piłce w PL, ciężko to czasami nadrobić bieganiem i techniką.

 25. PAWEL napisał(a):

  ps Trałka

 26. kks777 napisał(a):

  Kto ktokolwiek by to nie miał być to powinien przyjść zimą, bo latem najważniejsze mecze gramy lipcu i wtedy już jest potrzebny zgrany zespół.
  Mamy nauczkę z tego lata. Ą jeśli chodzi o pozycje to na pewno 8, i na każdą inną pozycje które wyjdą w praniu tej jesieni

 27. Kibic napisał(a):

  Macie Puchacza na lewa obronę tylko dajcie mu zagrać on już jest lepszy od kosty

 28. Rubedo napisał(a):

  Bramkarz za Jaśka – może być od ziny, dobra 8 za Gajosa i nowy napastnik.

 29. Judi napisał(a):

  Nowy trener, nowy bramkarz, nowa ósemka i można grać o MP.

 30. myk napisał(a):

  Maciej Skorża

 31. ojciec napisał(a):

  Psycholog sportowy, albo pasek na dupę.

 32. bombardier napisał(a):

  Po setkach komentarzy, wypowiedziach w prasie, radiu i w różnych
  telewizjach znakomita większość kibiców jest NIEZADOWOLONA
  z dotychczasowej postawy LECHA.
  Czy jest na to jakaś recepta?
  Co do sondy – każdy biorący udział ma RACJĘ.
  Tak na poważnie – to najpierw trzeba byłoby zapytać trenera,
  kogo jeszcze sobie życzy.
  On jest za zgodą decydentów głównym architektem nowego LECHA.
  Wg mnie ten wybudowany domek ma liczne usterki, które
  uniemożliwiają zamieszkanie. Po przeprowadzeniu gruntownej
  analizy – remont okazuje się bardziej kosztowny niż ROZBIÓRKA.
  Czyli dzisiaj jeszcze wystawić zawodników na listę transferową.
  Sonda winna polegać na wskazaniu zawodników którzy mogliby
  tworzyć fundamenty tego oczekiwanego przez nas LECHA.

 33. inowroclawianin napisał(a):

  Przydalby się drugi napastnik, bo nigdy nie wiadomo, czy Gytkjaer da radę we wszystkich meczach. Przydalby się rowniez zmiennik dla Jevticia i Gajosa, bo Majewski i Gajos poki co slabo sobie radzą. NBN i Pawlowskiego do rezerw albo na sprzedaz. Ankieta moglaby byc inaczej skonstruowana, dlatego nie oddalem glosu.

 34. Tadeo napisał(a):

  Taka sonda bez sensu , to jak zabawa w kotka i myszkę. Skoro wiadomo że i tak już nic się nie zmieni .Musimy teraz skupić się nad tym co mamy i walczyć o jedyny cel jaki nam pozostał, czyli MP.

 35. inowroclawianin napisał(a):

  I jeszcze jedno, Moder powinien otrzymac szansę. I dawac wiecej szans mlodym jesli ich starsi koledzy po fachu z tej samej pozycji zawodzą.

 36. Tytan napisał(a):

  Nowa taktyka. 3-5-2.

 37. Piciu napisał(a):

  Nowy 20letni Mirek Okonski!

 38. ketjow1978 napisał(a):

  Kostewycz, Gytkjaer, Jevtic i Putnocky to czołówka ligi na swoich pozycjach. Została nam tylko liga, więc zmiennicy na podobnym poziomie niepotrzebni. Gajos niestety to w tej chwili nasz najsłabszy punkt, z nim, przynajmniej w obecnej formie, będzie bardzo ciężko o mistrzostwo.

 39. Zawsze z Lechem napisał(a):

  A ja wam mówie że chłopaki odpalą i będzie dobrze. Nie marudzcie że tego nowego czy innego.Na dobre i na złe zawsze z Lechem.Ciekawe czy jak zaczną grac na miare oczekiwań to będziecie tak psioczyc?

 40. F@n napisał(a):

  A może zamiast stawiać na Gajosa i kupowania 8 to grać 4-3-3 jak w sparingach? Czyli Darko i Majewski w środku i ew Radut. A Gajos do rezerw. Pewnie Moder jest od niego lepszy, nie zdziwiłbym się

 41. babol napisał(a):

  Do zimy bym się wstrzymał z jakimkolwiek zmianami w składzie. To jest nowy zespół, on potrzebuje zgrania. Na pewno w zimie na spokojnie można siąść do rozmów z zawodnikami, którym kończy się kontrakt lub są na przysłowiowym wylocie z klubu np. Pawłowski. W ich miejsce można spokojnie dać szansę młodym, a nie kupować nie wiadomo jakiego kota w worku.

 42. Tylko KKS napisał(a):

  Brac zimą Angulo z Górnika.

 43. 07 napisał(a):

  Transfery? – Praca, koncentracja, zaangażowanie, jakość. Jeśli Majewski czy Radut nadal będą zawodzić to postawić na Modera.

