90 zdjęć z niedzielnego rozbicia Arki

W ciepłe, letnie i sierpniowe popołudnie na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 przybyło prawie 21 tysięcy ludzi, którzy zobaczyli niezłe piłkarskie widowisko. Lech Poznań kontrolował mecz z Arką Gdynia od 1 do 90 minuty pewnie pokonując niżej notowanego rywala 3:0. Wieczorem okazało się, że ta wygrana dała Kolejorzowi pozycję lidera po 7. kolejce.

W niedzielę na Bułgarskiej było wszystko co każdy kibic Lecha Poznań chciały oglądać zawsze. Pełne trybuny, niezła gra piłkarzy od początku do końca, emocje, 3 gole, a przede wszystkim zwycięstwo Kolejorza, które dało 1. miejsce i pozwoli ze spokojem przetrwać wrześniową przerwę na kadrę. Zapraszamy do obejrzenia blisko 90 zdjęć dwóch naszych fotografów z niedzielnej potyczki „niebiesko-białych” z „Arkowcami”.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause