Kolejne mecze wypożyczonych

Wykorzystując wolny czas średnio co 2 tygodnie w trakcie trwania rundy jesiennej sezonu 2017/2018 przyglądamy się postępom wypożyczonych lechitów. Aktualnie czasowo w innych klubach przebywa łącznie pięciu piłkarzy mających ważne kontrakty z Kolejorzem. Wszystkie drużyny w których występują wypożyczeni są w trakcie ligowych zmagań odnosząc różne rezultaty.

Dariusz Formella (Pogoń Szczecin)

Dariusz Formella ma na swoim koncie 8 meczów w barwach Pogoni, 2 gole i 2 asysty. W Szczecinie jest prawdziwą gwiazdą. W niedzielnym meczu z Lechem grał do 63 minuty będąc według InStat tym razem jednym z najsłabszych piłkarzy w ekipie „Portowców” na boisku.

Minuty: 589
Mecze: 8
Gole: 2
Asysty: 2
Kartki: 1

Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Paweł Tomczyk cały czas przyzwoicie radzi sobie w I-lidze. Gra regularnie od początku i dla Podbeskidzie zdobył już 3 gole (1 w Pucharze Polski). W miniony weekend rozegrał 65 minut w meczu Górnik Łęczna – Podbeskidzia Bielsko-Biała 1:0. Zespół „Pawki znów przegrał i jest na przedostatnim miejscu.

Minuty: 623
Mecze: 9 (2 w PP)
Gole: 3 (1 w PP)
Asysty: 2
Kartki: 1

Mateusz Lis (Raków Częstochowa)

Mateusz Lis cały czas jest podstawowym bramkarzem Rakowa Częstochowa, który wiosną awansował do I-ligi. 20-latek gra regularnie, ale równie regularnie puszcza bramki. W miniony weekend Raków z Lisem w bramce przegrał ze Stalą Mielec 1:2 spadając tym samym na 15. miejsce.

Minuty: 720
Mecze: 8 (1 w PP)
Czyste konta: 1
Kartki: 0

Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg)

21-letni napastnik Piotr Kurbiel został latem wypożyczony do II-ligowej Olimpii Elbląg, która po 8. kolejkach z 11 punktami jest na 11. miejscu w tabeli. Kurbiel dotąd 3 razy wyszedł w pierwszym składzie rozgrywając 1 raz pełne 90 minut (w miniony weekend). Zaliczył jak na razie 1 asystę i strzelił 2 gole w 2 ostatnich kolejkach. W ubiegłym tygodniu efektowne trafienie Kurbiela głową dało Olimpii punkt. W ten weekend bramka napastnika Lecha na nic się zdała.

Minuty: 401
Gole: 2
Asysty: 1
Kartki: 0

Gol Kurbiela w meczu ze Stalą 2:2 od 9:40

Jakub Serafin (FK Haugesund)

Jakub Serafin po wypożyczeniu do FK Haugesund szybko zaczął grać regularnie. Wystąpił dotąd w 4 meczach w tym 1 pucharowym w którym jego drużyna przegrała. W miniony weekend 21-latek nie znalazł się w kadrze FK Haugesund na mecz z Lillestrom (1:1). Po tym remisie FKH jest na 5. pozycji tracąc już 7 punktów do podium.

Minuty: 328
Mecze: 4
Gole: 0
Asysty: 1
Kartki: 0

Szymon Pawłowski (Termalica Nieciecza)

Wczoraj Szymon Pawłowski zadebiutował w Termalice rozgrywając pełne 90 minut na lewej pomocy. Jego zespół przegrał z Górnikiem 1:2 i jest ostatni.