We wrześniu kolejny odcinek cyklu „Bliżej Klubu”. Zapytajcie Roberta Gumnego o wszystko

W połowie zeszłego roku na KKSLECH.com ruszył nowy, stały i unikalny cykl dzięki któremu każdy użytkownik tego serwisu oraz kibic Lecha Poznań będzie jeszcze bliżej swojego klubu. W drugiej połowie września prawdopodobnie przed meczem ze Śląskiem Wrocław zostanie opublikowany kolejny odcinek z udziałem tym razem wychowanka Kolejorza, Roberta Gumnego, który jest coraz ważniejszą postacią w naszym klubie.


Często w komentarzach czy w „Śmietniku Kibica” wielu z Was ma wiele pytań dotyczących różnych tematów do zarządu, piłkarzy czy innych pracowników klubu z różnych działów. Od połowy 2016 roku każdy użytkownik KKSLECH.com za naszym pośrednictwem może zadawać nawet 5 pytań wybranemu zawodnikowi, Karolowi Klimczakowi czy Piotrowi Rutkowskiemu.

W cyklu „Bliżej klubu” chcemy, żeby pracownicy Lecha Poznań odpowiadali też na niewygodne dla siebie pytania. Latem 2016 na pytania odpowiedział szef działu skautingu, a także zarząd Lecha Poznań, który poruszył wiele tematów odpowiadając na prawdziwą bombę pytań dotyczących wszystkich spraw. W listopadzie przepytany został z kolei Jan Bednarek, w grudniu Tomasz Kędziora, zimą na wszystkie pytania ponownie odpowiedział zarząd, wiosną Paweł Tomczyk, a latem znów zarząd.

Już niebawem na KKSLECH.com w kolejnym odcinku cyklu „Bliżej klubu” na wszystkie pytania kibiców Lecha Poznań dotyczących różnych tematów odpowie tym razem prawy obrońca Lecha Poznań, Robert Gumny. Wszystkich internautów KKSLECH.com, którzy mają ciekawe pytania do wychowanka Kolejorza zachęcamy do wysłania ich do nas na adres: blizejklubu@kkslech.com. Na pytania czekamy przez kilka najbliższych dni.

Cykl „Bliżej klubu” jest skierowany przede wszystkim do użytkowników KKSLECH.com po to, aby byli właśnie bliżej Lecha Poznań. Za naszym pośrednictwem jest kolejna szansa spytania tym razem piłkarza o dosłownie wszystko. Najciekawsze pytania oczywiście zostaną wybrane i zadane podczas spotkania z Robertem Gumnym w przyszłym tygodniu.

Czekamy na Wasze pytania pod adresem: blizejklubu@kkslech.com


Dotychczasowe materiały zrealizowane w ramach cyklu „Bliżej Klubu”:

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski ponownie odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na ponad 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Poruszono m.in. kwestię budżetu klubu, kontraktów piłkarzy, transferów, wydatków na zakup zawodników, kadry pierwszej drużyny w której jest coraz więcej obcokrajowców czy wprowadzania wychowanków.

Paweł Tomczyk. Piłkarz, który nie chce przejść drogi Bednarka, fanatyk Lecha z Kotła i szybkościowiec czekający na prawdziwą szansę – Wychowanek Kolejorza wychowany na osiedlu Kopernika w Poznaniu w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. o miłości do klubu, pirotechnice, fanatyzmie, marzeniach związanych z Lechem czy sportowych celach na przyszłość.

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski kolejny raz odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na ponad 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Władze odpowiedziały na rozmaite pytania dotyczące m.in. obecnych i przyszłych transferów, celów na wiosnę 2017, zdradziły plan obchodów 95-lecia, poruszyły temat strategii czy wychowanków.

Tomasz Kędziora jakiego nigdy nie znaliście. Chłopak wychowany na muzyce Peji pomału dążący do spełnienia marzeń – Jeden z kapitanów Kolejorza w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. gdzie i jak spędza wolny czas, o czym marzy, jakie ma plany na przyszłość, o Euro U-21 w Polsce czy o kibicowskich oprawach z użyciem pirotechniki.

Jan Bednarek jakiego dotąd nie znaliście. Piłkarz będący także kibicem, który twardo stąpa po ziemi – Wychowanek Kolejorza w rozmowie z KKSLECH.com opowiada m.in. o sobie, o swoich początkach w Lechu, kibicowaniu mu od małego, najmilszych momentach w Poznaniu czy o niedalekiej przyszłości.

Karol Klimczak i Piotr Rutkowski odpowiedzieli na pytania internautów KKSLECH.com – Zarząd odpowiedział na blisko 40 pytań wysłanych do nas wcześniej przez kibiców Lecha Poznań. Władze odpowiedziały na rozmaite pytania dotyczące m.in. finansów, budżetu, stadionu, drużyny, kar dla piłkarzy, trenera czy inwestora.

