Za tydzień ostatni mecz przed przerwą. Trwa sprzedaż biletów

Za tydzień Lech Poznań rozegra ostatni mecz przed wrześniową przerwą na kadrę. W niedzielę, 27 sierpnia, o godzinie 15:30 w 7. kolejce Ekstraklasy rywalem Kolejorza będzie Arka Gdynia. Rok temu Kolejorz zremisował z „Arkowcami” na Bułgarskiej, natomiast w ostatnim spotkaniu na Narodowym przegrał po dogrywce. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie, które zakończy letni etap zmagań.

Od niedzieli, 13 sierpnia trwa sprzedaż biletów na mecz 7. kolejki Ekstraklasy, Lech – Arka (niedziela, 27 sierpnia, godz. 15:30). Bilety na spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej w nowym sezonie 2017/2018 można kupować przez internet, w kasach stadionu, sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida, Malta oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich.

Przy zakupie biletu nie jest wymagana karta kibica. W dniu każdego meczu w kasach Inea Stadionu wejściówki są droższe o 5 zł, dlatego najlepiej kupować bilet dużo wcześniej. Bilety do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane. Na stadion można wejść także poprzez aplikację „Lech Bilety” działającą na systemach Android.

Mecz Lecha Poznań z Arką Gdynia będzie ostatnim Wielkopolan przed wrześniową przerwą na kadrę. Po niej Kolejorz wróci do gry dopiero 10 września, natomiast na Bułgarską powróci 5 dni później, kiedy w piątek, 15 września, o godzinie 20:30 podejmie na Inea Stadionie kielecką Koronę.

Rabaty biletowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia kas stadionu:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne
W dniu meczu: 9:00 do końca I połowy (w soboty i niedziele od 10:00 do końca I połowy)

Bilety Lech – Arka (niedziela, 27 sierpnia, godz. 15:30):