 44. Pawelinho napisał(a):

  Nowy napastnik? Niekoniecznie ja bym zaryzykował ściągnięcie Tomczyka już zimą i włączył do pierwszego składu. Drugą sprawą jest rozgrywający oraz zmiennik dla Jevtić’ia bo ani Gajos nie jest w dobrej formie, ani tym bardziej Majewski, który z obecnego składu/kadry Lecha jest najbardziej irytującym piłkarzem oraz najbardziej chimerycznym przynajmniej ja mam takie odczucia względem „gwiazdy” poprzedniej edycji turbo kozaka.

 45. Mateo napisał(a):

  Wszyscy czepiają się Gajosa, a mało kto zauważa sytuacje Raduta. Gość niepotrzebnie został bo jest słaby i teraz jak nie ma Darko to grzeje ławe. Jak Jevtić wróci to nie wiem co on będzie robić. Uważam, że trzeba było się pozbyć tej słabej i pewnie nie taniej 10 i kupić gracza na 8.

 46. My napisał(a):

  Czlowieku!

  • My napisał(a):

   To do KKS. Wracajac do tematu: przydal by sie nam prawdziwy specjalista od przygotowania fizycznego, a najbardziej profesjonalny DYREKTOR SPORTOWY.

 47. Kuba1994 napisał(a):

  Kadra jest wystarczająco silna, żeby walczyć skutecznie w lidze, nie mam żadnych wątpliwości. Jeśli natomiast by kogoś kupować, to zdecydowanie kogoś w miejsce Macieja Gajosa (chociaż nie mam o nim tak złego zdania, jak większość tutaj), albo przynajmniej do rywalizacji z nim. Tylko, że ciężko takiego zawodnika dostać, jeszcze za budżet jakim dysponujemy. Z polskiej ligi szczerze mówiąc nie widzę nikogo takiego.

 48. gość napisał(a):

  A może wystarczy potrenować szybkość, zgranie i celność.

 49. junior napisał(a):

  Maciej Skorza Czesiu Michniewicz lub Jacek Zielinski potrzebny od zaraz.

 50. R.K. napisał(a):

  Zaur Sadayev!!!!!!!!

 51. andi napisał(a):

  Najlepiej cala trojka i Zaur na trenera.

 52. Oleg napisał(a):

  Sadayev wypożyczyć lub kupić. A Nicki Bille Nilsena sprzedać i Gajosa

 53. TNBM napisał(a):

  Ten młody bramkarz z Haugesund!!! Kupiec i niech gra w Norwegii do końca ich ligi, JB lepszy nie będzie, a MP młodszy też nie (wiem, wiem Buffon ma 40 lat i wymiata…tylko kogo on ma na obronie i w pomocy..)

 54. xxx napisał(a):

  Ludzie tego się już czytać nie da. Do zespołu razem z powracającymi z wypożyczeń dołączyło 10 zawodników. Złożenie tych klocków w sprawnie działający mechanizm w krótkim czasie, byłoby trudne nawet bez gry co 3 dni. Przy takim terminarzu nie zrobiłby tego żaden trener z Guardiolą i Mou na czele. W normalnym miesięcznym okresie przygotowawczym ile by zagrali sparingów 5 ?? i to jeszcze grając po 45 min. Na dzień dzisiejszy zespół ma w nogach 12 meczy o stawkę i 2 sparingi w okresie 1 miesiąca i 12 dni + podróże po kraju i zagranicy.Zespół te 40 dni odczuł solidnie, a bez tak krytykowanej rotacji obudziłby się pewnie w okolicach listopada. Jestem jak każdy rozczarowany wynikami , ale decydując się na rewolucję z tym właśnie trzeba było się liczyć.Dwa lata temu Skorża stracił ze składu tylko Sadayeva I w lidze wyglądał gorzej niż obecnie. Owszem awansował do grupy, ale też awansować miał jednak łatwiej ze ścieżki mistrzowskiej. Jak to redakcja ładnie pisze, że Skorża miał dużo gorszy skład od Bjelicy to śmiech mnie ogarnia. Przede wszystkim to Skorża miał zgrany zespół z zaprawioną w bojach defensywą i Linettym, Hamalainenem i Jevtić’em w środku pola, a nie Gajosem i Majewskim. Owszem jakościowo na innych pozycjach obecni zawodnicy są może i lepsi, ale z nich trzeba dopiero teraz stworzyć zespół. Kiedy trener miał to zrobić? podczas dwóch regeneracyjnych treningów w tygodniu?? no nie żartujcie. Dwa lata temu opinia redakcji była jedna ” zawodnicy grali na zwolnienie trenera” dzisiaj to już nie zawodnicy źli tylko trener. Jestem ciekaw co napisze szanowna redakcja jak 10.09 wynik w Szczecinie będzie odwrotny.