Dział skautingu Lecha Poznań. Poznajcie go od środka – Szef skautów Kolejorza, Tomasz Wichniarek zdradza informacje na temat bardzo ważnego działu w tym kierunki obserwacji, sposoby obserwacji piłkarzy czy przedstawia osoby w nim pracujące.

Prezentacja multimedialna, spacer, mecz z trybun. Tak Lech wita potencjalne nowe nabytki – W unikalnym artykule szef skautingu zdradza kulisy, jak wygląda przywitanie potencjalnego nowego piłkarza w Poznaniu i co ogląda zawodnik zanim przyleci na Bułgarską.

Nieudane transfery Muhameda Keity i Denisa Thomalli zapoczątkowały zmianę strategii Lecha Poznań – Szef działu skautingu Lecha Poznań, Tomasz Wichniarek opowiada o zmianach w sposobie obserwacji zawodników. Klub coraz większą uwagę przykuwa do charakteru piłkarzy i ich codziennego życia.

Zarząd o kryzysie: „Za mocne pompowanie się na FC Basel. Skorża stracił szatnię” – Piotr Rutkowski i Karol Klimczak tłumaczą przyczyny kryzysu Lecha Poznań jesienią 2016 roku zdradzając co według nich było powodem zapaści drużyny.

Napastnik nie jest priorytetem. Rutkowski: „Potrzeba więcej goli i asyst pomocników” – Wiceprezes Lecha Poznań, Piotr Rutkowski zdradza transferowe cele Lecha Poznań na lato 2016 zdradzając, że nowy napastnik nie przyjdzie do klubu.

Lech prosi o więcej zaufania do młodzieży – Zarząd Kolejorza prosi o więcej zaufania i wsparcia dla wychowanków Lecha Poznań wyrażając swoje niezadowolenie z tego, jak Marcin Kamiński został potraktowany przez kibiców podczas ostatniego meczu sezonu 2015/2016.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 11

 1. Soku napisał(a):

  Chyba istnieje coś takiego jak Klątwa Wywiadowa (była Klątwa Kotora, ale przecież karierę zakończył ;-)), bo co robicie z kimś odcinek, to wyfruwa z Lecha. Bednarek do Anglii, Kędziora na Ukrainę a Tomczyk do Podbeskidzia…

  Blady strach człowieka ogarnia normalnie, bo „Guma” jeszcze nam by się bardzo przydał.
  ;-)

  • sp napisał(a):

   Tylko zarząd nie wyfrunął w przeszłości szkoda, ale teraz chyba już się ogarnęli i przemyśleli pewne sprawy w prowadzeniu klubu

  • Bart napisał(a):

   Jeśli będzie dalej w takim tempie robić postępy, to niewykluczone że wyfrunie, ale za konkretne hajsy.

 2. milekamps napisał(a):

  Tu się nasuwa taka myśl odnośnie zarządu,,bo jak nie my to kto” :-)Mam tylko nadzieję że faktycznie już takich błędów nie będą robić jak kiedyś i wszystko pójdzie w dobrym kierunku

 3. Max Gniezno napisał(a):

  Guma na teraz prezentuje poziom Kędziory w formie. Strach się bać co będzie za rok, dwa.
  Jak dla mnie następca Piszczka w reprezentacji po mundialu u ruskich.

  • Panda1922 napisał(a):

   scenariusz w ktorym Kendi i Guma rywalizuja o pozycje prawego obroncy w reprezenacji wydaje sie calkiem realny;-)
   Tylko i wylacznie LP!!!

  • Grimmy napisał(a):

   Panda,
   Wiadomo, że rozwój piłkarza w skali czasowej kilku lat jest sprawą trudną do przewidzenia, ale jeśli Gumny będzie robił takie postępy, to odstawi Tomka na drugi tor.

  • tolep napisał(a):

   Nie wierzę że Gumny pozostanie obrońcą.

  • Franco napisał(a):

   Chyba jak się zmieni selekcjoner. Bo o ile znam Nawałkę, następcą Piszczka będzie Olkowski, a w ostateczności Cionek.

 4. tolep napisał(a):

  Chłopak na razie mi imponuje inteligencją boiskową i elokwencją w rozmowach na żywo, ale mam zagwozdkę, o co tu pytać takiego smarkacza, o połowę młodszego ode mnie.

  Pytanie do Redakcji: w jakiej formie zadawanae są te pytania? wywiad na żywo czy przesłane mailem?

 5. J5 napisał(a):

  Z tymi pytaniami to spokojnie. Guma to młody piłkarzi młody człowiek. Trzeba uważac aby tymi pytaniami nie poprzewracać nu w głowie. On na razie ma ciężko pracować i starać się grać jak najlepiej. I tylko tyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.