 55. jaskoff napisał(a):

  Wypożyczyć Puchacza i Wasielewskiego. Spróbować rozwiązać kontrakty albo sprzedać co będzie trudne Pawłowskiego i bille nielsena. W takim wypadku postawić na Rakelsa jako zmiennika gytkjera i od czasu do czasu dać powąchać murawę kurminowskiemu, a w styczniu go wypożyczyć do I ligi . Tak bym to widział na ten moment…

 56. andi napisał(a):

  To Dobry pomysl. Dla niego okno do jeszcze lepszej ligi. Byla mowa o lecie. Zakontraktowac juz teraz. Tam graja wiosna jesien/jesien wiosna..Serafin regularnie gra, ostatnio 2:2. Moze redakcja da jakies wiadomosci. Bo jak to same domysly.

 57. kibicinowroclaw napisał(a):

  Trener

 58. tolep napisał(a):

  Powrót do formy fizycznej i zmiana ustawienia na 3-5-2. Obok Gytkjaera może grać Rakels, okazjonalnie Kurminowski albo nawet NBN w roli tarana.

 59. J5 napisał(a):

  Nowy trener bo Bjelica stracił już koncepcję i kontrolę nad sytuacją. Nie chodzi o to żeby drużyna jakoś sobie radziła grając raz na tydzień i kończyła sezon na trzecim miejscu na pudle. Mieliśmy grać w Europie i walczyć o dublet. Jak patrzę na grę tego zespołu, to wydaje mi się że tak szeroka kadra przerasta możliwości naszego trenera. Nie ma stylu, agresji i presingu, gry kombinacyjnej, strzałów celnych i silnych na bramkę. Z tego sztabu szkoleniowego tylko Martin Meier się nadaje

 60. Ekstralijczyk napisał(a):

  Bez dwóch zdań środkowy pomocnik.

  Mnie to ciekawi co musi się stać aby w końcu Radut dostawał swoje szanse.

  Nie wierzę w to , że od Majewskiego gorzej by zagrał.

  Taka jest prawda , że jakby Majewski nie zagrał to i tak ma pewny plac na boisku , a właśnie przy takiej szerokiej kadrze powinna otwierać się szansa dla innego zawodnika.

  A jak nie na 10 to próbować na 8 , bo jak mnie pamięć gdy dostawał szanse za Maćka to wyglądał nieźle.

 61. pyra fan kks z breslau napisał(a):

  przydal by sie kazdemu porzadny kopo w dupe i do roboty szkoda slow

 62. keczup napisał(a):

  ja bym Pawlowskiego przesunal do ataku,na pewno byly lepszy o klase os NBN

 63. Lu napisał(a):

  Zaur Sadajev, bo brakuje kogoś z jajami kto porozbija przeciwnika i pokaże innym co to zaangażowanie i walka.

 64. baba napisał(a):

  Nikt i nic!nenat bjelica „idziemy dalej”i przesunie do ofensywy jasia buric’a jevtica do obrony.murzyna do przodu.opaske kapitana trenero da dudce i wskaze:jestem dumna z druzyna,dobra gra widza i idziemy dalej…

 65. ZiomekKks napisał(a):

  Semir stilic w formie

 66. BartiLech napisał(a):

  8 za Gajosa i dobry napastnik do rywalizacji z Gytkjaerem

 67. Kibol napisał(a):

  Treningi przy układaniu kostki brukowej za 2000 zł miesięcznie.

 68. Spika napisał(a):

  Mam nadzieję że trener zacznie działać i w końcu przestanie kombinować że składem. I trzeba zmienić Gajosa z boiska a zwłaszcza z Kapitana. Na tą funkcję się nie nadaje

 69. Senior napisał(a):

  Przydałby się nowy trener,kapitan Trałka i DOBRY napastnik

  • inowroclawianin napisał(a):

   Mamy Gytkjera przeciez, ale w razie W na zmianę by się jakis przydal.

 70. andi napisał(a):

  Panie Senior..dodam Robak..po raz pierwszy..Robak ..po raz drogi..Robak..poraz trzeci..I nowy trener wyjebany…I..Przydalby sie nowy trener,kapitan Tralka i DOBRY napastnik…..Nie bylo to juz???????

 71. Patryko napisał(a):

  8 i permanentne posadzenie Majewskiego na lawce w momencie w ktorym Darko wroci do zdrowia.

 72. Juliusz Cezar. napisał(a):

  Ja zaznaczyłem że KADRA jest wystarczająca.
  Tak Mi się wydaje że mamy szeroką kadre tylko troche czasu i będzie dobrze.
  Co zrobić z szeroką kadrą najmocniejszych zostawić w 1 drużynie a tych troche słabszych niech się ogrywa w 2 drużynie może awansują do 2 ligi i w tedy mogą się ogrywać młodzi zamiast wypożyczać do innych drużyn.
  A jak już wypożyczać to może do Warty jest to klub z Poznania i mają kontakt z Lechem bo są na miejscu.
  To jest tylko moje pobożne życzenie.
  Pozdrowienia dla wszystkich po szalu .W góre serca niech zwycięża LECH.

 73. kocianJanTratatam napisał(a):

  Chyba jednak ósemka. Abdul przestaje ‚rokować’, Gajos nie potrafi udźwignąć ciężaru lidera środka pola, a już tym bardziej wtedy, gdy nie ma wsparcia technicznego Jevticia. Trałka to przecinak a nie kreator i tyle.